NFL Draft 2018

38 feliratkozó

több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Kizer a Texas elleni meccs után konkrétan már 1/1 téma volt 😊 Mayfield kétlem, hogy 1. körös lenne majd.
Rosen mellett Josh Allent mondanám, most biztos 1. körösnek (illetve Allen remélem, hogy megkapja a hypeot 😊 )

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Ha mockot írnék, Lamar Jacksont jelenleg előbb sorolnám a futók, mint az irányítók közé... Kizer meg épp hogy biztos első körös QB-nak tűnt tavaly ilyenkor, Mayfield pedig szerintem 2018 Dobbs-a/Prescottja lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Jövőre QB draft... Pick lesz rá szarásig 😀

Itt jegyzem meg (max 1 év múlva röhögtök rajtam) hogy jövőre sokkal jobb lesz a QB class 😛
zsutu
Rosen, Mayfield, Darnold, L.Jackson.
Szerintem az utóbbi időben nem volt azért ennyire erős a qb class, és ki tudja ki fog hozzájuk csatlakozni a következő szezon meg a combine után.
Mert azért idén a combine-ig meg a pro dayig csak D.Watson számított top 10 qb-nak. Utána csatlakozott csak hozzájuk Trubisky, Kizer meg Mahomes.
Most meg azért alapból 4 nevet fel lehet sorolni akár a top 10-ben elkelhet.


több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Jövőre QB draft... Pick lesz rá szarásig 😀

Itt jegyzem meg (max 1 év múlva röhögtök rajtam) hogy jövőre sokkal jobb lesz a QB class 😛
zsutu
Jovore mindig jobb a QB class.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Jövőre QB draft... Pick lesz rá szarásig 😀

Itt jegyzem meg (max 1 év múlva röhögtök rajtam) hogy jövőre sokkal jobb lesz a QB class 😛

Szerkesztette: zsutu
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
mock 😀  www.sbnation.com/nfl-mock-draft/2017/4/29/15482470/nfl-mock-draft-2018-josh-rosen-sam-darnold-lamar-jackson-derwin-james-alabama-ohio-state-josh-allen


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!