NFL meccsek Európában

47 feliratkozó

10 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 674
Sziasztok!
Idén nem lehet VIP jegyet venni a német meccsekre a roham előtt, mint tavaly?
Nem találok semmi infot.
csacsi
nincs infója senkinek?
NB2
 www.nfl.com/news/die-faqs-zu-den-frankfurt-games-2023?language=en-us

Itt azt írja, hogy kizárólag az előzetes regisztráció az egyetlen lehetőség jegyet foglalni, és nincsen többmeccses "egybenjegy", csakis egyes meccsekre tudsz jegyet venni, max 4-et.
Willie Parker
VIP-ről itt amúgy nem írnak semmit szerintem 😊
a reg megvan, csak ott volt lehetőség VIP-re is meg sima jegyre is
NB2
Ez az úgynevezett VIP


Wird es auch Dauerkarten geben?

Alle Karten werden als Einzelkarten verkauft. Es werden keine Dauerkarten angeboten.
10 hónapja
NB2 New England Patriots 21 930 — nabege2@yahoo.com
Sziasztok!
Idén nem lehet VIP jegyet venni a német meccsekre a roham előtt, mint tavaly?
Nem találok semmi infot.
csacsi
nincs infója senkinek?
NB2
 www.nfl.com/news/die-faqs-zu-den-frankfurt-games-2023?language=en-us

Itt azt írja, hogy kizárólag az előzetes regisztráció az egyetlen lehetőség jegyet foglalni, és nincsen többmeccses "egybenjegy", csakis egyes meccsekre tudsz jegyet venni, max 4-et.
Willie Parker
VIP-ről itt amúgy nem írnak semmit szerintem 😊
a reg megvan, csak ott volt lehetőség VIP-re is meg sima jegyre is
10 hónapja
Chimpyfon 13
Sziasztok!

Ha minden igaz, holnap es holnaputan lehet majd relokalni/modositani a season ticketet a Tottenham stadionban levo meccsekre.

Ha van ra igeny, tudok venni 3 plusz season ticketet, illetve masik 2 jegy elado lesz a Ravens-Titansre (haverom + parja a Bills-Jagsre jonnek).

Ha lesz ra lehetoset, a nyugati lelatoresz felso karely kozepso reszenek legaljara probalok majd jegyet venni (3as kategorias hely, vagy ha mar elkeltek akkor 4es category moge).

Ha erdekelne valakit, jelezzen.

Ha mashova szeretnetek a jegyet szerintem az is megoldhato.


Nem tervezek nyereszkedni rajta, a jegyarat kerem csak + a feek adott reszet.

Jegyarak:


Borbinho
Kedves Borbinho!

Ha lehetséges engem éredekelne a 2 jegy a ravens meccsre!

Előre is köszi!
10 hónapja
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok!
Idén nem lehet VIP jegyet venni a német meccsekre a roham előtt, mint tavaly?
Nem találok semmi infot.
csacsi
nincs infója senkinek?
NB2
 www.nfl.com/news/die-faqs-zu-den-frankfurt-games-2023?language=en-us

Itt azt írja, hogy kizárólag az előzetes regisztráció az egyetlen lehetőség jegyet foglalni, és nincsen többmeccses "egybenjegy", csakis egyes meccsekre tudsz jegyet venni, max 4-et.
Willie Parker
A Tottenham stadionos meccseknél se véletlen, hogy kivezették a season ticketet és csak a tavalyi bérletesek tudták megújítani.
Nem lennék meglepve, ha jövőre már erre se lenne lehetőségünk, illetve ha idéntől minden évben lenne 5-10% áremelés...

Eddig is minden jegy elkelt, drágábban is el fog, és ha nincs többé "bérlet", akkor ugyan azért a két jegyért 2x kell rendszerhasználati díjat fizetni majd...

Majd ha lesz évi 6-8 meccs EU-ban, akkor talán normalizálódhat....

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
10 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 674
Sziasztok!
Idén nem lehet VIP jegyet venni a német meccsekre a roham előtt, mint tavaly?
Nem találok semmi infot.
csacsi
nincs infója senkinek?
NB2
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vqkfka5cjl4ro6x6khft
Die FAQs zu den Frankfurt Games 2023
2023 NFL Frankfurt Games Ticket FAQs


Itt azt írja, hogy kizárólag az előzetes regisztráció az egyetlen lehetőség jegyet foglalni, és nincsen többmeccses "egybenjegy", csakis egyes meccsekre tudsz jegyet venni, max 4-et.
10 hónapja
NB2 New England Patriots 21 930 — nabege2@yahoo.com
Sziasztok!
Idén nem lehet VIP jegyet venni a német meccsekre a roham előtt, mint tavaly?
Nem találok semmi infot.
csacsi
nincs infója senkinek?
10 hónapja
zokeszt 7
Sziasztok,

Sajnos lekéstem a Frankfurti meccsre az előregisztrációt. Ha valakinek esetleg lenne regisztrációja de mégsem venne jegyet(tudom, lehetetlen) kérem keressen már meg. 4 jegyet szeretnék vásárolni, helyileg elég lenne 2-2 egymás mellett.(Ezt csak azért írom ha vásárlás után találná meg valaki a kommentem és szeretné eladni a jegyeit.)

Köszönöm előre is.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 591 — Kinek mit intézett a kormánya
Sziasztok!
A frankfurti Dolphins - Chiefs meccsre mekkora a realitása, hogy jegyhez lehet jutni?
A regisztrációról sikerült 24 órával lemaradnom. :/
Mondjuk tavalyi Brady meccs számait nézve nem sok. 😀
R4v3N
Nem a regisztrációtól függ, hanem hogy a jegyvásárlásnál mennyire vagy szerencsés
Érdemes már korábban felmenni a felületre, mert tavaly nem dobott ki mindenkit nyitásnál, hanem aki ott volt, előrébb állt a sorban, nem tudom ez idénre meg lett-e oldva, de nekem tavaly úgy sikerült jegyet venni a Packers-Giantsre, hogy a GMT 10-et félrenéztem és helyi idő 10 előtt már be voltam lépve
10 hónapja
R4v3N Kansas City Chiefs 143
Sziasztok!
A frankfurti Dolphins - Chiefs meccsre mekkora a realitása, hogy jegyhez lehet jutni?
A regisztrációról sikerült 24 órával lemaradnom. :/
Mondjuk tavalyi Brady meccs számait nézve nem sok. 😀
10 hónapja
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok!

Ha minden igaz, holnap es holnaputan lehet majd relokalni/modositani a season ticketet a Tottenham stadionban levo meccsekre.

Ha van ra igeny, tudok venni 3 plusz season ticketet, illetve masik 2 jegy elado lesz a Ravens-Titansre (haverom + parja a Bills-Jagsre jonnek).

Ha lesz ra lehetoset, a nyugati lelatoresz felso karely kozepso reszenek legaljara probalok majd jegyet venni (3as kategorias hely, vagy ha mar elkeltek akkor 4es category moge).

Ha erdekelne valakit, jelezzen.

Ha mashova szeretnetek a jegyet szerintem az is megoldhato.


Nem tervezek nyereszkedni rajta, a jegyarat kerem csak + a feek adott reszet.

Jegyarak:


"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
10 hónapja
csacsi New England Patriots 11
Sziasztok!
Idén nem lehet VIP jegyet venni a német meccsekre a roham előtt, mint tavaly?
Nem találok semmi infot.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 591 — Kinek mit intézett a kormánya
Azt lehet tudni, hogy hány jegyet lehet majd venni egyszerre? 2009-ben hatot lehetett még a wembleybe.
zinedine5
6
tavaly nekem engedte a rendszer a 8-at, de írtak 1 hónapra rá, hogy bocsi a hiba miatt, kettőt elveszünk (az árát azért becsülettel visszautalták)
10 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Azt lehet tudni, hogy hány jegyet lehet majd venni egyszerre? 2009-ben hatot lehetett még a wembleybe.
10 hónapja
NB2 New England Patriots 21 930 — nabege2@yahoo.com
Felső karéj milyen? Lehet egyáltalán valamit látni? 😊
10 hónapja
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Jegyárak Frankfurtban:



Megvenni június 27-től lehet a Dolphins @ Chiefs meccsre, július 11-től meg a Colts @ Patriots-ra.
Június 16-ig kell előregisztrálni itt: https://www.nfl.com/news/nfl-frankfurt-games-all-you-need-to-know

11 hónapja
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
Május 12. -én 9 órától lehet a Wembley season ticket-eket megújítani. Falcons-Jags re tudok elővételben jegyeket venni, ha valakit érdekel.
Szipeter
Szia ebben tudsz segíteni?
Vagy legalábbis bővebb információt adni róla? 🤗
tyuxy
149 GBP /db 207 szektor 1 sor 129-132 hely. Hétfőn kell megvennem. Kettő cimbi186-é lesz, de ha tutira kell neked is akkor jelezd.
11 hónapja
tyuxy 2
Május 12. -én 9 órától lehet a Wembley season ticket-eket megújítani. Falcons-Jags re tudok elővételben jegyeket venni, ha valakit érdekel.
Szipeter
Szia ebben tudsz segíteni?
Vagy legalábbis bővebb információt adni róla? 🤗
11 hónapja
ozibozi New York Giants 15 389
Sziasztok
Szerintetek idén melyik londoni meccsre éri meg elmenni elsősorban?
És hova érdemes ülni így “szűzen”?
Köszi elore is 🤗
tyuxy
Tökmindegy. A lényeg hogy a meccs előtt kint legyél. Nem hátrány a sör szeretete😉
11 hónapja
tyuxy 2
Sziasztok
Szerintetek idén melyik londoni meccsre éri meg elmenni elsősorban?
És hova érdemes ülni így “szűzen”?
Köszi elore is 🤗
11 hónapja
cimbi186 1
Május 12. -én 9 órától lehet a Wembley season ticket-eket megújítani. Falcons-Jags re tudok elővételben jegyeket venni, ha valakit érdekel.
Szipeter
Szia Szipeter!
Minket a feleségemmel érdekelne 2jegy, ha tudnál benne segíteni az nagyon klassz lenne.
11 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 674


A Jax tényleg lassan küöltözhetne Londonba
dancogo
Ha nem a Fulham hanem a Tottenham lenne Khanéké szerintem ebben az évtizedben megcsinálnák
zacknorb
Idén lesz kész a 150 millióból felépített új edzőkomplexum, és lassan kezd formálódni a 700 millió dolláros stadion renovácíós terv is. Szóval a Jaguars nem költözik Londonba.
iktriad
Ha te mondod...
11 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner


A Jax tényleg lassan küöltözhetne Londonba
dancogo
Ha nem a Fulham hanem a Tottenham lenne Khanéké szerintem ebben az évtizedben megcsinálnák
zacknorb
Idén lesz kész a 150 millióból felépített új edzőkomplexum, és lassan kezd formálódni a 700 millió dolláros stadion renovácíós terv is. Szóval a Jaguars nem költözik Londonba.
11 hónapja
Szipeter Cincinnati Bengals 1 524
Május 12. -én 9 órától lehet a Wembley season ticket-eket megújítani. Falcons-Jags re tudok elővételben jegyeket venni, ha valakit érdekel.
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 591 — Kinek mit intézett a kormánya


A Jax tényleg lassan küöltözhetne Londonba
dancogo
Ha nem a Fulham hanem a Tottenham lenne Khanéké szerintem ebben az évtizedben megcsinálnák
11 hónapja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 882 — Big Penix Energy


A Jax tényleg lassan küöltözhetne Londonba