NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 7 éve
4l3x Arizona Cardinals 230
Önbizalom növelésre mindenképpen jó volt ez a győzelem. Ráfért ez pár játékosra, különösen Floydra és John Brownra. Az kifejezetten tetszett, hogy J.J.Nelson több lehetőséget is kapott.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
A Hox ellen beárazódunk, de alapvetően nem fűzök túl sok reményt hozzá ennyire szar paszblokkolással, mivel futni nem nagyon fogunk ellenük.
silent7939
az lesz a kulcs szerintem, h mennyire tudjuk megfogni Johnsont.
(a másik oldalon meg Golden/Jones kettős vs mi szuper OTink.)
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A Hox ellen beárazódunk, de alapvetően nem fűzök túl sok reményt hozzá ennyire szar paszblokkolással, mivel futni nem nagyon fogunk ellenük.
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
DJ-re nincsenek szavak basszus. A forduló után vezeti a ligát scrimmage yardok tekintetében és ha csak a futottakat nézzük abban is a 3.

Mindettől függetlenül az első negyed kivételével láttam az egész meccset és a passz játékunk még mindig elég fos a fallal együtt.
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
győőőztünk!
ebből még 13-3 is lehet... 😉
Cardinalis
Na ja, megint simán vertünk egy Offense nélküli csapatot, annyira simán hogy a végén el is aludtam. De legalább büszkén lengett a cardinalsos pokróc a házon.
Hoztuk a kötelezőket, ez is jó munka volt, de innentől csak nehezebb lesz.
több mint 7 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
győőőztünk!
ebből még 13-3 is lehet... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kiraktuk Dysertet, Kerwynn Williamst meg visszahoztuk.
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Eh, ez tényleg messze volt a playoff szinttől, a két csapat egymást múlta alul, főleg az első félidőben. NBII szint 😊 De lényeg hogy megvan a W.
Jetset jó lenne elkapni otthon, aztán sanszosan jön egy vereség a Hawks ellen, majd az NFC döntő visszavágója a bye előtt. Jó lenne 4-4-gyel szünetre menni.
csongi
Szegény Bowles. De miért lenne borítékolható a vereség a Seattle ellen ? Már nem akarunk nagyot alkotni a szezonban ?
harras
Nagyot álmodni mindig lehet, de jelenleg a Hawks jobb formában van. Én mindenesetre egy 4-4-gyel kiegyeznék a bye weekre.

Szerkesztette: csongi
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Eh, ez tényleg messze volt a playoff szinttől, a két csapat egymást múlta alul, főleg az első félidőben. NBII szint 😊 De lényeg hogy megvan a W.
Jetset jó lenne elkapni otthon, aztán sanszosan jön egy vereség a Hawks ellen, majd az NFC döntő visszavágója a bye előtt. Jó lenne 4-4-gyel szünetre menni.
csongi
Szegény Bowles. De miért lenne borítékolható a vereség a Seattle ellen ? Már nem akarunk nagyot alkotni a szezonban ?
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
A hajnali meccs nem volt semmi 😀.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az új kezdő RG Earl Watford mivel Mathis IR-re került. Vagy Wetzel ha Iupati nem lesz bevethető a Jets ellen.
Elhoztuk a Dolphins PS-ből Ulrich John-t (G/T).



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Cooper kirakta a Pats. Eddig úgy néz ki mi jártunk jobban CJ-vel.
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Eh, ez tényleg messze volt a playoff szinttől, a két csapat egymást múlta alul, főleg az első félidőben. NBII szint 😊 De lényeg hogy megvan a W.
Jetset jó lenne elkapni otthon, aztán sanszosan jön egy vereség a Hawks ellen, majd az NFC döntő visszavágója a bye előtt. Jó lenne 4-4-gyel szünetre menni.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
amugy durva meccset tolt a secondary, minden WR le lehetett fogva, mert Gabbert sose talált célpontot, mindig futni kényszerült, vagy sackelték a sok várakozás miatt... 😀
braxa88
vagy Gabbert fölémellé dobta az üres elkapót vagy csúnya drop volt az elkapótól.
Fucu
igazábol ez egy Gabbert fikázos hsz volt, h mennyire fogalmatlan volt 😀
braxa88
Az irónia detektorom ki volt kapcsolva 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
amugy durva meccset tolt a secondary, minden WR le lehetett fogva, mert Gabbert sose talált célpontot, mindig futni kényszerült, vagy sackelték a sok várakozás miatt... 😀
braxa88
vagy Gabbert fölémellé dobta az üres elkapót vagy csúnya drop volt az elkapótól.
Fucu
igazábol ez egy Gabbert fikázos hsz volt, h mennyire fogalmatlan volt 😀
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A Fitz - DJohnson kettős az összes yard 90%-át szerezte.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
amugy durva meccset tolt a secondary, minden WR le lehetett fogva, mert Gabbert sose talált célpontot, mindig futni kényszerült, vagy sackelték a sok várakozás miatt... 😀
braxa88
vagy Gabbert fölémellé dobta az üres elkapót vagy csúnya drop volt az elkapótól.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Hát céges csapatépítéses paintball miatt kihagytam a meccset, hosszú idő után az első amit nem élőben néztem, erre pont most nyer a csapat. De ha ez kell a W-hez akkor feláldozom magam. 😊

Viszont highlightsot elnézve voltak hibák, de legalább megint volt pár (DJ, Campbell és Fitz) húzó játékos. Reméljük, hogy most beindulnak a srácok.
több mint 8 éve
4l3x Arizona Cardinals 230
A győzelem megvan. De a meccs első fele elég ramaty volt. Pozítivum, hogy az ellenfél hibáit ki tudták használni. Ezzel a győzelemmel talán lendületbe jön a csapat.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Fhúú jó meccs volt (de inkább a 2. félidő).
Campbell egy állat + Fitz is hozta magát rendesen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Szerintem jókor jött ez az önbizalomnövelő győzelem, a hosszú hét alatt lesz idő egy kicsit újraértelmezni a dolgokat.
A legutóbbi két PO részvételünk során az év elején voltunk lendületben és az fogyott el a végére, idén talán nem baj ha a szezon 2. felére pörögnek fel a srácok és áll össze a rendszer.
Mondjuk egy jó Palmer nagyon kellene, de félek hogy idén már nem fog nagyot robbantani, jövőre pedig jöhet a tanulóév egy újonccal...
Kexandro
Én inkább attól tartok, hogy túlságosan megnyugodnak. Szerintem Arians is.
több mint 8 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Szerintem jókor jött ez az önbizalomnövelő győzelem, a hosszú hét alatt lesz idő egy kicsit újraértelmezni a dolgokat.
A legutóbbi két PO részvételünk során az év elején voltunk lendületben és az fogyott el a végére, idén talán nem baj ha a szezon 2. felére pörögnek fel a srácok és áll össze a rendszer.
Mondjuk egy jó Palmer nagyon kellene, de félek hogy idén már nem fog nagyot robbantani, jövőre pedig jöhet a tanulóév egy újonccal...
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Ezen a meccsen ennyi elég volt, profin kihasználtuk hogy az ellenfélnek még nagyobb gondjai vannak. De amúgy ez szerintem nem volt playoff szint, főleg nem tavalyi szint. Van baj elég, a tavalyi utolsó alapszakasz meccs óta (SEA alázott) úgy érzem, főleg pszichés.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
John Brownt megéri játszatni fantasyban? Palmerrel az elmúlt 2 hétben nagyon jó volt, de most Stanton fogja őt keresni?
braxa88
Szerintem 1-2 hosszút megpróbál Smokey-ra dobni de szerintem Fitz lesz sokszor keresve (és néha erőltetve is és ezekből jöhet INT...)
Fucu
1 hosszu td bejön már jo vagyok 😊
braxa88
A Brown stimmelt a hosszúkra csak Jaron Brown-nak ment kettő hosszabb. 😊
Fucu
Jaronnak talán ha 1 ment, a többi target Johnnak ment
ez van, 3pont. nem baj, meg lesz a W


amugy durva meccset tolt a secondary, minden WR le lehetett fogva, mert Gabbert sose talált célpontot, mindig futni kényszerült, vagy sackelték a sok várakozás miatt... 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Van baja a D-nek futás ellen azért rendesen.