NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
John Brownt megéri játszatni fantasyban? Palmerrel az elmúlt 2 hétben nagyon jó volt, de most Stanton fogja őt keresni?
braxa88
Szerintem 1-2 hosszút megpróbál Smokey-ra dobni de szerintem Fitz lesz sokszor keresve (és néha erőltetve is és ezekből jöhet INT...)
Fucu
1 hosszu td bejön már jo vagyok 😊
braxa88
A Brown stimmelt a hosszúkra csak Jaron Brown-nak ment kettő hosszabb. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az első másfél negyed ismét jó szar volt és sajnos olyan érzésem van hogy nem mi voltunk nagyon jók hanem a 49ers játszott túl sok hibával.
A secondaryben ismét voltak kommunikációs hibák amiket továbbra sem sikerül megoldani.
Matyi slotban tolta de még jobban bele kell lendülnie.
Volt pass rush, Golden és Chandler Jones is ott volt Gabberten többször is. Campbell is király volt.

Stanton 5/20 amikor nem Fitzre dobott (6/8) de most ez is elég volt mert volt futás még akkor is amikor két csere G volt bent a sérült Iupati és Mathis helyett. David Johnson moster game (bár volt egy csúnya hibája pass prot-ben) fantasztikus ez a srác!

Momah villanása ST-ben nagyon kellett.

Jól használtuk ki a 49ers hibáit amik kulcs szitukban jöttek (FG-nál nekifutnak CatMannek, Hyde taunting megfutott first downnál stb. ).

Jó hosszú pihenő jön aztán MNF a Jets ellen.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
nyertünk!!!
kellett mint egy falat kenyér
2-3
ebből még 13-3 is meglehet... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Hajj eddig.....
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
John Brownt megéri játszatni fantasyban? Palmerrel az elmúlt 2 hétben nagyon jó volt, de most Stanton fogja őt keresni?
braxa88
Szerintem 1-2 hosszút megpróbál Smokey-ra dobni de szerintem Fitz lesz sokszor keresve (és néha erőltetve is és ezekből jöhet INT...)
Fucu
1 hosszu td bejön már jo vagyok 😊
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
John Brownt megéri játszatni fantasyban? Palmerrel az elmúlt 2 hétben nagyon jó volt, de most Stanton fogja őt keresni?
braxa88
Szerintem 1-2 hosszút megpróbál Smokey-ra dobni de szerintem Fitz lesz sokszor keresve (és néha erőltetve is és ezekből jöhet INT...)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
John Brownt megéri játszatni fantasyban? Palmerrel az elmúlt 2 hétben nagyon jó volt, de most Stanton fogja őt keresni?
braxa88
A jó ég tudja Stanton mit fog keresni, remélem nem a labdát 😊
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
John Brownt megéri játszatni fantasyban? Palmerrel az elmúlt 2 hétben nagyon jó volt, de most Stanton fogja őt keresni?
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Palmeren kívül Stinson és Fells sem utazik SF-ba.
Golden lesz a KR meg ugye spec team.

Silent: speedsternek ott van JJ Nelson. 😊

Hozható meccs elvileg de vannak fenntartásaim.
Fucu
Friscoban is kidőlt Bowman, talán nem reménytelen a meccs. De jó lenne most a Niners majd a Jets ellen 3-3-ra felállni. Onnan még akármi lehet 😊
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Palmeren kívül Stinson és Fells sem utazik SF-ba.
Golden lesz a KR meg ugye spec team.

Silent: speedsternek ott van JJ Nelson. 😊

Hozható meccs elvileg de vannak fenntartásaim.
Fucu
Jaja... csak a szélen annyira nem opció JJ a magasságával, illetve a mélységével 😀
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Palmeren kívül Stinson és Fells sem utazik SF-ba.
Golden lesz a KR meg ugye spec team.

Silent: speedsternek ott van JJ Nelson. 😊

Hozható meccs elvileg de vannak fenntartásaim.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Stanton time... Alapvetoen ezt a Friscot igy is el kellene verni, raadasul van egy olyan erzesem hogy magara fog talalni a csapat holnap.
Utana hosszu hetet kovetoen Jets otthon... Nem remenytelen ez, csak azt a franya fonalat kellene elkapni.

GO CARDS!!
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Chris Johnson és Branch ment IR-re.
Drew Butler cut.
Brittan Golden és Zac Dysert a PS-ből az 53-ba felhozva.
Kervynn Williams újra szerződtetve.

CJ és Branch közül csak az egyik hozható vissza 8 hét után. Szerintem CJ lesz a kiválasztott.
Fucu
Fasza, nincs elég probléma...
Ka'deemCarey25
Korházválogatott is leszünk hamarosan 😊 Goldennek örülök... szerintem jó kezű jó sebességű WR. Bár gondolom ST-ben fog szerepet kapni na meg néhány spéci felállásnal ahol szélre kell egy speedster elkapó. Dysert meg úgyis megy vissza ha CP aktív lesz.
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Chris Johnson és Branch ment IR-re.
Drew Butler cut.
Brittan Golden és Zac Dysert a PS-ből az 53-ba felhozva.
Kervynn Williams újra szerződtetve.

CJ és Branch közül csak az egyik hozható vissza 8 hét után. Szerintem CJ lesz a kiválasztott.
Fucu
Fasza, nincs elég probléma...
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Chris Johnson és Branch ment IR-re.
Drew Butler cut.
Brittan Golden és Zac Dysert a PS-ből az 53-ba felhozva.
Kervynn Williams újra szerződtetve.

CJ és Branch közül csak az egyik hozható vissza 8 hét után. Szerintem CJ lesz a kiválasztott.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 www.youtube.com/watch?v=8nkDpz31UXg


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Ha nagyon(!!!!) szar lesz a szezon, szerintetek kirúgják Arianst ? Nagyon veszítene a csapat vele, de nem hiszem hogy megtörténik
Heisman Trophy
Szerintem esélytelen. Egyrészt, nem lesz nagyon szar a szezon, másrészt az öreg helye kb. annyira beton, mint Garami Józsi bácsié volt az MTK-nál
Danny
én is bánnám (ha elmenne. a 49ers elleni meccset szerintem be kell húzni
Heisman Trophy
Ezzel a Stantonnal az felejtős.
Ka'deemCarey25
a 2 félisten csatája, epik lesz.

több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Ha nagyon(!!!!) szar lesz a szezon, szerintetek kirúgják Arianst ? Nagyon veszítene a csapat vele, de nem hiszem hogy megtörténik
Heisman Trophy
Szerintem esélytelen. Egyrészt, nem lesz nagyon szar a szezon, másrészt az öreg helye kb. annyira beton, mint Garami Józsi bácsié volt az MTK-nál
Danny
én is bánnám (ha elmenne. a 49ers elleni meccset szerintem be kell húzni
Heisman Trophy
Ezzel a Stantonnal az felejtős.
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 352 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ha nagyon(!!!!) szar lesz a szezon, szerintetek kirúgják Arianst ? Nagyon veszítene a csapat vele, de nem hiszem hogy megtörténik
Heisman Trophy
Szerintem esélytelen. Egyrészt, nem lesz nagyon szar a szezon, másrészt az öreg helye kb. annyira beton, mint Garami Józsi bácsié volt az MTK-nál
Danny
én is bánnám (ha elmenne. a 49ers elleni meccset szerintem be kell húzni

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Ha nagyon(!!!!) szar lesz a szezon, szerintetek kirúgják Arianst ? Nagyon veszítene a csapat vele, de nem hiszem hogy megtörténik
Heisman Trophy
Szerintem esélytelen. Egyrészt, nem lesz nagyon szar a szezon, másrészt az öreg helye kb. annyira beton, mint Garami Józsi bácsié volt az MTK-nál
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 352 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ha nagyon(!!!!) szar lesz a szezon, szerintetek kirúgják Arianst ? Nagyon veszítene a csapat vele, de nem hiszem hogy megtörténik

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
végülis játszhatna nálatok Gabbert is, szal annyira nem szar a helyzet
petey
Ez igaz.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
4l3x Arizona Cardinals 230
Ha jól emlékszem két évvel ezelőtt beugrott Stanton Palmer helyére 3 meccsre, abból kettő nyertünk és az egyik pont a 49ers ellen volt. Keserű szájízzel feküdtem le tegnap, de azért én még optimista vagyok a csapatot illetően.
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
ebből még 13:3 is lehet...

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
végülis játszhatna nálatok Gabbert is, szal annyira nem szar a helyzet
petey
Áhhh nem kell az... most jön 3 főműsoridős meccs... azokon mindig jók vagyunk. Oh wait! Mégsem 😀