NFL Draft 2018

38 feliratkozó

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Btw szívesen fogadom az ötleteke/linkeket, hogy honnan tudnám visszanézni a meccset. TYT-n fenn lesz?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Elkezdtem utánajárni, hogy mi történt a héten a Shrine Game-n, de most nehezen vettem rá magam mert tavaly alig volt olyan játékosuk, aki tényleg berobbant volna az NFL-be.

Szerkesztette: Höri

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
van valakinél élő bekészítve ma estére vagy keressek az east-west-ről?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nálam egyértelmű LB pick, ott nagyon vékonyak vagyunk, és a legfrissebb NFL mockban, ha vannak is hülyeségek ők is LB-t írtak nekünk. De reméljük még három hétig ezen nem kell nagyon gondolkodnunk 😊
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Eddig mindenhol Oline volt a pick az Eaglesnek érdekes,mikor egész jó az oline .Én jobbnak látnék egy fasza WR-t vagy még egy cornert.
Janek
Nem akarok nagyon belemenni, de szerintem teljesen felesleges még egy cornert hozni Darby, Mills, Sidney Jones, Rasul Douglas mellé, plusz ha Patrick Robinsont megtartjuk, végképp nem látnám értelmét. Én az O-line picket number one prioritásnak tartom, WR jöhetne későbbi körökben.

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Eddig mindenhol Oline volt a pick az Eaglesnek érdekes,mikor egész jó az oline .Én jobbnak látnék egy fasza WR-t vagy még egy cornert.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
felesleges ezen már felhúznom magam, de undorító egy közeg ez az nfl...

“I think he’s a wide receiver and a dynamic wide receiver.” Bill Polian on Lamar Jackson. He cited concerns about his frame, accuracy and penchant to take off and run.

 twitter.com/RobertKlemko/status/954410066899120128
baggio 🏈
Komolyan Polian-on húzod fel magad? Ugyanmár, ennél azért jobb vagy te is... 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
felesleges ezen már felhúznom magam, de undorító egy közeg ez az nfl...

“I think he’s a wide receiver and a dynamic wide receiver.” Bill Polian on Lamar Jackson. He cited concerns about his frame, accuracy and penchant to take off and run.

 twitter.com/RobertKlemko/status/954410066899120128


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
ott Rudolph a top qb szóval nem tudni mennyire friss
Janek
DE Chubb az első (legalább is most/már), Rudolph csak a 10.,stb....
Egyelőre fenntartásokkal kezelem a sorrendjüket 😀
Chargers LT
én DaeSean Hamilton elkapók közötti 19. helyét írtam fel magamnak 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 www.miamiherald.com/sports/nfl/miami-dolphins/article195450189.html

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Mai:  walterfootball.com/draft2018.php
1/1-re RB 😊
Chargers LT
ha nem draftol a Browns top4-ben QB-t, akkor Joey Dunának fog menni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Mai:  walterfootball.com/draft2018.php
1/1-re RB 😊
Chargers LT
Barkley megéri az 1/1-t.

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Mai:  walterfootball.com/draft2018.php
1/1-re RB 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Mel Kiper 1.0 mock draft

Beki
yay!

 twitter.com/MatthewFairburn/status/954098187161174016


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Mel Kiper 1.0 mock draft
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
ott Rudolph a top qb szóval nem tudni mennyire friss
Janek
DE Chubb az első (legalább is most/már), Rudolph csak a 10.,stb....
Egyelőre fenntartásokkal kezelem a sorrendjüket 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
soha ennyi underclassmen nem jelentkezett még idő előtt a draftra, Love a stanfordi pre-med diplomájával amúgy is fehér holló, egyetlen csapat, a Clemson ellenpéldájából meg azért eléggé messzemenő következtetéseket vontál le... az idei draft elég erős, szóval bármennyire nem ezt akartad, pont a "majd jövőre" következtetést sikerült levonni fals módon

azt hiszem idén még nem osztottam meg

 mattwaldmanrsp.com/2017/12/05/2018-nfl-rookie-prospects-and-draft-analysis/
baggio 🏈
A legjobb draftelemző... nagyon nagy kár, hogy csak offense. 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
ott Rudolph a top qb szóval nem tudni mennyire friss

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
végső lista elérhető valahol vagy a cbs prospectranking már up to date?
ZERO_L
már friss


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
végső lista elérhető valahol vagy a cbs prospectranking már up to date?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Hmm, nyilván inkább az a hír, ha valaki nem jelentkezik, pedig várható volt. De eddig sok olyat olvastam, hallottam, hogy maradnak egyetemen. És eddig tényleg nem hatott meg a class, persze ez még változhat, engem úgyis meglehet nyerni a combine alatti jó teljesítménnyel. De elképzelhető, hogy az eddigi hírek inkább félrevezetőek voltak.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
soha ennyi underclassmen nem jelentkezett még idő előtt a draftra, Love a stanfordi pre-med diplomájával amúgy is fehér holló, egyetlen csapat, a Clemson ellenpéldájából meg azért eléggé messzemenő következtetéseket vontál le... az idei draft elég erős, szóval bármennyire nem ezt akartad, pont a "majd jövőre" következtetést sikerült levonni fals módon

azt hiszem idén még nem osztottam meg

 mattwaldmanrsp.com/2017/12/05/2018-nfl-rookie-prospects-and-draft-analysis/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Idén elég sokan maradnak a nagyobb nevekből is, eddigi években nem ez volt a jellemző. Elképzelhető, hogy ezután többen fognak végzős évig maradni, mert jobban előtérbe kerülhet a liga utáni élet és a tanulás.

Kicsit kezd olyan érzésem lenni, hogy 5-10 neven kívül nem nagyon lesz tuti prospect az 1.körben idén, és sok olyan playa mehet el első körben, akik amúgy nem 1. körös tehetségek. Mintha már most erősebb lenne a jövőévi draft...és ez nem a szokásos "jövőre mindig erősebb a darft" szöveg.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
ma van amúgy a jelentkezési határidő és őrületes módon az abszolút 1. körbe várt DL, Christian Wilkins is marad a Clemsonnál, így a liga legjobb védőfala egy az egyben visszatér az egyetemre...

 twitter.com/ClemsonFB/status/953025568374747140
baggio 🏈
azért is tettem ki az aláírásba, mert a kedvenc játékosom a csapatból, és biztosra vettem, hogy jön a draftra... 😀
Löfli
az én mock draftomban is benne volt nyilván, McShay-hez hasonlóan a Dallashoz írtam
az Ohio State DL-je is brutál, de a Clemsoné így a visszatérőkkel plusz Dexter Lawrence-szel és az újoncokkal talán minden idők legjobbja, minimum 4 (de akár 6-7) jövendőbeli 1. körössel...

a Notre Dame-nél Jerry Tillery és Te’von Coney is marad, a nagy nevek közül Bryce Love-ra várunk még
baggio 🏈
Rá nem kell tovább várni...marad a Stanfordban még egy évet

Stanford redshirt junior RB Bryce Love will return to school for his final season of eligibility.
Klaci79
két kommenttel előtte/utána írtam: "Bryce Love is marad a Stanfordon, hogy folytassa Wilkinshez hasonlóan posztgraduális tanulmányait (utóbbi kommunkációs szakon, előbbi őssejt-kutatóként)"
baggio 🏈
Furcsa, mert amikor írtam ilyen hozzászólás nem volt (Jan 16 - 8:55 AM)...ha lett volna nem írom 😊
Amúgy is később jelent meg, bár ha esetleg személyesen mondta neked, akkor érthető a korai infó...

Szerkesztette: Klaci79