NFL Draft 2019

32 feliratkozó

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Julio, ab, hopkins. Ez a három ember szvsz más ligában játszik. Lehet jönni a statokkal, szart sem érnek, elég nézni ki mit csinál a pályán. Nálam, ha még egy ilyen szezont tol thomassal fog bővülni a lista 4re, akik között tényleg csak szimpátia alapján lehet dönteni. Amúgy szvsz hopkins a liga legjobb elkapója jelenleg.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mike Williams? Lolika.Stez
Több TD-je volt tavaly, mint Julionak. 😊
kristóf17
Én sem értem a lolkabolkázást 😀 MikeWill-t potenciálban Metcalf utol sem éri, meg kb. semmiben, ha az összképet nézzük. Csak azért nem hoz monster szezont, mert már van egy top5 WR a csapatban mellette.
Ráadásul én a darft-kori prospecteket néztem, hozzájuk képest idén senki nem akkor tehetség.
Chargers LT
Mike Williamsre tovabbra is annyit tudok mondani, lolika. De jo naggyal. Aki Mike Williamst odasorolja Green es Julio melle, az no comment. Nem mellesleg Williams abszolut nem emelkedett ki az o WR-classabol, mert sokaknal meg csak nem is volt #1 WR.

Azert nem hoz szep szamokat, mert ott van mellette egy elit faszi? Na ez megint lol. Pittsburghben kis tulzassal minden masodik evben jon egy elkapo, aki a top1 csoka mellett leszedett egy halom labdat, Manning, Brees, de meg Rodgers is pakolta oda az ezer yardokat az elkapoinak, es akkor azzal peldalozol, hogy Williams azert nem kap el sok labdat, mert ott van Allen?

Ha Mike Williams ilyen kiraly elkapo, akkor peldaul Diggs Thielen arnyekaban egyenesen a liga tortenetenek legnagyobb klasszisa. xd Es peldalozol ezzel ugy, hogy Rivers dobal a sracnak.

Nem utolso sorban pedig valoszinuleg a mi elvarasaink nincsenek egy szinten, de ha en a top10-ben kihuzok valakit, akkor en nem azt varom, hogy legyen korrekt, hanem en azt varom, hogy a faszi a posztjan dominaljon. Julio, Green, AB, OBJ, Evans, Hopkins, na peldaul ok dominalnak. Williamsben a potencial volt oriasi, ez valo igaz, ettol fuggetlenul abszolut nem emelkedett ki a sajat WR-classabol, mert a legtobbeknel alapbol Corey Davis elorebb volt, arrol nem is beszelve, hogy a 2017-es WR-class egyaltalan nem szamitott erosnek es annyira melynek sem.

Es a Watkinsos hasonlatod is fals, mert anno o sem volt kimagasloan #1 WR a classban, kozte es Evans kozott ugyanugy megoszloak voltak a scoutok, akarcsak Corey Davis es Williams eseteben.

Ez a mostani class annyiban hasonlo, hogy itt sincs kiemelkedo elkapo, viszont rengeteg baromi nagy tehetseg van. Szvsz itt a legjobb elkapo top20-25 kozotti picket er, nalam legalabbis, de viszont a masodik-harmadik korben meg van vagy tiz faszi, akiben siman ott van, hogy hulyere fogja szopatni a ligat ket even belul. Akar Metcalf, akar barmelyik Brown, akar Neal, Butler, Arcega-Whiteside, Parrish, Samuel, Ridley, de szerintem meg Isabellaban is lazan ott van, hogy szetszedi majd kozepen a vedelmeket es dominans legyen, ahogy Welker volt, vagy most Edelman.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Eddig meg minden USC-s WR szar volt - azért annyira nem bánom, hogy behúztuk JuJut.
tenorx
Durva vállalás 62. pickkel kihúzni egy WR-t 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
AJ-t és Juliót értem, de mit keres ebben a listában Watkins?

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eddig meg minden USC-s WR szar volt - azért annyira nem bánom, hogy behúztuk JuJut.
tenorx
Nálunk van egy, aki minden 3. évében jó...
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Eddig meg minden USC-s WR szar volt - azért annyira nem bánom, hogy behúztuk JuJut.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyszerűen nem értem ,hogy miért nem tudják az emberek megérteni (elhinni ) ,hogy Metcalf hatalmas tanár lesz az NFL-ben 😃

(És nagyon remélem ,hogy vagy a Coltsban vagy a Jaguarsban fog kiteljesedni a fiú )
😜
Rózsa Sándor (betyár)
Coughlin eddig egyszer húzott WR-t 1. körben, amikor övé volt a döntő szó, az is egy év után visszavonult(R Jay Soward 2000).
iktriad
Igen, ez statisztikailag döntő dolog.
Innentől bármilyen WR-t húz Coughlin, az bust lesz és egy év után visszavonul.
tenorx
Nem, de ha azt hozzáveszed, hogy a Jaguars eddig csak bustokat húzott WR poszton 1. körben, akkor már érthető az óvatosság. Még olyan (amúgy a pályán mindig remek) játékos is bust lett végül nálunk, mint Blackmon. Szóval ne húzziunk 1. körben WR-t ha kérhetem. Főleg nem egy ilyen mély classban, amikor a WR-nél van nagyobb needje a Jagsnek(TE, OL pl.)


(((erről majd akarok valamikor írni egy cikket vagy nem is tudom, de ez a nagy BPA őrület mindig zavar, mert nincs olyan igazából, hogy BPA, hiszen minden csapat, minden scout máshogy értékeli az embereket, mindenkinél más a BPA, ráadásul az egyes csapatoknál a scheme fit miatt is tök más a sorrend és a board kialakításánál a needeket is figyelembe veszik egyébként. Szóval konkrétan szinte minden pickre mondhatja bárki, hogy BPA volt)))
katonadani
Igen a BPA legtöbbször mítosz. Van, aki ragaszkodik hozzá(lásd pl. a Jags tavaly a Taven Bryan pickkel). de általában véve az 1. körös pick, hogy-hogy nem needre jön a legtöbb csapatnál.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
(((erről majd akarok valamikor írni egy cikket vagy nem is tudom, de ez a nagy BPA őrület mindig zavar, mert nincs olyan igazából, hogy BPA, hiszen minden csapat, minden scout máshogy értékeli az embereket, mindenkinél más a BPA, ráadásul az egyes csapatoknál a scheme fit miatt is tök más a sorrend és a board kialakításánál a needeket is figyelembe veszik egyébként. Szóval konkrétan szinte minden pickre mondhatja bárki, hogy BPA volt)))
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Egyszerűen nem értem ,hogy miért nem tudják az emberek megérteni (elhinni ) ,hogy Metcalf hatalmas tanár lesz az NFL-ben 😃

(És nagyon remélem ,hogy vagy a Coltsban vagy a Jaguarsban fog kiteljesedni a fiú )
😜
Rózsa Sándor (betyár)
Coughlin eddig egyszer húzott WR-t 1. körben, amikor övé volt a döntő szó, az is egy év után visszavonult(R Jay Soward 2000).
iktriad
Igen, ez statisztikailag döntő dolog.
Innentől bármilyen WR-t húz Coughlin, az bust lesz és egy év után visszavonul.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyszerűen nem értem ,hogy miért nem tudják az emberek megérteni (elhinni ) ,hogy Metcalf hatalmas tanár lesz az NFL-ben 😃

(És nagyon remélem ,hogy vagy a Coltsban vagy a Jaguarsban fog kiteljesedni a fiú )
😜
Rózsa Sándor (betyár)
Coughlin eddig egyszer húzott WR-t 1. körben, amikor övé volt a döntő szó, az is egy év után visszavonult(R Jay Soward 2000). Ha elkapó kell, jöjjön Hockenson vagy Fant, a TE-ket Foles úgy is jobban kedveli. De most az az érzésem, hogy falembert visz a Jags 1/7-re, már csak az a kérdés az O-ba vagy a D-be.

A Coltsba meg ne menjen Metcalf, mert bár lassan fordul, mint egy teherhajó, Luck még képes és évi 1200+ yardos elkapót csinál belőle. Bár Ballard (sajnos) túl okos GM ahhoz, hogy egy ekkora bust esélyes embert vigyen 1. körben. Tuti BPA-zni fog.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
1. nem top5 Allen
braxa88
Off
Nem erre a topicra tartozik, de lassan "évek óta hallgatom", hogy KA13 nem top5...😀 A top5-el amúgy még finom is voltam, mert mind tavaly, mind idén top3 számokat hozott összességében.
Tavalyi karrier idénye után sokan mondták, ó ez csak kiugrott, ő nem top3-5 WR, hahaha...jah, hogy idén megismételte 😀
2 év alatt 2700 y, ráadásul idén 3 olyan WR volt, aki a PFF-nél mindhárom statban 90+ ratinget kapott, KA 13, Hopkins és Thomas.
A top WR-ek kötül drpoja csak Hopkinsnak volt kevesebb, INT pedig csak Thomasról szereztek kevesebbet.
És az egészet úgy nyomja, hogy nem a pálya szélén játszik, ráadásul öröm nézni a játékát a csávónak.
Szóval minden tekintetben sima top5 WR a csávó.
On
Chargers LT
mert nem is top5.

"Tavalyi karrier idénye után sokan mondták, ó ez csak kiugrott, ő nem top3-5 WR, hahaha...jah, hogy idén megismételte 😀"
2017ben: 1393yard. ezzel 3.
2018ban: 1196yard, ezzel 15. 200yarddal kevesebb, mit is ismételt meg? 😛

"2 év alatt 2700 y, ráadásul idén 3 olyan WR volt, aki a PFF-nél mindhárom statban 90+ ratinget kapott, KA 13, Hopkins és Thomas. "
szóval itt top3 WR ezekszerint, de azért csak odavesszük még ebbe a kategóriába ABt, OBJ-t vagy Juliot is, nem? mert ha nem akkor ne vitázzunk ezen mert nincs értelme. na akkor ez már 6 WR, tehát ez az érv és a sima top5 is sántít nekem.

neveket mondok akik 100% hogy hamarabb akarnék a csapatomban (off-fieldet ne nézzük) mint Allen: Beckham, AB, Julio, Hopkins, Evans, Thomas, Green, Hill, Adams. ez 9 ember (+Thielen, Baldwin, Juju, Hilton akik hasonló szinten vannak Allennel, vagy Allen a jobb vmivel)

Allen egy nagyon jó WR, elit kezei és routefutása van. Vannak hiányosságai ami miatt az említett nevek jobbak. Nem véletlen hogy idén csak 2db 25yardnál hosszabb elkapása volt.
braxa88
- Ok, abba a 6 top WR-be beleesik, akiket pluszban még soroltál 3-at, aláírom. De onnan csak egy gondolat, ki hogyan rakja össze a sorrendet, annyira nincs különbség összességében. Amúgy nem kifejezetten a yardra értettem, hogy megismételte, bár a 200y 1,5 meccsnyi ezen a szinten, az nem sok.
- Minek vinnél inkább a csapatodba egy családverőt? 😀
- Persze, hogy nem véletlen, hogy nincs hosszú elkapása. Pont ez a lényeg, ahogy én is kiemeltem, hogy ő nem szélső elkapó. Sokkal nehezebb dolga van, nehezebb útvonalakat kell futnia és ezt hozza elit szinten. Benne van a sűrűjében, mégsem droppol.
Akiket írtál, szinte mindegyik kapja sorra a hosszú labdákat, amiket fizikai paramétereik előnyével (gyorsabbak, magasabbak, stb) lehúznak. Erre mondják, hogy "így könnyű" 😊 Nyilván elit mindegyik név, de az összképet nézve top5 KA13. Mindig is a szélső elkapók lesznek a sztárok, ez van, de lehet valaki tőlük is jobb.

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
1. nem top5 Allen
braxa88
Off
Nem erre a topicra tartozik, de lassan "évek óta hallgatom", hogy KA13 nem top5...😀 A top5-el amúgy még finom is voltam, mert mind tavaly, mind idén top3 számokat hozott összességében.
Tavalyi karrier idénye után sokan mondták, ó ez csak kiugrott, ő nem top3-5 WR, hahaha...jah, hogy idén megismételte 😀
2 év alatt 2700 y, ráadásul idén 3 olyan WR volt, aki a PFF-nél mindhárom statban 90+ ratinget kapott, KA 13, Hopkins és Thomas.
A top WR-ek kötül drpoja csak Hopkinsnak volt kevesebb, INT pedig csak Thomasról szereztek kevesebbet.
És az egészet úgy nyomja, hogy nem a pálya szélén játszik, ráadásul öröm nézni a játékát a csávónak.
Szóval minden tekintetben sima top5 WR a csávó.
On
Chargers LT
azért nézd azt is, hogy top1 QB dobálgat neki 😀
amúgy simán top10, és mivel szimpi is mellé nálam is top5. 😀

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
1. nem top5 Allen
braxa88
Off
Nem erre a topicra tartozik, de lassan "évek óta hallgatom", hogy KA13 nem top5...😀 A top5-el amúgy még finom is voltam, mert mind tavaly, mind idén top3 számokat hozott összességében.
Tavalyi karrier idénye után sokan mondták, ó ez csak kiugrott, ő nem top3-5 WR, hahaha...jah, hogy idén megismételte 😀
2 év alatt 2700 y, ráadásul idén 3 olyan WR volt, aki a PFF-nél mindhárom statban 90+ ratinget kapott, KA 13, Hopkins és Thomas.
A top WR-ek kötül drpoja csak Hopkinsnak volt kevesebb, INT pedig csak Thomasról szereztek kevesebbet.
És az egészet úgy nyomja, hogy nem a pálya szélén játszik, ráadásul öröm nézni a játékát a csávónak.
Szóval minden tekintetben sima top5 WR a csávó.
On
Chargers LT
mert nem is top5.

"Tavalyi karrier idénye után sokan mondták, ó ez csak kiugrott, ő nem top3-5 WR, hahaha...jah, hogy idén megismételte 😀"
2017ben: 1393yard. ezzel 3.
2018ban: 1196yard, ezzel 15. 200yarddal kevesebb, mit is ismételt meg? 😛

"2 év alatt 2700 y, ráadásul idén 3 olyan WR volt, aki a PFF-nél mindhárom statban 90+ ratinget kapott, KA 13, Hopkins és Thomas. "
szóval itt top3 WR ezekszerint, de azért csak odavesszük még ebbe a kategóriába ABt, OBJ-t vagy Juliot is, nem? mert ha nem akkor ne vitázzunk ezen mert nincs értelme. na akkor ez már 6 WR, tehát ez az érv és a sima top5 is sántít nekem.

neveket mondok akik 100% hogy hamarabb akarnék a csapatomban (off-fieldet ne nézzük) mint Allen: Beckham, AB, Julio, Hopkins, Evans, Thomas, Green, Hill, Adams. ez 9 ember (+Thielen, Baldwin, Juju, Hilton akik hasonló szinten vannak Allennel, vagy Allen a jobb vmivel)

Allen egy nagyon jó WR, elit kezei és routefutása van. Vannak hiányosságai ami miatt az említett nevek jobbak. Nem véletlen hogy idén csak 2db 25yardnál hosszabb elkapása volt.

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
1. nem top5 Allen
braxa88
Off
Nem erre a topicra tartozik, de lassan "évek óta hallgatom", hogy KA13 nem top5...😀 A top5-el amúgy még finom is voltam, mert mind tavaly, mind idén top3 számokat hozott összességében.
Tavalyi karrier idénye után sokan mondták, ó ez csak kiugrott, ő nem top3-5 WR, hahaha...jah, hogy idén megismételte 😀
2 év alatt 2700 y, ráadásul idén 3 olyan WR volt, aki a PFF-nél mindhárom statban 90+ ratinget kapott, KA 13, Hopkins és Thomas.
A top WR-ek kötül drpoja csak Hopkinsnak volt kevesebb, INT pedig csak Thomasról szereztek kevesebbet.
És az egészet úgy nyomja, hogy nem a pálya szélén játszik, ráadásul öröm nézni a játékát a csávónak.
Szóval minden tekintetben sima top5 WR a csávó.
On

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mike Williams? Lolika.
Stez
Kinéz neki egy 1200+ yardos szezon a Chargersnél ha egészséges tud maradni ő és Allen is, a CB1 feladata ugyanis KA13 őrzése lesz.
empty taxi
Uhh... házat lehet tenni erre? (ha az mondta volna CFL, akkor oké 😛)

Hakeem Butler jobb lesz mint Mike Williams, és ő hol van a rankingekben...
Egyre többet értek egyet Stezzel, baj van.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mike Williams? Lolika.Stez
Több TD-je volt tavaly, mint Julionak. 😊
kristóf17
Én sem értem a lolkabolkázást 😀 MikeWill-t potenciálban Metcalf utol sem éri, meg kb. semmiben, ha az összképet nézzük. Csak azért nem hoz monster szezont, mert már van egy top5 WR a csapatban mellette.
Ráadásul én a darft-kori prospecteket néztem, hozzájuk képest idén senki nem akkor tehetség.
Chargers LT
1. nem top5 Allen
2. Stez...
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Oliver is top 10 lesz (ha eddig nem volt az)
Janek
Ilyen proday után lehet az top5 is, a top10 szerintem eddig is alap volt.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Mike Williams? Lolika.Stez
Több TD-je volt tavaly, mint Julionak. 😊
kristóf17
Én sem értem a lolkabolkázást 😀 MikeWill-t potenciálban Metcalf utol sem éri, meg kb. semmiben, ha az összképet nézzük. Csak azért nem hoz monster szezont, mert már van egy top5 WR a csapatban mellette.
Ráadásul én a darft-kori prospecteket néztem, hozzájuk képest idén senki nem akkor tehetség.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Mike Williams? Lolika.Stez
Több TD-je volt tavaly, mint Julionak. 😊
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Mike Williams? Lolika.
Stez
Kinéz neki egy 1200+ yardos szezon a Chargersnél ha egészséges tud maradni ő és Allen is, a CB1 feladata ugyanis KA13 őrzése lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
Oliver is top 10 lesz (ha eddig nem volt az)

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mike Williams? Lolika.

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Metcalfra senki nem mondja, hogy szar, egyszerűen arról van szó, hogy (szerintem) nem ér 1.kört. Tipikus 2. körös prospect. Vannak előnyei, de vannak egyelőre olyan hátrányai, hogy vicc, ha valaki top10ben elviszi 😀 simán csak gyengébb a WR class eleje, mint szokott. Idén nincs egy Julio, AJ Green, Sammy Watkins, Mike Williams, hasonló. Csak vannak WR needes csapátok nyilván idén is, így lesz aki elviszi.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 860 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Egyszerűen nem értem ,hogy miért nem tudják az emberek megérteni (elhinni ) ,hogy Metcalf hatalmas tanár lesz az NFL-ben 😃

(És nagyon remélem ,hogy vagy a Coltsban vagy a Jaguarsban fog kiteljesedni a fiú )
😜
Rózsa Sándor (betyár)
Indokold meg, hogy miért?
Mit láttál rajta a meccseken ami miatt ezt gondolod?

Vagy csak a combine számok miatt?
tenorx
Én általában megérzésre hagyatkozok persze megfelelő utána olvasás után! De ebben az esetben sok videót is néztem róla.
És az az érzésem ,hogy óriási potencial lakozik benne.
Persze megértem a kétkedőket is.De mint ahogy láttam az eddigi éveket vissza nézegetve rohadtúl nem lehet megtippelni egy játèkosrol ,hogy milyen is lesz ????
Mert gondolom mindenki látott már első körös òriási bustot de ugyan úgy 4. 5.6. Vagy esetleg draftolatlan playmakert is !
Tehát nekem az a vélleményem ,hogy ilyen paraméterekkel és számokkal nagyon is jó lesz a srác.

Ugyan ez a vélleményem Kyler Murray sőt ott biztos vagyok benne ,hogy nagy tanár lesz ! (Persze ő nem a méretei miatt )
Rózsa Sándor (betyár)
De sose felejtsd el a college más mint a profi liga!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Egyszerűen nem értem ,hogy miért nem tudják az emberek megérteni (elhinni ) ,hogy Metcalf hatalmas tanár lesz az NFL-ben 😃

(És nagyon remélem ,hogy vagy a Coltsban vagy a Jaguarsban fog kiteljesedni a fiú )
😜
Rózsa Sándor (betyár)
Indokold meg, hogy miért?
Mit láttál rajta a meccseken ami miatt ezt gondolod?

Vagy csak a combine számok miatt?
tenorx
Én általában megérzésre hagyatkozok persze megfelelő utána olvasás után! De ebben az esetben sok videót is néztem róla.
És az az érzésem ,hogy óriási potencial lakozik benne.
Persze megértem a kétkedőket is.De mint ahogy láttam az eddigi éveket vissza nézegetve rohadtúl nem lehet megtippelni egy játèkosrol ,hogy milyen is lesz ????
Mert gondolom mindenki látott már első körös òriási bustot de ugyan úgy 4. 5.6. Vagy esetleg draftolatlan playmakert is !
Tehát nekem az a vélleményem ,hogy ilyen paraméterekkel és számokkal nagyon is jó lesz a srác.

Ugyan ez a vélleményem Kyler Murray sőt ott biztos vagyok benne ,hogy nagy tanár lesz ! (Persze ő nem a méretei miatt )