NFL Draft 2018

38 feliratkozó

több mint 5 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért az elég távoli, hogy elmegy 4 QB az első 22-ben, vagy top10 várományos mind.

(Bollert a maga 50% alatti karrier pontosságával szép teljesítmény volt elitnek besorolni.)

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 328 — situational football
érdemes megnézni 15 éve milyen nevek mentek el az első körben (4 QB), 1/1 Palmer - utolsóként Grossman 22. helyen
abból a négyesből 1 vált be

 twitter.com/AdamSchefter/status/981873074629988352



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 775 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ha összejönnek rá az emberek idén is lehet mock draft gamet tolni!
jelentkezni a megfelelő topikban lehet

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Mock Draft Game - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 775 — Undertaker of the Cleveland graveyard
friss
RJ McIntosh DT, Tegray Scales LB, J'Mon Moore WR, Brian O'Neill OT
Drip
Chukwuma Okorafor OT
Deadrin Senat DT
Foley Fatukasi DT
Kevin Toliver II CB
Jeff Holland DE
...is elkészült, de a lényeg úgy is az, hogy Roquan Smith LB ismertetője is fent van 😊

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Mondjuk Nelsonnál ugyanúgy meg lehet említeni Chance Warmack (és Jonathan Cooper) nevét is mint future HOF guard minimális bust potenciállal
Asbee
Igen, nekem is ők ugranak be rögtön.
Mekkora safe, can't miss pickek voltak.
Vagy minimális bust esélyre a kedvencem Aaron Curry, akinél ez mindenhol meg lett említve, jól bejött.
tenorx
Currynél amúgy nekem az rémlik, hogy azt mondták sokoldalúsága (scheme-független) miatt is kap bónuszt.

Mondjuk én nem bánom, hogy DeCastro-t anno első körben húztuk. Sztem ha ilyen elit teljesítményt hoz egy guard tök mindegy, h 3. v 32. helyen húzod. Pit fanként nem kell magyaràzni, DDC milyen szinten védi évről évre Bent és mondjuk mennyiben járul hozzá Bell futásfolyosóihoz. Az ember előbb fennt van második szinten, mint a futója és egyszerre képes két embert eltolni. Vagy nézd meg a zone és counter blokkjait. Brutál. Persze nem tudom, h Nelson ezt tudja-e majd hozni, mert nem látok a jövőbe.
Fast Willie
Hát azért DeCastronál inkább az volt a csoda, hogy addig elcsúszott. A következő Steve Hutchinsonnak lett ki kiállva. Top5 körüli tehetség , aztán 20 helyett csúszott.
Sixo
DeCastro soha a büdös életbe nem volt TOP 5... de még talán TOP 10-se abban a classban.
Például Reiff csúszása 23-ig jóval nagyobb meglepi volt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 335 — TODDHERREMANS79
Mert ez minden évben kell, All-Name Team:
1. csapat, 2. csapat:
QB: Chad Kanoff (Princeton), Kyle Lauletta (Richmond)
RB: Trenton Cannon (Virginia State), LA Ramsey (Georgia Southern), Diocemy Saint Juste (Hawaii), Osharmar Abercrombie (Coastal Carolina)
FB: Andrew Motuapuaka (Virginia Tech), Elijah Wellman (West Virginia)
TE: Pharoah McKever (Florida International), Charles Standberry (Louisville)
WR: Eqanimeous St. Brown (Notre Dame), Demornay Pierson-El (Nebraska), Allenzae Staggers (Southern Miss), Ray-Ray McCloud (Clemson)
OT: Brett Toth (Army), Dwayne Orso-Bacchus (Oklahoma), Chukwuma Okorafor (Western Michigan), Sunny Odogwu (UCLA)
OG: Lo Falemaka (Utah), Maea Teuhema (Southeastern Louisiana), Salesi Uhatefe (Utah), Tuni Kanuch (BYU)
C: Jacob Ohnesorge (South Dakota State), Will Clapp (LSU)
DE: Olasukanmi Adeniyi (Toledo), Ebenezer Ogundeko (Tennessee State), Kene Okonkwo (New Mexico), Ogbonnia Okoronkwo (Oklahoma)
DT: Dee Liner (Arkansas State), DeAsian Richardson (Louisville), Folorunso Fatukasi (Connecticut), Nifae Lealao (Vanderbilt)
ILB: Sunia Tauteoli (Utah), Manase Hungalu (Oregon State), JaWhaun Bentley (Purdue), JaWuan Woodley (Toledo)
OLB: Easy Anyama (Texas State), Hercules Mataafa (Washington State), Finesse Middleton (South Alabama), Kavika Luafatasaga (Utah)
CB: Jamarcus King (South Carolina), Greg Stroman (Virginia Tech), Boobie Hobbs (Utah), Priest Willis (Texas A&M)
FS: Zykiesis Cannon (Louisville), Kamari Cotton-Moya (Iowa State)
SS: Foyesade Oluokun (Yale), Dane Cruikshank (Arizona)
K: Gary Wunderlich (Ole Miss), Jimmy Camacho (Fresno State)
P: Keith Wrzuszczak (Eastern Kentucky), Cameron Nizialek (Georgia)
empty taxi
2 VT playa is, hol kell aláírni?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 585 — LIGHTS OUT!
Mondjuk én nem bánom, hogy DeCastro-t anno első körben húztuk. Sztem ha ilyen elit teljesítményt hoz egy guard tök mindegy, h 3. v 32. helyen húzod. Pit fanként nem kell magyaràzni, DDC milyen szinten védi évről évre Bent és mondjuk mennyiben járul hozzá Bell futásfolyosóihoz. Az ember előbb fennt van második szinten, mint a futója és egyszerre képes két embert eltolni. Vagy nézd meg a zone és counter blokkjait. Brutál. Persze nem tudom, h Nelson ezt tudja-e majd hozni, mert nem látok a jövőbe.
Fast Willie
Hát azért DeCastronál inkább az volt a csoda, hogy addig elcsúszott. A következő Steve Hutchinsonnak lett ki kiállva. Top5 körüli tehetség , aztán 20 helyett csúszott.

több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 521
Egyébként csak én fázok nagyon Quenton Nelsontól, meg a top 7-es mock-októl?
Szerintem rohadt nagy hülyeség ilyen korán OG-t húzni, egyszerűen a positional value miatt nem éri meg..
tenorx
Szerintem a "positional value miatt ne húzz guardot a top 10-ben" a hülyeség. Mint amikor a "ne húzz RB-t a top 10-ben (top 10-ben? első körben...), mert nem éri meg" volt a divatos szlogen, aztán baromira mellé is nyúlt a top 10-es RB-jével a Rams, a Cowboys, a Jaguars... Vannak értékesebb posztok, persze, de van olyan jelentősége a guard posztnak is, hogy ha behúzhatsz egy elit OG-t, minimális bust valószínűséggel, akkor simán megéri akár top 10-es picket is áldozni rá. De várom az érveket, hogy például Zack Martin miért ne ért volna meg egy top 10-es picket anno.
vassadi
Mert tényleg 5 évente egy olyan guard jön, aki megéri.
Elkezdjem sorolni a következő Zack Martinokat? (Vagy a megelőző Zack Martin-okat).
Az egész minimális bust valószínűség hülyeség nálam, és ha már kockázatos mindenki, elől olyat húznék, aki nagyobb befolyással lehet a játékra.
tenorx
És te NFL-tulajdonosként elfogadnád a general manageredtől, ha azzal érvelne, hogy "szerintem X-et ne draftoljuk a top 10-ben, mert Y kaliberű játékos - aki aztán tényleg kérdés nélkül megér egy ilyen picket - csak ötévente van a drafton"?
De egyébként nem kell feltétlenül Zack Martinban gondolkodni, jó néhány olyan guardot fel lehet sorolni a mai NFL-ből, akire nyugodtan azt lehet mondani, hogy ő bizony megért (volna) egy top 10-es picket.

Mondjuk Nelsonnál ugyanúgy meg lehet említeni Chance Warmack (és Jonathan Cooper) nevét is mint future HOF guard minimális bust potenciállal
Asbee
Igen, nekem is ők ugranak be rögtön.
Mekkora safe, can't miss pickek voltak.
Vagy minimális bust esélyre a kedvencem Aaron Curry, akinél ez mindenhol meg lett említve, jól bejött.
tenorx
És az releváns, racionális érv Nelson top 10-ben való kiválasztása ellen, hogy volt már olyan guard, akire szintén azt mondták, hogy minimális bust potenciállal bír, aztán mégsem vált be? 😀 Akkor ilyen alapon például Luck 1/1-es kiválasztása ellen azzal kellett volna érvelni, hogy "jó, jó, azt mondják minimális bust potenciállal bír, de más 1/1-es QB-ra is mondták már ezt, akinél aztán nem jött be, szóval inkább hagyjuk ezt a Luck 1/1 dolgot"?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 455
Mondjuk én nem bánom, hogy DeCastro-t anno első körben húztuk. Sztem ha ilyen elit teljesítményt hoz egy guard tök mindegy, h 3. v 32. helyen húzod. Pit fanként nem kell magyaràzni, DDC milyen szinten védi évről évre Bent és mondjuk mennyiben járul hozzá Bell futásfolyosóihoz. Az ember előbb fennt van második szinten, mint a futója és egyszerre képes két embert eltolni. Vagy nézd meg a zone és counter blokkjait. Brutál. Persze nem tudom, h Nelson ezt tudja-e majd hozni, mert nem látok a jövőbe.
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 260 — Wrath of Khan
Mondjuk Nelsonnál ugyanúgy meg lehet említeni Chance Warmack (és Jonathan Cooper) nevét is mint future HOF guard minimális bust potenciállal
Asbee
Igen, nekem is ők ugranak be rögtön.
Mekkora safe, can't miss pickek voltak.
Vagy minimális bust esélyre a kedvencem Aaron Curry, akinél ez mindenhol meg lett említve, jól bejött.
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk Nelsonnál ugyanúgy meg lehet említeni Chance Warmack (és Jonathan Cooper) nevét is mint future HOF guard minimális bust potenciállal


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 736 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
egy QB ér ténylegesen 1/1-et (1. kört...), ő pedig nem más, mint Rosen

Allen és Darnold egy az egyben az új Blaine Gabbert és Jake Locker, LJ lesz az egyik az új Kaepernick (Mayfield meg Cam Newton haha), és a fő komikumot Christian Ponder, vagyis Mason Rudolph váratlan előreugrása szolgáltatja majd
r.baggio
És Kyle Lauletta lesz az új Dalton?
iktriad
Luke Falk
r.baggio
És ki lesz Lauletta? 😊
somoskovig
Ricky Stanzi. Nagy a draft előtti hypeja, aztán sose játszik az NFL-ben.
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 260 — Wrath of Khan
Egyébként csak én fázok nagyon Quenton Nelsontól, meg a top 7-es mock-októl?
Szerintem rohadt nagy hülyeség ilyen korán OG-t húzni, egyszerűen a positional value miatt nem éri meg..
tenorx
Szerintem a "positional value miatt ne húzz guardot a top 10-ben" a hülyeség. Mint amikor a "ne húzz RB-t a top 10-ben (top 10-ben? első körben...), mert nem éri meg" volt a divatos szlogen, aztán baromira mellé is nyúlt a top 10-es RB-jével a Rams, a Cowboys, a Jaguars... Vannak értékesebb posztok, persze, de van olyan jelentősége a guard posztnak is, hogy ha behúzhatsz egy elit OG-t, minimális bust valószínűséggel, akkor simán megéri akár top 10-es picket is áldozni rá. De várom az érveket, hogy például Zack Martin miért ne ért volna meg egy top 10-es picket anno.
vassadi
Mert tényleg 5 évente egy olyan guard jön, aki megéri.
Elkezdjem sorolni a következő Zack Martinokat? (Vagy a megelőző Zack Martin-okat).
Az egész minimális bust valószínűség hülyeség nálam, és ha már kockázatos mindenki, elől olyat húznék, aki nagyobb befolyással lehet a játékra.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 521
Egyébként csak én fázok nagyon Quenton Nelsontól, meg a top 7-es mock-októl?
Szerintem rohadt nagy hülyeség ilyen korán OG-t húzni, egyszerűen a positional value miatt nem éri meg..
tenorx
Szerintem a "positional value miatt ne húzz guardot a top 10-ben" a hülyeség. Mint amikor a "ne húzz RB-t a top 10-ben (top 10-ben? első körben...), mert nem éri meg" volt a divatos szlogen, aztán baromira mellé is nyúlt a top 10-es RB-jével a Rams, a Cowboys, a Jaguars... Vannak értékesebb posztok, persze, de van olyan jelentősége a guard posztnak is, hogy ha behúzhatsz egy elit OG-t, minimális bust valószínűséggel, akkor simán megéri akár top 10-es picket is áldozni rá. De várom az érveket, hogy például Zack Martin miért ne ért volna meg egy top 10-es picket anno.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 728 — 49ers GM
egy QB ér ténylegesen 1/1-et (1. kört...), ő pedig nem más, mint Rosen

Allen és Darnold egy az egyben az új Blaine Gabbert és Jake Locker, LJ lesz az egyik az új Kaepernick (Mayfield meg Cam Newton haha), és a fő komikumot Christian Ponder, vagyis Mason Rudolph váratlan előreugrása szolgáltatja majd
r.baggio
És Kyle Lauletta lesz az új Dalton?
iktriad
Luke Falk
r.baggio
És ki lesz Lauletta? 😊

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
egy QB ér ténylegesen 1/1-et (1. kört...), ő pedig nem más, mint Rosen

Allen és Darnold egy az egyben az új Blaine Gabbert és Jake Locker, LJ lesz az egyik az új Kaepernick (Mayfield meg Cam Newton haha), és a fő komikumot Christian Ponder, vagyis Mason Rudolph váratlan előreugrása szolgáltatja majd
r.baggio
És Kyle Lauletta lesz az új Dalton?
iktriad
Luke Falk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 736 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
egy QB ér ténylegesen 1/1-et (1. kört...), ő pedig nem más, mint Rosen

Allen és Darnold egy az egyben az új Blaine Gabbert és Jake Locker, LJ lesz az egyik az új Kaepernick (Mayfield meg Cam Newton haha), és a fő komikumot Christian Ponder, vagyis Mason Rudolph váratlan előreugrása szolgáltatja majd
r.baggio
És Kyle Lauletta lesz az új Dalton?
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 260 — Wrath of Khan
Egyébként csak én fázok nagyon Quenton Nelsontól, meg a top 7-es mock-októl?
Szerintem rohadt nagy hülyeség ilyen korán OG-t húzni, egyszerűen a positional value miatt nem éri meg..
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
egy QB ér ténylegesen 1/1-et (1. kört...), ő pedig nem más, mint Rosen

Allen és Darnold egy az egyben az új Blaine Gabbert és Jake Locker, LJ lesz az egyik az új Kaepernick (Mayfield meg Cam Newton haha), és a fő komikumot Christian Ponder, vagyis Mason Rudolph váratlan előreugrása szolgáltatja majd


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 775 — Undertaker of the Cleveland graveyard
friss
RJ McIntosh DT, Tegray Scales LB, J'Mon Moore WR, Brian O'Neill OT

Szerkesztette: Drip

több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 775 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Eleg érdekes az idei 4 QB megítélése.
a leg megosztóbb az Allen róla szinte minden végletet olvastam már.
Darnold is véleményes sok helyen hogy mennyire lehet jó ...bár mintha róla kevesebb lenne a hiba,hátrány említés.
Rosen sokáig volt sima 1/1 most meg mintha nem nagyon akarná senki annyira...
Baker meg alacsony és ez sorolja főként hátrébb.

Na ebből lesz majd 1-2 év múlva válasz talán.
Janek
az fura nekem hogy a médiában most párhete mindenhol Darnold az 1/1.
braxa88
Ez fura tényleg, tegnap, pl. olyan tweetet olvastam h insider infók szerint szerint Allen lesz az 1/1. 😊
empty taxi
Jaja elvileg Dorsey haverja "szólta el" magát

több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 260 — Wrath of Khan
Én abszolút Rosen párti vagyok.
Darnold nekem egyáltalán nem tűnik kiemelkedőnek egy kicsit se.
Allen meg az idei hypeolt prospect, számomra a semmire, pontosabban egy nagy ígéretre.
Mayfield meg szerintem bust lesz, nem tudom elképzelni NFL-ben.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 528 — Apu ökölbeszorított keze
Nos ez az,hogy kb mind a 4 volt már tuti 1/1 re mockolva.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 636 — tracker ember
Eleg érdekes az idei 4 QB megítélése.
a leg megosztóbb az Allen róla szinte minden végletet olvastam már.
Darnold is véleményes sok helyen hogy mennyire lehet jó ...bár mintha róla kevesebb lenne a hiba,hátrány említés.
Rosen sokáig volt sima 1/1 most meg mintha nem nagyon akarná senki annyira...
Baker meg alacsony és ez sorolja főként hátrébb.

Na ebből lesz majd 1-2 év múlva válasz talán.
Janek
az fura nekem hogy a médiában most párhete mindenhol Darnold az 1/1.
braxa88
Ez fura tényleg, tegnap, pl. olyan tweetet olvastam h insider infók szerint szerint Allen lesz az 1/1. 😊

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Eleg érdekes az idei 4 QB megítélése.
a leg megosztóbb az Allen róla szinte minden végletet olvastam már.
Darnold is véleményes sok helyen hogy mennyire lehet jó ...bár mintha róla kevesebb lenne a hiba,hátrány említés.
Rosen sokáig volt sima 1/1 most meg mintha nem nagyon akarná senki annyira...
Baker meg alacsony és ez sorolja főként hátrébb.

Na ebből lesz majd 1-2 év múlva válasz talán.
Janek
az fura nekem hogy a médiában most párhete mindenhol Darnold az 1/1.