NFL Draft 2019

32 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De akkor mi értelmük van ezeknek a rangsoroknak ?
Rózsa Sándor (betyár)
Clickbait. Mint szinte minden mock draft.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
De akkor mi értelmük van ezeknek a rangsoroknak ?
Rózsa Sándor (betyár)
Van miru baszenyi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A PFF sem szentiras, ok meg ezeket a listakat szigoruan a sajat szamaik alapjan, meg statjaik alapjan pakolgatjak ossze. Jol rakur az, aki errol fog draftolni. De meg lehet nezni az elozo evekbol, hogy egy-egy poszton viszonylag jol bejottek a hype-oltjaik, de akadt nem egy, ahol annyira melle lottek, hogy csak na. Persze, ra lehet fogni, hogy XY szar rendszerbe kerult, ezt mindig mindenkinel ra lehet fogni most mar, ez lett a tokeletes kifogas. 8D

Elore latom, hogy a GM-jatekban ez lesz az uj CBS. xD
Stez
ja nyílván majd Sweat meg Gary 2.körös lesz csak mert a PFF odarangsorolja őket.
braxa88
Csak Sweatre reagálnék a mai gondolatok közül, ott azért a szívprobléma könnyen lehet, hogy csúszásnak indítja majd

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Dani de legalább a személyes kedvencünk nagyon jó helyen van 😊 WR D.K. METCALF 17. TOP 20 ÉS OTT IS VAN A HELYE ☝😜
Rózsa Sándor (betyár)
MOND MÁR MÉG EL PÁRSZOR HOGY METCALF A KIRÁLY!!! 😛 😛 😛 😀 😀
braxa88
Na várjál csak 😃 Milyen jó is lenne ha drága úriembert mi húznánk ki a Drafton ! Na akkor lennék csak nagyon boldog GO SEA
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
(Egyébként nem a számaik alapján vannak sorrendbe téve a játékosok, ugyanúgy rakják össze a boardot, mint mindenki más, a grade-jeikhez ugyanúgy társul kontextus, mint minden máshoz, ezt figyelembe véve beszélik meg és rakják össze. Viszont ha jól tippelem náluk nem igazán számítanak off field dolgok, vagy h milyen karakter a csávó.
Az meg h voltak nagy baklövéseik... minden egyes elemzőnek voltak ugyanúgy tonnaszámra. Vannak szélsőségesebb véleményeik, talán több mint másoknak, egyesek bejönnek, egyesek meg nem, ahogy szintén mindenkinek.)
katonadani
Az, hogy van egy kontextus es nem pff-rating alapjan vannak osszerakva a jatekosok, attol meg pontosan ugyanugy statisztikak es a sajat ertekeik alapjan rakjak ossze a listat, csak a sajat ertekeik nem a grade-re vonatkoznak csupan. Es attol meg ugyanugy tele van faszsaggal ez a lista.

Az meg ismet csak falssa teszi, hogy ahogy mondod, nem szamolnak karakterproblemakkal, red flagekkel, nem szamolnak serulesekkel es egyeb olyan tenyezokkel, amik igenis befolyasoljak egy jatekos erteket.

Egyebkent, mint mar mondtam, a PFF-nel is abszolut erezheto, hogy mely prospecteket nyomjak paran, kik a kedvencek. A teljes ideny folyaman megvoltak ezek az illetok. Gondolom, a hatterben azert figyelni kell a jo kapcsolatokra. 😉

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
pff big board
 www.profootballfocus.com/news/draft-pffs-top-250-big-board-for-the-2019-nfl-draft
braxa88
Csak az elejébe olvastam bele, de jókat mosolyogtam 😀 Azt kell mondjam, ettől még a CBS listája is jobb, nem is kevéssel.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
pff big board
 www.profootballfocus.com/news/draft-pffs-top-250-big-board-for-the-2019-nfl-draft
braxa88
Miért van az hogy szinte ahány szakértő annyiféle sorrend 🤔???
Egy nagyon szembetűnő példa :
TE NOAH FANT, IOWA 43. ??????
Mi van ?Mindenhol első körösnek írják de inkább top 20 nak.
Az ember azt hinné ,kicsit nagyobb a szakik között az egyetértés.
Szóval engem ez is csak abban erősít meg ,persze ezt most erőssen lesarkitva értem.Hogy ez olyan mint a fagyis pultnál a fagyi választás.Attól függ ki mit szeret.Aki a vanilliát annak hiába mondod ,hogy de a csoki 1000×finomabb 😃

Bocxccssss az Off-ért de ez ide kivánkozott 😃

 youtu.be/3M2lSX0nRlc
Rózsa Sándor (betyár)
Az, hogy Fantot mindenhol 1. körre írják, meg top20nak, nem sok köze van egy big boardhoz. Egy mock, meg egy board más más kritériumok alapján épül fel. Irv Smith Jr (TE) a boardokon kb. 55., de lehet a Pats kiviszi 32. helyen, stb.
Chargers LT
De akkor mi értelmük van ezeknek a rangsoroknak ?
Ezt most tök komolyan kérdezem.
Mert szerintem amit eddig láttam meg olvastam tőletek az mindig nagyon szubjektív.És már biztos vagyok benne ,hogy semmi értelme rangsorolni az prospekteket .
Mert mindenki máshogy látja.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
pff big board
 www.profootballfocus.com/news/draft-pffs-top-250-big-board-for-the-2019-nfl-draft
braxa88
Miért van az hogy szinte ahány szakértő annyiféle sorrend 🤔???
Egy nagyon szembetűnő példa :
TE NOAH FANT, IOWA 43. ??????
Mi van ?Mindenhol első körösnek írják de inkább top 20 nak.
Az ember azt hinné ,kicsit nagyobb a szakik között az egyetértés.
Szóval engem ez is csak abban erősít meg ,persze ezt most erőssen lesarkitva értem.Hogy ez olyan mint a fagyis pultnál a fagyi választás.Attól függ ki mit szeret.Aki a vanilliát annak hiába mondod ,hogy de a csoki 1000×finomabb 😃

Bocxccssss az Off-ért de ez ide kivánkozott 😃

 youtu.be/3M2lSX0nRlc
Rózsa Sándor (betyár)
Az, hogy Fantot mindenhol 1. körre írják, meg top20nak, nem sok köze van egy big boardhoz. Egy mock, meg egy board más más kritériumok alapján épül fel. Irv Smith Jr (TE) a boardokon kb. 55., de lehet a Pats kiviszi 32. helyen, stb.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Dani de legalább a személyes kedvencünk nagyon jó helyen van 😊 WR D.K. METCALF 17. TOP 20 ÉS OTT IS VAN A HELYE ☝😜
Rózsa Sándor (betyár)
MOND MÁR MÉG EL PÁRSZOR HOGY METCALF A KIRÁLY!!! 😛 😛 😛 😀 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
(Egyébként nem a számaik alapján vannak sorrendbe téve a játékosok, ugyanúgy rakják össze a boardot, mint mindenki más, a grade-jeikhez ugyanúgy társul kontextus, mint minden máshoz, ezt figyelembe véve beszélik meg és rakják össze. Viszont ha jól tippelem náluk nem igazán számítanak off field dolgok, vagy h milyen karakter a csávó.
Az meg h voltak nagy baklövéseik... minden egyes elemzőnek voltak ugyanúgy tonnaszámra. Vannak szélsőségesebb véleményeik, talán több mint másoknak, egyesek bejönnek, egyesek meg nem, ahogy szintén mindenkinek.)
katonadani
Dani de legalább a személyes kedvencünk nagyon jó helyen van 😊 WR D.K. METCALF 17. TOP 20 ÉS OTT IS VAN A HELYE ☝😜
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
(Egyébként nem a számaik alapján vannak sorrendbe téve a játékosok, ugyanúgy rakják össze a boardot, mint mindenki más, a grade-jeikhez ugyanúgy társul kontextus, mint minden máshoz, ezt figyelembe véve beszélik meg és rakják össze. Viszont ha jól tippelem náluk nem igazán számítanak off field dolgok, vagy h milyen karakter a csávó.
Az meg h voltak nagy baklövéseik... minden egyes elemzőnek voltak ugyanúgy tonnaszámra. Vannak szélsőségesebb véleményeik, talán több mint másoknak, egyesek bejönnek, egyesek meg nem, ahogy szintén mindenkinek.)
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
pff big board
 www.profootballfocus.com/news/draft-pffs-top-250-big-board-for-the-2019-nfl-draft
braxa88
Ez már az első helyen elbukott, meg amit írtak Murrayről nevetséges.


több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A PFF sem szentiras, ok meg ezeket a listakat szigoruan a sajat szamaik alapjan, meg statjaik alapjan pakolgatjak ossze. Jol rakur az, aki errol fog draftolni. De meg lehet nezni az elozo evekbol, hogy egy-egy poszton viszonylag jol bejottek a hype-oltjaik, de akadt nem egy, ahol annyira melle lottek, hogy csak na. Persze, ra lehet fogni, hogy XY szar rendszerbe kerult, ezt mindig mindenkinel ra lehet fogni most mar, ez lett a tokeletes kifogas. 8D

Elore latom, hogy a GM-jatekban ez lesz az uj CBS. xD
Stez
ja nyílván majd Sweat meg Gary 2.körös lesz csak mert a PFF odarangsorolja őket.
braxa88
Persze nagy faszag az egész. Nálam a 2. körbe se kéne Gary.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
A PFF sem szentiras, ok meg ezeket a listakat szigoruan a sajat szamaik alapjan, meg statjaik alapjan pakolgatjak ossze. Jol rakur az, aki errol fog draftolni. De meg lehet nezni az elozo evekbol, hogy egy-egy poszton viszonylag jol bejottek a hype-oltjaik, de akadt nem egy, ahol annyira melle lottek, hogy csak na. Persze, ra lehet fogni, hogy XY szar rendszerbe kerult, ezt mindig mindenkinel ra lehet fogni most mar, ez lett a tokeletes kifogas. 8D

Elore latom, hogy a GM-jatekban ez lesz az uj CBS. xD
Stez
Hat már most biztosithatlak, hogy tévedsz! Már korábban átküldtem Tominak az idei listát, amiből dolgozunk. 😉
A PFF csak most jött ki, de két hét előnyben vagyok 😂
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A PFF sem szentiras, ok meg ezeket a listakat szigoruan a sajat szamaik alapjan, meg statjaik alapjan pakolgatjak ossze. Jol rakur az, aki errol fog draftolni. De meg lehet nezni az elozo evekbol, hogy egy-egy poszton viszonylag jol bejottek a hype-oltjaik, de akadt nem egy, ahol annyira melle lottek, hogy csak na. Persze, ra lehet fogni, hogy XY szar rendszerbe kerult, ezt mindig mindenkinel ra lehet fogni most mar, ez lett a tokeletes kifogas. 8D

Elore latom, hogy a GM-jatekban ez lesz az uj CBS. xD
Stez
ja nyílván majd Sweat meg Gary 2.körös lesz csak mert a PFF odarangsorolja őket.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A PFF sem szentiras, ok meg ezeket a listakat szigoruan a sajat szamaik alapjan, meg statjaik alapjan pakolgatjak ossze. Jol rakur az, aki errol fog draftolni. De meg lehet nezni az elozo evekbol, hogy egy-egy poszton viszonylag jol bejottek a hype-oltjaik, de akadt nem egy, ahol annyira melle lottek, hogy csak na. Persze, ra lehet fogni, hogy XY szar rendszerbe kerult, ezt mindig mindenkinel ra lehet fogni most mar, ez lett a tokeletes kifogas. 8D

Elore latom, hogy a GM-jatekban ez lesz az uj CBS. xD

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
pff big board
 www.profootballfocus.com/news/draft-pffs-top-250-big-board-for-the-2019-nfl-draft
braxa88
Miért van az hogy szinte ahány szakértő annyiféle sorrend 🤔???
Egy nagyon szembetűnő példa :
TE NOAH FANT, IOWA 43. ??????
Mi van ?Mindenhol első körösnek írják de inkább top 20 nak.
Az ember azt hinné ,kicsit nagyobb a szakik között az egyetértés.
Szóval engem ez is csak abban erősít meg ,persze ezt most erőssen lesarkitva értem.Hogy ez olyan mint a fagyis pultnál a fagyi választás.Attól függ ki mit szeret.Aki a vanilliát annak hiába mondod ,hogy de a csoki 1000×finomabb 😃

Bocxccssss az Off-ért de ez ide kivánkozott 😃

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
pff big board
 www.profootballfocus.com/news/draft-pffs-top-250-big-board-for-the-2019-nfl-draft
braxa88
és ezt hogy rakták össze ?
szigoruan a játék pontozás alapján vagy mint az átlagos bb-t?

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
pff big board
 www.profootballfocus.com/news/draft-pffs-top-250-big-board-for-the-2019-nfl-draft
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
 www.facebook.com/288076751430/posts/10155837776556431/
r.baggio
alig várom már, hogy elkölthessem rá a nehezen megszerzett fehér férfi pénzemet
shawnka
Én meg azt, amit a négerek termeltek meg nekem + stez.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
 www.facebook.com/288076751430/posts/10155837776556431/
r.baggio
alig várom már, hogy elkölthessem rá a nehezen megszerzett fehér férfi pénzemet
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/56815884_10155837765636431_1623113513192914944_n.png?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=9A9psAJahJ8Ab4wDuHt&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfAZEzo8hNa04cfjL5hKmlmjwIyQ16V_JK_kDiKNe4l5dw&oe=6644098E
Fűzővel kifelé!
Kerek egy hét, és jön az FK! Magazin! Most pedig a tartalmát is felfedjük a 82 oldalas online újságunknak, ami tele lesz érdekesebbnél érdekesebb dolgokkal. 🏈📰 Sőt mit több, a posztot megosztók és...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
NBC Sports' Peter King hears Ohio State QB Dwayne Haskins is "sinking" and "may be the fourth passer picked in this draft."
NFL.com draft analyst Lance Zierlein had a similar report over the weekend, writing Haskins' perceived draft stock has been "more media created than team driven." Expected to be the second quarterback off the board behind Oklahoma's Kyler Murray for most of the process, it now appears as if Missouri's Drew Lock and Duke's Daniel Jones have a real shot of jumping Haskins on draft day. It would be a surprise if all four are not selected on Day 1.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Volt már olyan, hogy az így összeállított brigádból valakik sokra vitték? Randall Gay neve ugrik be, de inkább kiegészítő emberként emlékszek én rá.
kristóf17
Rock Ya-Sint 2. nap draftolni fogják szerintem
Löfli
Szvsz meg az sem elkepzelhetetlen, hogy az elso kor vegen.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Oké, eddig nem tudtam, ki legyen az 1/3, de CJ Toogood, hogy ne őt vigyem el :o