NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -
2. nap -
3. nap -
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
a szokásos Wright mock  www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-C.php
a Jets pick egyedül amire azt mondom, hogy no chance, a többi elmegy,
pár túlértékelt/most képbe hozott prospect is van benneHöri
A Jets WR picknél kikerekedett a szemem. Decker leigazolása, Harvin trade és Kerley hosszútávú szerződése után.
Meg egy 1/7 RB-n is meglepődnék a mostani trendek szerint.
(Vagy Gurley lesz az új AP?)

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a szokásos Wright mock  www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-C.php
a Jets pick egyedül amire azt mondom, hogy no chance, a többi elmegy,
pár túlértékelt/most képbe hozott prospect is van benne

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
kik azok nem QBk akik megérik az 1.picket?braxa88
Randy Gregory
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante

443 font (200 kg)



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kik azok nem QBk akik megérik az 1.picket?braxa88
valamelyik OT mindig odaérhet ha elcseszik a QB-k a szezont.
én Spencer Drango párti vagyok, bár a Baylor nem jó előjel 😒

Meg Green-Beckham 😀😀

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
jelenleg csak Leonard Williamst vélem 1/1-es playának, aki nem QB

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kik azok nem QBk akik megérik az 1.picket?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
LaCanfora is leírta azt, ami egy ideje sejthető: Winston jelentkezni fog a 2015-ös draftra.
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24758759/jameis-winston-expected-to-enter-2015-nfl-draft-but-wont-drop-out-of-florida-state


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Gil Brandt listát készített arról, hogy kinek mi a 3 legnagyobb needje jövőre:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000407751/article/draft-order-and-needs-for-teams-off-to-slow-starts
iktriad
hozzánk nyugodtan beírhatta volna, hogy; Defense.
Minden kéne, passrush, legalább 1 DT Sims mellé aki tudja fogni a futást is, MLB nincs, anélkül meg nehéz 4-3-ban, cornert eltalálta, safety mindenképpen, Woodson nem lesz fiatalabb, mellette meg Usama a kezdő, Branch done.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Gil Brandt listát készített arról, hogy kinek mi a 3 legnagyobb needje jövőre:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000407751/article/draft-order-and-needs-for-teams-off-to-slow-starts
...
A Bengalsnál a 3. legnagyobb hiányposzt a kicker!iktriad
Ez sem látott idén Bengals meccset, az tuti. CB és S kb. a csapat két azon posztja, ahol jók vagyunk.
D-line, D-line, D-line... az a need. A három legnagyobb. 😀
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Phinsnél fura hogy OT a harmadik. Kell egy csere Albert mögé és kész.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Jets QB, CB es OT, itt sincs akkora melleloves, de csodaltam h 4 napja a WR nem volt koztuk. Ha csak nem 1/1 leszunk ugy Geno kapni fog meg egy evet es Ferguson is elmuzsikal meg par evet LTkent.
Harvin trade utan en azt irnam h CB, OLB, QB lenne ez a sorrend.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A WR poszt nálunk okés, oda tényleg kell azért valaki annak ellenére, hogy egyáltalán nem szar ez a szedett-vedett elkapó sor 😊
ILB poszt WTF kategória... Dansby állat, Kirksey nagyon hasznos, és így, hogy Robertsonnak sem kell folyton a pályán lenni sokkal felszabadultabb... elég csak a futást tömnie. Szerintem ide nem kell senki
DL ez is rendben van, viszont középső körökbe tuti, hogy fog jönni valaki, amit én is támogatnék

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bearsnél korrekt szvsz. LB sorból lejár Briggs és DJ Williams szerződése. Előbbi 34 éves, utóbbit én már most nem kezdetném, jövőre marad Bostic, Mekkelek, Greene, meg a futottak még, szóval ez stimmel.
Safetyben Mundy közepes, Conte jó, de 6-ból 4 meccset nem fejezett be és lejár a szerződése, McCray te jóságos ég, Vereen meg rookie.
Cornerback: Tillman karrierjének vége sajnos. Fuller pipa, Jennings oké, de ő is 31 lesz. Mögöttük Sherrick McManis most a nickel, a többiek meg UDFA játékosok.

Szerintem is ez a 3 fő need.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Apropó... van már legalább ködös kép arról, hogy 1. és max. 2. körig (de inkább 1.-ben) milyen és hány db G lesz?Chargers LT
ahhoz kellene tudni kik jelentkeznek a draftra

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Apropó... van már legalább ködös kép arról, hogy 1. és max. 2. körig (de inkább 1.-ben) milyen és hány db G lesz?

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Chargersnél nem igazán nyúlt mellé (CB, NT, OL,) bár az első is csak Flowers 1 éves szerződése miatt, de vele asszem hosszabbítunk. De NT és főleg OL-ba kifogyhatatlan emberanyag kell nekünk 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gil Brandt listát készített arról, hogy kinek mi a 3 legnagyobb needje jövőre:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000407751/article/draft-order-and-needs-for-teams-off-to-slow-starts
Nálunk mondjuk pont nem igazán sikerült eltalálni a hiányposztokat (az FS, LEO/LB duó simán veri a felsorolt 3at, az 1. helyre rakott OT meg nálam nem is need...), kíváncsi vagyok, a többi 31 csapatnál mi a helyzet.
A Bengalsnál a 3. legnagyobb hiányposzt a kicker!iktriad
Lionsnál is. Mondjuk, ha megnézed Nugent elmúlt másfél évét, akkor ez nem olyan kiugró. Azt csodálom, hogy az a bohóc még ott van.
Nálunk a WR sanszos lehet, de LaFell egész jónak tűnik, Edelman elég rég óta az, ha Tyms tud hosszú játékokat hozni, akkor viszont annyira nem nagy need.
DL az mindenképpen, jöhetne valami használható DE, aki legalább csereként jó (ha Moore nem lép fel erre a szintre), DT-k közé meg valaki, aki mondjuk nem hal le, és tud a futás ellen mutatni valamit. LB sem ártana, mert Collins jó, Hightower tavaly szeptember óta óriásit fejlődött, de ő sem egészséges teljesen, Mayo meg hiába elit, ha évente 6 meccset bír. A nagyobb baj viszont, hogy ennyi az összes LB-nk. RB majd jöhet, ha nem marad a két lejáró, de hoztunk idén a 4. körben, afölött szerintem még akkor sem fogunk, ha Ridley megy. Aztán majd meglátjuk

több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nálunk se értem 3 . helyen TE...??? o_o 😀

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Az eaglesnél elférne WR is ha mindenhol figyelembe veszik,hogy lejáró játékosok vannak...
S ,CB adott OLB meg jött idén első körben...

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Gil Brandt listát készített arról, hogy kinek mi a 3 legnagyobb needje jövőre:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000407751/article/draft-order-and-needs-for-teams-off-to-slow-starts
Nálunk mondjuk pont nem igazán sikerült eltalálni a hiányposztokat (az FS, LEO/LB duó simán veri a felsorolt 3at, az 1. helyre rakott OT meg nálam nem is need...), kíváncsi vagyok, a többi 31 csapatnál mi a helyzet.
A Bengalsnál a 3. legnagyobb hiányposzt a kicker!iktriad
Az ILB-t nálunk sem igazán értem. Mondjuk ha azt megcserélnék egy OLB-vel akkor rendben lenne.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gil Brandt listát készített arról, hogy kinek mi a 3 legnagyobb needje jövőre:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/jdbwnyboue2ftiz4q7z2
2015 NFL Draft order: Top three needs for all 32 teams
The 2015 NFL Draft first-round order is set. Take a look at the draft needs for each team, including those that qualified for the playoffs. Which positions are those teams going to look toward in the upcoming draft?

Nálunk mondjuk pont nem igazán sikerült eltalálni a hiányposztokat (az FS, LEO/LB duó simán veri a felsorolt 3at, az 1. helyre rakott OT meg nálam nem is need...), kíváncsi vagyok, a többi 31 csapatnál mi a helyzet.
A Bengalsnál a 3. legnagyobb hiányposzt a kicker!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nézegetem Vic Beasley játékát.
Kb. top 10-20 pick lehet ő? Csak pass rusher ő, vagy amolyan Calvin Pace szerepet is be tudna tölteni pl. a Jetsnél?Beki
csak pass rusher

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Nézegetem Vic Beasley játékát.
Kb. top 10-20 pick lehet ő? Csak pass rusher ő, vagy amolyan Calvin Pace szerepet is be tudna tölteni pl. a Jetsnél?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Na bumm...

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000408153/article/georgia-suspends-todd-gurley-over-alleged-ncaa-violations?campaign=Twitter_nfl_cfbBeki
Mi az az alleged rules? Mit követett el?Sixo67
400 dollárt kapott 80 aláírt cuccért, amit elsőként bevallott valaki

szerk.: ha nem találnak mást, az két meccses eltiltást jelent


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal