NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2019

32 feliratkozó

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
😀 Na, én várom.
Nyomtatva nem is fog megjelenni?
tenorx
én kinyomtatom neked Dani!

akár színesben is.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
😀 Na, én várom.
Nyomtatva nem is fog megjelenni?
tenorx
nem éri meg igazából
katonadani
Megértem, a nyomtatott sajtó nem az a kurva profitábilis dolog.
Tök őszinte leszek, amikor csak egy "sima pdf" az áru, az olyan lackluster.
Ha lenne kapacitásotok valami webfejlesztésre, akkor azt mondanám valami member oldal mögé zárnám el - úgy jobban nézne ki talán - cikkekkel.
tenorx
Adunk mellé egy "ingyen sör" kupont, amit a draftnézésen lehet majd beváltani 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 365 — Wrath of Khan
😀 Na, én várom.
Nyomtatva nem is fog megjelenni?
tenorx
nem éri meg igazából
katonadani
Megértem, a nyomtatott sajtó nem az a kurva profitábilis dolog.
Tök őszinte leszek, amikor csak egy "sima pdf" az áru, az olyan lackluster.
Ha lenne kapacitásotok valami webfejlesztésre, akkor azt mondanám valami member oldal mögé zárnám el - úgy jobban nézne ki talán - cikkekkel.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
😀 Na, én várom.
Nyomtatva nem is fog megjelenni?
tenorx
nem éri meg igazából
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 365 — Wrath of Khan
😀 Na, én várom.
Nyomtatva nem is fog megjelenni?
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Mivel az alapja már kész és én is írtam bele cikkeket, talán nem probléma, ha katonadanit megelőzve megemlítem itt, hogy hamarosan érkezik majd az FK-soktól egy olyan draftmagazin, amire soha korábban itthon nem volt példa (kint annál inkább, az újságpolcokat ilyenkor mindig ellepi a USA Today vagy az Athlon's kiadványa). Letölthető formátumú lesz, viszont fizetős, hogy letesztelve, mennyire van erre igény 2019-ben.
r.baggio
Kicsit bővebben kifejtenéd, hogy miket tartalmaz? Már ha fizetni kell érte, akkor ne csak a habokra tegyük! 😊
Bruce
természetesen lesz részletes tartalom, mikor megjelenik (várhatóan április 15, azaz két hét múlva), de egyébként röviden, minden poént nem lelőve:

- csapatról csapatra
- top50 prospect
- War room
- Gil Brandt
- Draft pillanatok
- 1/1-esek
- Trade-ek
- Analytics
- Prospect portré
- Mock Draft
katonadani
Az ára mennyi lesz várhatóan?

Meg annyi, hogy mikor lesz az FK-n Raiders FA értékelő? 😀

bocs az off-ért
Bruce
800 Ft.

Raiders úton van, ahogy látom épp írja KGYM 😊
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Mivel az alapja már kész és én is írtam bele cikkeket, talán nem probléma, ha katonadanit megelőzve megemlítem itt, hogy hamarosan érkezik majd az FK-soktól egy olyan draftmagazin, amire soha korábban itthon nem volt példa (kint annál inkább, az újságpolcokat ilyenkor mindig ellepi a USA Today vagy az Athlon's kiadványa). Letölthető formátumú lesz, viszont fizetős, hogy letesztelve, mennyire van erre igény 2019-ben.
r.baggio
Kicsit bővebben kifejtenéd, hogy miket tartalmaz? Már ha fizetni kell érte, akkor ne csak a habokra tegyük! 😊
Bruce
természetesen lesz részletes tartalom, mikor megjelenik (várhatóan április 15, azaz két hét múlva), de egyébként röviden, minden poént nem lelőve:

- csapatról csapatra
- top50 prospect
- War room
- Gil Brandt
- Draft pillanatok
- 1/1-esek
- Trade-ek
- Analytics
- Prospect portré
- Mock Draft
katonadani
Az ára mennyi lesz várhatóan?

Meg annyi, hogy mikor lesz az FK-n Raiders FA értékelő? 😀

bocs az off-ért
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Mivel az alapja már kész és én is írtam bele cikkeket, talán nem probléma, ha katonadanit megelőzve megemlítem itt, hogy hamarosan érkezik majd az FK-soktól egy olyan draftmagazin, amire soha korábban itthon nem volt példa (kint annál inkább, az újságpolcokat ilyenkor mindig ellepi a USA Today vagy az Athlon's kiadványa). Letölthető formátumú lesz, viszont fizetős, hogy letesztelve, mennyire van erre igény 2019-ben.
r.baggio
Kicsit bővebben kifejtenéd, hogy miket tartalmaz? Már ha fizetni kell érte, akkor ne csak a habokra tegyük! 😊
Bruce
természetesen lesz részletes tartalom, mikor megjelenik (várhatóan április 15, azaz két hét múlva), de egyébként röviden, minden poént nem lelőve:

- csapatról csapatra
- top50 prospect
- War room
- Gil Brandt
- Draft pillanatok
- 1/1-esek
- Trade-ek
- Analytics
- Prospect portré
- Mock Draft
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Mivel az alapja már kész és én is írtam bele cikkeket, talán nem probléma, ha katonadanit megelőzve megemlítem itt, hogy hamarosan érkezik majd az FK-soktól egy olyan draftmagazin, amire soha korábban itthon nem volt példa (kint annál inkább, az újságpolcokat ilyenkor mindig ellepi a USA Today vagy az Athlon's kiadványa). Letölthető formátumú lesz, viszont fizetős, hogy letesztelve, mennyire van erre igény 2019-ben.
r.baggio
Kicsit bővebben kifejtenéd, hogy miket tartalmaz? Már ha fizetni kell érte, akkor ne csak a habokra tegyük! 😊
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Mivel az alapja már kész és én is írtam bele cikkeket, talán nem probléma, ha katonadanit megelőzve megemlítem itt, hogy hamarosan érkezik majd az FK-soktól egy olyan draftmagazin, amire soha korábban itthon nem volt példa (kint annál inkább, az újságpolcokat ilyenkor mindig ellepi a USA Today vagy az Athlon's kiadványa). Letölthető formátumú lesz, viszont fizetős, hogy letesztelve, mennyire van erre igény 2019-ben.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Egyaltalan nem reszletkerdes szvsz, hogy 1/12 lesz valaki vagy 1/29, de kinek mi. 8D

Es kiforgatod az emberek velemenyet, de azert, mert valaki nem tartja elit talentnek Metcalfot, az nem egyenlo azzal, hogy sehol sem vinnek el, itt sem irta senki sem, hogy nem vinne el, csak a tema hosunk eseteben a top5-10, ahova fel lett szopva. Na, ez viszont szerintem nagyon mas kategoria, mint az, hogy elso korbe vegen viszi-e valaki. A top5-10-hez nalam Metcalf keves. Elso kor vegehez? Na, oda mar nem keves.
Stez
Hát nagyon sokan írták a fórúmokon isten ments ,hogy első körben hozzájuk kerüljön.Csak nézd meg nyugodtan.És szinte ódzkodnak tőle.
Én nem látok sok különbséget ,hogy mivel jobb egy 1/12 választás mint egy 1/29-es.(tehetség szempontjábol)Itt már a helyezéseken kis tulzással az dönt kin milyen alsonadrág van 😃Vagy is kibe melyik GM szeretett bele és ő éppen milyen pozicióban húz.

(És nem állt szándékomban kiforgatni téged 😜)
Rózsa Sándor (betyár)
Azért a top20 játékos általában majd mindenkinél ugyanaz a boardon, csak nem ugyanúgy rangsorolva. Szóval a 12. és 29. hely között kurva nagy a különbség.
peach
Tehetség szempontjábol én nem így gondolom. SZERINTEM semmivel nem nagyobb tehetség egy 12 választás mint egy 29-es választás.Mert annyira lutri szinte az egész. Persze azt elismerem és tudom ,hogy egy draftnál nem csak a tehetség ami számít.Hanem kis millió dolgot néznek a GM-ek.
De én akkor is őszintén hiszem és tartom ,hogy az első 10 leszámítva tehetség szempontjábol szinte alig van különbség az elsőkörös játékosok között.De minden másban persze van.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Es erre irtam, hogy az en elvarasaim akkor valoszinuleg szigorubbak, de egy egy top5-os jatekostol azt varom el, dominalja az ellenfelet, mint ahogy teszi azt Julio vagy Green peldaul, vagy ahogy azt tette Megatron, Moss. Ha megserult a kube, a csere rosszabb labdait is leszedegettek, ha OC valtas volt, egy masik rendszerben ugyanugy dominalni tudtak az ellenfeleket.

Stez
Halkan mondom, hogy Moss azért Oaklandben égett, de rendesen.
empty taxi
Elso eveben egyaltalan nem egett, serult volt nem is egyszer, de meg igy is felpakolt 1000+ yardot. O ott aztan fesztivalozott mindenkivel, mivel fos volt a csapat. De nem a rendszer volt a problemaja, hanem az, hogy ott szopatjak a csapatot, ahol akartak.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Egyaltalan nem reszletkerdes szvsz, hogy 1/12 lesz valaki vagy 1/29, de kinek mi. 8D

Es kiforgatod az emberek velemenyet, de azert, mert valaki nem tartja elit talentnek Metcalfot, az nem egyenlo azzal, hogy sehol sem vinnek el, itt sem irta senki sem, hogy nem vinne el, csak a tema hosunk eseteben a top5-10, ahova fel lett szopva. Na, ez viszont szerintem nagyon mas kategoria, mint az, hogy elso korbe vegen viszi-e valaki. A top5-10-hez nalam Metcalf keves. Elso kor vegehez? Na, oda mar nem keves.
Stez
Hát nagyon sokan írták a fórúmokon isten ments ,hogy első körben hozzájuk kerüljön.Csak nézd meg nyugodtan.És szinte ódzkodnak tőle.
Én nem látok sok különbséget ,hogy mivel jobb egy 1/12 választás mint egy 1/29-es.(tehetség szempontjábol)Itt már a helyezéseken kis tulzással az dönt kin milyen alsonadrág van 😃Vagy is kibe melyik GM szeretett bele és ő éppen milyen pozicióban húz.

(És nem állt szándékomban kiforgatni téged 😜)
Rózsa Sándor (betyár)
Azért a top20 játékos általában majd mindenkinél ugyanaz a boardon, csak nem ugyanúgy rangsorolva. Szóval a 12. és 29. hely között kurva nagy a különbség.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Es erre irtam, hogy az en elvarasaim akkor valoszinuleg szigorubbak, de egy egy top5-os jatekostol azt varom el, dominalja az ellenfelet, mint ahogy teszi azt Julio vagy Green peldaul, vagy ahogy azt tette Megatron, Moss. Ha megserult a kube, a csere rosszabb labdait is leszedegettek, ha OC valtas volt, egy masik rendszerben ugyanugy dominalni tudtak az ellenfeleket.

Stez
Halkan mondom, hogy Moss azért Oaklandben égett, de rendesen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Egyaltalan nem reszletkerdes szvsz, hogy 1/12 lesz valaki vagy 1/29, de kinek mi. 8D

Es kiforgatod az emberek velemenyet, de azert, mert valaki nem tartja elit talentnek Metcalfot, az nem egyenlo azzal, hogy sehol sem vinnek el, itt sem irta senki sem, hogy nem vinne el, csak a tema hosunk eseteben a top5-10, ahova fel lett szopva. Na, ez viszont szerintem nagyon mas kategoria, mint az, hogy elso korbe vegen viszi-e valaki. A top5-10-hez nalam Metcalf keves. Elso kor vegehez? Na, oda mar nem keves.
Stez
Hát nagyon sokan írták a fórúmokon isten ments ,hogy első körben hozzájuk kerüljön.Csak nézd meg nyugodtan.És szinte ódzkodnak tőle.
Én nem látok sok különbséget ,hogy mivel jobb egy 1/12 választás mint egy 1/29-es.(tehetség szempontjábol)Itt már a helyezéseken kis tulzással az dönt kin milyen alsonadrág van 😃Vagy is kibe melyik GM szeretett bele és ő éppen milyen pozicióban húz.

(És nem állt szándékomban kiforgatni téged 😜)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyaltalan nem reszletkerdes szvsz, hogy 1/12 lesz valaki vagy 1/29, de kinek mi. 8D

Es kiforgatod az emberek velemenyet, de azert, mert valaki nem tartja elit talentnek Metcalfot, az nem egyenlo azzal, hogy sehol sem vinnek el, itt sem irta senki sem, hogy nem vinne el, csak a tema hosunk eseteben a top5-10, ahova fel lett szopva. Na, ez viszont szerintem nagyon mas kategoria, mint az, hogy elso korbe vegen viszi-e valaki. A top5-10-hez nalam Metcalf keves. Elso kor vegehez? Na, oda mar nem keves.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Metcalf tipikusan az az elkapó, akinek az NFL pályafutása az alapján lesz kiemelkedő vagy fos, hogy hova kerül, milyen bizalmat, terhelést, feladatokat kap.
És az előző mondatban a Metcalf és az elkapó szavak tulajdonképpen a prospectek nagy részére kicserélhetőek.

Rettentő kevés olyan prospect volt az elmúlt 20 évben is, aki faszán teljesít egy szar rendszerben, rossz, dilettáns edzők alatt, és sokkal több olyan, aki hátsó körből egy jó rendszerben, jó edzőkkel, jó légkörben fasza teljesítményt nyújtott.
Minden draft előtt vannak sztárok, meg olyan emberek akikről szinte alig esik szó, mégis, a valós képességeik között nincs 5% érdemi különbség (kivéve irányítók), de ez valójában alig van összefüggésben a késöbb befutott karrierjükkel.
Egy eklatáns példa Van Noyé.
Második kör elején draftolták, majd egy rakás szar volt a Lionsnál, bust, kuka, majd a Patshez került, és 2x SB győztes csapat alap LB-jévé avanzsált.
Akkor most ő jó, csak a Lionsnál szarul használták, vagy szar, de Belichickék jól használják?

Egy Luck vagy Von Miller az egyértelműen jó prospect volt, majd bevállt húzás, de egy Antonio Brown vagy Russel Wilson, Tyreek Hill vagy Darius Leonard vagy akár Tom Brady sikerhez kellett a késöbbi környezet, fejlődés, bizalom.
Ergo a prospectek néhány százalékát kivéve senkibe sincs belekódolva a bukás vagy a siker, ez döntő részben a draft után történő események eredője.
Úgyhogy röviden: Metcalf ha olyan csapathoz kerül kurva jó lesz, ha meg amolyanhoz, akkor tucatszar.
Így a draft előtt fogadni arra, hogy beváltja e az őt hypeolók reményeit tulajdonképpen pénzfeldobás, lutri, aminek köze nincs Metcalfhoz, csak ahhoz, hogy hova draftolódik.
Sobri Jóska
Aki zseni, az barmilyen rendszerben meg fogja talalni a helyet, tok mindegy, epp milyen OC vagy DC jon, ugyhogy nem teljesen igaz, amit mondasz. Es most itt nem arrol van szo, hogy Metcalf jo lesz-e, hanem arrol, hogy sokak szerint top5-os jatekos ezen a drafton.

Es erre irtam, hogy az en elvarasaim akkor valoszinuleg szigorubbak, de egy egy top5-os jatekostol azt varom el, dominalja az ellenfelet, mint ahogy teszi azt Julio vagy Green peldaul, vagy ahogy azt tette Megatron, Moss. Ha megserult a kube, a csere rosszabb labdait is leszedegettek, ha OC valtas volt, egy masik rendszerben ugyanugy dominalni tudtak az ellenfeleket.

Szoval nem, ez nem rendszerfuggo ez a resz. Ha valaki zseni, mindenhol az lesz. Es en top5-ben zsenit akarok kapni, nem erem be valakivel, aki a megfelelo semaban jo lehet. En a top5-ben a kiemelkedo tehetseget keresem, Metcalf meg egyaltalan nem emelkedik ki meg az elkapok kozul, nem hogy a drafton, csak valami felelmetes hype-ot kap, az alapvetoen elso kor vegi jatekos igy szepen felkuszott a top5-10-be.

Es egyebkent pont egy Metcalfnal nem szabadna, hogy igaz legyen, amit mondasz, a rendszer, mert ezzel a testtel rohadtul mindegy, elszakad-e, ott-e a vedo, mert emberrel a nyakan is tudnia kellene elkapni majd a labdat. Plusz meg melle fut 4.3-at is. Ha egy ilyen jatekos nem tud barhol jo lenni, akkor o nem elit talent, es nem top20-as picket ero valaki.
Stez
Top 10 ben én sem vinném el.
Számomra inkább csak az a meglepő ,hogy sokan szinte sehol nem vinnék el ! Pedig szerintem a srác tutti első körös tehetség de ,hogy ez most 12.választás vagy 29. az már szerintem részlet kérdés.Egyéni szimpátia függő.De a benne lévő potenciál alapján mindenképpen első körben kéne neki elkellnie.
És itt jön képbe még egy érdekes dolog ahogy vissza nézegettem az elmúlt pár év Draftjait ,hogy kettő fajta GM van.Az egyik aki a biztos tehetségre (de nem olyan magas plafonnal rendelkező játékosra voksol) vagy az aki bizonytalanra (de a benne lévő potenciál alapján hatalmas sztár is lehet adott játekos).
Persze most a tutti biztos prospekteket vegyük ki az egyenletből pl.Luck,id.Bosa,Miller stb. Mert velük nem nagyon lehetett mellé lőni.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem, katonadani is nagy Metcalf-homer. xD
De felolem fogadhatunk egyebkent, hogy nem fogja azt hozni, amit tole jelenleg elvarnak.
Stez
én lefogadom, hogy azt tudja hozni amit te elvársz tőle 😀
eaglesmcnabb
„Ne legyel feka!”

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nem, katonadani is nagy Metcalf-homer. xD
De felolem fogadhatunk egyebkent, hogy nem fogja azt hozni, amit tole jelenleg elvarnak.
Stez
én lefogadom, hogy azt tudja hozni amit te elvársz tőle 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Annyiban igaza van mondjuk Steznek, hogy Fitzgerald egy hulladék csapatban is elképesztőt nyújtott. Szóval a klasszisok azért képesek kiemelkedni. (Gordon is odatette magát a retek Browns-ban, ráadsul szétcsapva).
kristóf17
Gordonnak szerintem fel se tűnt, hogy retek a Browns.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Annyiban igaza van mondjuk Steznek, hogy Fitzgerald egy hulladék csapatban is elképesztőt nyújtott. Szóval a klasszisok azért képesek kiemelkedni. (Gordon is odatette magát a retek Browns-ban, ráadsul szétcsapva).
kristóf17
Nem a csapat a lenyeg, hanem a rendszer, azt meg az OC (HC) rakja ossze. Fitzgerald minden OC-val kiraly volt, szar kubekkal jo volt. Megatron ugyszinten. Moss sem csak Bradyvel volt kiraly. Es lehetne meg sorolni. Noha a Steelers hires a WR-barat rendszererol, de AB sem egyetlen OC keze alatt dolgozott es volt rohadt jo. Julio Jones sem. Evans sem. Es hogy ne jojjenek hisztizni a Chargers-fanok, peldaul Allen is faszan nyomta mindegyik OC kezei alatt, amikor nem volt serult.

Ugyhogy ha nekem valaki azt mondja, hogy Metcalf rendszerfuggoen valik be, akkor azzal arra mutat ra, hogy a srac egyaltalan nem olyan bivaly tehetseg, mint ahogy hype-oljak.

Es en errol is beszelek: nem mondom, hogy Metcalf nem elso vagy masodik koros tehetseg, de semmikeppen sem top10-es.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Annyiban igaza van mondjuk Steznek, hogy Fitzgerald egy hulladék csapatban is elképesztőt nyújtott. Szóval a klasszisok azért képesek kiemelkedni. (Gordon is odatette magát a retek Browns-ban, ráadsul szétcsapva).
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Metcalf tipikusan az az elkapó, akinek az NFL pályafutása az alapján lesz kiemelkedő vagy fos, hogy hova kerül, milyen bizalmat, terhelést, feladatokat kap.
És az előző mondatban a Metcalf és az elkapó szavak tulajdonképpen a prospectek nagy részére kicserélhetőek.

Rettentő kevés olyan prospect volt az elmúlt 20 évben is, aki faszán teljesít egy szar rendszerben, rossz, dilettáns edzők alatt, és sokkal több olyan, aki hátsó körből egy jó rendszerben, jó edzőkkel, jó légkörben fasza teljesítményt nyújtott.
Minden draft előtt vannak sztárok, meg olyan emberek akikről szinte alig esik szó, mégis, a valós képességeik között nincs 5% érdemi különbség (kivéve irányítók), de ez valójában alig van összefüggésben a késöbb befutott karrierjükkel.
Egy eklatáns példa Van Noyé.
Második kör elején draftolták, majd egy rakás szar volt a Lionsnál, bust, kuka, majd a Patshez került, és 2x SB győztes csapat alap LB-jévé avanzsált.
Akkor most ő jó, csak a Lionsnál szarul használták, vagy szar, de Belichickék jól használják?

Egy Luck vagy Von Miller az egyértelműen jó prospect volt, majd bevállt húzás, de egy Antonio Brown vagy Russel Wilson, Tyreek Hill vagy Darius Leonard vagy akár Tom Brady sikerhez kellett a késöbbi környezet, fejlődés, bizalom.
Ergo a prospectek néhány százalékát kivéve senkibe sincs belekódolva a bukás vagy a siker, ez döntő részben a draft után történő események eredője.
Úgyhogy röviden: Metcalf ha olyan csapathoz kerül kurva jó lesz, ha meg amolyanhoz, akkor tucatszar.
Így a draft előtt fogadni arra, hogy beváltja e az őt hypeolók reményeit tulajdonképpen pénzfeldobás, lutri, aminek köze nincs Metcalfhoz, csak ahhoz, hogy hova draftolódik.
Sobri Jóska
Aki zseni, az barmilyen rendszerben meg fogja talalni a helyet, tok mindegy, epp milyen OC vagy DC jon, ugyhogy nem teljesen igaz, amit mondasz. Es most itt nem arrol van szo, hogy Metcalf jo lesz-e, hanem arrol, hogy sokak szerint top5-os jatekos ezen a drafton.

Es erre irtam, hogy az en elvarasaim akkor valoszinuleg szigorubbak, de egy egy top5-os jatekostol azt varom el, dominalja az ellenfelet, mint ahogy teszi azt Julio vagy Green peldaul, vagy ahogy azt tette Megatron, Moss. Ha megserult a kube, a csere rosszabb labdait is leszedegettek, ha OC valtas volt, egy masik rendszerben ugyanugy dominalni tudtak az ellenfeleket.

Szoval nem, ez nem rendszerfuggo ez a resz. Ha valaki zseni, mindenhol az lesz. Es en top5-ben zsenit akarok kapni, nem erem be valakivel, aki a megfelelo semaban jo lehet. En a top5-ben a kiemelkedo tehetseget keresem, Metcalf meg egyaltalan nem emelkedik ki meg az elkapok kozul, nem hogy a drafton, csak valami felelmetes hype-ot kap, az alapvetoen elso kor vegi jatekos igy szepen felkuszott a top5-10-be.

Es egyebkent pont egy Metcalfnal nem szabadna, hogy igaz legyen, amit mondasz, a rendszer, mert ezzel a testtel rohadtul mindegy, elszakad-e, ott-e a vedo, mert emberrel a nyakan is tudnia kellene elkapni majd a labdat. Plusz meg melle fut 4.3-at is. Ha egy ilyen jatekos nem tud barhol jo lenni, akkor o nem elit talent, es nem top20-as picket ero valaki.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Egy alap CB nagyon nem 190 centi körül mozog, azok már bőven a nagyobbaknak számítanak
Wyatt
Való igaz.Így még durvább a különbség.Most megnéztem vagy 50 CB-et és inkább 180 cm körül vannak átlagban. Kösz az eszrevételt már pontosítom is.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy alap CB nagyon nem 190 centi körül mozog, azok már bőven a nagyobbaknak számítanak