NFL Draft 2018

38 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
33-ról nem megy 53-ról igen, logikus 😊
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Allen sem rossz lábon.
Ha már dobni nem tud 😊

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm Mayfield, hogy biztatja Allent, pedig elvileg az ő lehetőségeiből vesz el.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
Én kivagyok az NFL.comos mockoktol. Olyannyira mellette vannak évek óta hogy az fájdalmas
silent7939
Ja, főleg Brooks barátunkéban tetszik az nagyon, hogy szerinte Roquan Smith nem ér első kört 😀 WTF?


több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Senior Bowl stream

 www.youtube.com/watch?v=fIabWu3H7PY


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jeremiás barátunk elkezdte:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000908233/article/jeremiah-mock-draft-10-browns-jets-fins-redskins-take-qb
Chargers LT
Brooks barátunk folytatja:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000910983/article/bucky-brooks-mock-draft-10-broncos-jags-among-6-to-pick-qb
Muffalo_Bafia
Remek a Lions pick felvezetése.
Főleg, hogy Ngata marad még egy évet legalább.
Bazzani
Én kivagyok az NFL.comos mockoktol. Olyannyira mellette vannak évek óta hogy az fájdalmas
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jeremiás barátunk elkezdte:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000908233/article/jeremiah-mock-draft-10-browns-jets-fins-redskins-take-qb
Chargers LT
Brooks barátunk folytatja:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000910983/article/bucky-brooks-mock-draft-10-broncos-jags-among-6-to-pick-qb
Muffalo_Bafia
Remek a Lions pick felvezetése.
Főleg, hogy Ngata marad még egy évet legalább.

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
gondolom idén is lesznek prospect ismertetők(amik kíválóak de), nem akarjátok kicsit megreformálni, kicsit olvashatóbbra, felhasználóbarátibbra, színesebbre csinálni?
braxa88
ötletek ? 😊
Drip
Amit el tudok képzelni, hogy lenne naponta egy rendes, főoldali cikk, benne mondjuk három játékossal és írnánk (írnának 😀 ) róluk szabadon, kevésbé kategorikusan.

Ha nagyobb volumenű csávók, akkor mondjuk napi kettő, ha marginálisabbak, napi négy.
Höri
azért a mostani elérési helyek jó lenne ha megmaradnának
én mikor nagyon ráérek, 1-2 nevet visszakeresek miket mondtak róla anno a scoutok 😊

nem tudom braxa-nak mi a baja vele pontosan, szerintem teljesen átlátható, mobilon is olvasható, megjegyzések rovatot mindig jó olvasni ki-kivel játszott még középsuliban. milyen háttere van szerintem az bőven elég "színes"
nekem ezzel konkrétan semmi problémám nincs

talán-talán azt meg lehetne csinálni, hogy nevek csak fel legyenek sorolva és ha rákattintasz akkor nyitja meg a teljes szöveget, de ha nem elérhető a webfejlesztő akkor gondolom olyan nagy változásokat amúgy sem lehet véghezvinni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 919
Jeremiás barátunk elkezdte:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000908233/article/jeremiah-mock-draft-10-browns-jets-fins-redskins-take-qb
Chargers LT
Brooks barátunk folytatja:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000910983/article/bucky-brooks-mock-draft-10-broncos-jags-among-6-to-pick-qb

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
gondolom idén is lesznek prospect ismertetők(amik kíválóak de), nem akarjátok kicsit megreformálni, kicsit olvashatóbbra, felhasználóbarátibbra, színesebbre csinálni?
braxa88
ötletek ? 😊
Drip
Amit el tudok képzelni, hogy lenne naponta egy rendes, főoldali cikk, benne mondjuk három játékossal és írnánk (írnának 😀 ) róluk szabadon, kevésbé kategorikusan.

Ha nagyobb volumenű csávók, akkor mondjuk napi kettő, ha marginálisabbak, napi négy.
Höri
Nagyon várom már,hogy jobban megismerhessem a játékosokat!Sajnos angolul nem tudok a google fordítóval meg szinte értelmezhetetlen!Hiába keresek tehát különböző oldalakat nem igazán értem.Nekem ez már holt szezon.😕

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
gondolom idén is lesznek prospect ismertetők(amik kíválóak de), nem akarjátok kicsit megreformálni, kicsit olvashatóbbra, felhasználóbarátibbra, színesebbre csinálni?
braxa88
ötletek ? 😊
Drip
Amit el tudok képzelni, hogy lenne naponta egy rendes, főoldali cikk, benne mondjuk három játékossal és írnánk (írnának 😀 ) róluk szabadon, kevésbé kategorikusan.

Ha nagyobb volumenű csávók, akkor mondjuk napi kettő, ha marginálisabbak, napi négy.

több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
baggio 🏈
Szerinted Shaquem Griffin miért nem kapott Combine meghívót? Azért érdekelne a véleményed, mert nem vagyok egy hatalmas scout, de nehezen hiszem el, hogy van 335 prospect aki jobb nála.
cspeti98
mert hülyék a döntéshozók és csak az jutott el a tudatukig, hogy hiányzik az egyik kézfeje?
nem meglepő módon a Senior Bowlon is oktat, és remélem a hétvégén erőt tudok venni magamon, hogy írjak róla egy ismertetőt (ha mást nem, majd az nfl.com-os cikket lefordítom)
baggio 🏈
Köszi a választ! Én se láttam nagyon más okot, mint a kézfejét, de ezt nem mertem volna biztosan kijelenteni. A cikknek nagyon örülnék, a Memphis elleni konferenciadöntőn eléggé megtetszett a játéka, az Auburn elleni meccsen pedig abszolút kedvenc lett. 😊

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
baggio 🏈
Szerinted Shaquem Griffin miért nem kapott Combine meghívót? Azért érdekelne a véleményed, mert nem vagyok egy hatalmas scout, de nehezen hiszem el, hogy van 335 prospect aki jobb nála.
cspeti98
mert hülyék a döntéshozók és csak az jutott el a tudatukig, hogy hiányzik az egyik kézfeje?
nem meglepő módon a Senior Bowlon is oktat, és remélem a hétvégén erőt tudok venni magamon, hogy írjak róla egy ismertetőt (ha mást nem, majd az nfl.com-os cikket lefordítom)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
baggio 🏈
Szerinted Shaquem Griffin miért nem kapott Combine meghívót? Azért érdekelne a véleményed, mert nem vagyok egy hatalmas scout, de nehezen hiszem el, hogy van 335 prospect aki jobb nála.

több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
gondolom idén is lesznek prospect ismertetők(amik kíválóak de), nem akarjátok kicsit megreformálni, kicsit olvashatóbbra, felhasználóbarátibbra, színesebbre csinálni?
braxa88
ötletek ? 😊

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
gondolom idén is lesznek prospect ismertetők(amik kíválóak de), nem akarjátok kicsit megreformálni, kicsit olvashatóbbra, felhasználóbarátibbra, színesebbre csinálni?
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Én boldolok neki egy második kört, ha a draftig nem jön ki egy koalabébit bántalmazó videó róla vagy esetleg egy sérülés

 twitter.com/BradKelly17/status/955929529603772416
ZERO_L
az "idei class Stefon Diggs-e" jelző nem elég? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Jeremiás barátunk elkezdte:
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000908233/article/jeremiah-mock-draft-10-browns-jets-fins-redskins-take-qb
Chargers LT
Derwin Hámész? Ide vele !

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Én boldolok neki egy második kört, ha a draftig nem jön ki egy koalabébit bántalmazó videó róla vagy esetleg egy sérülés

 twitter.com/BradKelly17/status/955929529603772416



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Jeremiás barátunk elkezdte:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/cxpoqvpdawclejj1w7px
Jeremiah mock draft 1.0: Browns, Jets, Fins, Redskins take QB
The Browns, Jets, Dolphins and Redskins address the QB position in Daniel Jeremiah's first mock draft of the year. Have a look at his projection for the first round.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
 twitter.com/NFLDraft/status/955458811346739201
baggio 🏈
hozzá képest ez a sztori már semmiség 😊

 www.nfl.com/labs/cfb247/troy-fumagalli/troy-fumagalli.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Btw szívesen fogadom az ötleteke/linkeket, hogy honnan tudnám visszanézni a meccset. TYT-n fenn lesz?
Asbee
 www.youtube.com/watch?v=qTYrFXmLhzo
kapitnono
Danke sehr


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
 twitter.com/NFLDraft/status/955458811346739201


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
Btw szívesen fogadom az ötleteke/linkeket, hogy honnan tudnám visszanézni a meccset. TYT-n fenn lesz?
Asbee
 www.youtube.com/watch?v=qTYrFXmLhzo


több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ebből nem akartam külön cikket csinálni, de ha már lement a Shrine Game akkor illik néhány játékost kiemelni, akik jól és rosszabbul játszottak. Lesznek nevek, akik ismerősek lehetnek és lesznek, akik nem voltak említve az itteni írásban.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
East - West Shrine Game 2018 | Bowl.hu
Ma este a legrégebb óta megrendezett egyetemi All-Star meccsel tudunk hangolni a holnapi konferenciadöntőkre.

(Próbálok keresni teljes meccset, ha van meg is osztom, így ha esetleg valaki nem akar lespoilerezni dolgokat az ne olvasson tovább 😀 )

A Northern Iowa WR Darius Fountain egész héten a legimpresszívebb játékos volt, ezt a teljesítményt sikerült a meccsre is átültetnie. A 2. negyedben egy slant route során, man cover-t legyőzve, 38 yardos elkapást tudott bemutatni, a meccs során összesen pedig 3 elkapásig és 61 yardig jutott. Emellett volt egy 30 yardos punt visszahordása is. Nagyon jó kezei vannak Fountain-nek, és bár a 4. negyedben volt egy droppolt labdája, egész héten magabiztos teljesítményt nyújtott. Jelenleg a 3. napra tenném, de az egyik legjobb sleepers prospectről van szó.
 twitter.com/afc2nfc/status/954825908870959105

Chris Worley (OSU, LB) mindenhol ott volt, segített a futó játéknál és igazi kemény ütéseket vitt be. ST és backup ILB-nek néz ki egyelőre

Ha már OSU akkor J.T. Barrett akinek nagyon nem ment a meccsen (bár 1 irányítót leszámítva senkinek nem volt nagy momentuma). Volt egy 4 yardos TD-je viszont egy csúnya fumble-je is amit az ellenfél egy 70 yardos TD-re váltotta. Egyébként 5/13 69 yard 1TD 1 fumble lett a vége. Valószínűleg Barrett UDFA lesz, aki azért TC-ben majd kap helyet mint 3. QB

Natrell Jamerson (Wisconsin, S) volt a fumble TD-ért a felelős, aki egyébként viszonylag kevés média figyelmet kapott pedig edzéseken is sorra hozta a turnovereket. 6. - 7. körben még steal is lehet

Habár a statok nem fogják visszaadni, de Kentavius Street (N.C. State, DE) bomlasztó erőt képviselt. Rengetegszer generált nyomást oldalról. Erős fickó, de a játéka inkább a gyorsaságon alapszik. Streetnek nem segített, hogy Bradley Chubb-al egy védőfalban játszott, de a Shrine Game-n megmutatta igazi valóját.

Chad Thomas (Miami, DE) szintén hasonló cipőben jár, mint Street, mivel Thomas is képes volt az irányító közelébe érni, és az edzéseken is kitűnt. Valamelyik csapat biztos, hogy belefog szeretni mert nagy potenciál van benne.

A futók közül Phillip Lindsay élt a legjobban a lehetőséggel, 12 labdacipelésből 51 yardig jutott a Colorado egyetem all-time vezetője all-purpuse yardokból (5926 yard). Lindsay egyébként főleg sebességével tűnt ki, aki visszahordóként is könnyen helyt áll.

Az irányítók közül egyedül Nic Shimonek (Texas Tech) volt képes elfogadható teljesítményre, hozzá és Steven Dunbarhoz (Houston, WR) kötődik a meccs legszebb pillanata, egy 34 yardos game winning TD.
 cdn.vox-cdn.com/thumbor/z836UZZcmFyId8Q728jvVYNwAE4=/0x0:562x300/720x0/filters:focal(0x0:562x300):gifv():no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/10068871/simonek.0.gif

 twitter.com/NFL/status/954892810435534848