NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2019

32 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Volt már olyan, hogy az így összeállított brigádból valakik sokra vitték? Randall Gay neve ugrik be, de inkább kiegészítő emberként emlékszek én rá.
kristóf17
Rock Ya-Sint 2. nap draftolni fogják szerintem
Löfli
Ha van kis mázlija, akár az első kör legvégére is odaférhet.
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Volt már olyan, hogy az így összeállított brigádból valakik sokra vitték? Randall Gay neve ugrik be, de inkább kiegészítő emberként emlékszek én rá.
kristóf17
Rock Ya-Sint 2. nap draftolni fogják szerintem


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Volt már olyan, hogy az így összeállított brigádból valakik sokra vitték? Randall Gay neve ugrik be, de inkább kiegészítő emberként emlékszek én rá.)
kristóf17
Dehogy. Empty az összes sorsát elintézi ezzel a listával 😀
Matthew99
2 éve pl. JuJu Smith-Schuster, 3 éve Yannick Ngakoue All-Name keret tag volt, mindkettő elit játékos a posztján.
De Halapoulivaati Vaitai, Jihad Ward, Clayton Fejedelem, Mitch Morse vagy MyCole Pruitt is vitte valamire az NFL-ben.

Idén Rock-Ya-Sin a legbiztosabb tipp, hogy komoly játékos lehet belőle de Easton Stickre is érdemes odafigyelni, főleg ha WR-t csinálnak belőle(nem mellesleg az úr a FCS történetének legtöbb meccset nyerő kezdő QB-ja is egyben). És Brian Fineanganofo vagy ahogy a Jags topikban elnevezték "Fing" járt nálunk Top 30-as viziten, az ilyen ismeretlen arcokat a jags draftolni szokta a 6. -7. körben, lásd Luke Bowanko esete.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Volt már olyan, hogy az így összeállított brigádból valakik sokra vitték? Randall Gay neve ugrik be, de inkább kiegészítő emberként emlékszek én rá.)
kristóf17
Dehogy. Empty az összes sorsát elintézi ezzel a listával 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Volt már olyan, hogy az így összeállított brigádból valakik sokra vitték? Randall Gay neve ugrik be, de inkább kiegészítő emberként emlékszek én rá.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Mert erre minden évben van igény, az All-Name Teamek:
Első, második csapat:
QB: Easton Stick (North Dakota State), Brent Stockstill (Middle Tennessee)
RB: Khari Blasingame (Vanderbilt), Travis Homer (Miami-Fl), Ra'Quanne Dickens (Incarnate Word), AcaCedric Ware (USC)
FB: Domincik Bragalone (Lehigh), Sam Seonbuchner (Iowa State)
TE: Evan Butts (Virginia), Matt Sokol (Michigan State)
WR: Juwann Winfree (Colorado), KeeSean Johnson (Fresno State), Olamide Zaccheaus (Virginia), LilJordan Humphrey (Texas)
OT: Messiah Rice (Hampton), Tyree St. Louis (Miami-Fl), Isaiah Prince (Ohio State), Brian Fineanganofo (Idaho State), Olisaemeka Udoh (Elon), Maurice Bibaku Simba (Concordia (Canada))
OG: CJ Toogood (Elon), OShea Dugas (Louisiana Tech), Sepestiano Pupungatoa (South Dakota State), Justice Powers (UAB), Michael Jordan (Ohio State), George Asafo-Adjei (Kentucky)
C: Vitas Hrynkiewicz (Youngstown State), Lo Falemaka (Utah)
DE: Oshane Ximines (Old Dominion), Obinna Iheoma (Northwestern State), Anree Saint-Amour (Georgia Tech), Montez Sweat (Mississippi State)
DT: Iseulowapo Jegede (Valdosta State), Kalani Vakameilalo (Oregon State), Freedom Akinmoladun (Nebraska), Demarcus Christmas (Florida State)
OLB: Sione Takitaki (BYU), Oluwaseun Idowu (Pittburgh), Masai Whyte (Western Kentucky), Drue Tranquill (Notre Dame)
ILB: Azeez Al-Shaair (Florida Atlantic), Josiah Tauaefa (UTSA), Emeke Egbule (Houston), Jahlani Tavai (Hawaii)
CB: Rock Ya-Sin (Temple), Finis Stribling IV (Missouri), Amani Oruwariye (Penn State), Taj-Amir Torres (Boston College)
FS: Sheldrick Redwine (Miami-Fl), Picasso Nelson Jr. (Southern Miss)
SS: Jontrell Rocquemore (Utah State), Ron LaForce (New Mexico State)
K: Matt Gay (Utah), Roldan Alcobendas (Eastern Washington)
P: Mitch Wishnowsky (Utah), Stefan Flintoft (UCLA)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van egy olyan érzésem, hogy megint kimegy 4 QB a Top 15-ben - Murray(ARZ), Haskins)OAK), Lock(DEN) és Jones(NYG).
 twitter.com/JimNagy_SB/status/1114539308856348673

És a kedvenc idei FCS prospektem, Keelan Doss (az új Cooper Kupp) repesztett egy 4,45-öt a Pro Dayén tegnap. 18 NFL scout volt jelen. Szép steal lesz valakinek a középső körök valamelyikében.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Péntek 2, szombat 1 és szombat 18 szokott lenni, de ahogy látom most, az utolsó napra 20 órát írnak több helyen is
Wyatt
Gondolom vasárnap az egyik szombat. 😀
Fattyu
Nem 😊
Csütörtökről péntekre virradóra 2-kor, péntekről szombatra virradóra 1-kor, és szombaton délután/este 😊
Wyatt
Igaz.
Benéztem.
| Akkor már baj van ha nem látom a logikát 🤪😀 |
Bocs a kotnyeleskedésért.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Péntek 2, szombat 1 és szombat 18 szokott lenni, de ahogy látom most, az utolsó napra 20 órát írnak több helyen is
Wyatt
Gondolom vasárnap az egyik szombat. 😀
Fattyu
1.kor
USA helyi ido (keleti parti): Aprilis 25 (csutortok), este 8 ora
Kozep-Europai ido: Aprilis 26 (pentek), hajnal 2 ora
2.-3.kor
USA helyi ido (keleti parti): Aprilis 26 (pentek), este 7 ora
Kozep-Europai ido: Aprilis 27 (szombat), hajnal 1 ora
4.-7.kor:
USA helyi ido (keleti parti): Aprilis 27 (szombat), del
Kozep-Europai ido: Aprilis 27 (szombat) este 6 ora.

Szoval az a ritka eset all fent, hogy Wyattnak bizony igaza volt 😀 szombaton hajnalban es este is lesz nalunk

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Péntek 2, szombat 1 és szombat 18 szokott lenni, de ahogy látom most, az utolsó napra 20 órát írnak több helyen is
Wyatt
Gondolom vasárnap az egyik szombat. 😀
Fattyu
Nem 😊
Csütörtökről péntekre virradóra 2-kor, péntekről szombatra virradóra 1-kor, és szombaton délután/este 😊

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Péntek 2, szombat 1 és szombat 18 szokott lenni, de ahogy látom most, az utolsó napra 20 órát írnak több helyen is
Wyatt
Gondolom vasárnap az egyik szombat. 😀

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Péntek 2, szombat 1 és szombat 18 szokott lenni, de ahogy látom most, az utolsó napra 20 órát írnak több helyen is

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Itthoni idő szerint mikor lesz a draft naponként ?

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Az alábbi urak fogják Nashvilleben bejelenteni a 2. és 3. körös pickeket. Idén aktív játékosok is jelentenek majd be választásokat, mint pl. Christian McCaffrey, Kam Chancellor, DeAndre Hopkins és Geno Atkins

iktriad
Evans-nek nincs mit bejelentenie a 3. körben...
Még jelen àllàs szerint!

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy látom innen a bowl.hu csapatból is lesz valaki, gratulálunk 😛 | Kampman | 😉
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Az alábbi urak fogják Nashvilleben bejelenteni a 2. és 3. körös pickeket. Idén aktív játékosok is jelentenek majd be választásokat, mint pl. Christian McCaffrey, Kam Chancellor, DeAndre Hopkins és Geno Atkins

iktriad
Tavaly is volt ilyen...Ryan Shazier😊
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az alábbi urak fogják Nashvilleben bejelenteni a 2. és 3. körös pickeket. Idén aktív játékosok is jelentenek majd be választásokat, mint pl. Christian McCaffrey, Kam Chancellor, DeAndre Hopkins és Geno Atkins

iktriad
Chancellor már visszavonult ha nem tévedek,
Sixo
élő szerződése van még. de ja gyakorlatilag visszavonult, csak akkor lesz kivágva visszavonultatva mikor a legkevesebb deadmoneyval jár. junius után.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 030 — LIGHTS OUT!
Az alábbi urak fogják Nashvilleben bejelenteni a 2. és 3. körös pickeket. Idén aktív játékosok is jelentenek majd be választásokat, mint pl. Christian McCaffrey, Kam Chancellor, DeAndre Hopkins és Geno Atkins

iktriad
Chancellor már visszavonult ha nem tévedek, de pl Davi Andrews, Jurrell Casey, vagy még Kenyan Drake még ott van.

Szerkesztette: Sixo

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az alábbi urak fogják Nashvilleben bejelenteni a 2. és 3. körös pickeket. Idén aktív játékosok is jelentenek majd be választásokat, mint pl. Christian McCaffrey, Kam Chancellor, DeAndre Hopkins és Geno Atkins
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
már második helyen írsz Iowát, de ott inkább a TE-ket figyelhetted meg, Montgomery az Iowa State-en játszott
nekem is nagy kedvencem:

 twitter.com/PFF_College/status/1112644020885438469
r.baggio
Iowa State-ra gondoltam (csak lusta voltam kiirni végig ,mondom úgy is szinte mindenki tudja 😃)
Tudom ,hogy két különböző csapat de legközelebb pontos leszek.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
már második helyen írsz Iowát, de ott inkább a TE-ket figyelhetted meg, Montgomery az Iowa State-en játszott
nekem is nagy kedvencem:

 twitter.com/PFF_College/status/1112644020885438469


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az, hogy ott az valaki, nem jelenti azt, hogy az NFL-ben is az lesz, teljesen mások az ellenfelek. És a sebessége, valamint a robbanékonysága vet fel aggályokat rendesen

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
David Montgomery RB ?
Kinek mi a vélleménye róla ?
Mert ahogy olvasgatok róla sehol nem tartják egy kiemelkedő prospektnek 🤔 És ezt őszinte leszek nem igazán értem.
Szerintem ő a tehetségéhez képest nagyon alul van értékelve.
Mondhatom ,hogy tavaly legalább 8-9 Iowa mérkőzést néztem meg szinte csak miatta és majdnem mindegyiken extra volt a srác.
Szerintem igen is megvan benne az,hogy "Playmaker" legyen az NFL-ben.

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
nem éri meg igazából
katonadani
😀 Na, én várom.
Nyomtatva nem is fog megjelenni?
tenorx
én kinyomtatom neked Dani!

akár színesben is.
shawnka
Más kiadvánnyal kapcsolatban ezzel ötleteltem már.
Gondolom körülbelüli áratok van már adott tartományt lefedő példányszám költségére.
Ezzel az infóval felvértezve már lehetne egy szélesebb körű szavazást tartani a nép között, hogy ki az akit érdekelne egy színes, nyomtatott kiadvány azon az áron, amit akár később pontosítani is.

Az alábbi részével nem vagyok teljesen tisztában, de valszeg ti, shawnka vagy valaki más jobban tudja hogyan lehetne ezt megoldani.

A bonyolultabb része szerintem az, hogy a pénzt előre be kellene szedni, nehogy a társaság fele visszamondja, mert nincs lóvé, stb.
Azzal a bevétellel meg valakinek (magánszemény, ev, társaság) el kell számolnia, adóznia hacsak nem nonprofitba megy az egész.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Todd McShit összesített pre-draft QB rangsora 2016-tól:
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0329%2Fr521400_1296x729_16-9.jpg
McShay's QB grades: 2019 NFL draft class vs. first-rounders since 2016
How does this year's quarterback class stack up against first-rounders from the past three years, including all five from last April?


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...