NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
végülis játszhatna nálatok Gabbert is, szal annyira nem szar a helyzet

több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A Pats-et nullázza a Bills, a Jags megveri a Coltsot, a Panthers és mi meg bukdácsolunk a tavalyi menet után. Ilyen az NFL 😊
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Üdv a klubban 😊
Hosszú még a szezon, lesznek itt még nagy feltámadások és pofára esések, szinte biztos vagyok benne, hogy vagy ti, vagy mi például magunkhoz térünk. A kérdés csak annyi, hogy ki és mikor 😊
gabokocka
Én nálatok nem látok akkora tanácstalanságot.
silent7939
Meh? Most lettünk rommá alázva a sporttv nyilvánossága előtt 😊 Bár végül is az nem tanácstalanság, ha szar vagy, ebben van igazság 😊
gabokocka
Gabó ne forgasd ki a szavaim 😊 Arra gondoltam hogy O oldalon nincs akkor tanácstalanság, van koncepció abban amit játszotok, míg nálunk jelenleg ennek halován szikráját sem látni. Nálatok a secondary tűnik homálynak, ha az rendben lesz akkor feltámoadtok 😊
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Üdv a klubban 😊
Hosszú még a szezon, lesznek itt még nagy feltámadások és pofára esések, szinte biztos vagyok benne, hogy vagy ti, vagy mi például magunkhoz térünk. A kérdés csak annyi, hogy ki és mikor 😊
gabokocka
Én nálatok nem látok akkora tanácstalanságot.
silent7939
Meh? Most lettünk rommá alázva a sporttv nyilvánossága előtt 😊 Bár végül is az nem tanácstalanság, ha szar vagy, ebben van igazság 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Üdv a klubban 😊
Hosszú még a szezon, lesznek itt még nagy feltámadások és pofára esések, szinte biztos vagyok benne, hogy vagy ti, vagy mi például magunkhoz térünk. A kérdés csak annyi, hogy ki és mikor 😊
gabokocka
Én nálatok nem látok akkora tanácstalanságot.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Üdv a klubban 😊
Hosszú még a szezon, lesznek itt még nagy feltámadások és pofára esések, szinte biztos vagyok benne, hogy vagy ti, vagy mi például magunkhoz térünk. A kérdés csak annyi, hogy ki és mikor 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ugye ma nem leszünk szetfutva és szét sackelve?
silent7939
de
Löfli
Basszus.... Ettől féltem 😁
silent7939
Futva nem de passzolva igen Keenum által... 😀
Botrány volt ahogy a kulcs szituációkban a fasz rossz végén voltunk (saját hibánkból).

Palmer agyrázkódás gyanú ráadásul rövid héten. Tehát lelkileg van idő felkészülni hogy Stanton kezd a 49ers ellen.

Twitteren írtam hogy csapattal szembeni idei elvárásaimat szépet kibasztam a kukába.
Innentől nekem minden győzelem ajándék.
Fucu
Annyira el voltam keseredve hogy az első félidő után kinyomtam mindent.... ez nagyon nagyon gáz.... a második meccs ahol olyan szinten outcoachingolják BA támadósorát hogy fájdalmas nézni. Ami feltűnt hogy elvileg baromi jó elkapóink vannak és mégis képtelenek elszakadni a cornerektől.... függetlenül attól hogy ki az. Nem akarok fikkantani mert az öreg nagy varázsló, de mintha az ami az előző szezonban működött az most abszolút nem, vagy meg sem próbáljuk, vagy nagyon durván átlátszó. Az egész olyan mintha nem lenne normális playbook. Azt már meg sem említem hogy abszolút hülye hívásai vannak.... az endzone sarkába Brown futja a routot??? Ez komoly? Az 1 fejjel magasabb cornerek mögé? Miért nem JJ Nelson baszki? És ezt megjátszuk kétszer is... Nem tudom mi az mi elromlott, de most nem egy rövid ht kellene hanem egy Bye week, de arra várhatunk.

Palmert meg ideje nyugdíjazni. Varázsolt 3 évig, de úgy néz ki kiürült a tank. Stantont el kell felejteni és remélem BA nem gondolja komolyan amit modott hogy CP visszavonulása után megkapja a lehetőséget. Hozni kell egy első körös QB-t nincs mese. Eddig tudtunk a zavarosban halászni.

Amúgy nem tudom észre vette-e valaki de az első félidőben komoly zavar és meg nem értés volt a védelemben is. Írtam is az eredménykövetőben. Közvetlen utánna jött is a nagy play Britt-től. Ugyhogy ott sincs minden rendben.

A PO elment... sosem voltunk arról híresek hogy fel tudtunk állni és ezek nem csak épphogy zakók voltak hanem le lettünk játszva a pálya minden szegmensében.

Bocs ha hosszú volt, de kijött.
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Akkor újratervezés. Csoportgyőzelem ebből már nem lesz, valószínűleg a playoffot is a kanapéról nézi a csapat januárban. El kell gondolkodni az irányítókérdésen is, mert látszik hogy Stanton a büdös életben nem lesz stabil kezdő, Palmer meg ha így folytatja, lehet hogy az utolsó idényét tolja.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ugye ma nem leszünk szetfutva és szét sackelve?
silent7939
de
Löfli
Basszus.... Ettől féltem 😁
silent7939
Futva nem de passzolva igen Keenum által... 😀
Botrány volt ahogy a kulcs szituációkban a fasz rossz végén voltunk (saját hibánkból).

Palmer agyrázkódás gyanú ráadásul rövid héten. Tehát lelkileg van idő felkészülni hogy Stanton kezd a 49ers ellen.

Twitteren írtam hogy csapattal szembeni idei elvárásaimat szépet kibasztam a kukába.
Innentől nekem minden győzelem ajándék.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ugye ma nem leszünk szetfutva és szét sackelve?
silent7939
de
Löfli
Basszus.... Ettől féltem 😁
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ugye ma nem leszünk szetfutva és szét sackelve?
silent7939
de


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ugye ma nem leszünk szetfutva és szét sackelve?
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ezt is megéltük.... Fantasyben Palmert padra tettem és Bortlest állítottam be helyette...
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
NFL
16 órája ·
🚨 INTERCEPTION OF THE YEAR ALERT! 🚨
Patrick Peterson is unreal. #AZvsBUF
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/14510688_10154218709126263_1372700491586207744_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=oXlisN5u7XMQ7kNvgHIItt5&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=An1cIChFim_Iv-KMjSztFex&oh=00_AYDMx2ysj-jSrcrTwCgFLQoWNC26B1j45AiY6ZpONjc9yQ&oe=670E2DF1
1 Mio. Aufrufe · 26.952 Reaktionen | 󾟹 INTERCEPTION OF THE YEAR ALERT! 󾟹 Patrick Peterson is unreal. #AZvsBUF | By NFL | Facebook
󾟹 INTERCEPTION OF THE YEAR ALERT! 󾟹 Patrick Peterson is unreal. #AZvsBUF

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tényleg, ismer valaki egyáltalán hasonló kalibert punter poszton? Nekem senki sem ugrik be 😊
csongi
Lechler, Lee
mustaine
King sztem a legjobb.
Ka'deemCarey25
Dustin Colquitt a legnagyobb király.
empty taxi
Johnny "real football" Hekker
alatriste
 www.youtube.com/watch?v=ud2DPXoMSVk#t=12
empty taxi
Nflről volt szó, nem collegeról.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Tényleg, ismer valaki egyáltalán hasonló kalibert punter poszton? Nekem senki sem ugrik be 😊
csongi
Lechler, Lee
mustaine
King sztem a legjobb.
Ka'deemCarey25
Dustin Colquitt a legnagyobb király.
empty taxi
Johnny "real football" Hekker
alatriste
 www.youtube.com/watch?v=ud2DPXoMSVk#t=12


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tényleg, ismer valaki egyáltalán hasonló kalibert punter poszton? Nekem senki sem ugrik be 😊
csongi
Lechler, Lee
mustaine
King sztem a legjobb.
Ka'deemCarey25
Dustin Colquitt a legnagyobb király.
empty taxi
Johnny "real football" Hekker


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Jött Ryan Quigley (P), nem sokkal jobb, mint Butler... jött még Aaron Brewer (LS), remélem annyit lesz hírekben, mint anno Mike Leach. Alani Fua (LB) IR, és leigazoltuk Joplo Bartut (szintén LB)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Dustin Colquitt a legnagyobb király.
empty taxi
Most a meccsen rugott megint kezdesnek egyet felpalyarol, es addig volt a levegoben, meg olyan pontos volt, hogy a fel yardosukon szedtuk fol. Na onnan vezethetnek drive-ot. De rajta kivul is vannak kivalo punterek, csak ez ilyen szakma, nem ismeri oket senki. Ezert mennek a viccek, hogy a "punter is ember", stb.
ulpianus
Én inkább arra gondoltam, hogy vannak-e punter legendák, akiket sokáig emlegetnek. Hall of Famer long snapperről vagy punterről nem nagyon beszél soha senki 😊
csongi
 www.profootballhof.com/players/ray-guy/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Dustin Colquitt a legnagyobb király.
empty taxi
Most a meccsen rugott megint kezdesnek egyet felpalyarol, es addig volt a levegoben, meg olyan pontos volt, hogy a fel yardosukon szedtuk fol. Na onnan vezethetnek drive-ot. De rajta kivul is vannak kivalo punterek, csak ez ilyen szakma, nem ismeri oket senki. Ezert mennek a viccek, hogy a "punter is ember", stb.
ulpianus
Én inkább arra gondoltam, hogy vannak-e punter legendák, akiket sokáig emlegetnek. Hall of Famer long snapperről vagy punterről nem nagyon beszél soha senki 😊
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Dustin Colquitt a legnagyobb király.
empty taxi
Most a meccsen rugott megint kezdesnek egyet felpalyarol, es addig volt a levegoben, meg olyan pontos volt, hogy a fel yardosukon szedtuk fol. Na onnan vezethetnek drive-ot. De rajta kivul is vannak kivalo punterek, csak ez ilyen szakma, nem ismeri oket senki. Ezert mennek a viccek, hogy a "punter is ember", stb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
King sztem a legjobb.
Ka'deemCarey25
Nagyot rug, tul is rugja a STet, az idozitessel is vannak gondjai. Mondtam mar, hogy jo nagyokat rug?
Akkor mar inkàbb Lecher, ha a karrierjet nezzuk.
Vannak kivalo punterek, akik eveken at jok. Nem is egy.
ulpianus
Butlernél a liga 95%-ának jobb puntere van, abban azért szten egyetértünk☺
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Tényleg, ismer valaki egyáltalán hasonló kalibert punter poszton? Nekem senki sem ugrik be 😊
csongi
Lechler, Lee
mustaine
King sztem a legjobb.
Ka'deemCarey25
Dustin Colquitt a legnagyobb király.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
King sztem a legjobb.
Ka'deemCarey25
Nagyot rug, tul is rugja a STet, az idozitessel is vannak gondjai. Mondtam mar, hogy jo nagyokat rug?
Akkor mar inkàbb Lecher, ha a karrierjet nezzuk.
Vannak kivalo punterek, akik eveken at jok. Nem is egy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Tényleg, ismer valaki egyáltalán hasonló kalibert punter poszton? Nekem senki sem ugrik be 😊
csongi
Lechler, Lee
mustaine
King sztem a legjobb.