NFL Draft 2018

38 feliratkozó

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
Eleg érdekes az idei 4 QB megítélése.
a leg megosztóbb az Allen róla szinte minden végletet olvastam már.
Darnold is véleményes sok helyen hogy mennyire lehet jó ...bár mintha róla kevesebb lenne a hiba,hátrány említés.
Rosen sokáig volt sima 1/1 most meg mintha nem nagyon akarná senki annyira...
Baker meg alacsony és ez sorolja főként hátrébb.

Na ebből lesz majd 1-2 év múlva válasz talán.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.youtube.com/watch?v=yGYLVMkFVHo
steelwolf
már csak Galla Miklós éneke hiányzik róla 😀
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 860 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem Lamar ezért lesz busz, nem tud beilleszkedni egy NFL öltözőbe mert nem lehet vele könnyen szót érteni ha arról van szó hogy tanítani kell neki valamit.
Geeri
Szerintem is bust lesz, szimplán azért mert a college futballban van egy "bug", amire a Louisville nagyszerűen rájátszott azzal, hogy megvolt minden playben a lehetősége, hogy ha nincs más, zakatoljon előre, úgy is mindig pozitív yard lesz belőle. Broken play = 1st down, ez madden-szint. Ezáltal a játéka nem fejlődött eléggé, ugyanazt az atletikussági gimmicket használták ki újra és újra, meccsenként 15-25 futókísérlettel, amiből az NFL OC nem fog kérni, mivel nem tudja egyrészt leatletizálni a profi védőket másrészt el is használódna decemberre. Maximum akkor látok rá esélyt, hogy ráírjanak egy képesség-maximalizáló playbookot ha muszáj beállnia, mert lesérül mindenki más (kezdő QB + keretben lévő veterán).

Vicces, hogy a Pat White-kísérletbe belefulladó Miamit emlegetik nála. (nyilván nem vassadira gondolok)

Szerkesztette: Höri

több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
Egyre több a nigériai (nevű) prospect, gondolom nem véletlen. De akkor mi? 😊
Van valami volt NFL játékosnak/edzőnek valami érdekeltsége Nigériában, és küldi a tehetségeket az USA-ba, vagy 20-25 éve rengeteg nigériai bevándorló érkezett, de miért? Vagy mi a megfejtés?
Van valakinek bármi magyarázata?
Sobri Jóska
Vesztes Super Bowl csapatok győzelmi pólói lehetnek az oka. 😀
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Egyre több a nigériai (nevű) prospect, gondolom nem véletlen. De akkor mi? 😊
Van valami volt NFL játékosnak/edzőnek valami érdekeltsége Nigériában, és küldi a tehetségeket az USA-ba, vagy 20-25 éve rengeteg nigériai bevándorló érkezett, de miért? Vagy mi a megfejtés?
Van valakinek bármi magyarázata?

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Mert ez minden évben kell, All-Name Team:
1. csapat, 2. csapat:
QB: Chad Kanoff (Princeton), Kyle Lauletta (Richmond)
RB: Trenton Cannon (Virginia State), LA Ramsey (Georgia Southern), Diocemy Saint Juste (Hawaii), Osharmar Abercrombie (Coastal Carolina)
FB: Andrew Motuapuaka (Virginia Tech), Elijah Wellman (West Virginia)
TE: Pharoah McKever (Florida International), Charles Standberry (Louisville)
WR: Eqanimeous St. Brown (Notre Dame), Demornay Pierson-El (Nebraska), Allenzae Staggers (Southern Miss), Ray-Ray McCloud (Clemson)
OT: Brett Toth (Army), Dwayne Orso-Bacchus (Oklahoma), Chukwuma Okorafor (Western Michigan), Sunny Odogwu (UCLA)
OG: Lo Falemaka (Utah), Maea Teuhema (Southeastern Louisiana), Salesi Uhatefe (Utah), Tuni Kanuch (BYU)
C: Jacob Ohnesorge (South Dakota State), Will Clapp (LSU)
DE: Olasukanmi Adeniyi (Toledo), Ebenezer Ogundeko (Tennessee State), Kene Okonkwo (New Mexico), Ogbonnia Okoronkwo (Oklahoma)
DT: Dee Liner (Arkansas State), DeAsian Richardson (Louisville), Folorunso Fatukasi (Connecticut), Nifae Lealao (Vanderbilt)
ILB: Sunia Tauteoli (Utah), Manase Hungalu (Oregon State), JaWhaun Bentley (Purdue), JaWuan Woodley (Toledo)
OLB: Easy Anyama (Texas State), Hercules Mataafa (Washington State), Finesse Middleton (South Alabama), Kavika Luafatasaga (Utah)
CB: Jamarcus King (South Carolina), Greg Stroman (Virginia Tech), Boobie Hobbs (Utah), Priest Willis (Texas A&M)
FS: Zykiesis Cannon (Louisville), Kamari Cotton-Moya (Iowa State)
SS: Foyesade Oluokun (Yale), Dane Cruikshank (Arizona)
K: Gary Wunderlich (Ole Miss), Jimmy Camacho (Fresno State)
P: Keith Wrzuszczak (Eastern Kentucky), Cameron Nizialek (Georgia)

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
ha már szóba jött, akkor itt a vélhetően első körös QB-k számai

 twitter.com/nyjetschatter/status/979553005979697152



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
secondary nap van

Tarvarus McFadden CB, Anthony Averett CB, Siran Neal S/CB

több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Jackson Prod Day alkalmával is megtagadja a 40 lefutását, mondván, ott vannak a filmek, el lehet dönteni milyen gyors.

Mennyire bullshit ez, amikor ugye egyetem és NFL között van egy szint gyorsaságbeli különbség, na meg ugye ott van az is, hogy alig lehet vele meetinget összehozni. Srác mellé szerintem egy ordas nagy bust van írva.
PEEtör
A sebessége azért ott van. Nézd meg ahogy Derwin James egy meccsen keresztül próbálja megfogni a futásait sikertelenül. Aztán nézd meg James bármely másik meccsét.
Nekem az jön le, hogy Lamar sebességével nem tud mit kezdeni, rossz szögekből jut a játék közelébe ha egyáltalán odajut, Lamar meg akkor is lazán kikerüli.

Lamar Jackson legnagyobb hibája hogy szegény gyerek valami elképesztően ostoba. 13-as Wonderlic teszt szinten ostoba. Még egyetemi edzője is elmondta a move the sticks podcastben hogy Lamar mekkora jó ember, meg az anyja se telepszik ám rá csak a felhajtástól félti, meg Lamar igazából bármit megtanul csak máshogy mint a többiek. Szerintem Lamar ezért lesz busz, nem tud beilleszkedni egy NFL öltözőbe mert nem lehet vele könnyen szót érteni ha arról van szó hogy tanítani kell neki valamit.
Épp emiatt nem hiszem el azt sem hogy Miamiban ő szóba jöhet az első körben. Bár Gase kommunikációja is eléggé furcsa, de hogy azt nem viselné el hogy Lamar Jackson számára óvoda pedagógiai módszerekkel kell a playbookot átadni az biztos.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Jackson Prod Day alkalmával is megtagadja a 40 lefutását, mondván, ott vannak a filmek, el lehet dönteni milyen gyors.

Mennyire bullshit ez, amikor ugye egyetem és NFL között van egy szint gyorsaságbeli különbség, na meg ugye ott van az is, hogy alig lehet vele meetinget összehozni. Srác mellé szerintem egy ordas nagy bust van írva.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ádi mockjához: Tetszik az első 3 pick QB. Én is ezt a variációt tartom a legvalószínűbbnek. Vagy a Giants is QB-t húz (ez a logikusabb szerintem), vagy ha nem, akkor hátra fognak tradelni. Barkley és Chubb épphogy talán megérnének egy 1/2-t, de az az 1/2 most nem QB esetén jóval többet ér, mint egy szokásos 1/2. Annyit meg már se Chubb, se Barkley nem ért. Szerintem már a Coltsnál is ez volt a szempont. A QB náluk alapból ki volt lőve, és Ballard nem tudott volna olyan értékes nem QB-t húzni, ami felért volna plusz 3 második körrel. A Giants helyzete ugyanilyen. Csak az ő pickjük még értékesebb.

McGlinchey-ről nem tudom elképzelni, hogy 1/12-n elvigyék, de ilyenkor szokott megtörténni, hogy még korábban kimegy. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
én már anno az Indy-t sem értettem (azóta meg ahogy olvasom még az sem dőlt el, hogy most bust vagy sem),
ZERO_L
érdemes visszakeresni, azon a helyen igen nehéz lett volna találni egy megváltó picket.  en.wikipedia.org/wiki/2016_NFL_Draft pech.
Höri
most így hirtelen nem rémlik a colts 2016-os pontos kerete, de mintha védelmi oldalon kis túlzással bárhova elfért volna egy elit tehetség, mert aki jó volt az sem a jövőt jelentette

lehet abban a helyzetben kicsit reachelni kellett volna (vagy benne volt, hogy ordas nagy bustot húznak), de mondjuk ott volt Jack, akinek ügye kérdéses volt az egészségügyi állapota, viszont ha jól emlékszem már akkor is mindenkit azt mondta róla, hogyha egészséges lesz akkor all-pro szintet fog hozni


ez lehet csak az én hülyeségem, szerintem egy középcsapatnak(nem ótvar a keret, de azért még is kevés benne/nincs elég a sztár) az első körben rizikózni kell a nagyobb haszon érdekében, mert az "oké pick"-kel nem lehet komolyan előrelépni


...
vassadi
Bengalshoz:

nem véletlen volt a párhuzam, nézzük meg anno a Browns-t, amikor kivitték Macket, nem jártak volna jobban (most ha nem probléma nem keresem vissza 10 évvel ezelőtti pontos needjeiket 😊 ) ha az öttel mögöttük kiválasztott Clay Matthews-t viszik el, és utána a második körben minimális (2 helyes) feltrade árán elviszik Unger-t?

én nem vitatom, hogy fontos az OL rendbetétele, de amilyen upgradet tudna hozni egy LVE vagy Oliver (nem csak a köv szezonra, Brown-nak pl csak egy évet adtak) akár a mostani rosterhez akár középső körös hasonló poszton játszókhoz képest, jelentene akkora előrelépést Daniles bármelyik center vagy OL pospecthez képest, akit 2/15-ön ugyan úgy ki tudnának választani, ha nem lesz bent?
valahogy én ezt nem látom

hozzanak "elől" egy centert, ha ennyire fontos nekik, de ha még bent vannak legit első körös tehetségek, posztjuk top 3-4 választásaként, ami 21. helyen elég valószínű 4-5 QB pickkel, akkor az én gyomrom nehezen venné be center húzást első körben
(+ahogy nézem a centerek terén is lesz elég választék második-harmadik körben)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
én már anno az Indy-t sem értettem (azóta meg ahogy olvasom még az sem dőlt el, hogy most bust vagy sem),
ZERO_L
érdemes visszakeresni, azon a helyen igen nehéz lett volna találni egy megváltó picket.  en.wikipedia.org/wiki/2016_NFL_Draft pech.
Höri
Azért fuller vagy jackson 3 ha a coltsba lenne szerintem nem lennél szomorú.
peach
Fullernek nem volt realitása az előző évi 1. körös Dorsett-borzalom után. A CB még hagyján, de már akkor is az OL volt a fő need, sarokba voltunk szorítva a 18. helyen.
Höri
Tudtam, hogy dorsett szembe fog jönni 😀 gondoltam is, hogy megemlítem, hogy fuller miatta nem lehetett opció, de nem tettem. inkább csak megmondtam kikből lett fasza játékos kelly után. 😊
peach
Fuller melyik párhuzamos univerzumban ekkora király? 😊
vassadi
Az enyémben biztosan. Ok, besz#pott egy komoly sérülést, ráment másfél szezonja, nem ő az első a történelemben. Első évében szerintem nagyon jó volt és tavaly is kezdett magára találni a második felében a szezonnak.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
én már anno az Indy-t sem értettem (azóta meg ahogy olvasom még az sem dőlt el, hogy most bust vagy sem),
ZERO_L
érdemes visszakeresni, azon a helyen igen nehéz lett volna találni egy megváltó picket.  en.wikipedia.org/wiki/2016_NFL_Draft pech.
Höri
Azért fuller vagy jackson 3 ha a coltsba lenne szerintem nem lennél szomorú.
peach
Fullernek nem volt realitása az előző évi 1. körös Dorsett-borzalom után. A CB még hagyján, de már akkor is az OL volt a fő need, sarokba voltunk szorítva a 18. helyen.
Höri
Tudtam, hogy dorsett szembe fog jönni 😀 gondoltam is, hogy megemlítem, hogy fuller miatta nem lehetett opció, de nem tettem. inkább csak megmondtam kikből lett fasza játékos kelly után. 😊
peach
Fuller melyik párhuzamos univerzumban ekkora király? 😊
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
remek munka jár a hatalmas gratuláció

nagyon tetszik a QB run az elején, én is valami hasonlót csinálnék a csapatok helyében, aztán a 4-5. QB-ért a Bills, Dolphins(?), Cards, Broncos(?) meg nyomjon kő-papír-ollót, azért Jacksont szívesen megnézném Jacksonvilleben(nem csak a név miatt 😊 ) vagy NO-ben, sokkal fényesebb jövője lehetne mint Miami-ban ahol ki tudja meddig marad Gase vagy a GM, aztán az új fejesek meg szépen kivágják LJ-t

hatalmas pacsi Vita Vea hátra sorolásáért, én tényleg nem tudom hogyan lehet őt top10-be tenni (a szokásos "írok valami meglepőt hátha többen kattintanak"-on kívül), nagyon jó játékos, legit első körös ez nem lehet vita(sry), de azért ő nem egy Donald szint

Pats pickbe sem lehet belekötni, főleg ha így zajlik le a draft, bár ez esetben lehet erősen szorgalmaznám a hátra cserét (nem tudom Scar van-e akkora varázsló, hogy Millert egy offseason alatt day1 starterré képezze)

amivel vitatkoznék az a túl sok belső támadófalember
Vikingsnál talán érthető a választás, én a Jacks helyében lehet kivinnék inkább egy TE-et, nekik is simán belefér a luxus pick, számomra ASJ nem megoldás, futásban nem fog sokat hozzátenni a rookie de ilyen WR sor mellett nagyon is elférne egy jól elkapó TE, ezt nagyon nem látom a rosteren
de legjobban a Bengalsnál zavar (és talán ez az egyetlen olyan pick amivel nagyon nem tudok egyetérteni), centert teljesen felesleges hozni az első körben én már anno az Indy-t sem értettem (azóta meg ahogy olvasom még az sem dőlt el, hogy most bust vagy sem), persze ha biztosat kell húzni nehogy 3-4 év múlva megköpködjék a GM-et, akkor oké, és egyértelmű, hogy a falat erősíteni kell, de szerintem ezt hiba lenne egy centerrel kezdeni ráadásul az első körben (még akkor is ha ő lesz a köv Alex Mack), az meg a másik része, hogy nagyon meglepődnék ha 2/15-re ne lenne még bent, ezt a kockázatot szerintem megéri bevállalni
én hozzájuk LB-t húznék(Burfict fellebbezése nem tudom hogy áll, de ő nagyon vékony jégen táncol) elférne ott egy elit tehetség, védőfalból Atkins-Dunlap-Baker-nek is lejár a szerződése akár Vea is adhatná magát vagy ha ezek nem olyan fontosak akkor pl Olivert semmiképen nem hagynám bent, én egyértelműen a védelembe húznék hozzájuk, aztán a támadó falat lehet 2-3.körben értékükön húzva erősíteni



még egyszer gratula, tényleg felüdülés volt olvasni a kinti néhol totál agymenésbe átmenő mockok után
https://78.media.tumblr.com/f8e4e744146f5f085799815f66a349ea/tumblr_ofj46346It1s9t9owo1_500.gif
ZERO_L
Jól esnek a lájkok és a "szép munka" jellegű visszajelzések is, de ilyesmi reakciókat vártam/várnék, még ha nem is feltétlenül ilyen terjedelemben. 😊

Szerintem se a legideálisabb csapat a Dolphins Jackson számára, ezt említettem is, és igazából én magam is ezzel a pickkel vagyok a legkevésbé kibékülve. Ha össze tudtam volna hozni a Saintsnek egy reális feltrade-et érte, akkor szerintem olyan forgatókönyv lett volna, de például épp az említett Kamaráért adott második körös pick hiányzott egy ilyenhez. Igaz potenciális franchise QB-ról lévén szó, nem lett volna (avagy lenne) feltétlenül fejvakarós húzás az sem, ha hozzányúlnak a jövő évi (vagy akár még későbbi) készletekhez...

Rációt ugyan mindegyikben látok, másképp nyilván nem is így alakítottam volna a mockot, de arra azért én sem fogadnék, hogy IRL majd három interior OL is kimegy 1/20 és 1/32 között. A Jagsnél érzek egy ilyen húzást a legkevésbé valószínűnek, erre utaltam is a "nem egy sexy pick" megjegyzéssel, meg náluk nem is sürgető need a guard. Viszont tight endet semmiképpen sem húznék ott a helyükben, egyrészt mert nekem ő egyértelmű kezdőnek tűnik, a run-first rendszerükbe pont egy hozzá hasonló in-line TE kell első számú embernek a poszton, másrészt szerintem nincs első körös tehetség a tight endek között az idei drafton. Persze próbálják ezt egyesek mindenáron belelátni némelyik prospectbe, de elég izzadságszagú a dolog. Kb. mint három éve Maxx Williams-szel és Clive Walforddal, aztán végülis Williams mint első tight end csak a második kör vége felé ment ki. Szerintem sem Goedert, sem Hurst, se bármelyik másik TE nem ér első kört. Arról nem is beszélve, hogy az újoncként igazán nagyot dobbantó NFL tight end ritkább, mint a fehér holló, a Jagsnek meg olyan játékosok kellenek, akik már most is komolyan hozzá tudnak tenni egy playoff runhoz. | Ha ezt az utolsó tagmondatot pár évvel ezelőtt írom le... 😀 |

A Bengalsos résszel egyáltalán nem tudok egyetérteni. 😊 Az nem lehet érv valaki ellen, hogy ő azért nem ér 1/21-et, mert center. Azért nem a kicker vagy punter posztról beszélünk. Vagy például Frederick talán nem ért meg egy első kört a Cowboysnak, mert center? Vagy Mack (akit egyébként szintén épp 1/21-nél húzott a Browns)? Ha meg Daniels lesz az új Alex Mack, ergo top 3/5 játékos a posztján, akkor meg pláne pont hogy megérte őt választani. Én éppen azon csodálkoznék nagyon, ha 2/15-nél még elérhető lenne. Ami pedig a posztokat illeti, amiket alternatívaként felhoztál... Persze, egy elit tehetség nyilván nem jönne rosszul semmilyen poszton, de... LB-ben ott van nekik Burfict (vékony jég vagy sem, eddig is kitartottak mellette) és Preston Brown mint két stabil alapember, a két évvel ezelőtt harmadik körben draftolt Vigilt sem lehet veszett ügynek tekinteni, és valamennyire Carl Lawsont is számításba lehet itt venni, még ha ő sokkal inkább egy hibrid EDGE, mintsem off-ball LB. Atkinst és Dunlapet vélhetően azért meg akarják tartani, meg a védőfalba invesztáltak már tavaly is komolyabban (Willis, Glasgow és a már említett Lawson), CB-ben pedig ott a messze nem elit, de nem is tragikus Kirkpatrick, Dennard, William Jackson trió. Szóval azért legalább mennyiségileg mindenhol megvannak, ha a színvonal nem is az egeket verdesi. Ezzel szemben a támadófalban, ami már eddig is a csapat rákfenéje volt, óriási kérdőjel a komplett jobb oldal, centerben meg konkrétan nincs másik épkézláb alternatívájuk. Most akkor hasonlítsd össze, hogy mennyire égetően fontos a védelemnek egy első körös pick, és mennyire lehet az OL-t a "ráérnek ők a 2/3. körben is" felfogással kezelni. 😊

Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Elég off a '18as draft topikban, de azért Kelly még messze van attól, hogy bustnak könyveljék el. Ugyan úgy benne van a HoF karrier is, meg az átlag kezdő szint is, mint hogy bust lesz. Két éve van a ligában, egy amúgy sem túl izmos falba kellett beilleszkednie, tavaly meg le is sérült ugye.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
én már anno az Indy-t sem értettem (azóta meg ahogy olvasom még az sem dőlt el, hogy most bust vagy sem),
ZERO_L
érdemes visszakeresni, azon a helyen igen nehéz lett volna találni egy megváltó picket.  en.wikipedia.org/wiki/2016_NFL_Draft pech.
Höri
Azért fuller vagy jackson 3 ha a coltsba lenne szerintem nem lennél szomorú.
peach
Fullernek nem volt realitása az előző évi 1. körös Dorsett-borzalom után. A CB még hagyján, de már akkor is az OL volt a fő need, sarokba voltunk szorítva a 18. helyen.
Höri
Tudtam, hogy dorsett szembe fog jönni 😀 gondoltam is, hogy megemlítem, hogy fuller miatta nem lehetett opció, de nem tettem. inkább csak megmondtam kikből lett fasza játékos kelly után. 😊

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én már anno az Indy-t sem értettem (azóta meg ahogy olvasom még az sem dőlt el, hogy most bust vagy sem),
ZERO_L
érdemes visszakeresni, azon a helyen igen nehéz lett volna találni egy megváltó picket.  en.wikipedia.org/wiki/2016_NFL_Draft pech.
Höri
Azért fuller vagy jackson 3 ha a coltsba lenne szerintem nem lennél szomorú.
peach
Fullernek nem volt realitása az előző évi 1. körös Dorsett-borzalom után. A CB még hagyján, de már akkor is az OL volt a fő need, sarokba voltunk szorítva a 18. helyen.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
én már anno az Indy-t sem értettem (azóta meg ahogy olvasom még az sem dőlt el, hogy most bust vagy sem),
ZERO_L
érdemes visszakeresni, azon a helyen igen nehéz lett volna találni egy megváltó picket.  en.wikipedia.org/wiki/2016_NFL_Draft pech.
Höri
Azért fuller vagy jackson 3 ha a coltsba lenne szerintem nem lennél szomorú.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én már anno az Indy-t sem értettem (azóta meg ahogy olvasom még az sem dőlt el, hogy most bust vagy sem),
ZERO_L
érdemes visszakeresni, azon a helyen igen nehéz lett volna találni egy megváltó picket.  en.wikipedia.org/wiki/2016_NFL_Draft pech.

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
remek munka jár a hatalmas gratuláció

nagyon tetszik a QB run az elején, én is valami hasonlót csinálnék a csapatok helyében, aztán a 4-5. QB-ért a Bills, Dolphins(?), Cards, Broncos(?) meg nyomjon kő-papír-ollót, azért Jacksont szívesen megnézném Jacksonvilleben(nem csak a név miatt 😊 ) vagy NO-ben, sokkal fényesebb jövője lehetne mint Miami-ban ahol ki tudja meddig marad Gase vagy a GM, aztán az új fejesek meg szépen kivágják LJ-t

hatalmas pacsi Vita Vea hátra sorolásáért, én tényleg nem tudom hogyan lehet őt top10-be tenni (a szokásos "írok valami meglepőt hátha többen kattintanak"-on kívül), nagyon jó játékos, legit első körös ez nem lehet vita(sry), de azért ő nem egy Donald szint

Pats pickbe sem lehet belekötni, főleg ha így zajlik le a draft, bár ez esetben lehet erősen szorgalmaznám a hátra cserét (nem tudom Scar van-e akkora varázsló, hogy Millert egy offseason alatt day1 starterré képezze)

amivel vitatkoznék az a túl sok belső támadófalember
Vikingsnál talán érthető a választás, én a Jacks helyében lehet kivinnék inkább egy TE-et, nekik is simán belefér a luxus pick, számomra ASJ nem megoldás, futásban nem fog sokat hozzátenni a rookie de ilyen WR sor mellett nagyon is elférne egy jól elkapó TE, ezt nagyon nem látom a rosteren
de legjobban a Bengalsnál zavar (és talán ez az egyetlen olyan pick amivel nagyon nem tudok egyetérteni), centert teljesen felesleges hozni az első körben én már anno az Indy-t sem értettem (azóta meg ahogy olvasom még az sem dőlt el, hogy most bust vagy sem), persze ha biztosat kell húzni nehogy 3-4 év múlva megköpködjék a GM-et, akkor oké, és egyértelmű, hogy a falat erősíteni kell, de szerintem ezt hiba lenne egy centerrel kezdeni ráadásul az első körben (még akkor is ha ő lesz a köv Alex Mack), az meg a másik része, hogy nagyon meglepődnék ha 2/15-re ne lenne még bent, ezt a kockázatot szerintem megéri bevállalni
én hozzájuk LB-t húznék(Burfict fellebbezése nem tudom hogy áll, de ő nagyon vékony jégen táncol) elférne ott egy elit tehetség, védőfalból Atkins-Dunlap-Baker-nek is lejár a szerződése akár Vea is adhatná magát vagy ha ezek nem olyan fontosak akkor pl Olivert semmiképen nem hagynám bent, én egyértelműen a védelembe húznék hozzájuk, aztán a támadó falat lehet 2-3.körben értékükön húzva erősíteni



még egyszer gratula, tényleg felüdülés volt olvasni a kinti néhol totál agymenésbe átmenő mockok után



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Zsír munka, nálunk kb. egy az egyben a véleményem köszönt vissza 😊 Még talán annyit hozzátennék, hogyha most nem látnak valakiben akkora potenciált, hogy franchise QB legyen az illetőből, akkor mikor fognak? Mert ezeknél a játékosoknál nagyobb tehetségekért nem valószínű, hogy lehetőség lesz feltrade-elni. + ugyebár ha tényleg létrejön a Beckham trade akkor teljesen felesleges lesz Manninget is megtartani, jöhet a teljes rebuild.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 860 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Azt már lehet tudni h kik lesznek ott személyesen a drafton ?
több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Gratula!Nagyon szépen kielemezett játékosok ,posztok,csapatok!
Nekem nagyon tetszik!!!

[color=zöld][/color]Sajtfej!