NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
megjött a color rush mez dizájn, kár, hogy nem fogjuk meccsen használni, mert amúgy jól néz ki szerintem

 www.azcardinals.com/assets/images/imported/ARI/photos/article/MainSeptember2016/MathieuColorRushMAIN.jpg
Löfli
Nekem nagyon bejön ez a mez.
Hülye Frisco elront mindent.. 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Hogy hívják a hölgyet?
 gfycat.com/SilkyBadDuck
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy eszembe jutott a bad snap kapcsán, hogy szerencsétlen long snapperek nevét is csak akkor ismeri meg az ember amikor hibáznak, amúgy totál láthatatlanok mindig. Kit érdekel, ha 100-ból 99-szer jól végzi a dolgát, ha egy fontos pillanatban elbassza...
csongi
El kell menni amatőr bűvésznek, és mindjárt megismeri őket az egész ország 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
andree Arizona Cardinals 1 725
Amúgy eszembe jutott a bad snap kapcsán, hogy szerencsétlen long snapperek nevét is csak akkor ismeri meg az ember amikor hibáznak, amúgy totál láthatatlanok mindig. Kit érdekel, ha 100-ból 99-szer jól végzi a dolgát, ha egy fontos pillanatban elbassza...
csongi
Mike Leach azért jó arc volt. Emlékszem az almost drafted feliratú pólójára 2-3 éve draft napján.
több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 444
megjött a color rush mez dizájn, kár, hogy nem fogjuk meccsen használni, mert amúgy jól néz ki szerintem
Löfli
Ez nagyon durván jól néz ki...
Tán az eddigi legjobb colour rush 😊
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
megjött a color rush mez dizájn, kár, hogy nem fogjuk meccsen használni, mert amúgy jól néz ki szerintem

 www.azcardinals.com/assets/images/imported/ARI/photos/article/MainSeptember2016/MathieuColorRushMAIN.jpg


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Amúgy eszembe jutott a bad snap kapcsán, hogy szerencsétlen long snapperek nevét is csak akkor ismeri meg az ember amikor hibáznak, amúgy totál láthatatlanok mindig. Kit érdekel, ha 100-ból 99-szer jól végzi a dolgát, ha egy fontos pillanatban elbassza...
több mint 8 éve
harras Arizona Cardinals 515
Palmer kontra Winston hát nem lesz könnyű, tavaly is úgy láttam, mikor Mariotta-t istenítették leginkább mindenhol, hogy ez a Jameis gyerek egy erőmű, nagyon sokra viheti még a csapatát.
Nagyon szeretném, hogy a mi klasszis QB-nkat is olyan harcossá változtassák a következő öt hónapra, hogy a szezon utolsó meccsén ott legyünk. És megnyerjük.

Szerkesztette: harras
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ka'deem: Kevin Kolb volt az irányító. A sötét korszak. 😀 (meg a második meccs volt 4éve)

Csongi: Brandon Williams a srác neve azért jegyezzük fel mert bár szopatták rendesen de jó mentorok vannak mellette és jó lesz ő.

Amúgy Tony Jefferson is állat volt de ő is hibázott egyszer-kétszer.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azért a corner poszt kurva vékony, az a srác PP másik oldalán, el is felejtettem a nevét, még egyáltalán nem NFL szint. Ott szopatták, ahol érték.
Amúgy jó lesz ez, érezni lehetett, hogy első meccs, majd felpörögnek és zúzunk 😊
több mint 8 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
na túl vagyok az idegbajon... meg lehetett volna nyerni ezt a meccset... Fitz a meccs embere, jó lesz ez, alapvetően reményteljes a csapat, nem biztos h baj, h a nagy várakozások fényében egy hidegzuhannyal kezdjük a szezont... 😉
GO CARDS!

THIS IS THE WAY
több mint 8 éve
andree Arizona Cardinals 1 725
Kicsit kevésbé döcögős kezdést vártam. Nagyon nem szidnék senkit, de a sok kis apró hülyeség összeállt egy szoros vereséggé. Pánikolni azért én se kezdek el. Össze fog ez állni.
több mint 8 éve
4l3x Arizona Cardinals 230
Nem vagyok vidám. Az első két negyed az gáz volt. Javulást várok a következő meccsre.
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Na, arra a gyepfeltörlésre azért én nem rakok nagy tétben xD
Wyatt
Jah igazad van várjuk meg meddig juttok...😏
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 www.sportingnews.com/nfl/news/larry-fitzgerald-retirement-plans-after-season-cardinals/ftc1hwblmqnq1vufbbynrq3xp?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
empty taxi
Meg is van az idei győztes.
ervinator
Úgy látszik csak Rapoport kavarta szokásához híven a szart:
 twitter.com/RapSheet/status/775332579922874368


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, arra a gyepfeltörlésre azért én nem rakok nagy tétben xD

több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Emlékszem mekkora underdogok voltunk 4 éve és mégis levertük őket Bradys-től Gronkos-tól mindenestől együtt, asszem még Hernandez is ott volt, pedig nagy francishe irányító keresgélés közepette voltunk akkoris azt se tudom már ki volt a QB azon a meccsen. Első meccs volt nem állt még össze a gárda, ezért nyert a Patriots ennyi. Amit akkor adott a sors most elvette (Gotsowski blokkolt FG). SB-n meg feltöröljük velük a gyepet azt kész. Am kövi meccs sem lesz sokkal könnyebb sőt. Winston fasza nagyon, de addigra összeállnak a dolgok Speedy B. sem lesz annyira limitált szerepkörben szóval adva van a W csak összeszedik magukat a fiúk.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
én nem dőlök a kardomba, inkább bosszantó vereség volt ez. 3. kísérletes védekezésünk egyáltalán nem volt, pass rush az első félidőben 0, a támadóknál palmer sem érezte annyira a ritmust, mint általában. david johnson és fitzgerald kurvanagy, és a támadófal is jó volt, egy két hibát leszámítva. a hosszú meccsnyerő field goal egyszer bejön, egyszer nem, négy éve mi is így nyertünk a Foxboroban. javulni fog ez a csapat folyamatosan, simán kell nyerni a bucs ellen.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk nem kell a kardotokba dőlni.

1. Week 1 teljesítmény nem igazán mérvadó.

2. Mi úgy játszunk majd a Patriots ellen, hogy idegenbe megyünk, rövid héten, a Pats meg bye weekről jön... Lesz Brady, lesz Gronk, és a két kezdő T is lesz. Szóval vélhetően nekünk is L lesz a meccs, tehát ezzel a vereséggel nem kerültetek lépéshátrányba.

3. AFC csapat, tehát a tiebreakereknél is kisebb a jelentősége

Annyi, hogy országosan adott meccsen mindig szívás kikapni, de nem hiszem, hogy ez akkora pofon lenne, ami lent tartja a csapatot.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Nem akarok sajnálkozó hangvételű kommentet írni, sajnos csak a 2ik félidőt láttam, majd megnézem az egész meccset. DE! Ti vagytok az egyik legszimpibb csapat az NFCből (a másik talán a Packers)
Fitz-et évek óta imádom, fantasztikus játékos még mindíg. Palmer is rettentő szimpi QB, nagyon össze vagytok rakva. Ez a meccs egy nuanszon múlt, most nekünk jött ki a lépés, igazából ennyi. Nem lenne szar még 1x összefutni veletek! 😊 Hajrá Cards, hajrá Pats! 😊

több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nagyobb anyázást vártam 😊
Jó kis meccs lett volna ha mi nyerünk de így bosszankodhatunk.
Nagy lehetőség volt de nem éltünk vele.
Nem tudtuk dominálni a falakat pedig erre gyúrunk 2 éve.
Hülye szabálytalanságok (Minter roughing the passer kivédekezett 3rd downnál) elcseszett védekezések (Brandon Williams megtapasztalta mi az NFL).
Az OL elfelfogadható volt.

Két labdát szereztünk mégis kikaptunk...

On to Bucs.
Fucu
Hááát most hogy megnéztem az összefoglalót....
A secondary nem volt a helyzet magaslatán és bár valóban szar volt a snap Catman kihagott fg-jánál, de a rúgás pillanatában a laszti bőven rendben volt.
Na mind1.... majd vasárnap a bucs ellen. Vagy nem mert Winston is elég pontosan osztja a hosszúkat.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nagyobb anyázást vártam 😊
Jó kis meccs lett volna ha mi nyerünk de így bosszankodhatunk.
Nagy lehetőség volt de nem éltünk vele.
Nem tudtuk dominálni a falakat pedig erre gyúrunk 2 éve.
Hülye szabálytalanságok (Minter roughing the passer kivédekezett 3rd downnál) elcseszett védekezések (Brandon Williams megtapasztalta mi az NFL).
Az OL elfelfogadható volt.

Két labdát szereztünk mégis kikaptunk...

On to Bucs.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
47 yardról, de szörnyű volt a snap.

Fitz egy állat, fantasztikus játékos. Johnson cut back-jei is élményszámba mennek. Arians jól menedzselte a végét, a DB blitz-ek ültek. Palmer volt gyengébb majd három negyeden keresztül.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
De jó hogy ink aludtam 😀

Koton mekkora fg-t hagyott ki?

Nem voltak túl jó esélyeink..... főműsoridő is csere QB is.... 😊

Szerkesztette: silent7939
több mint 8 éve
Rozo Arizona Cardinals 1 749 — CARDINALS FAN
Hát ezt a meccset gyorsan felejtsük is el.
Az elején O és a D is totál homály volt, a végén pedig megint bokán lőtte magát a csapat.

Pozitívum viszont Fitz és DJ menetelése.