NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 478
a ProFootballTalk szerint a Buccaneersnek a védelembe kell húznia 1/1-re, megszereznie a Georgia Tech támadókoordinátorát (náluk a QB többet fut, mint passzol), és 50x futni egy meccsen. leigazolni Terrelle Pryort, hogy legyen egy run first QB. Mike Evanst és Vincent Jacksont eltradelni, és az értük kapott pickekkel is a védelembe draftolni. FA piacról igazolni a támadófalba, futáshoz jól blokkoló falembereket.

 profootballtalk.nbcsports.com/2014/12/15/nfl-morning-after-bucs-should-quit-the-quest-for-a-quarterback

choose life
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 160 — LIGHTS OUT!
Egyértelmű ,hogy a North Carolina State meg a Purdue a 2 legjobb QB képző egyetemi csapat !

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Várom a csodálatos eszmefuttatásod, hogy ezek szerint melyik csapat rendszeréből kell qb-t húzni. Bízom benne, hogy a Florida State-t írod. Vagy hogy a Tennessee-nél melyik irányító vált be a PM előtti vagy utáni időszakból.baggio
Mindenki tudja:
1. USC
2. Michigan
3. Florida State
4. Stanford

 www.nfl.com/news/story/0ap2000000359077/article/what-school-is-qb-u-usc-among-teams-that-can-make-claimSobri Jóska
Tehát akkor a QB-k remélhetően ebben a sorrendben kelnek majd el 😊

1., Carson Palmer, Matt Cassel, Mark Sanchez, Matt Barkley -> Cody Kessler
2., Tom Brady, Chad Henne -> Devin Gardner
3., Christian Ponder, EJ Manuel -> Jameis Winston
4., Trent Edwards, Andrew Luck -> Kevin Hogan

A USC-nél Sarkisian az edző, az ő legnevesebb QB növendéke az elmúlt pár évből Jake Locker. A Michigannél Brady Hoke-ot pár hete kirúgták, ő Denard Robinsont adta a ligának. Jimbo Fisher pedig az FSU előtt az LSU-nál dolgozott OC-ként, JaMarcus Russell köthető a nevéhez. Remélem jól elgondolkoznak ezen majd a scoutok "józan paraszti ésszel", és Hogan kivételével senkit nem draftolnak QB-nek a következő 5-10 évben.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Az uccsó 10 év termését vizsgálva:
USC: Sanchez, Leinart, Barkley
Michigan: Henne
Florida State: Ponder, Manuel
Stanford: Luck, Trent Edwards

Ebből Luckon kívül mind besült.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Várom a csodálatos eszmefuttatásod, hogy ezek szerint melyik csapat rendszeréből kell qb-t húzni. Bízom benne, hogy a Florida State-t írod. Vagy hogy a Tennessee-nél melyik irányító vált be a PM előtti vagy utáni időszakból.baggio
Mindenki tudja:
1. USC
2. Michigan
3. Florida State
4. Stanford

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/elqm4hlarmzoosxprmuh
What school is QB U? USC among teams that can make claim
We're looking back over the past 25 years to find out which schools can lay claim to the title of "QB U." It's a close call for the top spot on the list between Tom Brady's Wolverines and a Pac-12 school.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Várom a csodálatos eszmefuttatásod, hogy ezek szerint melyik csapat rendszeréből kell qb-t húzni. Bízom benne, hogy a Florida State-t írod. Vagy hogy a Tennessee-nél melyik irányító vált be a PM előtti vagy utáni időszakból.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
Kérdés: ki volt az utolsó Oregon QB, aki elért bármit is az NFL-ben? | Norv Turner, rosszindulatú voltam... | Amadeus91
ez nem földrajz hanem rendszer függő. Kelly előtt pro style-t nyomtak Clemens-szel meg Harringtonnal.Höri
mondtam, hogy alapjáraton voltam rosszindulatú a témával kapcsolatban. Az viszont tény, hogy Kelly rendszere sem termelt ki több sikeres QB-t, továbbmegyek, nincs tele az NFL ex-duck sztárokkal. (7-8 játékost számoltam össze, akik jelenleg meghatározók a ligában/csapatukban a 38-ból. ) Nem értek a kálidzshoz, nem is vagyok szagertő, de józan paraszti ésszel, ha scout lennék, akkor elgondolkodnék azon, hogy miért sülnek be a system fit srácok Oregonból, és hogy draftoljak-e onnan. Abszte laikus vélemény.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kérdés: ki volt az utolsó Oregon QB, aki elért bármit is az NFL-ben? | Norv Turner, rosszindulatú voltam... | Amadeus91
ez nem földrajz hanem rendszer függő. Kelly előtt pro style-t nyomtak Clemens-szel meg Harringtonnal.

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
nem feltétlen, de ezeket nem is igazán tudom megítélni, alapból degradálónak érzem a spread offense vs pro-style összevetéstbaggio
Pedig azt szerintem te is látod előre, hogy jövő szeptemberben odaáll egy fiú az oregon center mögé, első meccsen csinál 6 TD-t és hirtelen nem is tűnik olyan korszakos egyéniségnek MariocaHöri
mert attól, hogy Kenny Hill első meccsén megdöntötte Manziel yardrekordját, Johnny rögtön rosszabb játékos lett?baggio
1 meccstől nem.

Én itt most nem azt mondom Mariota nem elit prospect, viszont ami eddig történt vele, abból sok mindenre nem tudsz következtetni a jövőben, azon kívül, ami a játéka fizikai elemeit illeti.

Az Oregon Darron Thomas-szal is hasonló eredményességgel működött, aki hozzá se szagolt az NFL-hez. Ugyanígy a másik lopós csávóval aki átment az Ole Missre, nem jut eszembe a neve.Höri
Az a Thomas, aki azóta megjárta elkapóként Kanadát. (Y)
Kérdés: ki volt az utolsó Oregon QB, aki elért bármit is az NFL-ben? | Norv Turner, rosszindulatú voltam... |

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 997 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jelenlegi Top 10 - Hú de komoly lesz a TNF péntek hajnalban. 😀😀
1.Bucs
2.Titans
3.Jaguars
4.Raiders
5.Redskins
6.Jets
7.Falcons
8.Giants
9.Saints
10.Bears
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 478
Louisville safety Gerod Holliman tells me he's entering the 2015 NFL draft. - Matt Miller (BR)

choose life
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
OFF

| Rakeem Cato 😀 | mustaine
Mikor megláttam a rákot a tetején azt hittem Winstonról lesz szó 😛
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 478
Leonard Floyd and Jordan Jenkins are returning to Georgia, Mark Richt said.

choose life
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Szerinted megérte?gabtsi
Szívesebben néznék meg egy olyan meccset, ahol minden playben Luck passzol, mint hogy neki adjunk carryket.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 160 — LIGHTS OUT!
Szerintem pedig csúszni fog kb a PO csapatok drafthelyéig.
Akármennyire is jó játékos szerintem a csapatok nagy része még mindig ódzkodik a korai RB picktől.
De persze ez csak magánvélemény, ettől simán lehet akár top15 is.Bazzani
Most ezt pont úgy mondod, mintha Trent nem ért volna meg 2db első kört is.dugo1993
Ne felejtsük el a 4. , 5. és 7. körös draft pickjét sem a Clevelandnek a 2012-es draftról amit még adtak érte.

több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Szerinted megérte?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Szerintem pedig csúszni fog kb a PO csapatok drafthelyéig.
Akármennyire is jó játékos szerintem a csapatok nagy része még mindig ódzkodik a korai RB picktől.
De persze ez csak magánvélemény, ettől simán lehet akár top15 is.Bazzani
Most ezt pont úgy mondod, mintha Trent nem ért volna meg 2db első kört is.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Mel Kiper a Heisman-finalisták drafthelyéről:  espn.go.com/video/clip?id=12014478


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
OFF

| Rakeem Cato 😀 |

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Melvin GordonBazzani
Nem csúszik addig szvsz. 😊Stez
1/20-on még simán be lehet húzni 😛Dexxter Tailor
Szerintem pedig csúszni fog kb a PO csapatok drafthelyéig.
Akármennyire is jó játékos szerintem a csapatok nagy része még mindig ódzkodik a korai RB picktől.
De persze ez csak magánvélemény, ettől simán lehet akár top15 is.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
feltrade is létezik 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Na jó, ha ő akarja akkor legyen.
Bush úgysem jó már semmire.

Melvin GordonBazzani
Nem csúszik addig szvsz. 😊Stez
1/20-on még simán be lehet húzni 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na jó, ha ő akarja akkor legyen.
Bush úgysem jó már semmire.

Melvin GordonBazzani
Nem csúszik addig szvsz. 😊

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na jó, ha ő akarja akkor legyen.
Bush úgysem jó már semmire.

Melvin Gordon

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Alabama OC Lane Kiffin expects junior WR Amari Cooper to declare for the 2015 NFL Draft.