NFL Draft 2019

32 feliratkozó

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Chiefsben volt egy ilyen ugrobajnok, magas, eros WR, Jon Baldwin. Elso korben vitta is a liga szvsz legnagyobb WR tanara, az akkori HC, Todd Haley. Jo nagy bust lett. Mondjuk Baldwin ennyire nem volt gyors, de nem az volt a gond.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Van esetleg poziciókénti rangsor vmerre?
steelwolf
 thedraftnetwork.com/prospect-rankings
braxa88
Jézusom ez meg mi a szent lófasz. Ki írta ezt sok badarságot, iktriad vagy stez ???
Sixo
miért? az első kettőig jó, ha nem a QBkat nem nézzük. csak a sorrend szar.

szerk.:
Metcalf téma.
Lehet nem lesz király, de azért vannak olyan dolgok amit kurva nehéz, vagy nem is lehet levédekezni: ha valaki gyorsabb és erősebb. És vannak tanulható dolgok.
eaglesmcnabb
Jah, de hanyszor lattuk mar ezeket a csodaszamokat, aztan az athletic freakeket meg sorra fogyasztja el a liga. Garancia nincsen egyik oldalra sem, en a sajat szubjektiv velemenyemet irtam le mindegyik alkalommal, amikor Metcalfrol irtam.

Szerintem ezen a drafton nincsen elkapo, aki meger top20-as picket, aki meg megerne nalam elso kort, olyan talan ketto akad. De igazabol az o behuzasukat is nagyon meggondolnam, mert annyi masodik koros prospect van, akikben pedig ott van a potencial, hogy hamar eredmenyesek lehessenek a ligaban.

Azzal sincs bajom, hogy rengetegen szerelmesek Metcalfba, en szemely szerint nem tudom, hogy miert, de hat lehet kapaszkodni a szamokba, szoval kinek mi. xd De azert azt nagyon remelem, hogy a Colts kozelebe nem kerul, azt sem bannam, ha a Jax huzna be a top10-ben, mert ott a „rossz iskola” miatt szvsz vegkepp nem tudnak kiaknazni a potencialjat.

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Van esetleg poziciókénti rangsor vmerre?
steelwolf
 thedraftnetwork.com/prospect-rankings
braxa88
Jézusom ez meg mi a szent lófasz. Ki írta ezt sok badarságot, iktriad vagy stez ???
Sixo
miért? az első kettőig jó, ha nem a QBkat nem nézzük. csak a sorrend szar.

szerk.:
Metcalf téma.
Lehet nem lesz király, de azért vannak olyan dolgok amit kurva nehéz, vagy nem is lehet levédekezni: ha valaki gyorsabb és erősebb. És vannak tanulható dolgok.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyszerűen nem értem ,hogy miért nem tudják az emberek megérteni (elhinni ) ,hogy Metcalf hatalmas tanár lesz az NFL-ben 😃

(És nagyon remélem ,hogy vagy a Coltsban vagy a Jaguarsban fog kiteljesedni a fiú )
😜
Rózsa Sándor (betyár)
Nem jut el a Coltsig, de ha igen, es elvisszuk, baszott ideges leszek. Es azert nem hiszik el, mert megvan ra az okuk. Az NFL-ben nem eleg, hogy futsz elore, mint a hulye, meg kurva nagyot ugrasz. Az NFL-ben preciz utvonalakat kell futni es nem epp rossz vedoket kell megverni kulonfele testcselekkel. Na most ehhez nem art megfelelo labmunka es csipo. Majd szolj, ha valamelyiket latod Metcalfnal.

Nem mondom, hogy nem lehet jo, de azt latom, hogy perpill annyira darabos a srac, hogy inkabb azt latom benne, hogy szenvedni fog az utvonalakkal es az elszakadassal, mint ahogy Kevin White. Kurva gyorsan fut (haha, egyenesen), fizikai szornyeteg, de egyaltalan nem vagyok biztos benne, hogy o ezt kepes lesz kamatoztatni az NFL-ben, ezen a szinten azert mar az ellenfelei is jobbak lesznek.

Fogta ot egyebkent a lusta Greedy egy az egyben az LSU elleni meccsukon, azert ott peldaul Williams rendre nyerte a kettejuk osszecsapasat. Sot, ha szemet akarnek lenni, akkor azt is mondhatnam, hogy egy-egy play kivetelevel megette reggelire.

több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyszerűen nem értem ,hogy miért nem tudják az emberek megérteni (elhinni ) ,hogy Metcalf hatalmas tanár lesz az NFL-ben 😃

(És nagyon remélem ,hogy vagy a Coltsban vagy a Jaguarsban fog kiteljesedni a fiú )
😜
Rózsa Sándor (betyár)
Indokold meg, hogy miért?
Mit láttál rajta a meccseken ami miatt ezt gondolod?

Vagy csak a combine számok miatt?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Egyszerűen nem értem ,hogy miért nem tudják az emberek megérteni (elhinni ) ,hogy Metcalf hatalmas tanár lesz az NFL-ben 😃

(És nagyon remélem ,hogy vagy a Coltsban vagy a Jaguarsban fog kiteljesedni a fiú )
😜
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
TDN-nél nem combine miatt kerültek előre az emberek, Taylor, Burns, Metcalf ott volt előtte is egyébként - ha rájuk gondoltál, mint top10

nyilván lehet vitatkozni a rangsorukkal meg értékelésükkel is, de szerintem érdemes elolvasgatni a scouting reportjaikat meg cikkeiket (plusz továbbra is konszenzus lista, szal lehet érdemesebb egyénieket nézni ott is)
katonadani
Én speciel bírom a két Draft Dudes-t (Crabbs/Marino), Waldman mögött az A tier elemzők közt tartom/ttam őket, úgyhogy a második része ok... de ez a konszenzus rész, hol van leírva? (metodológia, kiket vesznek bele)

Mármint csak a TDN írói (5-6 ember?) közötti konszenzus, feltételezem.... vagy egész draft community?
Mert utóbbi esetén számomra is van néhány meglepő ember, elég magasan..

Ha az első, akkor ok.. de akkor Stez pontja valid.
Igor
TDN írok közti konszenzus igen (legalábbis ha jól tudom a központi ranking így jön ki)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Van esetleg poziciókénti rangsor vmerre?
steelwolf
a TDN-es (ami egyébként konszenzusos a szerkesztők közt) mellett például:

 www.nfl.com/news/story/0ap3000001021874/article/daniel-jeremiahs-top-50-prospects-for-2019-nfl-draft-30

 www.rotoworld.com/article/nfl-draft-preview/norris-nfl-draft-rankings-top-50

 bleacherreport.com/articles/2826988-matt-millers-scouting-notebook-insider-buzz-from-pro-days-and-latest-big-board

 walterfootball.com/nfldraftbigboard

 www.thephinsider.com/2019/3/13/18264554/clint-clearwaters-top-50-prospects-for-the-2019-nfl-draft

 www.sportingnews.com/us/nfl/news/nfl-draft-prospects-big-board-of-top-100-players/11reeksv3zeht1nxouj5psd3s2

Egyébként szerintem bármilyen listát rak be bárki, úgyis egy csomó olyan hang lesz, hogy ez mekkora faszság 😀 kíváncsi lennék minenki top50-jére, aki megszólja a többit 😊
katonadani
Nem a top50-en van a lenyeg, hanem azon, ha a top10-ben olyanok vannak, akiket az elmult egy evben ember nem pakolt amugy oda, de mondjuk egy fasza Combine utan hirtelen olyan kurva tehetsegesse valt valaki, hogy felugrott a legjobbak koze.

En szemely szerint Jeremiah okoskodasaitol nem vagyok ki, szerintem mond es lat jo dolgokat, ot birom. De peldaul az nfl.comon van nem egy szakerto, akitol a falra maszom, de Mayock allando „elemzesei” is nevetsegesek voltak, amikor kb. haversagra kezdett el a semmibol felhype-olni ujoncokat a draft elotti ket honapban. Az ertekelesei meg a beszarisagrol szoltak, sosem mert fikazni pickeket, mindig diplomatikusan megfogalmazta a velemenyet, kibujva az alol, ami igazandibol a munkaja.

Hasonlo egyebkent szakertokent Cosell, de az o anyagait megis szivesen olvasom, mert o tenylegesen, elfogulatlanul ir es ramutat, ha egy prospect korlatoltabb vagy nem csinal valamit jol. Es o nem akar mindenhol szerepelni, meg okoskodni faszsagokkal.

De Norris irasait is szivesen olvasom peldaul.

Ez a draft networkos viszont nem jo.
Stez
TDN-nél nem combine miatt kerültek előre az emberek, Taylor, Burns, Metcalf ott volt előtte is egyébként - ha rájuk gondoltál, mint top10

nyilván lehet vitatkozni a rangsorukkal meg értékelésükkel is, de szerintem érdemes elolvasgatni a scouting reportjaikat meg cikkeiket (plusz továbbra is konszenzus lista, szal lehet érdemesebb egyénieket nézni ott is)
katonadani
Nem rajuk gondoltam itt a top10-be valo bekerulessel Combine utan, ez a legtobb ilyen listara igen. Esetunkben ez a top10 nalam alapbol nincsen rendben. Es egyebkent olvastam meg olvasom nem egy anyagukat es okfejtesuket, azzal a reszevel nincsen problemam, bar akadnak eleg nevetseges dolgok naluk, bar hibatlan oldal nincs. Szoval a reportokbol azert lehet meriteni, az igaz.

De ez a Burns top5, hogy jobb Allennel, ez vicc, mondom ezt ugy, hogy Burnst nagyon jo prospectnek tartom. Azon is csak rohogni tudok, ha valakinel Fant nagyobb tehetseg, mint Hockenson. Az allando Metcalf-hype-ra mar legyintek, de azert ez a top5 kicsit eros. Igazabol a top30-ban elegge erdekes nevek vannak szamomra. Nem is egy.

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
TDN-nél nem combine miatt kerültek előre az emberek, Taylor, Burns, Metcalf ott volt előtte is egyébként - ha rájuk gondoltál, mint top10

nyilván lehet vitatkozni a rangsorukkal meg értékelésükkel is, de szerintem érdemes elolvasgatni a scouting reportjaikat meg cikkeiket (plusz továbbra is konszenzus lista, szal lehet érdemesebb egyénieket nézni ott is)
katonadani
Én speciel bírom a két Draft Dudes-t (Crabbs/Marino), Waldman mögött az A tier elemzők közt tartom/ttam őket, úgyhogy a második része ok... de ez a konszenzus rész, hol van leírva? (metodológia, kiket vesznek bele)

Mármint csak a TDN írói (5-6 ember?) közötti konszenzus, feltételezem.... vagy egész draft community?
Mert utóbbi esetén számomra is van néhány meglepő ember, elég magasan..

Ha az első, akkor ok.. de akkor Stez pontja valid.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Van esetleg poziciókénti rangsor vmerre?
steelwolf
a TDN-es (ami egyébként konszenzusos a szerkesztők közt) mellett például:

 www.nfl.com/news/story/0ap3000001021874/article/daniel-jeremiahs-top-50-prospects-for-2019-nfl-draft-30

 www.rotoworld.com/article/nfl-draft-preview/norris-nfl-draft-rankings-top-50

 bleacherreport.com/articles/2826988-matt-millers-scouting-notebook-insider-buzz-from-pro-days-and-latest-big-board

 walterfootball.com/nfldraftbigboard

 www.thephinsider.com/2019/3/13/18264554/clint-clearwaters-top-50-prospects-for-the-2019-nfl-draft

 www.sportingnews.com/us/nfl/news/nfl-draft-prospects-big-board-of-top-100-players/11reeksv3zeht1nxouj5psd3s2

Egyébként szerintem bármilyen listát rak be bárki, úgyis egy csomó olyan hang lesz, hogy ez mekkora faszság 😀 kíváncsi lennék minenki top50-jére, aki megszólja a többit 😊
katonadani
Nem a top50-en van a lenyeg, hanem azon, ha a top10-ben olyanok vannak, akiket az elmult egy evben ember nem pakolt amugy oda, de mondjuk egy fasza Combine utan hirtelen olyan kurva tehetsegesse valt valaki, hogy felugrott a legjobbak koze.

En szemely szerint Jeremiah okoskodasaitol nem vagyok ki, szerintem mond es lat jo dolgokat, ot birom. De peldaul az nfl.comon van nem egy szakerto, akitol a falra maszom, de Mayock allando „elemzesei” is nevetsegesek voltak, amikor kb. haversagra kezdett el a semmibol felhype-olni ujoncokat a draft elotti ket honapban. Az ertekelesei meg a beszarisagrol szoltak, sosem mert fikazni pickeket, mindig diplomatikusan megfogalmazta a velemenyet, kibujva az alol, ami igazandibol a munkaja.

Hasonlo egyebkent szakertokent Cosell, de az o anyagait megis szivesen olvasom, mert o tenylegesen, elfogulatlanul ir es ramutat, ha egy prospect korlatoltabb vagy nem csinal valamit jol. Es o nem akar mindenhol szerepelni, meg okoskodni faszsagokkal.

De Norris irasait is szivesen olvasom peldaul.

Ez a draft networkos viszont nem jo.
Stez
TDN-nél nem combine miatt kerültek előre az emberek, Taylor, Burns, Metcalf ott volt előtte is egyébként - ha rájuk gondoltál, mint top10

nyilván lehet vitatkozni a rangsorukkal meg értékelésükkel is, de szerintem érdemes elolvasgatni a scouting reportjaikat meg cikkeiket (plusz továbbra is konszenzus lista, szal lehet érdemesebb egyénieket nézni ott is)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Van esetleg poziciókénti rangsor vmerre?
steelwolf
a TDN-es (ami egyébként konszenzusos a szerkesztők közt) mellett például:

 www.nfl.com/news/story/0ap3000001021874/article/daniel-jeremiahs-top-50-prospects-for-2019-nfl-draft-30

 www.rotoworld.com/article/nfl-draft-preview/norris-nfl-draft-rankings-top-50

 bleacherreport.com/articles/2826988-matt-millers-scouting-notebook-insider-buzz-from-pro-days-and-latest-big-board

 walterfootball.com/nfldraftbigboard

 www.thephinsider.com/2019/3/13/18264554/clint-clearwaters-top-50-prospects-for-the-2019-nfl-draft

 www.sportingnews.com/us/nfl/news/nfl-draft-prospects-big-board-of-top-100-players/11reeksv3zeht1nxouj5psd3s2

Egyébként szerintem bármilyen listát rak be bárki, úgyis egy csomó olyan hang lesz, hogy ez mekkora faszság 😀 kíváncsi lennék minenki top50-jére, aki megszólja a többit 😊
katonadani
Nem a top50-en van a lenyeg, hanem azon, ha a top10-ben olyanok vannak, akiket az elmult egy evben ember nem pakolt amugy oda, de mondjuk egy fasza Combine utan hirtelen olyan kurva tehetsegesse valt valaki, hogy felugrott a legjobbak koze.

En szemely szerint Jeremiah okoskodasaitol nem vagyok ki, szerintem mond es lat jo dolgokat, ot birom. De peldaul az nfl.comon van nem egy szakerto, akitol a falra maszom, de Mayock allando „elemzesei” is nevetsegesek voltak, amikor kb. haversagra kezdett el a semmibol felhype-olni ujoncokat a draft elotti ket honapban. Az ertekelesei meg a beszarisagrol szoltak, sosem mert fikazni pickeket, mindig diplomatikusan megfogalmazta a velemenyet, kibujva az alol, ami igazandibol a munkaja.

Hasonlo egyebkent szakertokent Cosell, de az o anyagait megis szivesen olvasom, mert o tenylegesen, elfogulatlanul ir es ramutat, ha egy prospect korlatoltabb vagy nem csinal valamit jol. Es o nem akar mindenhol szerepelni, meg okoskodni faszsagokkal.

De Norris irasait is szivesen olvasom peldaul.

Ez a draft networkos viszont nem jo.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van esetleg poziciókénti rangsor vmerre?
steelwolf
 thedraftnetwork.com/prospect-rankings
braxa88
Jézusom ez meg mi a szent lófasz. Ki írta ezt sok badarságot, iktriad vagy stez ???
Sixo
Alig van az első oldalon fehér - ergó nem stez írta. Nincs az első oldalon FCS-es prospekt - ergó nem én írtam.
iktriad
Khm, Adderley 17. helyen van, szóval gyanús vagy...
Igor
Azóta már meg is húzta a hamstringjét csak nem lett updatelve a lista 😊 .
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Van esetleg poziciókénti rangsor vmerre?
steelwolf
 thedraftnetwork.com/prospect-rankings
braxa88
Jézusom ez meg mi a szent lófasz. Ki írta ezt sok badarságot, iktriad vagy stez ???
Sixo
Alig van az első oldalon fehér - ergó nem stez írta. Nincs az első oldalon FCS-es prospekt - ergó nem én írtam.
iktriad
Khm, Adderley 17. helyen van, szóval gyanús vagy...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Van esetleg poziciókénti rangsor vmerre?
steelwolf
a TDN-es (ami egyébként konszenzusos a szerkesztők közt) mellett például:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/udjumwrz4zt53v43yden
Daniel Jeremiah's top 50 prospects for 2019 NFL Draft 3.0
After taking some time to re-examine players coming out of the 2019 NFL Scouting Combine, Daniel Jeremiah updates his ranking of the draft's top 50 prospects. There's movement up and down the board.


 www.rotoworld.com/article/nfl-draft-preview/norris-nfl-draft-rankings-top-50

 bleacherreport.com/articles/2826988-matt-millers-scouting-notebook-insider-buzz-from-pro-days-and-latest-big-board

 walterfootball.com/nfldraftbigboard

 www.thephinsider.com/2019/3/13/18264554/clint-clearwaters-top-50-prospects-for-the-2019-nfl-draft

 www.sportingnews.com/us/nfl/news/nfl-draft-prospects-big-board-of-top-100-players/11reeksv3zeht1nxouj5psd3s2

Egyébként szerintem bármilyen listát rak be bárki, úgyis egy csomó olyan hang lesz, hogy ez mekkora faszság 😀 kíváncsi lennék minenki top50-jére, aki megszólja a többit 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van esetleg poziciókénti rangsor vmerre?
steelwolf
 thedraftnetwork.com/prospect-rankings
braxa88
Jézusom ez meg mi a szent lófasz. Ki írta ezt sok badarságot, iktriad vagy stez ???
Sixo
Alig van az első oldalon fehér - ergó nem stez írta. Nincs az első oldalon FCS-es prospekt - ergó nem én írtam.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 421 — LIGHTS OUT!
Van esetleg poziciókénti rangsor vmerre?
steelwolf
 thedraftnetwork.com/prospect-rankings
braxa88
Jézusom ez meg mi a szent lófasz. Ki írta ezt sok badarságot, iktriad vagy stez ???

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Van esetleg poziciókénti rangsor vmerre?
steelwolf
 thedraftnetwork.com/prospect-rankings
braxa88
Erdekes rangsor. Nem biztos, hogy az elsok kozott mentenem el, ha kellene rankings. xd
Stez
Maradj csak a saját listádnál...tudod 😉 Dupree, Billings, Hargreaves 😀
Klaci79
vs Diggs, Byard, Evans, Bosa, Frank Clark, esatobbi. xD
jo lesz nekem az, csak kihuzom rola a fehereket xd
Stez
Nyilván évi 3-4 első körrel betalál az ember 😀 😛
Klaci79
Ezekbol ketto volt elso koros, a tobbinek koze sem volt hozza, de ez mar itt off.

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Van esetleg poziciókénti rangsor vmerre?
steelwolf
 thedraftnetwork.com/prospect-rankings
braxa88
Köszi!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Van esetleg poziciókénti rangsor vmerre?
steelwolf
 thedraftnetwork.com/prospect-rankings
braxa88
Erdekes rangsor. Nem biztos, hogy az elsok kozott mentenem el, ha kellene rankings. xd
Stez
Maradj csak a saját listádnál...tudod 😉 Dupree, Billings, Hargreaves 😀
Klaci79
vs Diggs, Byard, Evans, Bosa, Frank Clark, esatobbi. xD
jo lesz nekem az, csak kihuzom rola a fehereket xd
Stez
Nyilván évi 3-4 első körrel betalál az ember 😀 😛
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Van esetleg poziciókénti rangsor vmerre?
steelwolf
 thedraftnetwork.com/prospect-rankings
braxa88
Erdekes rangsor. Nem biztos, hogy az elsok kozott mentenem el, ha kellene rankings. xd
Stez
Maradj csak a saját listádnál...tudod 😉 Dupree, Billings, Hargreaves 😀
Klaci79
vs Diggs, Byard, Evans, Bosa, Frank Clark, esatobbi. xD
jo lesz nekem az, csak kihuzom rola a fehereket xd

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Van esetleg poziciókénti rangsor vmerre?
steelwolf
 thedraftnetwork.com/prospect-rankings
braxa88
Erdekes rangsor. Nem biztos, hogy az elsok kozott mentenem el, ha kellene rankings. xd
Stez
Maradj csak a saját listádnál...tudod 😉 Dupree, Billings, Hargreaves 😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Van esetleg poziciókénti rangsor vmerre?
steelwolf
 thedraftnetwork.com/prospect-rankings
braxa88
Erdekes rangsor. Nem biztos, hogy az elsok kozott mentenem el, ha kellene rankings. xd

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Van esetleg poziciókénti rangsor vmerre?
steelwolf
 thedraftnetwork.com/prospect-rankings
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Van esetleg poziciókénti rangsor vmerre?
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor Brian Burs az idei Leonard Floyd ?