NFL Draft 2018

38 feliratkozó

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Kahlil McKenzie is jön a draftra
 offmedia.hu/assets/images/abel2-2016-11-08-11-04-07.jpg

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Ha egy nevet kellene írnom, mint potenciális Jaguars újonc qb, ő lenne az: | Ryan Finley, NC State | (2-3. körben)
baggio 🏈
hát ez a tippem maximum 2019-ben jöhet be...

 twitter.com/PackFootball/status/949728642355159041


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
egyre izgalmasabbnak ígérkezik a Senior Bowl, Mayfield után Josh Allen is jelezte részvételét

Lamar Jackson közben meg jelentkezett a draftra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Nekem személy szerint Allen és Baker Mayfield a kedvenceim. Előbbi most a bowl meccsen győzött meg végleg, hogy nem jár rosszul aki kiviszi (Denver), de utóbbi pedig nem véletlenül kapta azt a trófeát. Mondjuk lehetne magasabb is, de pl a Rose bowlt nézve annyira érettnek tűnt a játéka, hogy ha nem is a Browns viszi, de korán elkelhet. Az az érzésem, hogy nagyon keveset foglalkoznak vele ilyen szempontból, jó kis meglepetés lehet.
Klaci79
Te láttad a Rose Bowlt?
Én ezen az egy meccsen láttam végig Mayfieldet.
Lassú és rossz döntések garmada, érdemi nyomás alatt kapkod össze-vissza.
Érett a játéka, bustra érett.
Sobri Jóska
Láttam...nekem másképp tűnt...igaz én már többször láttam őt idén, de ezen a meccsen sem volt rossz...nem ugyanúgy látjuk, de az a jó, hogy kiderül majd idővel 😊 Mondjuk azt azért hozzáteszem, hogy ha center alól kell játszani, lehet teljesen fogalmatanná válik a pali. De ezt nem tudom leszűrni még.
Klaci79
Laikusként ami nekem feltűnt, hogy a második félidőben mikor folyamatosan nyomá alatt volt leromlott a lábmunkája, rosszul mozgott a zsebben, sok rossz döntést hozott, több sack is simán elkerülhető lett volna ha nem erölteti a játékot és inkább kidobja oldalra.
Viszont az első félidőben meg amit csinált, az wow!
peach
Pontosan.
És az NFL-ben is két félidő van. 😉

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Nekem személy szerint Allen és Baker Mayfield a kedvenceim. Előbbi most a bowl meccsen győzött meg végleg, hogy nem jár rosszul aki kiviszi (Denver), de utóbbi pedig nem véletlenül kapta azt a trófeát. Mondjuk lehetne magasabb is, de pl a Rose bowlt nézve annyira érettnek tűnt a játéka, hogy ha nem is a Browns viszi, de korán elkelhet. Az az érzésem, hogy nagyon keveset foglalkoznak vele ilyen szempontból, jó kis meglepetés lehet.
Klaci79
Te láttad a Rose Bowlt?
Én ezen az egy meccsen láttam végig Mayfieldet.
Lassú és rossz döntések garmada, érdemi nyomás alatt kapkod össze-vissza.
Érett a játéka, bustra érett.
Sobri Jóska
Láttam...nekem másképp tűnt...igaz én már többször láttam őt idén, de ezen a meccsen sem volt rossz...nem ugyanúgy látjuk, de az a jó, hogy kiderül majd idővel 😊 Mondjuk azt azért hozzáteszem, hogy ha center alól kell játszani, lehet teljesen fogalmatanná válik a pali. De ezt nem tudom leszűrni még.
Klaci79
Laikusként ami nekem feltűnt, hogy a második félidőben mikor folyamatosan nyomá alatt volt leromlott a lábmunkája, rosszul mozgott a zsebben, sok rossz döntést hozott, több sack is simán elkerülhető lett volna ha nem erölteti a játékot és inkább kidobja oldalra.
Viszont az első félidőben meg amit csinált, az wow!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Nekem személy szerint Allen és Baker Mayfield a kedvenceim. Előbbi most a bowl meccsen győzött meg végleg, hogy nem jár rosszul aki kiviszi (Denver), de utóbbi pedig nem véletlenül kapta azt a trófeát. Mondjuk lehetne magasabb is, de pl a Rose bowlt nézve annyira érettnek tűnt a játéka, hogy ha nem is a Browns viszi, de korán elkelhet. Az az érzésem, hogy nagyon keveset foglalkoznak vele ilyen szempontból, jó kis meglepetés lehet.
Klaci79
Te láttad a Rose Bowlt?
Én ezen az egy meccsen láttam végig Mayfieldet.
Lassú és rossz döntések garmada, érdemi nyomás alatt kapkod össze-vissza.
Érett a játéka, bustra érett.
Sobri Jóska
Láttam...nekem másképp tűnt...igaz én már többször láttam őt idén, de ezen a meccsen sem volt rossz...nem ugyanúgy látjuk, de az a jó, hogy kiderül majd idővel 😊 Mondjuk azt azért hozzáteszem, hogy ha center alól kell játszani, lehet teljesen fogalmatanná válik a pali. De ezt nem tudom leszűrni még.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Nekem személy szerint Allen és Baker Mayfield a kedvenceim. Előbbi most a bowl meccsen győzött meg végleg, hogy nem jár rosszul aki kiviszi (Denver), de utóbbi pedig nem véletlenül kapta azt a trófeát. Mondjuk lehetne magasabb is, de pl a Rose bowlt nézve annyira érettnek tűnt a játéka, hogy ha nem is a Browns viszi, de korán elkelhet. Az az érzésem, hogy nagyon keveset foglalkoznak vele ilyen szempontból, jó kis meglepetés lehet.
Klaci79
Te láttad a Rose Bowlt?
Én ezen az egy meccsen láttam végig Mayfieldet.
Lassú és rossz döntések garmada, érdemi nyomás alatt kapkod össze-vissza.
Érett a játéka, bustra érett.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Nekem személy szerint Allen és Baker Mayfield a kedvenceim. Előbbi most a bowl meccsen győzött meg végleg, hogy nem jár rosszul aki kiviszi (Denver), de utóbbi pedig nem véletlenül kapta azt a trófeát. Mondjuk lehetne magasabb is, de pl a Rose bowlt nézve annyira érettnek tűnt a játéka, hogy ha nem is a Browns viszi, de korán elkelhet. Az az érzésem, hogy nagyon keveset foglalkoznak vele ilyen szempontból, jó kis meglepetés lehet.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne legyen igazam meg nem is értek hozzá de amit láttam belőle, az alapján Darnold akkora bust lesz, ha korán kihúzza vki, h lehet keresni hamar az utódját. De hangsúlyozom, ne legyen úgy, kerüljön jó kezekbe.
dande
Szintén zenész...igaz, csak pár meccsét láttam, de abszolút nem láttam benne semmit.
Hozzá teszem, Wentzben sem a Senior Bowlon, amikor megmutatta magát a világnak és jó szarul játszott, INT, stb 😊 Oszt 1/2 lett és jó playa úgy látszik. Bár szerintem ő a szokásos 4-5 évenkénti kivétel (vagy magasan draftolt, vagy "semmiből jött" QB, de beválik).
Chargers LT
Azért Wentz s szerintem a legtöbben, nem Senior bowl alapján lettek megítélve, még, ha ad is egy támpontot. S Wentz azért a meccseken bőven mutatott jó dolgokat. Nála inkább az volt a red flag, hogy gyengébb ellenfelek ellen játszott, s vajon tudja-e ezt erősebb ellenfelek ellen produlkálni. Kiderült, tudja😊

Darnoldtól viszont idén legalábbis igazán jónak mondható meccset nem láttam. De mondom, ez csak vélemény mert nem is értek hozzá. Bőven rácáfolhat.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
 www.nfl.com/labs/cfb247/courtland-sutton/courtland-sutton.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Ne legyen igazam meg nem is értek hozzá de amit láttam belőle, az alapján Darnold akkora bust lesz, ha korán kihúzza vki, h lehet keresni hamar az utódját. De hangsúlyozom, ne legyen úgy, kerüljön jó kezekbe.
dande
Szintén zenész...igaz, csak pár meccsét láttam, de abszolút nem láttam benne semmit.
Hozzá teszem, Wentzben sem a Senior Bowlon, amikor megmutatta magát a világnak és jó szarul játszott, INT, stb 😊 Oszt 1/2 lett és jó playa úgy látszik. Bár szerintem ő a szokásos 4-5 évenkénti kivétel (vagy magasan draftolt, vagy "semmiből jött" QB, de beválik).

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
És teljesen jó egy 60 játékost meg egy tucat edzőt tartalmazó öltözőbe egy olyan játékos, aki mindig elmondja az igazat/véleményét. Milyen jól fog hangzani a harmadik meccs utáni sajtótájékoztatón, hogy a WR fasz volt, szar útvonalat futott, a falban vakok játszanak, nem tudják megvédeni, az edző meg totál idióta. Nekem azonnal kéne egy ilyen játékos, sikerre van ítélve.
gabokocka
megint megy a dolgok összemosása, a csapattársait soha nem kritizálta, pedig megtehette volna, mert az igencsak alulteljesítő támadófal miatt szedett pl össze két agyrázkódást...

ott a pár kommenttel ezelőtt belinkelt búcsúlevele, az alapján is tényleg egy hálátlan "csótány" a srác tényleg

goff meg ott van példának, hogy az sem a világ vége ha úgy alakul.
peach
ezer másik qb meg ellenpéldának, Eli és Elway pedig ellensúlynak
baggio 🏈
Akkor mi alapján dönt, hogy kit kritizál és kit nem? Csak mert Te azt írtad, hogy a szülei arra nevelték, hogy MINDIG mondja el őszintén a véleményét, ami milyen fasza dolog. Tehát csak akkor mondom el az őszinte véleményem, ha nem akarok Clevelandbe menni, amikor más van, akkor inkább nem? Vagy azokban az ügyekben vagyok csak őszinte, ahol a véleményem menő, amikor nem akkor inkább nem? Nekem ez így nem kóser, hogy a témánál maradjak 😊

Persze nyilvánvaló, hogy Clevelandben jelenleg kretének dolgoznak, de mi a garancia arra, hogy mondjuk egy 0-6-os rajt után nem basszák ki a stábot és találják meg a következő BB-t? Vagy hogy elmegy a Giants-hez, ahol éppen nem Hue 2.0 lesz a következő edző? Sztem semmi. Ezért kéne azt nyilatkozni, hogy qrva jó vagyok, bárhova is kerülök, megdöglök a csapatért, stb...

Szóval én ilyen játékost nem vinnék, de nem is vagyok GM/HC, hogy ilyen döntési helyzetbe kerüljek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
És teljesen jó egy 60 játékost meg egy tucat edzőt tartalmazó öltözőbe egy olyan játékos, aki mindig elmondja az igazat/véleményét. Milyen jól fog hangzani a harmadik meccs utáni sajtótájékoztatón, hogy a WR fasz volt, szar útvonalat futott, a falban vakok játszanak, nem tudják megvédeni, az edző meg totál idióta. Nekem azonnal kéne egy ilyen játékos, sikerre van ítélve.
gabokocka
megint megy a dolgok összemosása, a csapattársait soha nem kritizálta, pedig megtehette volna, mert az igencsak alulteljesítő támadófal miatt szedett pl össze két agyrázkódást...

ott a pár kommenttel ezelőtt belinkelt búcsúlevele, az alapján is tényleg egy hálátlan "csótány" a srác tényleg

goff meg ott van példának, hogy az sem a világ vége ha úgy alakul.
peach
ezer másik qb meg ellenpéldának, Eli és Elway pedig ellensúlynak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Tavaly garett is ugyanezt adta elő mint rosen nem? Aztán elmagyarázták neki, hogy így mennyi nullától esik el ami nem 1-el kezdődik és máris nagyon szeretett volna brown lenni, sőt annyira, hogy verbálisan megfenyegette a csapatot 😀
Sztem rosent is előbb-utóbb felhomályosítja valaki, hogy mivel szórakozik...
peach
mármint mivel is? kaliforniai milliomos zsidó család gyermeke, faterja neves orvos, szülei arra nevelték, hogy mindig őszintén mondja ki, amire gondol, ha kell beszéljen olyan dolgokról, amiről a többség ugyanúgy vélekedik, csak nem meri kimondani... (az ncaa fals amatörizmusa, egyes játékosok bowl-lemondása, stb.)

ha GM mellett edzőváltás is történik a Browns-nál, akkor bár ugyanaz a tulajdonos, azt mondom, hogy lehet reménykedni a változásban, de Rosent most megint amiatt lehordani, mert nyíltan beszél arról, amit a csapattopicot is olvasva az összes clevelandi gondol - mármint hogy teljesen inkompetens az edzői gárda - szerintem egyenesen nevetséges

ő abban a helyzetben van, hogy ezt megteheti, és igenis hülye lenne a teljesen nyilvánvalót nem kimondani
ha marad hue, vigyék csak Josh Allent, mindenkinek jobb lesz
baggio 🏈
Gondolom zsidó orvoséknál sem mindegy pár milla ide vagy oda. Amúgy lehet, hogy szted bullshit, de szvsz egy qb-nál méginkább szarul hangzik, hogy ha nem áll bele a legnehezebbnek ígérkező kihívásba. Ez olyan mint amit annó klopp nyilatkozott, hogy nem jó csapatba kell elszerződni ha nem jönnek az eredmények hanem tessék olyan teljesítményt hozni, hogy a saját csapatod is jó legyen mert ezért kapod a fizetésed.
Amúgy lehet, jogy hue-tól fosik, de még egy szar szezont nem fog túlélni, goff meg ott van példának, hogy az sem a világ vége ha úgy alakul.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És teljesen jó egy 60 játékost meg egy tucat edzőt tartalmazó öltözőbe egy olyan játékos, aki mindig elmondja az igazat/véleményét. Milyen jól fog hangzani a harmadik meccs utáni sajtótájékoztatón, hogy a WR fasz volt, szar útvonalat futott, a falban vakok játszanak, nem tudják megvédeni, az edző meg totál idióta. Nekem azonnal kéne egy ilyen játékos, sikerre van ítélve.
gabokocka
A támadófal azonnal megoldaná egy ilyen kis csótány karrierjét. De ha azt nem is tudnák a pofájából visszavenne gyorsan.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
És teljesen jó egy 60 játékost meg egy tucat edzőt tartalmazó öltözőbe egy olyan játékos, aki mindig elmondja az igazat/véleményét. Milyen jól fog hangzani a harmadik meccs utáni sajtótájékoztatón, hogy a WR fasz volt, szar útvonalat futott, a falban vakok játszanak, nem tudják megvédeni, az edző meg totál idióta. Nekem azonnal kéne egy ilyen játékos, sikerre van ítélve.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Tavaly garett is ugyanezt adta elő mint rosen nem? Aztán elmagyarázták neki, hogy így mennyi nullától esik el ami nem 1-el kezdődik és máris nagyon szeretett volna brown lenni, sőt annyira, hogy verbálisan megfenyegette a csapatot 😀
Sztem rosent is előbb-utóbb felhomályosítja valaki, hogy mivel szórakozik...
peach
mármint mivel is? kaliforniai milliomos zsidó család gyermeke, faterja neves orvos, szülei arra nevelték, hogy mindig őszintén mondja ki, amire gondol, ha kell beszéljen olyan dolgokról, amiről a többség ugyanúgy vélekedik, csak nem meri kimondani... (az ncaa fals amatörizmusa, egyes játékosok bowl-lemondása, stb.)

ha GM mellett edzőváltás is történik a Browns-nál, akkor bár ugyanaz a tulajdonos, azt mondom, hogy lehet reménykedni a változásban, de Rosent most megint amiatt lehordani, mert nyíltan beszél arról, amit a csapattopicot is olvasva az összes clevelandi gondol - mármint hogy teljesen inkompetens az edzői gárda - szerintem egyenesen nevetséges

ő abban a helyzetben van, hogy ezt megteheti, és igenis hülye lenne a teljesen nyilvánvalót nem kimondani
ha marad hue, vigyék csak Josh Allent, mindenkinek jobb lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Így, hogy biztosan jön szerintem nagyon nagy hülyeség lenne a Brownstól, ha nem Rosent húznák ki 1/1-re. Én sem Darnold-ban sem Allen-ben nem látom, hogy 1/1-et érne. Mondjuk annó Wentz-et sem értették sokan, hogy 1,5 év másodosztályból hogy lett 1/2.


több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Ideális helyzet, hogy a Browns megint ne vigyen QB-t 😀
gabokocka
Élénk is a pletyi h Alex Smith az elsődleges targetük.
empty taxi
Sztem egy esetleges Smith igazolás mellett is nyugodtan lehetne 1/1-re QB-t húzni. Kicsit olyan lenne, mint a Flynn Wilson megoldás, csak komolyabb értékben. Én legalábbis biztosan ezt csinálnám, ha a Browns FO-ban lennék. 1/4-re pedig a legjobb OT-t vinném és ki is alakulhatna egy egészen pofás O.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Tavaly garett is ugyanezt adta elő mint rosen nem? Aztán elmagyarázták neki, hogy így mennyi nullától esik el ami nem 1-el kezdődik és máris nagyon szeretett volna brown lenni, sőt annyira, hogy verbálisan megfenyegette a csapatot 😀
Sztem rosent is előbb-utóbb felhomályosítja valaki, hogy mivel szórakozik...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Ideális helyzet, hogy a Browns megint ne vigyen QB-t 😀
gabokocka
Élénk is a pletyi h Alex Smith az elsődleges targetük.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Ideális helyzet, hogy a Browns megint ne vigyen QB-t 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk én Darnoldtól eléggé tartok, benne nagyon nagy rizikót látok. Josh Allent alapból nem rangsorolom ennyire magasan.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gordontól kicsit féltem, hogy nem igen jó irányítóhelyzetben lévő csapat vitte el, erre irányító nélkül, 14 meccsen elkapókirály lett. A Brownsban.
Wyatt
Gordontól semmit nem elvéve, azért egy rossz csapatban sem feltétlen lehetetlen "elkapókirálynak" lenni - mert az a csapat jóval többet hajigál a negatív game script miatt... lásd még Nuk, A-Rob, Megatron, és sokan mások. Persze Brown/Julio általában beleköpnek a levesbe, de nem lehetetlen ugye.
Igor
Cserébe viszont olyan irányítók dobálnak neki, hogy ihaj... Meg lehet nézni pl. Hopkins is kikkel érte el azokat a számokat, amiket.

De Wyatt eredeti felvetésére reagálva, valóban nem a legérettebb megnyilvánulás egy potenciális 1/1-es QB-tól, hogy ő biza szar helyre nem megy. Alap lenne nálam, hogy azt mondom, bárki visz el, olyan teljesítményt rakok le az asztalra, hogy attól megfordul egy elbaszott franchise sorsa.
gabokocka
Ezért becsülöm Staffordot.
Nem rinyált hanem keményen beleállt a storyba. Azért a 0-16-os Lionsba igazolni sem volt leányálom.
(Mondjuk az akkori rookie szerződések gondolom tompítottak a fájdalmon.)

Amúgy csak én látom úgy, hogy a négy legjobbnak vélt irányító között nincs egyértelműen legjobb és mindegyikbe bele lehet látni az 1/1-et valamiért?

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Gordontól kicsit féltem, hogy nem igen jó irányítóhelyzetben lévő csapat vitte el, erre irányító nélkül, 14 meccsen elkapókirály lett. A Brownsban.
Wyatt
Gordontól semmit nem elvéve, azért egy rossz csapatban sem feltétlen lehetetlen "elkapókirálynak" lenni - mert az a csapat jóval többet hajigál a negatív game script miatt... lásd még Nuk, A-Rob, Megatron, és sokan mások. Persze Brown/Julio általában beleköpnek a levesbe, de nem lehetetlen ugye.
Igor
Cserébe viszont olyan irányítók dobálnak neki, hogy ihaj... Meg lehet nézni pl. Hopkins is kikkel érte el azokat a számokat, amiket.

De Wyatt eredeti felvetésére reagálva, valóban nem a legérettebb megnyilvánulás egy potenciális 1/1-es QB-tól, hogy ő biza szar helyre nem megy. Alap lenne nálam, hogy azt mondom, bárki visz el, olyan teljesítményt rakok le az asztalra, hogy attól megfordul egy elbaszott franchise sorsa.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.