NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én itt most nem azt mondom Mariota nem elit prospect, viszont ami eddig történt vele, abból sok mindenre nem tudsz következtetni a jövőben, azon kívül, ami a játéka fizikai elemeit illeti.

Az Oregon Darron Thomas-szal is hasonló eredményességgel működött, aki hozzá se szagolt az NFL-hez. Ugyanígy a másik lopós csávóval aki átment az Ole Missre, nem jut eszembe a neve.Höri
Masoli, de biztos poénból nyilatkozta Mariotáról Kelly, hogy "He's a quarterback who can run, not a running back who can throw"baggio
Megint rossz oldalát veszed elő a történetnek. Senki nem állította az ellenkezőjét.

Arról volt szó, hogy prospectként előny ha valakinek pro style tapasztalata van.
Mariotának nincsen, de ez nem egyenlő azzal, hogy béna lesz benne. Csak egyszerűen ez egy ismeretlen faktor.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
nem feltétlen, de ezeket nem is igazán tudom megítélni, alapból degradálónak érzem a spread offense vs pro-style összevetéstbaggio
Pedig azt szerintem te is látod előre, hogy jövő szeptemberben odaáll egy fiú az oregon center mögé, első meccsen csinál 6 TD-t és hirtelen nem is tűnik olyan korszakos egyéniségnek MariocaHöri
mert attól, hogy Kenny Hill első meccsén megdöntötte Manziel yardrekordját, Johnny rögtön rosszabb játékos lett?baggio
1 meccstől nem.

Én itt most nem azt mondom Mariota nem elit prospect, viszont ami eddig történt vele, abból sok mindenre nem tudsz következtetni a jövőben, azon kívül, ami a játéka fizikai elemeit illeti.

Az Oregon Darron Thomas-szal is hasonló eredményességgel működött, aki hozzá se szagolt az NFL-hez. Ugyanígy a másik lopós csávóval aki átment az Ole Missre, nem jut eszembe a neve.Höri
Masoli, de biztos poénból nyilatkozta Mariotáról Kelly, hogy "He's a quarterback who can run, not a running back who can throw"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Masoli!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem feltétlen, de ezeket nem is igazán tudom megítélni, alapból degradálónak érzem a spread offense vs pro-style összevetéstbaggio
Pedig azt szerintem te is látod előre, hogy jövő szeptemberben odaáll egy fiú az oregon center mögé, első meccsen csinál 6 TD-t és hirtelen nem is tűnik olyan korszakos egyéniségnek MariocaHöri
mert attól, hogy Kenny Hill első meccsén megdöntötte Manziel yardrekordját, Johnny rögtön rosszabb játékos lett?baggio
1 meccstől nem.

Én itt most nem azt mondom Mariota nem elit prospect, viszont ami eddig történt vele, abból sok mindenre nem tudsz következtetni a jövőben, azon kívül, ami a játéka fizikai elemeit illeti.

Az Oregon Darron Thomas-szal is hasonló eredményességgel működött, aki hozzá se szagolt az NFL-hez. Ugyanígy a másik lopós csávóval aki átment az Ole Missre, nem jut eszembe a neve.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
ne röhögtess már kérlek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
nem feltétlen, de ezeket nem is igazán tudom megítélni, alapból degradálónak érzem a spread offense vs pro-style összevetéstbaggio
Pedig azt szerintem te is látod előre, hogy jövő szeptemberben odaáll egy fiú az oregon center mögé, első meccsen csinál 6 TD-t és hirtelen nem is tűnik olyan korszakos egyéniségnek MariocaHöri
mert attól, hogy Kenny Hill első meccsén megdöntötte Manziel yardrekordját, Johnny rögtön rosszabb játékos lett?baggio
Igen?!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
nem feltétlen, de ezeket nem is igazán tudom megítélni, alapból degradálónak érzem a spread offense vs pro-style összevetéstbaggio
Pedig azt szerintem te is látod előre, hogy jövő szeptemberben odaáll egy fiú az oregon center mögé, első meccsen csinál 6 TD-t és hirtelen nem is tűnik olyan korszakos egyéniségnek MariocaHöri
mert attól, hogy Kenny Hill első meccsén megdöntötte Manziel yardrekordját, Johnny rögtön rosszabb játékos lett?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem feltétlen, de ezeket nem is igazán tudom megítélni, alapból degradálónak érzem a spread offense vs pro-style összevetéstbaggio
Pedig azt szerintem te is látod előre, hogy jövő szeptemberben odaáll egy fiú az oregon center mögé, első meccsen csinál 6 TD-t és hirtelen nem is tűnik olyan korszakos egyéniségnek Marioca

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
alig kell rizikót vállalnia, ennek ellenére van 12 Intjesapka
ne húzzál már fel, minden idők egyik legjobb TD-INT arányába is sikerül belekötni? három év alatt dobott ÖSSZESEN 12 interceptiont... meg az, hogy évente max. egyszer-kétszer találkozik jól szervezett védelemmel is nevetséges, ilyen alapon az NFL-be kerülő játékosok 95%-a egyetemi karrierje során szinte alig lát normális D#-t (csak idén: Michigan State, UCLA, Washington, Stanford, Utah, és az Arizonáé se épp rossz 2x - ez kapásból hét, a PO-ban jöhet még kettő)baggio
tehát a többivel egyetértesz?sapka
nem feltétlen, de ezeket nem is igazán tudom megítélni, alapból degradálónak érzem a spread offense vs pro-style összevetést


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
alig kell rizikót vállalnia, ennek ellenére van 12 Intjesapka
ne húzzál már fel, minden idők egyik legjobb TD-INT arányába is sikerül belekötni? három év alatt dobott ÖSSZESEN 12 interceptiont... meg az, hogy évente max. egyszer-kétszer találkozik jól szervezett védelemmel is nevetséges, ilyen alapon az NFL-be kerülő játékosok 95%-a egyetemi karrierje során szinte alig lát normális D#-t (csak idén: Michigan State, UCLA, Washington, Stanford, Utah, és az Arizonáé se épp rossz 2x - ez kapásból hét, a PO-ban jöhet még kettő)baggio
tehát a többivel egyetértesz?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Van 12 INT-je! 😀😀😀DDD

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
alig kell rizikót vállalnia, ennek ellenére van 12 Intjesapka
ne húzzál már fel, minden idők egyik legjobb TD-INT arányába is sikerül belekötni? három év alatt dobott ÖSSZESEN 12 interceptiont... meg az, hogy évente max. egyszer-kétszer találkozik jól szervezett védelemmel is nevetséges, ilyen alapon az NFL-be kerülő játékosok 95%-a egyetemi karrierje során szinte alig lát normális D#-t (csak idén: Michigan State, UCLA, Washington, Stanford, Utah, és az Arizonáé se épp rossz 2x - ez kapásból hét, a PO-ban jöhet még kettő)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Mariotának mi húzhatja le esetlegesen majd a draft értékét? Mik a főbb gyengeségei a pályán?

Winston a balhéi miatt kicsúszhat az első körből? Dak Prescott első körös prospect, ha idén jönne a draftra, vagy érdemes neki 1 évet még várnia?Vrijbloed
szerintem Prescott nem első körös prospect, jövőre sem lesz az; és csodálkoznék, ha neki lenne az nfl-ben jövője

Mariotának a főbb gyengeségei, hogy spread rendszerből jön; nincs rákényszerítve az nfl szinttű célpontkeresésre-blitzáthívásra-blokkkiosztásra-lényegesen kisebb ablakokra-alig játszik under center alól-pocket mozgása kimondottan rossz-alig kell rizikót vállalnia, ennek ellenére van 12 Intje-túlságosan bízik a lábában-slantdobások-3-5-7 lépéses quickrelease játékok-?pontosság?.
Nagyjából ennyi. A java nyilvánvalóan abból ered, hogy nincs rutinja, sem tapasztalata egy pro-style offensehez.
És hogy hogyan/miként tudna és mennyi idő alatt akklimatizálódni, főleg, hogy nagyon ritkán (legfeljebb évente 1-2x) találkozik igazán jó/szervezett defenseszel, így ezt nagyon nehéz megítélni.

Winstonról nem tudok nyilatkozni, láttunk már karón varjút!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 068 — LIGHTS OUT!
Mariotának mi húzhatja le esetlegesen majd a draft értékét? Mik a főbb gyengeségei a pályán?

Winston a balhéi miatt kicsúszhat az első körből? Dak Prescott első körös prospect, ha idén jönne a draftra, vagy érdemes neki 1 évet még várnia?Vrijbloed
Pár hónapja olvastam róla ,egy cikket, amiben arról írtak, hogy elég szelíd gyerek, halk szavú. Ha a csapatot kell feltüzelni, akkor abban nem fog jeleskedni. Ilyen Bradford-os lelkület van benne egyesek szerint.

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mariotának mi húzhatja le esetlegesen majd a draft értékét? Mik a főbb gyengeségei a pályán?

Winston a balhéi miatt kicsúszhat az első körből? Dak Prescott első körös prospect, ha idén jönne a draftra, vagy érdemes neki 1 évet még várnia?
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 068 — LIGHTS OUT!
Ok, Mariota az tiszta sor 😊 Rajta kívül van még aki beválhat?
Cook pro style-ból jön...vagyis fog jönni, de a pontosságán még kéne javítani.Bondi
Mariota mögött van pár Vince Young.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Ok, Mariota az tiszta sor 😊 Rajta kívül van még aki beválhat?
Cook pro style-ból jön...vagyis fog jönni, de a pontosságán még kéne javítani.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
csak nem 99/12-es TD-INT aránnyal (mellé 25 futott TD-vel)baggio
a meccsek fele eldőlt a szünetreHöri
mindezt úgy, hogy a meccsek fele eldőlt szünetre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csak nem 99/12-es TD-INT aránnyal (mellé 25 futott TD-vel)baggio
a meccsek fele eldőlt a szünetre

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
csak nem 99/12-es TD-INT aránnyal (mellé 25 futott TD-vel)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mariota, de ő is system Qb de tud nyerni. sapka
van még szerintem másik 97 QB aki az Oregon színeiben tudna nyerni 😊

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Cook.
Winstont van szakértő, aki szétszedi, van, aki odáig van érte, mindenesetre sokat hibázik, idén nagyon rossz döntéseket hoz, és a pályán kívül is megvannak a balhéi. Ő nagyon megosztja a scoutokat és a szakértőket.

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Kiben Kikben lehet látni a lehetőséget, hogy franchise irányítóként lehessen számolni velük a drafton?Bondi
talán Mariota, de ő is system Qb és spread rendszerből jön, és állítólag karakterében sem az a szétharapja a vasbetont ember 😊. Néha vannak olyan meccsei, ahol konkrétan nincs nfl szintű dobása; de tud nyerni. És van kiállása a pályán 😊. Szóval van mire hypeolni.
Aztán van Winston, tul.képpen ugyanez igaz rá is, csak neki nincs önfegyelme.
utána nagy csend;
és vannak olyan nevek, hogy Hundley-Petty-Mannion-Wallace, de hogy belőlük mi lesz/lesz-e valami azt nem lehet tudni.

A többiektől vagy nem láttam még meccset, vagy nem érdemes nézni őket 😀 ebből a szempontból.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Kiben Kikben lehet látni a lehetőséget, hogy franchise irányítóként lehessen számolni velük a drafton?

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
@TonyPauline: Time to change the mock draft's? Latest word from Stanford is Andrus Peat/T will stay for another season.