NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Kicsoda Shane Ray NFL hasonmása?
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/kvswvzbvvhibucwrkngo
Ask 5: Who is best NFL comparison for Missouri DE Shane Ray?
Missouri's Shane Ray has emerged as one of college football's top pass rushers this season. Daniel Jeremiah asked five NFL executives to provide the best pro comparison for Ray.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 415
egy jó kis párharc draft szempontból: DeVante Parker vs FSU CB-k (PJ Williams, Ronald Darby)


choose life
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Andrus Peat , Brandon Scherff , Cedric Ogbuehi közül látni valakiben a franchise LT-t?
Mondjuk miután Kalil elit prospect volt kicsit már félek ettől a kérdéstől 😀Toca
Ogbuehi már a Texas A&M-ben is visszakerült RT-nek, annyira formán kívül volt idén, ő sokat fog zuhanni a draft boardokon, mikor az NCAA-t az idény során nem követők a holtszezonban erre rájönnek. Nálam Scherff a favorit, de érdemes figyelni La'el Collins-ra, akiben megvan az a gyilkos ösztön ami szerintem Andrus Peatben nincs. Peat véleményem szerint amúgy is maradni fog végzős évére.baggio
Collins-ról ugyanez a véleményem. De a legtöbb helyen őt G-ként vizionálják az NFL-ben, pedig szerintem simán maradhatna T poszton. Bitonio 2.0 ilyen szempontból, bár Bitumen esetében a váltás bejött(eddig). Mondjuk neki is jó dolga van/volt Thomas és Mack között. Nem mindegy milyen falba kerülsz.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Andrus Peat , Brandon Scherff , Cedric Ogbuehi közül látni valakiben a franchise LT-t?
Mondjuk miután Kalil elit prospect volt kicsit már félek ettől a kérdéstől 😀Toca
Ogbuehi már a Texas A&M-ben is visszakerült RT-nek, annyira formán kívül volt idén, ő sokat fog zuhanni a draft boardokon, mikor az NCAA-t az idény során nem követők a holtszezonban erre rájönnek. Nálam Scherff a favorit, de érdemes figyelni La'el Collins-ra, akiben megvan az a gyilkos ösztön ami szerintem Andrus Peatben nincs. Peat véleményem szerint amúgy is maradni fog végzős évére.baggio
Collinst pont beakartam dobni a trióba 😊 Rohadtul tetszik amit művel !

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
Andrus Peat , Brandon Scherff , Cedric Ogbuehi közül látni valakiben a franchise LT-t?
Mondjuk miután Kalil elit prospect volt kicsit már félek ettől a kérdéstől 😀Toca
Corey Robinson !

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Andrus Peat , Brandon Scherff , Cedric Ogbuehi közül látni valakiben a franchise LT-t?
Mondjuk miután Kalil elit prospect volt kicsit már félek ettől a kérdéstől 😀Toca
Ogbuehi már a Texas A&M-ben is visszakerült RT-nek, annyira formán kívül volt idén, ő sokat fog zuhanni a draft boardokon, mikor az NCAA-t az idény során nem követők a holtszezonban erre rájönnek. Nálam Scherff a favorit, de érdemes figyelni La'el Collins-ra, akiben megvan az a gyilkos ösztön ami szerintem Andrus Peatben nincs. Peat véleményem szerint amúgy is maradni fog végzős évére.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Andrus Peat , Brandon Scherff , Cedric Ogbuehi közül látni valakiben a franchise LT-t?
Mondjuk miután Kalil elit prospect volt kicsit már félek ettől a kérdéstől 😀Toca
Mondjuk Kalilnak szerintem nagyban közrejátszik a másfél éve meglévő folyamatos térdsérülése a szar formájában, nem hiszem, hogy valaki ennyire visszaesik egy elit év után. Ezen a poszton legalábbis. Én még őt sem írnám le.Stez
2 éve botrány, idén különösen értem, hogy sérült, bár tavaly év végén is azt mondta, hogy ez nem kifogás. A 1,5 éve fennálló térd sérüléssel meg az a gondom, hogy ha eddig nem sikerült kezelni normálisan akkor ez mitől változna ?
Folyamatosan gyűjti a flageket is, emellett az nem kerüli meg aki nem akarja. Vikings részéről megvan a bizalom egyelőre, de egyre aggasztóbb a helyzet...Toca
Amit én láttam belőle, az alapján tavaly nem volt azért botrány. Voltak rossz meccsei, de legalább annyi jó is. Inkább nevezném hullámzónak. És 4 sacket engedett, meg mondjuk 33 hurryt, ami nem kevés, de nem volt azért kiugró szám.
Én idén látok hatalmas visszaesést nála, és már most 11 sacket engedett, szerintem ez nem természetes, én nem hiszem el, hogy ennyire visszaesett a semmitől.
Nem tudom a sérülése hátterét, csak annyit, hogy jó 1,5 éve gondok vannak a térdével, és folyamatosan halogatták a műtétet, meg nem tudták eldönteni, hogy egyáltalán megműtsék-e, stb.
Lehet, hogy jót tenne neki egy IR és egy műtét, amiből így mondjuk jó 1-1,5 hónappal több ideje lenne rendesen felépülni.
A flag is gondolom azért van, mert így, hogy érzi, nem tudja megállítani a pass rushert, mindent bevet, ami sokszor flag lesz.
Mindegy, ez teljesen szubjektív véleményem Kalilról, és ez itt off is kissé.Stez
Persze. Én se feltétlen temetném, de folyamatosan rosszabbnál rosszabb meccsei vannak és ez az önbizalmának se tesz jót. IRel egyetertunk
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Andrus Peat , Brandon Scherff , Cedric Ogbuehi közül látni valakiben a franchise LT-t?
Mondjuk miután Kalil elit prospect volt kicsit már félek ettől a kérdéstől 😀Toca
Mondjuk Kalilnak szerintem nagyban közrejátszik a másfél éve meglévő folyamatos térdsérülése a szar formájában, nem hiszem, hogy valaki ennyire visszaesik egy elit év után. Ezen a poszton legalábbis. Én még őt sem írnám le.Stez
2 éve botrány, idén különösen értem, hogy sérült, bár tavaly év végén is azt mondta, hogy ez nem kifogás. A 1,5 éve fennálló térd sérüléssel meg az a gondom, hogy ha eddig nem sikerült kezelni normálisan akkor ez mitől változna ?
Folyamatosan gyűjti a flageket is, emellett az nem kerüli meg aki nem akarja. Vikings részéről megvan a bizalom egyelőre, de egyre aggasztóbb a helyzet...Toca
Amit én láttam belőle, az alapján tavaly nem volt azért botrány. Voltak rossz meccsei, de legalább annyi jó is. Inkább nevezném hullámzónak. És 4 sacket engedett, meg mondjuk 33 hurryt, ami nem kevés, de nem volt azért kiugró szám.
Én idén látok hatalmas visszaesést nála, és már most 11 sacket engedett, szerintem ez nem természetes, én nem hiszem el, hogy ennyire visszaesett a semmitől.
Nem tudom a sérülése hátterét, csak annyit, hogy jó 1,5 éve gondok vannak a térdével, és folyamatosan halogatták a műtétet, meg nem tudták eldönteni, hogy egyáltalán megműtsék-e, stb.
Lehet, hogy jót tenne neki egy IR és egy műtét, amiből így mondjuk jó 1-1,5 hónappal több ideje lenne rendesen felépülni.
A flag is gondolom azért van, mert így, hogy érzi, nem tudja megállítani a pass rushert, mindent bevet, ami sokszor flag lesz.
Mindegy, ez teljesen szubjektív véleményem Kalilról, és ez itt off is kissé.

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Andrus Peat , Brandon Scherff , Cedric Ogbuehi közül látni valakiben a franchise LT-t?
Mondjuk miután Kalil elit prospect volt kicsit már félek ettől a kérdéstől 😀Toca
Mondjuk Kalilnak szerintem nagyban közrejátszik a másfél éve meglévő folyamatos térdsérülése a szar formájában, nem hiszem, hogy valaki ennyire visszaesik egy elit év után. Ezen a poszton legalábbis. Én még őt sem írnám le.Stez
2 éve botrány, idén különösen értem, hogy sérült, bár tavaly év végén is azt mondta, hogy ez nem kifogás. A 1,5 éve fennálló térd sérüléssel meg az a gondom, hogy ha eddig nem sikerült kezelni normálisan akkor ez mitől változna ?
Folyamatosan gyűjti a flageket is, emellett az nem kerüli meg aki nem akarja. Vikings részéről megvan a bizalom egyelőre, de egyre aggasztóbb a helyzet...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Andrus Peat , Brandon Scherff , Cedric Ogbuehi közül látni valakiben a franchise LT-t?
Mondjuk miután Kalil elit prospect volt kicsit már félek ettől a kérdéstől 😀Toca
Mondjuk Kalilnak szerintem nagyban közrejátszik a másfél éve meglévő folyamatos térdsérülése a szar formájában, nem hiszem, hogy valaki ennyire visszaesik egy elit év után. Ezen a poszton legalábbis. Én még őt sem írnám le.

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Andrus Peat , Brandon Scherff , Cedric Ogbuehi közül látni valakiben a franchise LT-t?
Mondjuk miután Kalil elit prospect volt kicsit már félek ettől a kérdéstől 😀
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Most épp őket írják hozzánk;

1.kör Andrus Peat OT Stanford
2. kör Denzel Perryman OLB Miami
3. kör Mario Edwards Jr* DE Florida State
4. kör E.J. Bibbs TE Iowa State
5. kör Devin Smith WR Ohio State


Róluk mit érdemes tudni? :pZoliZoltán
Komoly draft lenne..... Mar Peat es Perryman onmagaban pazar huzas. Bar nem biztos, hogy ennyire elol Peatet huznatok a drafton, de ez meg sokmindentol fugg. Iden eleg nehez bemerni az OL prospectek erteket elol.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Akkor csak 5! meccset kene megneznem!

Mondjuk egy meccs alapjan...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Most épp őket írják hozzánk;

1.kör Andrus Peat OT Stanford
2. kör Denzel Perryman OLB Miami
3. kör Mario Edwards Jr* DE Florida State
4. kör E.J. Bibbs TE Iowa State
5. kör Devin Smith WR Ohio State


Róluk mit érdemes tudni? :pZoliZoltán
mind az öten játszanak szombaton, Peat 22 órakor a California, Perryman 01:00-kor a Virginia, Edwards 21:30-kor a Boston College, Bibbs 21:30-kor a Texas Tech, Smith 18 órakor az Indiana ellen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Most épp őket írják hozzánk;

1.kör Andrus Peat OT Stanford
2. kör Denzel Perryman OLB Miami
3. kör Mario Edwards Jr* DE Florida State
4. kör E.J. Bibbs TE Iowa State
5. kör Devin Smith WR Ohio State


Róluk mit érdemes tudni? :p
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
Dante Fowler jelentkezni fog a draftra.
 twitter.com/TheDanteFowler6/status/534873900799504384
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gurleynél ACL-szakadást pletykálnak:  gamedayr.com/sports/college-ncaa/georgia-bulldogs/todd-gurley-knee-injury-update-torn-acl-125704/empty taxi
Matt Miller @nfldraftscout
Confirmed ACL tear for Todd Gurley. Terrible news. Was in my top 10 overall.empty taxi
Hát sajnos ez nagy szívás. Kíváncsi vagyok, hogy mennyit csúszik emiatt, vele párhuzamosan pedig Gordon lehet ennek a hétvégének a nagy nyertese. ő rekordot döntött, és egyben #1 RB prospect is lett Gurley sérülésével.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Gurleynél ACL-szakadást pletykálnak:  gamedayr.com/sports/college-ncaa/georgia-bulldogs/todd-gurley-knee-injury-update-torn-acl-125704/empty taxi
Matt Miller @nfldraftscout
Confirmed ACL tear for Todd Gurley. Terrible news. Was in my top 10 overall.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Gurleynél ACL-szakadást pletykálnak:  gamedayr.com/sports/college-ncaa/georgia-bulldogs/todd-gurley-knee-injury-update-torn-acl-125704/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Egy éve még Hakeem Smitht is legalább olyan jónak tartották, mint Calvin Pryort, aztán az egyik UDFA lett, a másik meg 1. körös. Igaz, Pryort már kiszorította a Jetsből az isteni Jaiquawn Jarrett XD

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Erick Dargan Oregon S-ről mit gondoltok?

Sehol nem olvasom a nevét még a top30-ban sem kb. a poziciós rankingekben, viszont majd minden Oregon meccset megnézek és sztem fasza safety lehetne belőle az NFL-ben.Hulkeinstein
Jó kérdés, de igazából a novemberi rangsorok se számítanak sokat, majd az all-star gálák után bőven újrarendezgetik. Onnan meg folyamatosan.Höri
Köszi Höri!

Te mit gondolsz róla?Hulkeinstein
Engem nagyon nem érdekelnek az Oregon meccsek

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Erick Dargan Oregon S-ről mit gondoltok?

Sehol nem olvasom a nevét még a top30-ban sem kb. a poziciós rankingekben, viszont majd minden Oregon meccset megnézek és sztem fasza safety lehetne belőle az NFL-ben.Hulkeinstein
Jó kérdés, de igazából a novemberi rangsorok se számítanak sokat, majd az all-star gálák után bőven újrarendezgetik. Onnan meg folyamatosan.Höri
Köszi Höri!

Te mit gondolsz róla?
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Erick Dargan Oregon S-ről mit gondoltok?

Sehol nem olvasom a nevét még a top30-ban sem kb. a poziciós rankingekben, viszont majd minden Oregon meccset megnézek és sztem fasza safety lehetne belőle az NFL-ben.Hulkeinstein
Jó kérdés, de igazából a novemberi rangsorok se számítanak sokat, majd az all-star gálák után bőven újrarendezgetik. Onnan meg folyamatosan.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Erick Dargan Oregon S-ről mit gondoltok?

Sehol nem olvasom a nevét még a top30-ban sem kb. a poziciós rankingekben, viszont majd minden Oregon meccset megnézek és sztem fasza safety lehetne belőle az NFL-ben.
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Nem szoktunk ez tény, de idén is volt viziten 4 első körbe várt és végül ott is landoló CB: Roby, Dennard, Fuller, Verrett. Utóbbi felépítése ráadásul eléggé hasonlít IEO-éra, szóval az alkat sem annyira akadály, pláne, hogy a mostani rosterünkön is van nem egy mélynövésű CB, akik elég jól is játszanak McCainnel az élen.

Richardson 5. körös választása után pedig nyilatkozta Lake, hogy szívesen húztak volna CB-t elöl, de egy körre csak egy játékos jutott, nem volt mit tenni.

Lehet ebből Ekpre-Olomu, de még azt is korai megmondani, hogy hol. Írtam neked szezon előtt, hogy a mérete miatt úgyis csúszni fog pár embernél, és most már egyre többen írják 2. körbe. Simán kimehet Verrett helyén, de később is egy rossz combine-nal.

A csapatneedek is homályosak még, bárhol lehet súlyos sérülés a szezon végéig. Az O skill posztjai rendben vannak, ez biztos, minden más egyelőre talány. Én kizárólag a D-be húznék az első 3-4 pick-kel, hacsak nem lesz egy korszakos LT jelölt, akivel még ugorhatna egy nagyot az O minősége (Beachum->LG opcióval), de ilyet egyelőre nem látni.

Egyelőre viszont inkább foglalkozzunk a szezonnal, mert még azt sem tudjuk, hogy hol húzunk, a tízes vagy a harmincas sávban 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!