NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Tényleg, ismer valaki egyáltalán hasonló kalibert punter poszton? Nekem senki sem ugrik be 😊
csongi
Lechler, Lee

több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Szar poszt a longsnappereké meg rúgóké. Canaday is több száz sikeres snap után egyet csúnyán elkúrt, és rögtön kb az lett az utolsó figyelmeztetés is egyben. A második hasonló baki után repült is. És ehhez még ráadásul nem is keresnek sokat a többiekhez képest.
CatMan viszont legalább nem rossz, főleg a rekord 60 yardos FG-ja után.
Ezeken a posztokon tényleg csak a zsenik maradnak meg évekig egy csapatnál (és az NFL-ben), mint Vinatieri vagy Janikowski. Tényleg, ismer valaki egyáltalán hasonló kalibert punter poszton? Nekem senki sem ugrik be 😊

Szerkesztette: csongi
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na közben megnéztem. Volt 3 punter tryouton:
Tim Masthay
Michael Palardy
Ryan Quigley
és 2 longsnapper:
Tyler Ott
Aaron Brewer.
Sosem gondoltam hogy punterekre és longsnapperkre fogunk vadászni, bár Buttler már az elején sem volt túl meggyőző a max 30-40 yardos puntjaival és ez jelenleg látva az O betlijeit igencsak számít.... a Bilssnek is olyan mezőnypozíciói voltak a puntjaink után hogy azt csak kevesen tudták volna elkúrni.

Szerkesztette: silent7939
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Elnézve a pats texanst nem is olyan gáz hogy kikaptunk...... Iszonyat jó ez a csapat.
silent7939
Azért a Texans nem egy Cardinals szint
Heisman Trophy
Reméljük....
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Canaday kibaszva, meglepő, mi? Niklas IR, Momah feljött PS-ből
Löfli
Christian is repült (idei 5. körös pick) valamint Shaq Riddick a PS-ből.
Fucu
Csináljuk a helyet a veteránoknak? Van arról valami infó kik jönnek tryout-ra?
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Canaday kibaszva, meglepő, mi? Niklas IR, Momah feljött PS-ből
Löfli
Christian is repült (idei 5. körös pick) valamint Shaq Riddick a PS-ből.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Canaday kibaszva, meglepő, mi? Niklas IR, Momah feljött PS-ből
Löfli
Niklast is ki kellett volna baszni a francba 😊 Mióta draftoltuk nem sok hozzáadott értéke volt. Most mennyit volt pályán? 1snapet? Meg is sérült.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Canaday kibaszva, meglepő, mi? Niklas IR, Momah feljött PS-ből


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nagyon messze a vége, de van egy olyan érzésem most, hogy ez a szezon kuka lesz.
Ha a köv. két csoportmeccset magabiztosan nyerjük akkor talán elkezdek bizakodni 😊
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Floyd agyrázkódás protokolban van.
Niklas összeszedett egy erősebb csukló sérülést.
Butler pedig boka/Achilles sérülést szenvedett.

Sanszos hogy hozunk egy puntert mert CatMan nem puntolhat többször.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Hát még mindig nem fogtam fel, hogy ilyen szar játékot alkottunk.

Valamit nagyon rendbe kell tenni a fejekben, mert ezt már nem tudom Canadey nyakába varni, igaz hibázott, de koránt sem rajta ment el a meccs. :S
több mint 8 éve
4l3x Arizona Cardinals 230
Kedden jön 9 figura próbajátékra. Kíváncsi leszek kik lesznek azok. És egyáltalán beválik-e valamelyik.
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Reggel kihagytam a pozitívumok közül CatMan 60 yardos FG-ját! Az meglepő volt nem kicsit. 😊
Fucu
ezüstérmes FG 😊
That boot was one yard shy of the Cardinals' record-long FG. Jay Feely had a 61-yarder against the Bills, coincidentally, in 2012.
Cardinalis
Akkor is kikaptunk 😀 sőőőt ha jól láttam 71-ben nyertünk utoljára a bills ellen idegenben
silent7939
De legalább rekord nagy FG-ket tudunk nekik rúgni 😀

Viszont szerintem ez most arra legalább jó volt, hogy mindenki egy kicsit visszaszálljon a földre és magába nézzen. Azt hiszem kicsit túl voltunk hájpolva az utóbbi időben, de a realitás az hogy még mindig nem vagyunk abszolút SB favoritok. Sőt... Mikor voltunk azok? 😊
Remélem most mindenki vért iszik a héten és lezúzzuk otthon a Kosokat. Aztán meg természetesen a Ninerst 😊

Szerkesztette: csongi
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Reggel kihagytam a pozitívumok közül CatMan 60 yardos FG-ját! Az meglepő volt nem kicsit. 😊
Fucu
ezüstérmes FG 😊
That boot was one yard shy of the Cardinals' record-long FG. Jay Feely had a 61-yarder against the Bills, coincidentally, in 2012.
Cardinalis
Akkor is kikaptunk 😀 sőőőt ha jól láttam 71-ben nyertünk utoljára a bills ellen idegenben
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Reggel kihagytam a pozitívumok közül CatMan 60 yardos FG-ját! Az meglepő volt nem kicsit. 😊
Fucu
ezüstérmes FG 😊
That boot was one yard shy of the Cardinals' record-long FG. Jay Feely had a 61-yarder against the Bills, coincidentally, in 2012.

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Reggel kihagytam a pozitívumok közül CatMan 60 yardos FG-ját! Az meglepő volt nem kicsit. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Szánalmas volt.... úgy nyeltük a futást mint kacsa a nokedlit. Ekkora betlit utoljára talán csak a Hox ellen láttam. Arians is el volt varázsolva.... hihetetlen szar dolgokat hívtak O oldalon. Fells baszott jól tolta, de neeeem.... nem hívunk rá több paszt. Na mind1... el kell felejteni, tovább kell menni.

Most már tippelni sem merek a következő meccsekre mert ekkora outcoachingot rég láttam mint amit tegnap.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Inkább írom mi volt pozitív a meccsen
- PP egykezes INT
- a safety (nem gondoltuk hogy bármilyen formában is meg tudjuk fogni a futást)
- Tony Jefferson forced fumble (amit Matyi sikeresen kifocizott az oldalvonalon kívülre ---> facepalm)

Ezeken kívül egy nagy kalap szar volt az egész csapat játékosostól edzőstől.
Az a leghihetetlenebb hogy egyetlen dolgot kellett volna csinálni: megállítani a futást = 206 futott yardot engedett a védelem. Tapsvihar!!

A PO nagyjából a következő két meccsen múlik.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nem volt ma szerencsénk
Danny
mármint geciszarok voltunk minden téren


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Nem volt ma szerencsénk, minden rossz fele pattant. Van ilyen, inkább most, mint a PO-ban, ahova be fogunk jutni és ott fogunk jól játszani 😊
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Tudom hogy még nincs is vége a meccsnek, de ez a mai produkció a nagybetűs SZÁNALOM volt. Long snapperen menjen el az idény? Vicc. Jó, még csak a harmadik meccs, de akkor is. Ha valaki megnézi a mai teljesítményünket, körberöhögi a super bowl vágyainkat. PO se lesz így...
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ma korai meccs a Bills otthonában!!

Sammy Watkins nem játszik szóval fogni kell a futást aztán hajrá.
Jó idő lesz így a passzjátékunknak is működnie kell majd főleg hogy a Bills védelem sok yardot nyalt be a levegőben az első két meccsén.

Watford kezd Mathis helyén RG-ként tuti a fal jobb oldaláról jön majd a nagy nyomás Palmerre.

Go Cardinals!!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hatalmas gratuláció a válogatottnak. Nagyot játszottak a második félidőben!!!!!! 🏈😀
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Elnézve a pats texanst nem is olyan gáz hogy kikaptunk...... Iszonyat jó ez a csapat.
silent7939
mármint a Cardinals, a Pats, vagy a Texans? 😛
Löfli
A Pats-re gondoltam.
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 352 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Elnézve a pats texanst nem is olyan gáz hogy kikaptunk...... Iszonyat jó ez a csapat.
silent7939
Azért a Texans nem egy Cardinals szint

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz