NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520
Jay Ajayi has announced he'll enter the 2015 NFL Draft.

bírom a játékát nagyon.

choose life
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A sok pick csak azért kellett, hogy megmutassa Jameis, hogy clutch a meccsek végén.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Lehet, hogy tévedek, de ha Winston nem lenne karakter problémás, akkor azért lehet, hogy másképp lenne a sorrend, de legalábbis egál közeli, ami az 1/1-t illeti. Mondjuk én még akor is inkább Marit favorizálom.dande
Winston a Florida ellen egy negyed alatt több interceptiont dobott, mint Mariota az egész szezonban, a karakteröngyilkosság ehhez képest mellékes dologbaggio
Bocs, ha butát kérdezek, de a kettő nem függ ez esetben össze egymással? Mármint, ha jobban odafigyelne, koncentrálna, más lenne a jelleme, akkor ez is másként történne?dande
Szerinted erre lehet biztos választ mondani? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet, hogy tévedek, de ha Winston nem lenne karakter problémás, akkor azért lehet, hogy másképp lenne a sorrend, de legalábbis egál közeli, ami az 1/1-t illeti. Mondjuk én még akor is inkább Marit favorizálom.dande
Winston a Florida ellen egy negyed alatt több interceptiont dobott, mint Mariota az egész szezonban, a karakteröngyilkosság ehhez képest mellékes dologbaggio
Bocs, ha butát kérdezek, de a kettő nem függ ez esetben össze egymással? Mármint, ha jobban odafigyelne, koncentrálna, más lenne a jelleme, akkor ez is másként történne?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Lehet, hogy tévedek, de ha Winston nem lenne karakter problémás, akkor azért lehet, hogy másképp lenne a sorrend, de legalábbis egál közeli, ami az 1/1-t illeti. Mondjuk én még akor is inkább Marit favorizálom.dande
Winston a Florida ellen egy negyed alatt több interceptiont dobott, mint Mariota az egész szezonban, a karakteröngyilkosság ehhez képest mellékes dolog


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet, hogy tévedek, de ha Winston nem lenne karakter problémás, akkor azért lehet, hogy másképp lenne a sorrend, de legalábbis egál közeli, ami az 1/1-t illeti. Mondjuk én még akor is inkább Marit favorizálom.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha már a közelmúltban volt szó itt Mariotáról és Winstonról, az lenne a kérdésem, hogy ha szigorúan csak a két játékos tehetségét/képességeit nézzük jelenleg, akkor Winston miben jobb egyértelműen, mint Mariota? Van ilyen? Jöhet hosszabban is. Védelemolvasás, stb. Bármi.Vrijbloed
nagyobb, erősebb a karja, jobb a lábmunkájabaggio
100%-os győzelmi mutató 2 év alatt.
NFL-hez közeli offenzív rendszer.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Ha már a közelmúltban volt szó itt Mariotáról és Winstonról, az lenne a kérdésem, hogy ha szigorúan csak a két játékos tehetségét/képességeit nézzük jelenleg, akkor Winston miben jobb egyértelműen, mint Mariota? Van ilyen? Jöhet hosszabban is. Védelemolvasás, stb. Bármi.Vrijbloed
nagyobb, erősebb a karja, jobb a lábmunkája


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520
Ha már a közelmúltban volt szó itt Mariotáról és Winstonról, az lenne a kérdésem, hogy ha szigorúan csak a két játékos tehetségét/képességeit nézzük jelenleg, akkor Winston miben jobb egyértelműen, mint Mariota? Van ilyen? Jöhet hosszabban is. Védelemolvasás, stb. Bármi.Vrijbloed
Winston atlétikusabb. Az összes többi skillben Mariota a jobb.Sobri Jóska
???

dehogy atletikusabb.

choose life
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 366 — #NoStress
Ha már a közelmúltban volt szó itt Mariotáról és Winstonról, az lenne a kérdésem, hogy ha szigorúan csak a két játékos tehetségét/képességeit nézzük jelenleg, akkor Winston miben jobb egyértelműen, mint Mariota? Van ilyen? Jöhet hosszabban is. Védelemolvasás, stb. Bármi.Vrijbloed
Winston atlétikusabb. Az összes többi skillben Mariota a jobb.

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ha már a közelmúltban volt szó itt Mariotáról és Winstonról, az lenne a kérdésem, hogy ha szigorúan csak a két játékos tehetségét/képességeit nézzük jelenleg, akkor Winston miben jobb egyértelműen, mint Mariota? Van ilyen? Jöhet hosszabban is. Védelemolvasás, stb. Bármi.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Az Orchard vs. Sambrailo matchup érdekes lesz draftszemszögből.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Landon Collins is jön a draftra.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
holnap kezdődik a bowl-szezon.
mivel Saturday Night Football lesz így kevés nézőre van kilátás, de itt vannak a prospectek:

New Orleans Bowl: 17:00
Nevada: Cody Fajardo QB (5.körös), Brock Hekking DE (udfa)
UL-Lafayette: Justin Hamilton DT (udfa), Alonzo Harris RB (udfa)

New Mexico Bowl: 20:20
Utah State: Bill Vavau OG (7-FA), Zach Vigil ILB (7-fA), BJ Larsen DE (udfa)
UTEP: Eric Tomlinson TE (7-FA), Nathan Jeffery RB (udfa), Ian Hamilton WR (udfa)

Las Vegas Bowl: 21:30
Utah: Nate Orchard DE (1-2.), Eric Rowe CB (3-4.), Junior Salt OG (7-FA), Brian Blechen SS (udfa), Westlee Tonga TE (udfa)
Colorado State: Ty Sambrailo OT (2.), Garrett Grayson QB (3-4.), Bernard Blake CB (4-5.),Jared Roberts K (5-6.), Aaron Davis OLB (6-7.), Kivon Cartwright TE (7-udfa)

Híres Idahó-i Krumpli Bowl: 23:45
Air Force: senki. :-8
Western Michigan: Donald Celiscar CB (udfa)

Camellia Bowl 3:15
South Alabama: Brandon Bridge QB (4-5.), Wes Saxton TE (4-5.)
Bowling Green: Gabe Martin OLB (udfa)

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minden egyszerűbb volt a 70es években. Anno Vic Ketchman mesélte, hogy talán a Steelers draftolt egy embert WRnek, akinek az egyik kezéről hiányzott 3 ujja. 😀😀 😀😀 😀😀iktriad
És látod bejött, akkor nyertek 4 SB-t. 😊Jan
De gondolom nem vele. 😀😀
több mint 9 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Minden egyszerűbb volt a 70es években. Anno Vic Ketchman mesélte, hogy talán a Steelers draftolt egy embert WRnek, akinek az egyik kezéről hiányzott 3 ujja. 😀😀 😀😀 😀😀iktriad
És látod bejött, akkor nyertek 4 SB-t. 😊
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a csávó konkrétan azt nyilatkozta párszor, hogy nem tudja, hogy az amerikaifociban képzeli-e el a jövőjét, vagy a baseballban.
Ez alapján kiszámíthatatlan a gyerek, gondol egyet, és mondom, egy rossz év után, vagy egy vita után a HC-val, stb stb egyszerűen nem jelenik meg az edzésen. Belőle ezt pont kinézem.Stez
Amennyire én meg tudom ítélni (semennyire 😛 ) videók alapján sokkal dominánsabb a baseball pályán Winston, én tuti oda mennék a helyében. Nagyobb lé, kisebb stressz.

De ami jó abban, hogy 2015-ös draft és már mindent láttunk, hogy mindenre van példa, ellenpélda. Lásd John Elway is készen állt rá, hogy elmenjen az MLB-be, ha 1/1-re elviszi a Colts. El is kellett cserélni a picket. Szóval multisport atlétánál is bármi lehet, hiába nem elkötelezett, ha kurva jó.

És az utolsó tagmondat nálam a lényeg, lehet bármilyen szorgalmas és intelligens az unatletikus fehér fiú (nem kell példát írnom a múlt ezer prospectje közül), Winston egyszerűen nagyobb upside-dal bír, sokszor a GM-nek ez pont elég.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Úgy beszélünk Winstonról, mint hogy ha csupán annyi lenne a számláján, hogy egyszer elüvöltötte volna magát. Azért ez a számla egy kicsit vastagabb, és színesebb ennél az egy dolognál (ami valljuk be, tényleg nevetségesen fel lett fújva).Stez
nyilván van más is, de tegyük hozzá, hogy:

- Lövöldözött a campuson mókusokra: nem éles tölténnyel, nem emeltek vádat.
- A nemi erőszakos ügyben nem emeltek vádat, miután az állítólagos "áldozat" nem mondott semmit. Winstont ki se hallgatták.
- A rákláb lopás az egyetlen, amivel elítélték

Szóval összességében Jameis egy remek ember 😀Höri
Igazából én nem a balhéiba érzem a veszélyforrást, de ezt leírtam tulajdonképpen az előbb is.
A balhéi rámutatnak, hogy egy idióta, ami red flag, de számomra az sokkal nagyobb gáz, hogy a csávó konkrétan azt nyilatkozta párszor, hogy nem tudja, hogy az amerikaifociban képzeli-e el a jövőjét, vagy a baseballban.
Ez alapján kiszámíthatatlan a gyerek, gondol egyet, és mondom, egy rossz év után, vagy egy vita után a HC-val, stb stb egyszerűen nem jelenik meg az edzésen. Belőle ezt pont kinézem. Camnél emlékeim szerint ilyen probléma nem volt, inkább csak attól félt mindenki, hogy a nagy pénz hatására ő nem fogja odatenni magát. Ez nem így lett, de nem ez a lényeg.
Ezért megosztó Winston, mert szerintem alapvetően mindenki tudja, hogy egy hülye, a fő problémát nem is ez jelenti.
Én igazából kíváncsi leszek a combine-ra, meg arra, hogy az interjúkon mit domborít, mindenesetre én nem vélem top5-ös irányítónak jelenleg. Még a játékát látva sem. Idén túlságosan is sokat hibázott, és tény, hogy egyébként pont ezzel megmutatta azt is, hogy vissza tudja hozni a csapatot a meccsbe, és egy szar negyed/félidő után is képes nagy fordításokra, de nagyon sokat hibázott, és megmutatta, hogy egyáltalán nem olyan NFL-ready QB, mint mondjuk a tavalyi szezonja után gondolta róla szinte mindenki. Akkor mindenki őt imádta.

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
szóval kis túlzással, azokat a mock-okat nem érdemes komolyan venni, ahol (még?) Winstont Mariota elé teszik?


mert amit leírtatok a két srácról nekem (mint casual college foci néző/követő) is ez jön le
mégis sok helyen olvasom, hogy vannak akik Winstont 1/1-esként kezelik



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szóval összességében Jameis egy remek ember 😀Höri
erről is JMR jut eszembe :p

“Jimbo Fisher told the entire NFL that JaMarcus Russell was a great kid,” one scout said. “He was a f------ turd then.”baggio
Persze, nagy sutyerák az ember, de nem anti-krisztus, csak ezért írtam. Ennél azért láttunk már cifrább dolgokat.

Meg hát a web2 korában már minden felszínre kerül, 2001-ben se jöttek kisebb gyökerek a ligába, csak akkor még másként működött a sztárgyár.Höri
Minden egyszerűbb volt a 70es években. Anno Vic Ketchman mesélte, hogy talán a Steelers draftolt egy embert WRnek, akinek az egyik kezéről hiányzott 3 ujja. 😀😀 😀😀 😀😀
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szóval összességében Jameis egy remek ember 😀Höri
erről is JMR jut eszembe :p

“Jimbo Fisher told the entire NFL that JaMarcus Russell was a great kid,” one scout said. “He was a f------ turd then.”baggio
Persze, nagy sutyerák az ember, de nem anti-krisztus, csak ezért írtam. Ennél azért láttunk már cifrább dolgokat.

Meg hát a web2 korában már minden felszínre kerül, 2001-ben se jöttek kisebb gyökerek a ligába, csak akkor még másként működött a sztárgyár.Höri
Ray Lewis tökéletes példa.Shawn84
Borzalmas pelda.. se poszt, se personality nem stimmel, tudomasom szerint undersized LB volt, ezert csuszott. Egyetem alatt azert neki nagy balhei nem voltak, nem ugy mint ennek az idiotanak.
Persze webketto, meg immature kolykok, es ertem mire utalsz, de akkor mondtatok volna inkabb Leaf-et, akinel pont ez volt a gond.

Tokmindegy iden nincs Luck, szoval lutri lesz, Mariotanak jo csapat+edzo kell, Winston classic bust, szoval Hundley or nothing! :p

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
- Lövöldözött a campuson mókusokra: nem éles tölténnyel, nem emeltek vádat.
- A nemi erőszakos ügyben nem emeltek vádat, miután az állítólagos "áldozat" nem mondott semmit. Winstont ki se hallgatták.
- A rákláb lopás az egyetlen, amivel elítélték
Szóval összességében Jameis egy remek ember 😀Höri
és ami fontosabb süt a szeméből az értelem 😀😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Meg hát a web2 korában már minden felszínre kerül, 2001-ben se jöttek kisebb gyökerek a ligába, csak akkor még másként működött a sztárgyár.Höri
Jimmy Clausenre és Ryan Mallettre is azt mondták, hogy jók, csak tuskók.empty taxi
Ez azóta se változott 😛
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Meg hát a web2 korában már minden felszínre kerül, 2001-ben se jöttek kisebb gyökerek a ligába, csak akkor még másként működött a sztárgyár.Höri
Jimmy Clausenre és Ryan Mallettre is azt mondták, hogy jók, csak tuskók.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Szóval összességében Jameis egy remek ember 😀Höri
erről is JMR jut eszembe :p

“Jimbo Fisher told the entire NFL that JaMarcus Russell was a great kid,” one scout said. “He was a f------ turd then.”baggio
Persze, nagy sutyerák az ember, de nem anti-krisztus, csak ezért írtam. Ennél azért láttunk már cifrább dolgokat.

Meg hát a web2 korában már minden felszínre kerül, 2001-ben se jöttek kisebb gyökerek a ligába, csak akkor még másként működött a sztárgyár.Höri
Ray Lewis tökéletes példa.