NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Robilluma
Robi, érdekelne hogy ha már Ekpre-Olomu hozzánk került empty draftjában mit gondolsz, hogy van erre reális esély? Nem szoktunk mi első körben CB-t választani...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
udfa?braxa88
Még csak junior, lehet elmegy egy FCS-csapathoz.empty taxi
hogyne, ezek a balhés gyerekek imádnak iskolába járni minél tovább 😀

nem egy játékos volt aki a szezon ezen részére már rég lesérült így kevesebbet bizonyítva is elvitték korán.
Nála nem a drafthely lesz a döntő, lehetőséget meg úgy is kap majd a pályán, hiszen cornerback.Höri
Janoris Jenkins says hello.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
udfa?braxa88
Még csak junior, lehet elmegy egy FCS-csapathoz.empty taxi
hogyne, ezek a balhés gyerekek imádnak iskolába járni minél tovább 😀

nem egy játékos volt aki a szezon ezen részére már rég lesérült így kevesebbet bizonyítva is elvitték korán.
Nála nem a drafthely lesz a döntő, lehetőséget meg úgy is kap majd a pályán, hiszen cornerback.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Ezt most beírom ide, bár nem is a 2015-ös drafthoz kapcsolódik: Joey Bosa (DE, Ohio State) az új Jared Allenbaggio
Nekem McShay összehasonlítása jobban tetszik 😊 :


vassadi
:p 😊

Bosa doesn’t see comparison w/ @JJWatt: "I get comparisons because I'm a big white dude and he's a big white dude playing defensive line."baggio
Ugyanezt az Allenes összehasonlításról is elmondhatta volna. 😊
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Marcus Peters (Washington CB, empty mockjában is benne van) megint balhézott az edzésen, kivágták a csapatbólbaggio
Mindez empty miatt, meglátta , hogy szerepel a mock-jában egyből nagy arca lett.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Ezt most beírom ide, bár nem is a 2015-ös drafthoz kapcsolódik: Joey Bosa (DE, Ohio State) az új Jared Allenbaggio
Nekem McShay összehasonlítása jobban tetszik 😊 :


vassadi
:p 😊

Bosa doesn’t see comparison w/ @JJWatt: "I get comparisons because I'm a big white dude and he's a big white dude playing defensive line."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
udfa?braxa88
Még csak junior, lehet elmegy egy FCS-csapathoz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
udfa?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Marcus Peters (Washington CB, empty mockjában is benne van) megint balhézott az edzésen, kivágták a csapatból


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Érdekelne, hogy a Sheltonnal kapcsolatos első körös jóslatokról mit gondolsz.vassadi
Nem titok, hogy a NT-ket alapból nagyon bírom, Sheltonnal múltja miatt is szimpatizálok, plusz polinéz szörny, szóval kissé elfogult vagyok. A szezon előtt felrakott sigembe is bekerült a régi mezszámával.

Tavaly nagyon tetszett a játéka talán a UCLA ellen, ahol egyszemélyben porrá zúzta a futójátékot az interior OL ízekre szedésével. Erős volt, tartotta a LoS-t, de a legjobban a szenzációs kéztechnikája tetszett, ami kb a védjegye. Fantasztikusan jön le a blokkokról, birkózásban látható fogásbontási technikákkal. Meg sem kellett néznem a múltját, tudtam, hogy birkózott korábban (4A állami elődöntős). Erősek a kezei nagyon. Ennek köszönhető, hogy nagyon jól tolódik a futás irányába. Nem véletlen, hogy NT létére tavaly 59, idén pedig 9 meccsen már 71 tackle-t jegyez! És idén ugye átálltak 43-ról 34-re. A snap érzékenységén és az első lépésén viszont van még mit fejleszteni, ezek pedig kulcskérdések a sikerességét illetően.

Idén annyira nem vagyok lenyűgözve tőle a jó számai mellett sem, mert amikor láttam, annyira nem volt domináns, mint vártam. Hiába a 7,5 sack, ebből 4 az Eastern washington ellen jött. Valahogy nekem mackósabb a mozgása, mint tavaly.
A draft értékét nem könnyű belőni, az alsó határ szerintem a hasonló szerepkörre húzott idei KC választott, Thornton 3. kör végi helye. Annál feljebb lesz választva, minél jobb combine számai lesznek, minél több pass rush potenciált látnak benne a csapatok. 15. hely kb a max szerintem, de most kb Ego Ferguson magasságába várom, talán kicsit feljebb, a második kör elejébe.
Ennyire elég szerintem ma egy jó NT alapanyag, ha nem fut Poe-szintű 40-et vagy nincs egészen különleges első lépése.Robilluma
Kösz a részletes kifejtést. Alig láttam eddig valamit Sheltonból, érdekelt, hogy az első körbe prognosztizálása csak hasonló jelenség-e, mint McCullers szereplése a szezon közbeni első körös mockokban tavaly, vagy tényleg korai körös matéria. Ezek szerint utóbbi is szóba jöhet.

Thorntont amúgy a Packers draftolta.
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Gurley mellé esélyesnek tartom (illetve fogalmazunk úgy örülnék) , hogy Gordon is 1. körös lesz. Legalábbis egyikük biztos.Drip
Le a kalappal Gordon teljesítménye előtt, de szerintem mint draft prospect nem említhető egy lapon Gurley-vel, és az első körös szintet sem üti meg.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem Hundley-nál a leginkább aggasztó dolog, hogy semmit nem fejlődött freshman tudásához képest. Ilyen szempontból én még Logan Thomas-t is szóba merem hozni hasonló emberként, annyi a különbség, hogy Hundley magasabbról indult. De szerintem Moránál LT is hatékonyabb lett volna.

Én nem lennék boldog ha a csapatomhoz kerülne, de még simán lehet belőle fringe 1. körös választott.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Jó NFL irányító lesz belőle, vagy csak azért írják 1-2. körre, mert nagy és tud futni?mustaine
0 pocket presence. Rengeteg sacket benyel. NFL-ben azzal nem jutsz sokáig. Persze, tanulhat még sokat.szaba
hány ucla meccset láttál idén?baggio
2-t.szaba
és ezekből azt szűrted le, hogy azért nyel be sok sacket, mert nem érzi a zsebet?baggio
Nem csak ezt, de többször szembe tűnt, hogy nem tud alkalmazkodni. Nyilván gyenge az OL. De vannak nála is gondok.szaba
mihez kellene alkalmazkodnia támadófal, futójáték és elszakadni képtelen elkapók nélkül?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jó NFL irányító lesz belőle, vagy csak azért írják 1-2. körre, mert nagy és tud futni?mustaine
0 pocket presence. Rengeteg sacket benyel. NFL-ben azzal nem jutsz sokáig. Persze, tanulhat még sokat.szaba
hány ucla meccset láttál idén?baggio
2-t.szaba
és ezekből azt szűrted le, hogy azért nyel be sok sacket, mert nem érzi a zsebet?baggio
Nem csak ezt, de többször szembe tűnt, hogy nem tud alkalmazkodni. Nyilván gyenge az OL. De vannak nála is gondok.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Jó NFL irányító lesz belőle, vagy csak azért írják 1-2. körre, mert nagy és tud futni?mustaine
0 pocket presence. Rengeteg sacket benyel. NFL-ben azzal nem jutsz sokáig. Persze, tanulhat még sokat.szaba
hány ucla meccset láttál idén?baggio
2-t.szaba
és ezekből azt szűrted le, hogy azért nyel be sok sacket, mert nem érzi a zsebet?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jó NFL irányító lesz belőle, vagy csak azért írják 1-2. körre, mert nagy és tud futni?mustaine
0 pocket presence. Rengeteg sacket benyel. NFL-ben azzal nem jutsz sokáig. Persze, tanulhat még sokat.szaba
hány ucla meccset láttál idén?baggio
2-t.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Jó NFL irányító lesz belőle, vagy csak azért írják 1-2. körre, mert nagy és tud futni?mustaine
0 pocket presence. Rengeteg sacket benyel. NFL-ben azzal nem jutsz sokáig. Persze, tanulhat még sokat.szaba
hány ucla meccset láttál idén?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jó NFL irányító lesz belőle, vagy csak azért írják 1-2. körre, mert nagy és tud futni?mustaine
0 pocket presence. Rengeteg sacket benyel. NFL-ben azzal nem jutsz sokáig. Persze, tanulhat még sokat.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Shane Ray-t nagyon felkapták mostanában. Sokan sokfélét írnak róla. Kíváncsi vagyok a véleményedre, miért top5?

Ja, és köszi empty a mockot.Robilluma
Rayről: ha Keke Mingo 1/6 volt, akk Ray simán. Sebességre Mingo, csak Ray felsőteste brutálisan erős és a technikája sem reménytelen. Mondom felsejlik nekem Aldon Smith emléke. Jah teszem hozzá én kifejezettem szeretem a védőképzést a Mizzoun.empty taxi
Ráadásul Mingo idén még a sebességéből se tud megélni, ráadásul szerelni sem tanult meg ...

A Cooper pickel teljesen elégedett lennék egyébként, Goldman már kicsit kérdéses... várjuk, meg ki távozik és ki nem a falból, Ha Taylor marad akkor felesleges.

...és szintén néhány subjektív észrevétel vagy megjegyzés: Scherff szerintem simán betornázza magát top 10-be. Gurley mellé esélyesnek tartom (illetve fogalmazunk úgy örülnék) , hogy Gordon is 1. körös lesz. Legalábbis egyikük biztos. Montgomery előtt szerintem jóval több Wr kifog menni, illetve örülök, hogy Strongot valahogy sikerült bepréselni az 1. körbe 😀

persze én is csak úgy okoskodok itt, hogy a szezon fele még csak most ment le. 😀

több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Érdekelne, hogy a Sheltonnal kapcsolatos első körös jóslatokról mit gondolsz.vassadi
Nem titok, hogy a NT-ket alapból nagyon bírom, Sheltonnal múltja miatt is szimpatizálok, plusz polinéz szörny, szóval kissé elfogult vagyok. A szezon előtt felrakott sigembe is bekerült a régi mezszámával.

Tavaly nagyon tetszett a játéka talán a UCLA ellen, ahol egyszemélyben porrá zúzta a futójátékot az interior OL ízekre szedésével. Erős volt, tartotta a LoS-t, de a legjobban a szenzációs kéztechnikája tetszett, ami kb a védjegye. Fantasztikusan jön le a blokkokról, birkózásban látható fogásbontási technikákkal. Meg sem kellett néznem a múltját, tudtam, hogy birkózott korábban (4A állami elődöntős). Erősek a kezei nagyon. Ennek köszönhető, hogy nagyon jól tolódik a futás irányába. Nem véletlen, hogy NT létére tavaly 59, idén pedig 9 meccsen már 71 tackle-t jegyez! És idén ugye átálltak 43-ról 34-re. A snap érzékenységén és az első lépésén viszont van még mit fejleszteni, ezek pedig kulcskérdések a sikerességét illetően.

Idén annyira nem vagyok lenyűgözve tőle a jó számai mellett sem, mert amikor láttam, annyira nem volt domináns, mint vártam. Hiába a 7,5 sack, ebből 4 az Eastern washington ellen jött. Valahogy nekem mackósabb a mozgása, mint tavaly.
A draft értékét nem könnyű belőni, az alsó határ szerintem a hasonló szerepkörre húzott idei KC választott, Thornton 3. kör végi helye. Annál feljebb lesz választva, minél jobb combine számai lesznek, minél több pass rush potenciált látnak benne a csapatok. 15. hely kb a max szerintem, de most kb Ego Ferguson magasságába várom, talán kicsit feljebb, a második kör elejébe.
Ennyire elég szerintem ma egy jó NT alapanyag, ha nem fut Poe-szintű 40-et vagy nincs egészen különleges első lépése.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ratyi. 😀
RG III-hoz hasonlítják sokan, de nem olyan gyors. És szvsz a keze közel sem olyan jó, mint Griffiné. Biztos nem lőnék el rá első kört.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Hundleyről mi a véleményetek? Látom, Robi már leírta, de kíváncsi vagyok a többiek álláspontjára is 😊

Amerikában sokan Kaepernickhez hasonlítják, de a cbssports pl Randall Cunninghamhez. Szerintem kevésbé atletikus, mint Kaepernick, viszont zsebből pontosabbnak tűnik (bár még csak a 2013-as Nebraska elleni meccsét láttam). Azt írják, a UCLA-nél elég egyszerű offenseben játszik, és szinte csak shotgunból passzol. Sajnos én kevés egyetemi foci tudok nézni időhiány miatt, így csak ezekre tudok hagyatkozni.

Jó NFL irányító lesz belőle, vagy csak azért írják 1-2. körre, mert nagy és tud futni?

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
"Fél-off"

Egy kis múltidézés:  www.youtube.com/watch?v=qT5ok_ztNiAVrijbloed
Kösz...szaba


Nem, nem azért, csak érdekességképpen. Semmi bajom a Chargersszel, sőt!
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
"Fél-off"

Egy kis múltidézés:  www.youtube.com/watch?v=qT5ok_ztNiAVrijbloed
Kösz...
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
"Fél-off"

Egy kis múltidézés: