NFL Draft 2018

38 feliratkozó

több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ha nem tudnak dönteni hogy Allen, Darnold, Rosen vagy Mayfield az ő emberük,
braxa88
Ha nem tudunk dönteni akkor már kurva nagy baj van

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Addig oké, hogy sokkal könnyebb egy Steelersben vagy egy Cowboys-fal mögött futni. De azért ezt az utolsó kijelentést a csapat kapcsán jobb lett volna kicsit átgondolni.
Wyatt
miért, támadó oldalon ki a tehetség? elfogadható Ofal mellett van egy időzített bomba Gordon meg egy messze nem "matchup nightmare" első éves TE, és ennyi

ide minden kéne csak pont nem egy 1/1-es futó
ZERO_L
Ja, ha az OL nem tartozik bele az offense-be, akkor azért kicsit más a fekvése a lányzónak, én azt hittem, hogy az is kell. Azzal egyetértek, hogy ha lenne felesleges move, az egy 1/1-es futó, és irányító kell.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Addig oké, hogy sokkal könnyebb egy Steelersben vagy egy Cowboys-fal mögött futni. De azért ezt az utolsó kijelentést a csapat kapcsán jobb lett volna kicsit átgondolni.
Wyatt
miért, támadó oldalon ki a tehetség? elfogadható Ofal mellett van egy időzített bomba Gordon meg egy messze nem "matchup nightmare" első éves TE, és ennyi

ide minden kéne csak pont nem egy 1/1-es futó
ZERO_L
ha nem tudnak dönteni hogy Allen, Darnold, Rosen vagy Mayfield az ő emberük, de aztmondják hogy ebből a 4ből azért jó lenne bármelyik, akkor miért ne lehetne 1/1 Barkley, 4.re meg elviszik a bennmaradó QBkból valakit.
Míg fordítva, ha 1.nek irányítót választanak, akkor 2-3. picken Barkley már kimehet.
Szerintem van esélye a RB 1/1nek.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Addig oké, hogy sokkal könnyebb egy Steelersben vagy egy Cowboys-fal mögött futni. De azért ezt az utolsó kijelentést a csapat kapcsán jobb lett volna kicsit átgondolni.
Wyatt
miért, támadó oldalon ki a tehetség? elfogadható Ofal mellett van egy időzített bomba Gordon meg egy messze nem "matchup nightmare" első éves TE, és ennyi

ide minden kéne csak pont nem egy 1/1-es futó
ZERO_L
1/1-re LB kell, 1/4-re pedig futó.

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Addig oké, hogy sokkal könnyebb egy Steelersben vagy egy Cowboys-fal mögött futni. De azért ezt az utolsó kijelentést a csapat kapcsán jobb lett volna kicsit átgondolni.
Wyatt
miért, támadó oldalon ki a tehetség? elfogadható Ofal mellett van egy időzített bomba Gordon meg egy messze nem "matchup nightmare" első éves TE, és ennyi

ide minden kéne csak pont nem egy 1/1-es futó



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Orlando Brown 5.85-ös sétájának margójára:
 www.reddit.com/r/NFL_Draft/comments/81hutp/oc_what_typically_happens_to_the_player_who_runs/
Geeri
Meg azért a 14 db fekvenyomás sem fogja növelni az értékét, ami szerintem egy 345 fontos emberhez képest eléggé kevésnek mondható, főleg úgy, hogy ezen a poszton azért a felsőtest ereje azért igen fontos.
Szerintem így tuti zuhanni fog jópár helyet
kapitnono
érdekes a csávó, amikor középsuliba ment akkor 400fontos volt, ez látszik a fején, nyakán felsőtestén hogy sokat fogyott. Azért van benne akaraterő.
braxa88
Akaratero, so-so, tekintve hogy a Combine-on lecsesztek azert, mert emberunk ellebecolta a gyakorlatot.

Viszont en a szavakat sem talalom. A scoutok jol korberohogtek Griffint, hogy egy kezfejjel emberunk mar akkor csoda lesz, ha otszor kinyomja a 225 fontot, o fogta es megcsinalta 20-szor. Nagyon remelem, hogy valaki draftolni fogja es palya kuldi elesben, es a srac nagyon megerdemelne, hogy teljesuljon az alma.

 i.imgur.com/UPxXyoI.gifv

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Addig oké, hogy sokkal könnyebb egy Steelersben vagy egy Cowboys-fal mögött futni. De azért ezt az utolsó kijelentést a csapat kapcsán jobb lett volna kicsit átgondolni.

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Pont azért kell 1/1-re QB-t húznia a Brownsnak mert eddig elodázták a döntést és inkább helyette gyűjtögették a pickeket. Most ismét ott vannak legelöl és szerencséjükre korábbi évekkel szemben (pl Trubisky-t én se húztam volna ki nyugodt szívvel) több első körös tehetség közül választhatnak. Megint nincs biztos választás, de meg kell találniuk azt az egyet amelyiknek a jelenlegi hibáit/gyengeségeit ki tudják javítani és látják benne a kellő potenciált.
Még ha Barkley nagyon magasan is van a boardjukon akkor is totális hülyeség lenne 1/1-re elvinni, mert mögöttük a Giantsnek megint nem mostanában lesz ilyen lehetősége megtalálni Eli utódját, a Colts helyére meg bárki bejöhet, minimális az esélye, hogy a Browns által kinézett irányító bent legyen 4. pickre. Arról nem is beszélve, hogy ismerve a franchise közelmúltját és az elmúlt 15 évét, egyszerűen nem tehetik meg, hogy megkockáztassák a 1/4-es QB picket.


Én pont annak nem látom az értelmét, hogy hosszú évek óta lyukas kerettel dolgozó csapat miért akarna az NFL kis túlzással legértéktelenebb (skill) posztjára húzni top4-ben. Szerintem meg az lenne a tökös húzás ha az irányító választás után kihúznák a védelem jövőbeli kapitányát (lsd Ramsey pick 2 éve a Jaxtől) vagy lecserélnének az első kör közepére és ott is be tudnának húzni egy támadófegyvert (WR) vagy egy shutdown cornert, minőségi LB-t, safety-t. (+ kapnának még egy-két top picket, akár idénre akár jövőre)

Én sem látom Barkley-ban azt a hátamon cipelem a támadósort típusú futót. A Zeke-el meg Bell-lel való összehasonlítás meg totál értelmetlen, bármelyik játékost beteszed ebbe a Brownsba nem fogja hozni a jelenlegi számait és impactjét, ők egy jól működő, tehetségekkel(!!) teli támadósorban játszanak. Ebben a Brownsban(O#) meg minden van csak tehetség nincs.



Rosen nagyon szépen dobál, nálam simán 1/1
braxa88
nem rá mondták a networkön, hogy rossz napja volt? 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lamar Jacksonnak h sikerült a combine?
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Rosen nagyon szépen dobál, nálam simán 1/1
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
😂 😂 😂 végem

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
ez az ember tényleg a világ egyik legnagyobb pojácája, képes ilyet tweetelni

 twitter.com/RapSheet/status/969973027424305152


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Eddig ahol kellett bizonyított. És azért a PSU-ról nem lehet mondani, hogy elit csapat lenne akárcsak a BIg10-en belül is, de mégis akkor vannak a legjobb passzban, amikor Barkley a futójuk. Szerintem már ez is önmagáért beszél. Lehet persze, hogy majd Clevelandban vége lesz a karrierjének, de egyelőre a srác mindent visz, ahol szerepel. Konzervatívként pedig akkor nem érdemes jóslásokba bocsátkozni a prospectek kapcsán, mert az NFL-ben még egyik sem mutatott semmit.
Klaci79
Utóbbi években/Nyilván amikor Barkley ott volt/ azért nem volt rossz csapat a Penn State, és az utóbbi két évben még a rájátszásra is bőven volt esélyük. Nyilván Barkley remek játékának is köszönhetően, de azért a cspaton szerintem eléggé sokat dobott Mcsorley játéka is.
kapitnono
Természetesen ez igaz...Hackenberg féle irányítókkal nem tartanának itt, de azért nem véletlen, hogy Barkley hatalmas sztár volt a csapatában és a BIG10-ben. Ráadásul most a combine-on is hoz egy tökéleteset, ami nem csökkentette esélyeit a top 5-re.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Eddig ahol kellett bizonyított. És azért a PSU-ról nem lehet mondani, hogy elit csapat lenne akárcsak a BIg10-en belül is, de mégis akkor vannak a legjobb passzban, amikor Barkley a futójuk. Szerintem már ez is önmagáért beszél. Lehet persze, hogy majd Clevelandban vége lesz a karrierjének, de egyelőre a srác mindent visz, ahol szerepel. Konzervatívként pedig akkor nem érdemes jóslásokba bocsátkozni a prospectek kapcsán, mert az NFL-ben még egyik sem mutatott semmit.
Klaci79
A PSUrol jott a Chiefsbe Larry Johnson, szal nekem nincs veluk bajom. Es itt most az NFLrol beszeltem, nem arrol mit tett eddig, nyilvan kivalo volt, azert varjak top 5-be.
Ellenben elmelkedni lehet (konzeravtivizmus nem azt jelenti, hogy nem lehet az embernek velemenye, vagy a multban elne. Bar sokan igy ertelmezik, ami teves.)
En arra reagaltam, miszerint 1/1 lesz, vagy maximum 1/5. Ez nekem ott mas nevek ugranak be, akiket elfogadnek, nem Barkley. Amit o tud az kivalo, de nem egy kivalo futo van a ligaban. Es ok sem ertek 1/1-et.
ulpianus
Én ezt megértem, mert sokan azt vallják, hogy sok egy futóért egy első kör eleje. Ugyanakkor ha megnézed Elliot vagy Bell milyen hatással van a csapataira, az mindenképpen sokatmondó. Igen népszerű mostanában a Hunt hasonlat, hogy ott is lehet húzni jó RB-t, de ugyanúgy húzhatsz ott is egy jó OL vagy S prospectet. Nem egyszerű ez a dratolás és én Barkley védelmében tényleg csak annyit mondok, hogy a class legjobb játékosának mondják, nem véletlenül. Ráadásul a Brownsnak szüksége van támadó fegyverekre. Akárcsak a Giants-nek (a coltsnak annyira talán nem) ez pedig az első 4 húzásból 3 lehetőség. Úgyhogy én is azt gondolom a class legjobb játékosa, illetve a legjobb támadó biztosan kimegy az első négy hely valamelyikén. De nem lepődnék meg azon se, ha az első helyen, mert a Browns nem mer majd QB-t húzni és inkább hagyja a 4. választásra a "maradékot". Tribisky-t se merték behúzni, de Watsont se vagy Mohomes dettó. Inkább vártak Kizerig, aztán magyarázhatták a bizonyítványt, hogy hát mennyi új pick és még QB is van...csak éppen a normális QB hiányzik, ahhoz egyelőre nem elég tökösek.
Na mindegy, ezek az én érceim, hogy miért 1/1 lesz a srác.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Eddig ahol kellett bizonyított. És azért a PSU-ról nem lehet mondani, hogy elit csapat lenne akárcsak a BIg10-en belül is, de mégis akkor vannak a legjobb passzban, amikor Barkley a futójuk. Szerintem már ez is önmagáért beszél. Lehet persze, hogy majd Clevelandban vége lesz a karrierjének, de egyelőre a srác mindent visz, ahol szerepel. Konzervatívként pedig akkor nem érdemes jóslásokba bocsátkozni a prospectek kapcsán, mert az NFL-ben még egyik sem mutatott semmit.
Klaci79
Utóbbi években/Nyilván amikor Barkley ott volt/ azért nem volt rossz csapat a Penn State, és az utóbbi két évben még a rájátszásra is bőven volt esélyük. Nyilván Barkley remek játékának is köszönhetően, de azért a cspaton szerintem eléggé sokat dobott Mcsorley játéka is.


több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Eddig ahol kellett bizonyított. És azért a PSU-ról nem lehet mondani, hogy elit csapat lenne akárcsak a BIg10-en belül is, de mégis akkor vannak a legjobb passzban, amikor Barkley a futójuk. Szerintem már ez is önmagáért beszél. Lehet persze, hogy majd Clevelandban vége lesz a karrierjének, de egyelőre a srác mindent visz, ahol szerepel. Konzervatívként pedig akkor nem érdemes jóslásokba bocsátkozni a prospectek kapcsán, mert az NFL-ben még egyik sem mutatott semmit.
Klaci79
A PSUrol jott a Chiefsbe Larry Johnson, szal nekem nincs veluk bajom. Es itt most az NFLrol beszeltem, nem arrol mit tett eddig, nyilvan kivalo volt, azert varjak top 5-be.
Ellenben elmelkedni lehet (konzeravtivizmus nem azt jelenti, hogy nem lehet az embernek velemenye, vagy a multban elne. Bar sokan igy ertelmezik, ami teves.)
En arra reagaltam, miszerint 1/1 lesz, vagy maximum 1/5. Ez nekem ott mas nevek ugranak be, akiket elfogadnek, nem Barkley. Amit o tud az kivalo, de nem egy kivalo futo van a ligaban. Es ok sem ertek 1/1-et.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Fournetthez képest szerinted jobb vagy rosszabb a srác? Sajna csak összefoglalók szintjén követem az egyetemi focit.
Giowa
Nem ugyanazok az erossegeik, gyengesegeik. Jobbnak hat osszessegeben, es magasabb a plafonja.
Amennyiben megfelelo rendszerbe kerul, elit lesz, ahogy Bell vagy Zeke. Vagyis nagyon magasra taksalom ot. De szvsz nem lesz olyan rendszertol fuggetlen zseni, aki szar fal es/vagy meg szarabb passzjatek mogott is elit szamokat hoz, mindegy hany vedo csak ot nezi mar snap elott is elsosorban. Mint mondjuk Tomlinson (akinek volt tamadosora, de ha nem lett volna is mindegy) vagy Peterson.
Tudom, hogy Eliott top 5 (4?) lett, de megneznem en ot (vagy Bellt) egy gyenge offenseben. Mondtam en ezt mar Lacyrol, masrol is (el is kuldtek a pibe). Ezek mind kivalo futok, sokkal jobbak mint az NFL atlag. De nincsenek egyedul, mindegy mit ir a csapatkozeli weboldal guruja.
Minap visszavonult peldaul Forte, de mondhatnek 30 nevet a kozelmultbol, akik hasonlo helyzetben (amiben nem voltak) hasonlo urszamokat hozhattak volna evekig, vagy ideig hoztak is. Mert nem a teheseg volt a gond, vagyis nem az ovek. 😊

Peldaul irjak, hogy jol kap el Barkley, mekkora elony. Ez 20 eve meg dobott volna komolyan az erteken. Ellenben manapsag alapelvaras kezdojatekostol. Megy is szinte mindenkinek, bar sok szurkolo csak a sajat kedvencetol latja heti szinten.
Mindenesetre megnezem majd jobb NFL vedelmek ellen, ha nem idealis csapatba kerul, hogy Trent Richardson lesz belole vagy a kovetkezo JIm Brown. Meg en sem tudom, de sokkal szkeptikusabb vagyok mint ahogy ezt most legtobben eloadjak. eleve konzervativ ember vagyok, azt hiszem el, amit latok.
ulpianus
Eddig ahol kellett bizonyított. És azért a PSU-ról nem lehet mondani, hogy elit csapat lenne akárcsak a BIg10-en belül is, de mégis akkor vannak a legjobb passzban, amikor Barkley a futójuk. Szerintem már ez is önmagáért beszél. Lehet persze, hogy majd Clevelandban vége lesz a karrierjének, de egyelőre a srác mindent visz, ahol szerepel. Konzervatívként pedig akkor nem érdemes jóslásokba bocsátkozni a prospectek kapcsán, mert az NFL-ben még egyik sem mutatott semmit.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Fournetthez képest szerinted jobb vagy rosszabb a srác? Sajna csak összefoglalók szintjén követem az egyetemi focit.
Giowa
Nem ugyanazok az erossegeik, gyengesegeik. Jobbnak hat osszessegeben, es magasabb a plafonja.
Amennyiben megfelelo rendszerbe kerul, elit lesz, ahogy Bell vagy Zeke. Vagyis nagyon magasra taksalom ot. De szvsz nem lesz olyan rendszertol fuggetlen zseni, aki szar fal es/vagy meg szarabb passzjatek mogott is elit szamokat hoz, mindegy hany vedo csak ot nezi mar snap elott is elsosorban. Mint mondjuk Tomlinson (akinek volt tamadosora, de ha nem lett volna is mindegy) vagy Peterson.
Tudom, hogy Eliott top 5 (4?) lett, de megneznem en ot (vagy Bellt) egy gyenge offenseben. Mondtam en ezt mar Lacyrol, masrol is (el is kuldtek a pibe). Ezek mind kivalo futok, sokkal jobbak mint az NFL atlag. De nincsenek egyedul, mindegy mit ir a csapatkozeli weboldal guruja.
Minap visszavonult peldaul Forte, de mondhatnek 30 nevet a kozelmultbol, akik hasonlo helyzetben (amiben nem voltak) hasonlo urszamokat hozhattak volna evekig, vagy ideig hoztak is. Mert nem a teheseg volt a gond, vagyis nem az ovek. 😊

Peldaul irjak, hogy jol kap el Barkley, mekkora elony. Ez 20 eve meg dobott volna komolyan az erteken. Ellenben manapsag alapelvaras kezdojatekostol. Megy is szinte mindenkinek, bar sok szurkolo csak a sajat kedvencetol latja heti szinten.
Mindenesetre megnezem majd jobb NFL vedelmek ellen, ha nem idealis csapatba kerul, hogy Trent Richardson lesz belole vagy a kovetkezo JIm Brown. Meg en sem tudom, de sokkal szkeptikusabb vagyok mint ahogy ezt most legtobben eloadjak. eleve konzervativ ember vagyok, azt hiszem el, amit latok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Barkley most a draft arca, mindenhol leirjak mekkora giga tehetseg. En elso kort nem adnek erte, nemhogy top 10es picket. Szvsz semmit nem tud, amit ma a ligaban 10 masik ne tudna. Ettol meg el fogjak vinni, nekem mindegy ki. Csak ne a szerencsetlen Browns legyen mar megint.
ulpianus
Fournetthez képest szerinted jobb vagy rosszabb a srác? Sajna csak összefoglalók szintjén követem az egyetemi focit.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Orlando Brown 5.85-ös sétájának margójára:
 www.reddit.com/r/NFL_Draft/comments/81hutp/oc_what_typically_happens_to_the_player_who_runs/
Geeri
Meg azért a 14 db fekvenyomás sem fogja növelni az értékét, ami szerintem egy 345 fontos emberhez képest eléggé kevésnek mondható, főleg úgy, hogy ezen a poszton azért a felsőtest ereje azért igen fontos.
Szerintem így tuti zuhanni fog jópár helyet
kapitnono
érdekes a csávó, amikor középsuliba ment akkor 400fontos volt, ez látszik a fején, nyakán felsőtestén hogy sokat fogyott. Azért van benne akaraterő.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Orlando Brown 5.85-ös sétájának margójára:
 www.reddit.com/r/NFL_Draft/comments/81hutp/oc_what_typically_happens_to_the_player_who_runs/
Geeri
Meg azért a 14 db fekvenyomás sem fogja növelni az értékét, ami szerintem egy 345 fontos emberhez képest eléggé kevésnek mondható, főleg úgy, hogy ezen a poszton azért a felsőtest ereje azért igen fontos.
Szerintem így tuti zuhanni fog jópár helyet


több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Impressive
 twitter.com/NFLResearch/status/969663548484829184
alatriste
Annyira nem döbbenetesen nagy számok azért szerintem, elég ügyesen lettek válogatva ezek az adatok.. még talán a vertical a legjobb (kb ilyen 40 yardot vártam), de a 10 yard érdekes mód akkor a leggyengébb szerintem..

Ha azt írom h a 10 yard splitje 6 századdal rosszabb mint egy 285 fontos DT-nek (Pat Ricard), akkor az rögtön másképp nézne ki 😛
Igor
Örök igazság, hogy nem az számít hányan szavaznak rád, hanem hogy ki válogatja a szavazatokat. 😀
Nyilván mindig ferdítettek ezek a számok. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
visszanézhető vhol a tegnapi combine?
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Barkley most a draft arca, mindenhol leirjak mekkora giga tehetseg. En elso kort nem adnek erte, nemhogy top 10es picket. Szvsz semmit nem tud, amit ma a ligaban 10 masik ne tudna. Ettol meg el fogjak vinni, nekem mindegy ki. Csak ne a szerencsetlen Browns legyen mar megint.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Impressive
 twitter.com/NFLResearch/status/969663548484829184
alatriste
Annyira nem döbbenetesen nagy számok azért szerintem, elég ügyesen lettek válogatva ezek az adatok.. még talán a vertical a legjobb (kb ilyen 40 yardot vártam), de a 10 yard érdekes mód akkor a leggyengébb szerintem..

Ha azt írom h a 10 yard splitje 6 századdal rosszabb mint egy 285 fontos DT-nek (Pat Ricard), akkor az rögtön másképp nézne ki 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)