NFL Draft 2018

38 feliratkozó

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Igen, de mivel nem ismerjük a jövőt, milyen lesz az a draft class, hol fog húzni akkor a Giants, a többieknek mennyire kell irányító, mit tesznek meg érted stb, ezért nehéz ezzel kalkulálni. Ilyen alapon senki ne pazaroljon első kört egy irányítóra mert Brady-Garoppolo-Wilson stb, de ezek baromi nagy mákok és leginkább kivételek erre teljesen felesleges alapozni, ha egy olyan fontos posztról van szó mint az irányító

Most azt tudjuk, egy első kört tekintve mély QB classban kiválaszthatják a második legjobbat, ennél jobb/biztosabb/kevesebb kérdőjellel rendelkező irányító prospectet nem igen fognak találni a következő x éveben a 2-6 körben. Nálam nobrainer a QB pick.

Meg lehet magyarázni a Barkley picket, nem egy Anger-féle húzás, de ettől még ostoba/rossz lépés lenne...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 326 — #NoStress
Van azért még egy szempont egy korai draftnál.
Ha irányítót draftolsz, annak beválása egy óriási skálán mozog.
Mivel kulcspozíció, az egész csapat számára meghatározó poszt, ezért egy nagyon be tud jönni, és nagy bust is lehet.
Ugyanez egy futónál, vagy bármilyen más poszton sokkal szűkebb mezsgyén mozog.
Másképp fogalmazva: sokkal valószínűbb egy jó futót húzni elöl, mint egy jó irányítót.
(Igaz, egy 100%-ban jó futó akármilyen jó is nem bír annyi hozzáadott értékkel, mint akár egy 75%-ban jó irányító.)
Egy Browns nem teheti meg, hogy ne QB-t húzzon, de a Giantsnél azért Eli még mindig jó irányító és belefér, hogy mostantól évente húznak 2-6 körben QB-t, és bíznak benne, hogy kifognak/felépítenek egy Garoppolot vagy Wilsont, és így elkerülhetik, hogy húzzanak egy Sanchezt, EJ Manuelt, Lockert, Gabbertt, és közben az első körökkel mehet az építkezés/toldozgatás.

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én egy dolgot hiányolok már nagyon Eli-ban, az pedig az olyan bravúrok bemutatása amit '11-ben láttam tőle. Még mindig képes a jó játékra és ahogyan megmaradtak a hibái úgy iszonyat nagy dobásokat is be tud mutatni, de nem hozza már úgy a GW drive-okat mint korábban és a zsebben is sokkal rosszabbul mozog. Mintha elkezdte volna félteni magát, túl könnyen felad játékokat és ez az első jele a visszaesésnek. Nem parázhat azon, hogy úristen lehet fél másodperc múlva megütnek.

Ez a mostani pedig egy jó QB class. Tökéletes prospect nincs, az életben nem lesz jó irányítód ha a következő Andrew Luckra vársz. Nyugodtan ki lehet választani Barkley-t, de akkor pár év múlva feljebb lehet trade-elni és kiválasztani egy hasonló reménységű QB-t, mint amilyeneket az idei class-ban találunk. Inkább megteszem ezt most, nem feltétlenül baj egy újonc irányítónál ha egy vagy két évet padozik, ráadásul Manning jelenléte is sokat segíthet neki az elején.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 963 — Stromfeld Aurél fan
Dane Brugler az utolsó média-scout akinek adok a szavára, pár napja kijött az új mockja. Ki mit gondol róla?

 tsxfiles.com/2018/03/17/brugler-mock-30-jets-trade-lands-franchise-qb-2/
gyeek
Hát a giants pick érdekes.

Nálam J Alexander előrébb menne ki...
Janek
Sejtettem, hogy a Giants pick lesz a legmegosztóbb. Minap hallottam viszont Brugler szájából a Cowboysos műsorában, hogy "When you are about to draft a franchise quarterback who you believe is the guy, you don't get cute. You go and get him." Azaz ha valamelyik QB eléggé meggyőzi G-mant (ezt valaki már sütötte el? 😛), akkor nyilván ő lesz a választás és nincs cécó. Van egy 1/2-es potenciális pick amivel ha Elinak nem megy akkor már 2018-ban kell játszani, ha "kevésbé" nem megy akkor 2019-ben, ha pedig megy akkor 2020-ban. Egyik lehetőséggel se lenne könnyű helyzetben, mert Eli valamikor nyert 2 SB-t a csapattal, nem lehet csak úgy kipenderíteni mint Coughlint. Ugyanakkor a másik oldalról is kapná a nyomást, mert a rajongok másik fele a vadizsír QB-ra lenne már kíváncsi. "Biztonsági" megoldásnak elég jó opció Barkley.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 326 — #NoStress
Lehet, hogy 0-16 helyett 2-14 lett volna de kétlem, hogy 1 futó miatt 8-8 körülre ugrana a mérleg. Úgy, hogy nem volt azért 0 az a futójáték alapból sem.
alatriste
Ez ugye latolgatás.
Szerintem 0-16 helyett Barkleyval 13-3 lett volna.
És pont annyi egzaktul bizonyítható érvem van, mint neked a 2-14-re. 😉

De Eli már 37. És ha már a szerencse ide hozta őket ki kell vinni az utódot.
alatriste
Eli 37.
De az elmúlt 10 évben fejlődött annyit a sportrehab és sportorvoslás, hogy attól, hogy 37 éves, még eljátszhat 3-6 évig is. Genetika és szerencsefüggő, de önmagában a 37 év nem jelenti azt, hogy QB-pániknak kéne lennie.
Garoppolot pont egy 37 éves Brady mögé húzták.
Szóval nem kell.
Lehetséges, de Barkley se rossz döntés.

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 674
Fura. Darnold nálam nem ér 1/1et, két jobb QB van nála, neki több hiányossága van. Giantsnél fura lenne ilyen magasan non QB pick, de Saq benne van. Jets jól járna és nem gondolom, h Mayfield ennyire csúszna. A Broncos-Allen házasságtól a fanbase hülyét kapna, ha még Mayfield elérhető.

6-11-ig kb reális, Smith jó pick Was-nak. 15-17 elég WTF nekem, 18-25 közöttiek rendben vannak.

A vége megint érdekes, én Steel fanként nem rajongok Jaire Alexanderért, viszont a mögötte mockolt Rashaan Evanst meg karmolnám. Attól hülyét kapnék, ha Bengals behúzná LvdE-t.😁
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Dane Brugler az utolsó média-scout akinek adok a szavára, pár napja kijött az új mockja. Ki mit gondol róla?

 tsxfiles.com/2018/03/17/brugler-mock-30-jets-trade-lands-franchise-qb-2/
gyeek
Hát a giants pick érdekes.

Nálam J Alexander előrébb menne ki...

több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 963 — Stromfeld Aurél fan
Dane Brugler az utolsó média-scout akinek adok a szavára, pár napja kijött az új mockja. Ki mit gondol róla?

 tsxfiles.com/2018/03/17/brugler-mock-30-jets-trade-lands-franchise-qb-2/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 963 — Stromfeld Aurél fan
Ha Browns eladja a Billsnek 4. picket, akkor a 12. helyen lenne reális esélye elvinni Barkleyt! Vagy ki előzheti meg őket?
steelwolf
Mondjuk akik a 12. hely előtt draftolnak?
empty taxi
Köszi, nagyon segítőkész vagy, erre nem is gondoltam!
steelwolf
Szerintem arra próbált rávezetni, hogy valaki beugrik a sorba 12 elé valahol és ott megy ki Barkley. Nincs mit. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Alapbol a feltetelezest is abszurdnak erzem, hogy Barkley csuszhat 1/12-ig. Mondjuk feltetelezem, hogy a mondat kerdo akart lenni, nem felkialto.

Futo, nem futo, nem hinnem, hogy akarcsak a Buccaneers elengedje ot. De a Coltsnal, sot, szerintem a Broncosnal is teljesen realis lenne a pick. A Miamirol mar nem is beszelve.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha Browns eladja a Billsnek 4. picket, akkor a 12. helyen lenne reális esélye elvinni Barkleyt! Vagy ki előzheti meg őket?
steelwolf
Én annyit azért hozzátennék még h 1/9-re, 1/10-re, 1/11-re már hátrébbról is fel lehet tradelni (ilyenre elég sok példa volt korábbi években is), szóval a letrade-ben ez is elég nagy kockázat..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ha Browns eladja a Billsnek 4. picket, akkor a 12. helyen lenne reális esélye elvinni Barkleyt! Vagy ki előzheti meg őket?
steelwolf
Mondjuk akik a 12. hely előtt draftolnak?
empty taxi
Köszi, nagyon segítőkész vagy, erre nem is gondoltam!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Ha Browns eladja a Billsnek 4. picket, akkor a 12. helyen lenne reális esélye elvinni Barkleyt! Vagy ki előzheti meg őket?
steelwolf
Mondjuk akik a 12. hely előtt draftolnak?

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ha Browns eladja a Billsnek 4. picket, akkor a 12. helyen lenne reális esélye elvinni Barkleyt! Vagy ki előzheti meg őket?
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 963 — Stromfeld Aurél fan
Tavaly idő hiányában nem sikerült írnom semmit draft témában, de idén feltett szándékom volt, hogy alkotok valamit. Ez egy egykörös mock lesz, többet most sem vállalok be, és nem is bocsátkozok túl hosszú okfejtésekbe, de legalább hamarabb elkészül. A pickek már megvannak, remélem a csapatok és/vagy játékosok nem kavarnak be túlságosan az elkészültéig. 😊
vassadi
😊
Bazzani
végül is legalább még nem lett aktiválva 😊 ja és ennyit a draftos trade chart pontosságáról...

 twitter.com/Colts/status/975020658945118208
r.baggio
 twitter.com/mlombardiNFL/status/975036680552964096
gyeek
Hát, lehet hogy Al Davisnél vagy a Barnáknál így ment a dolog Mike... de ezzel a logikai okfejtéssel bármelyik pick érhet bármennyit, így bármit lehet bármiért tradelni, és mindkét oldal egyszerre!
Igor
Mike üzeni: Persze Igor, lehetne bármiért kérni bármennyit, de mégis a táblázatot szokták követni irányadóként, cseréknél annak az "árait" vetik össze az "értékkel". Jelen eset a kivétel, ami a szabály létjogosultságát promotálja és lehetőséget ad bárkinek, hogy azt mondja "tessék, szarnak a táblázatra". Nincs kőbe vésve, így a helyzetet kihasználva alaposan megfejte a Colts a Jetset. Extra felár a magasan értékelt QB választék és a csoport rivális (Bills) szívatása.
gyeek
Oké, valszeg rosszul fogalmaztam.

Szerintem még ha a jelen eset kivétel is (amúgy szvsz nem), az amit Lombardi itt megfogalmaz (position scarcity), az szabad kezet ad a GM-eknek a felfele tradeléshez, egy olyan hivatkozási alappal, ami kis túlzással bármelyik évre ráhúzható...

Hogy bizonyítod, hogy valóban az idei évben jó a QB felhozatal, és hogy valóban az lesz a TOP 3 QB, akit jelenleg annak gondolsz?
Mivel egyik pontot se tudod, innentől nincs értelme a QB prémiumra hivatkozni... a position scarcity akkor működik, ha előre tudnád hogy kinek milyen karrierje lesz.

Az egyetlen dolog, ami miatt nem éri meg "végtelenszer" lefele tradelni, az a maximális draftpickek száma / az 53-as roster cap (+PS) - de az általános szabály az az, hogy lefele tradelve több "AV"-t / "utilityt" generálsz magadnak.

Az 1/3 vs 1/6 + 3db második körös pick bármilyen évben, bármilyen QB szituáció mellett no brainer.
Ha én lennék az owner, és a GM-em megcsinálna egy ilyen tradet, és az 1/3 Pro Bowler lenne és az 1/6+ a maradék 3 ember mind bust (elég kicsi rá az esély), akkor se rúgnám ki.

Azt, hogy miért rossz a JJ-féle "Chart", már nagyon sokan, nagyon sokszor kielemezték (egyébként tudomásom szerint Kevin Meers volt az első, nem a 538), ebbe nem akarok részletesen belemenni.

 harvardsportsanalysis.wordpress.com/2011/11/30/how-to-value-nfl-draft-picks/
 fivethirtyeight.com/features/no-team-can-beat-the-draft/
Igor
Kissé szétszórtan, de igyekszem érdemben kifejteni gyorsan a véleményem, mert dolgozok (elvileg). A csere tárgyának minőségét a Jets ill. a Colts konszezusa határozza meg. A fenti példában a Jets is a Te véleményeden volt, többre értékelik a fr.QB-t mint három második körös játékost. De ez is az aktuális helyzet specialitását emeli ki szerintem, miszerint a Jets jó eséllyel eléggé átlag alattinak tekinti az idei második kör képviselt értéket. A top5 pickek esetében egyetértek, hogy a táblázat még dísznek is kevés, mert kizárásos alapon konkrét játékosok veszik át magát az értéket, de alacsonyabb köröknél általában annak a számértékeinek környékén köttetnek meg a cserék. Én személyesen sosem tulajdonítottam túl nagy jelentőséget neki, azaz nem érdekelt ha nem tartották be betűre az ott leírtakat, de térképnek elég hasznos nekem is és kevésbé dörzsölt GM-eknek is. Könnyebb kontextusba helyezni a cserét, ki járt jobban vagy rosszabbul vagy hogy mennyire tartják sokra a játékost akit draftoltak.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Illetve hogy miért nem kellene RB-t draftolni túl korán:
 www.fieldgulls.com/2018/2/23/17041846/nfl-draft-running-back-2018-top-20-saquon-barkley-leonard-fournette-ezekiel-elliott
Aguirre
Ez egy nagyon jó cikk... de szerintem ez 1) pont vitatható/el fog jönni egy pont, ahol átbillenünk a túloldalra (a passz/futás ideális arányán túl), és amikor majd túl keveset fognak futni majd a csapatok, akkor elkezdődik egy fordított tendencia. (a többivel/konklúzióval amúgy nagyjából egyetértek)

Az persze érdekes kérdés, mi az ideális arány ugye passz/futójáték terén? Meg lehet-e egyáltalán fogalmazni-e ilyet... (pontosan biztosan nem - de szerintem egy kb. arányt, legalább szituációs szinten mindenképp lehetne definálni, és ezek összegéből lehetne egy általános pass/rush arányt számolni, amiből lehet a QB/RB értékarányt konkrétan definiálni)

Szerintem a futók devalvációjában nagyobb szerepet játszanak a sérülések, és (ennek következményeként is), hogy a workhorse futók felől shared backfield-ek felé mozog az NFL.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Tavaly idő hiányában nem sikerült írnom semmit draft témában, de idén feltett szándékom volt, hogy alkotok valamit. Ez egy egykörös mock lesz, többet most sem vállalok be, és nem is bocsátkozok túl hosszú okfejtésekbe, de legalább hamarabb elkészül. A pickek már megvannak, remélem a csapatok és/vagy játékosok nem kavarnak be túlságosan az elkészültéig. 😊
vassadi
😊
Bazzani
végül is legalább még nem lett aktiválva 😊 ja és ennyit a draftos trade chart pontosságáról...

 twitter.com/Colts/status/975020658945118208
r.baggio
 twitter.com/mlombardiNFL/status/975036680552964096
gyeek
Hát, lehet hogy Al Davisnél vagy a Barnáknál így ment a dolog Mike... de ezzel a logikai okfejtéssel bármelyik pick érhet bármennyit, így bármit lehet bármiért tradelni, és mindkét oldal egyszerre!
Igor
Mike üzeni: Persze Igor, lehetne bármiért kérni bármennyit, de mégis a táblázatot szokták követni irányadóként, cseréknél annak az "árait" vetik össze az "értékkel". Jelen eset a kivétel, ami a szabály létjogosultságát promotálja és lehetőséget ad bárkinek, hogy azt mondja "tessék, szarnak a táblázatra". Nincs kőbe vésve, így a helyzetet kihasználva alaposan megfejte a Colts a Jetset. Extra felár a magasan értékelt QB választék és a csoport rivális (Bills) szívatása.
gyeek
Oké, valszeg rosszul fogalmaztam.

Szerintem még ha a jelen eset kivétel is (amúgy szvsz nem), az amit Lombardi itt megfogalmaz (position scarcity), az szabad kezet ad a GM-eknek a felfele tradeléshez, egy olyan hivatkozási alappal, ami kis túlzással bármelyik évre ráhúzható...

Hogy bizonyítod, hogy valóban az idei évben jó a QB felhozatal, és hogy valóban az lesz a TOP 3 QB, akit jelenleg annak gondolsz?
Mivel egyik pontot se tudod, innentől nincs értelme a QB prémiumra hivatkozni... a position scarcity akkor működik, ha előre tudnád hogy kinek milyen karrierje lesz.

Az egyetlen dolog, ami miatt nem éri meg "végtelenszer" lefele tradelni, az a maximális draftpickek száma / az 53-as roster cap (+PS) - de az általános szabály az az, hogy lefele tradelve több "AV"-t / "utilityt" generálsz magadnak.

Az 1/3 vs 1/6 + 3db második körös pick bármilyen évben, bármilyen QB szituáció mellett no brainer.
Ha én lennék az owner, és a GM-em megcsinálna egy ilyen tradet, és az 1/3 Pro Bowler lenne és az 1/6+ a maradék 3 ember mind bust (elég kicsi rá az esély), akkor se rúgnám ki.

Azt, hogy miért rossz a JJ-féle "Chart", már nagyon sokan, nagyon sokszor kielemezték (egyébként tudomásom szerint Kevin Meers volt az első, nem a 538), ebbe nem akarok részletesen belemenni.

 harvardsportsanalysis.wordpress.com/2011/11/30/how-to-value-nfl-draft-picks/
 fivethirtyeight.com/features/no-team-can-beat-the-draft/

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 065 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ez a top pickes RB húzás nagyon érdekes.
Szerintem ha egy csapat önerejéből top 4-8on belül van az nem amiatt volt, mert nem volt elit futója, és ha lett volna tuti hogy a PO-ot ostromolná.
A RB egy nagyon látványos poszt, ahova persze ha jön egy korszakosnak tartott tehetség hamar meglátszik, és könnyű eladni, hogy igen jó döntés volt. De most copy paste módszerrel illeszd be a tavalyi Brownsba Barkleyt, vagy hogy még hitelesebb legyen Fournettet. Mennyivel lett volna előrébb a Browns? Lehet, hogy 0-16 helyett 2-14 lett volna de kétlem, hogy 1 futó miatt 8-8 körülre ugrana a mérleg. Úgy, hogy nem volt azért 0 az a futójáték alapból sem.

Ugyanakkor pont a poszt rögtön értékre válása miatt sose tudom azt mondani, hogy nem értem meg a RB húzást elől. Illetve ha egy már 4-6 győzelmes csapat szert tesz egy bomba RB-re az akár már eredényezhet 3-4-5 többletgyőzelmet, de mikor 0-án van a csapat nem a futó fog neked PO-ot hozni.

A barnáknál pedig a jó OL mellé megjött most Hyde is aki elég jó futó.

Ha valaki azért van ennyire elől, mert az előző évben kijöttek a sérülések, tényleg peches volt, de alapvetően nem ennyire gyenge, ott el tudom fogadni, hogy 1 RB rögtön több meccsen is döntő tényező lehet. Jó példa most ide a Giants. Nem hiszem, hogy ennyire gyenge az a csapat, de tavaly nem volt elkapó és kicsit megcsúszott az egész edző stáb. Ha Eli csak 32-34 éves lenne, egyet is értenék a Barkley pickkel. Hisz régóta nincs igazán jó futójáték, ha kicsit csiszolnak a falon nagyon jó skill sor jöhetne össze. De Eli már 37. És ha már a szerencse ide hozta őket ki kell vinni az utódot.

Ezen gondolatokat követve a Colts, Bucs kettős egyikén tudnám elképzelni először Barkleyt.
Még ha a Browns marad is 1/4-en (1/1-es QB után), inkább vinném a védelembe azt a picket akár Fitz akár Chubbra. Olyan csapatba ahol nincs QB csak akkor vinnék top RB-t ha az adott classban nincs túl sok vagy jó QB prospect.
De idén van!


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Egy régebbi írás, hogy a draft-value chart számai nem kimondottan pontosak:
 fivethirtyeight.com/features/no-team-can-beat-the-draft/

Illetve hogy miért nem kellene RB-t draftolni túl korán:
 www.fieldgulls.com/2018/2/23/17041846/nfl-draft-running-back-2018-top-20-saquon-barkley-leonard-fournette-ezekiel-elliott
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 963 — Stromfeld Aurél fan
Tavaly idő hiányában nem sikerült írnom semmit draft témában, de idén feltett szándékom volt, hogy alkotok valamit. Ez egy egykörös mock lesz, többet most sem vállalok be, és nem is bocsátkozok túl hosszú okfejtésekbe, de legalább hamarabb elkészül. A pickek már megvannak, remélem a csapatok és/vagy játékosok nem kavarnak be túlságosan az elkészültéig. 😊
vassadi
😊
Bazzani
végül is legalább még nem lett aktiválva 😊 ja és ennyit a draftos trade chart pontosságáról...

 twitter.com/Colts/status/975020658945118208
r.baggio
 twitter.com/mlombardiNFL/status/975036680552964096
gyeek
Hát, lehet hogy Al Davisnél vagy a Barnáknál így ment a dolog Mike... de ezzel a logikai okfejtéssel bármelyik pick érhet bármennyit, így bármit lehet bármiért tradelni, és mindkét oldal egyszerre!
Igor
Mike üzeni: Persze Igor, lehetne bármiért kérni bármennyit, de mégis a táblázatot szokták követni irányadóként, cseréknél annak az "árait" vetik össze az "értékkel". Jelen eset a kivétel, ami a szabály létjogosultságát promotálja és lehetőséget ad bárkinek, hogy azt mondja "tessék, szarnak a táblázatra". Nincs kőbe vésve, így a helyzetet kihasználva alaposan megfejte a Colts a Jetset. Extra felár a magasan értékelt QB választék és a csoport rivális (Bills) szívatása.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új

Kerryon Johnson RB
Jamarco Jones OT
Chad Thomas DE

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Tavaly idő hiányában nem sikerült írnom semmit draft témában, de idén feltett szándékom volt, hogy alkotok valamit. Ez egy egykörös mock lesz, többet most sem vállalok be, és nem is bocsátkozok túl hosszú okfejtésekbe, de legalább hamarabb elkészül. A pickek már megvannak, remélem a csapatok és/vagy játékosok nem kavarnak be túlságosan az elkészültéig. 😊
vassadi
😊
Bazzani
végül is legalább még nem lett aktiválva 😊 ja és ennyit a draftos trade chart pontosságáról...

 twitter.com/Colts/status/975020658945118208
r.baggio
 twitter.com/mlombardiNFL/status/975036680552964096
gyeek
Hát, lehet hogy Al Davisnél vagy a Barnáknál így ment a dolog Mike... de ezzel a logikai okfejtéssel bármelyik pick érhet bármennyit, így bármit lehet bármiért tradelni, és mindkét oldal egyszerre!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 963 — Stromfeld Aurél fan
Tavaly idő hiányában nem sikerült írnom semmit draft témában, de idén feltett szándékom volt, hogy alkotok valamit. Ez egy egykörös mock lesz, többet most sem vállalok be, és nem is bocsátkozok túl hosszú okfejtésekbe, de legalább hamarabb elkészül. A pickek már megvannak, remélem a csapatok és/vagy játékosok nem kavarnak be túlságosan az elkészültéig. 😊
vassadi
😊
Bazzani
végül is legalább még nem lett aktiválva 😊 ja és ennyit a draftos trade chart pontosságáról...

 twitter.com/Colts/status/975020658945118208
r.baggio
 twitter.com/mlombardiNFL/status/975036680552964096

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
a Bills azért még bekavarhat ha megkínálják a Giants-t egy visszautasíthatatlan ajánlattal
r.baggio
1/12 + 1/22 + jövő évi első + 2020as első. Kb ilyet kérnék elsőnek Gettleman helyében. 😀
Borbinho
Kicsit vékony, nem!? 😀😀😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Na ettol mi valtozik BM esetében?