NFL Draft 2018

38 feliratkozó

több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Most én gyűjtöm a lájkokat

Ian Thomas TE
Jerome Baker OLB
Donte Jackson CB

a mai adag

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az a durva, hogy a szurkolók kb kétharmada Barkley-t szeretné az első körben. Itthoniak között ugyanez. Esküszöm nem értem. Eli-ban valószínűleg nincs már több SB run és ez az 1/2-es pick egy nagyon nagy lehetőség, nem kellene elszalasztani.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új

Sam Hubbard DE
Frank Ragnow C
Michael Dickson P
Höri
+
Michael Gallup és DJ Moore (WR)
Nathan Shepherd, (DT)

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem a dolphins is qb-t huz elsőben.

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Ezekkel a QB igazolásokkal -Tyrod, Keenum, Bridgewater, Bradford, és Bills tradekkel még érdekesebb lesz a draft eleje, van 5 első kört érő QB, de a QBneedes csapatok nagyrésze hozott QBt, ettől függetlenül draftolhatnak is. Jó lesz
braxa88
szerintem semmi sem változott, senki nem oldotta meg a QB kérdését csak a Vikings, a többiek csak hoztak egy biztosítékot, ha az újonc a TC-k alatt nem úgy teljesítene ahogy egy top pick irányítótól várják

Browns, Giants, Broncos, Jets, Bills-nek mindenféleképpen irányítót kell húznia elsőre, főleg akkor ha az előtte lévő QB needes csapat ezt nem tette meg
(én még a Cardinalst is idevenném, bár ők lehet inkább második körre hagyják)

egyedül a Bills feltrade ami komolyan izgalmassá teszi a draft elejét, 1/3-ra fel kéne menniük ha végre normális irányítót szeretnének maguknak
és akkor ott van az a faktor ha a Giants/Browns lesz akkora marha, hogy Barkleyt viszik, akkor az 1/3-ért kemény licitháború kezdődhetne meg a Jets, Bills, Broncos hármas között



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új

Sam Hubbard DE
Frank Ragnow C
Michael Dickson P

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Ha már igazolások...
 twitter.com/MoveTheSticks/status/973726557175861248
iktriad
Akkor gondolom a QB szerződések is hasonlóan értendőek.

Szerkesztette: Sixo

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már igazolások...
 twitter.com/MoveTheSticks/status/973726557175861248
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ezekkel a QB igazolásokkal -Tyrod, Keenum, Bridgewater, Bradford, és Bills tradekkel még érdekesebb lesz a draft eleje, van 5 első kört érő QB, de a QBneedes csapatok nagyrésze hozott QBt, ettől függetlenül draftolhatnak is. Jó lesz
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Amúgy most néztem, az ismertetők között Tremaine Edmunds képe nem stimmel szerintem 😛
Willis
miért, szerinted ki az?
Höri
Engem mekire emlékeztet.

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy most néztem, az ismertetők között Tremaine Edmunds képe nem stimmel szerintem 😛
Willis
miért, szerinted ki az?

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 208 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Magyar idő szerint mikor kezdődik a draft?
steelwolf
április 27. 2:00


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Van esetleg valahol lista összeszedve a különböző játékosokról, a combine eredményeikről, meg arról, hogy végül hol lettek draftolva?
Ráeresztenék egy Machine Learning algoritmust, aztán megnézzük mennyire reális 😀
tenorx
És mit akarsz kihozni belőle?
Kicsit sok lesz a 7-8 dimenzió, a különböző gyakorlatokról, nem?
Igor
Nem feltétlenül 😊
tenorx
Hát, ha azt akarod kihozni hogy mi az ideális súlyozás, akkor valóban nem... de amúgy sem látom a Learning részét.

No mindegy, elmúlt 4 évre itt van adat
 3sigmaathlete.com/archive/
Igor
Köszi, ez jó lesz.
Hát ha lesz időm egyébként a terv az, hogy betanítom a 2015ös meg 2016os class eredményeivel, plusz azzal, hogy végül hol húzták őket. Aztán megnézem, hogy milyen kört jósol a 2017-es classnak, amit aztán nyilván össze lehet hasonlítani a valódi körökkel.
Ha van bármi értelme akkor megnézem az ideieket.

A sok dimenzióhoz meg annyit, hogy amire nagy p érték jön ki azokat nyilván kidobálom majd közben.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Magyar idő szerint mikor kezdődik a draft?
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Amúgy most néztem, az ismertetők között Tremaine Edmunds képe nem stimmel szerintem 😛
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Van esetleg valahol lista összeszedve a különböző játékosokról, a combine eredményeikről, meg arról, hogy végül hol lettek draftolva?
Ráeresztenék egy Machine Learning algoritmust, aztán megnézzük mennyire reális 😀
tenorx
És mit akarsz kihozni belőle?
Kicsit sok lesz a 7-8 dimenzió, a különböző gyakorlatokról, nem?
Igor
Nem feltétlenül 😊
tenorx
Hát, ha azt akarod kihozni hogy mi az ideális súlyozás, akkor valóban nem... de amúgy sem látom a Learning részét.

No mindegy, elmúlt 4 évre itt van adat
 3sigmaathlete.com/archive/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Van esetleg valahol lista összeszedve a különböző játékosokról, a combine eredményeikről, meg arról, hogy végül hol lettek draftolva?
Ráeresztenék egy Machine Learning algoritmust, aztán megnézzük mennyire reális 😀
tenorx
És mit akarsz kihozni belőle?
Kicsit sok lesz a 7-8 dimenzió, a különböző gyakorlatokról, nem?
Igor
Nem feltétlenül 😊
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Van esetleg valahol lista összeszedve a különböző játékosokról, a combine eredményeikről, meg arról, hogy végül hol lettek draftolva?
Ráeresztenék egy Machine Learning algoritmust, aztán megnézzük mennyire reális 😀
tenorx
És mit akarsz kihozni belőle?
Kicsit sok lesz a 7-8 dimenzió, a különböző gyakorlatokról, nem?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Van esetleg valahol lista összeszedve a különböző játékosokról, a combine eredményeikről, meg arról, hogy végül hol lettek draftolva?
Ráeresztenék egy Machine Learning algoritmust, aztán megnézzük mennyire reális 😀
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Új

Jaire Alexander és Holton Hill CB-k
Rashaad Penny, RB

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Köszönöm Sràcok az ismertetőket és a belefektetett melót.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
DJ Chark WR
Shaquem Griffin LB
Carlton Davis CB
Höri
mai 3:

Harold Landry DE
Da'Shawn Hand DT
Deon Cain WR

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új ismertetők

Josh Allen QB
Mike McGlinchey OT
James Washington WR
Duke Dawson CB
Ronnie Harrison S
Höri
+
DJ Chark WR
Shaquem Griffin LB
Carlton Davis CB

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Egy decemberi (most is aktuális) tweet kimondottan @baggio részére:

@erikschlitt: My prediction for the QBs in this draft:
1st overall pick = Josh Rosen
2nd overall = Sam Darnold
5th overall = Josh Allen
21st overall = Baker Mayfield
New England Patriots = Lamar Jackson
... and then other 31 GMs wonder how they let this happen

😉
Bazzani
egyik nagy vágyam teljesülne, ha láthatnám BB-t/JMD-t mit kezd egy dual threat QB-val
de Brady backup-jaként sokkal egyszerűbb(racionálisabb) egy plug and play játékost hozni, akire nem kell kvázi az egész playbookot átszabni ha tegyük fel év közben kiesne a kezdő irányító

Jackson-ra ráerőltetni a szinte csak zsebből való játékot meg hatalmas vétek lenne, főleg a futballszeretők számára

egyébként szerintem Bills, Cards-ból az egyik elviszi, ha ezen csapatok nem jönnek fel Allenért/Mayfieldért
(de a Jax sem egy elvakult ötlet az első kör végén)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új ismertetők

Josh Allen QB
Mike McGlinchey OT
James Washington WR
Duke Dawson CB
Ronnie Harrison S