Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Most hogy mondod 😊 Már írom is.

Az gáz... akkor frissíteni kellene a forum motortsilent7939


Ötletdoboz.catattack
silent7939
már rég tudjuk

a megoldás, ha az új hozzászólásokra nyomsz a topikoknál és az egér tekerőjével lefele olvasod a dolgokat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Most hogy mondod 😊 Már írom is.

Az gáz... akkor frissíteni kellene a forum motortsilent7939


Ötletdoboz.catattack
több mint 12 éve
catattack 3 520
Az gáz... akkor frissíteni kellene a forum motortsilent7939


Ötletdoboz.
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Az gáz... akkor frissíteni kellene a forum motort

Tudja valaki hogy kell beállítani hogy mindig a legfrissebb commentek legyenek elől???silent7939
Olyan lehetőség nincs.catattack
több mint 12 éve
catattack 3 520
Tudja valaki hogy kell beállítani hogy mindig a legfrissebb commentek legyenek elől???silent7939
Olyan lehetőség nincs.
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tudja valaki hogy kell beállítani hogy mindig a legfrissebb commentek legyenek elől???
több mint 12 éve
catattack 3 520
Doucet újabb 2 évre in da hauz! Lájk 😊csongi
reggel láttam örülök. (mellesleg ez a hír volt a napom fénypontja)Fucu
Akkor elb.szott egy napod lehetett!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Doucet újabb 2 évre in da hauz! Lájk 😊csongi
reggel láttam örülök. (mellesleg ez a hír volt a napom fénypontja)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Doucet újabb 2 évre in da hauz! Lájk 😊csongi
ment a +1 😊

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
...Az hogy PO-ba ért vele a Broncos az eleve csodaszámba megy....azon kívül hogy jó a PR-ja.silent7939
nagy pízek mozognak itten, kell a PR 😉
egyébként a PO-ban tovább is léptek egyet, a WC meccsen elkapták ugye a Steelerst, és nekem úgy tűnt, hogy Ben papánál jobban nyomta, de igaz, hogy az öreg akkor szerintem eléggé maga alatt teljesített...

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Doucet újabb 2 évre in da hauz! Lájk 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ajánlom ulpianus korábbi írását a blogra: http://bowlhu.blog.hu/2011/11/20/denver_broncos_gameplan_pro_es_kontra

nem tudok többet mondani, mint hogy meccseket nyer



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
FUCU! Vagy valaki hozzáértő!

Magyarázza már el nekem valaki hogy mit látnak Tebow-ban ami miatt bárki is leszerződtetné kezdő QB-nak. Én nem értem. Megnéztem elég sok meccsét és én még Bartelt sem adnám oda érte. Az hogy PO-ba ért vele a Broncos az eleve csodaszámba megy.
Tehát valaki elemezze ki nekem, nekünk sötét Cards fanoknak hogy mi ez az őrület, azon kívül hogy jó a PR-ja.
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Mellesleg Jarrett Bush jön vizitre ma.
Hogy ki ő? Volt Packerses. Ugye mindenki emlékszik arra az ominózus pontzáporos Cardinals-Packers WC meccsre? Na az egyik CB akit szívattak egész meccsen Mike Adams Cards CB) volt. De a Packersnél is volt egy játékos... igen Bush 😊Fucu
csupa jóhír... :/Cardinalis
ezt csak érdekesség képen írtam.
CB és Safety pozston is játszott, tehát sokoldalú. Kérdés mennyire megbízható mostanság.Fucu
Amennyire emlékszem rá, CB-ként sz@r volt, de safety-ként mintha jobban teljesített volna. Nameg special team-ben nem volt rossz. 😊 Ennél azért ütősebb játékost is találhatnánk. 😀
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Tudom ezt nem kellene, de talán minden és mindenki a helyée került😊
Pm csapatba, Tim meg a padra 😀
És ezzel vége a hisztérának meg a drámaszakkörnek 😂 😂 😂

na, a Peyton kérdés lezárva, átnyergelt a pacikra.Cardinalis
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
na, a Peyton kérdés lezárva, átnyergelt a pacikra.

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bush mellett az ex-Steelers-es William Gay is jön látogatóba (Horton embere, le is igazoljuk szerintem)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mellesleg Jarrett Bush jön vizitre ma.
Hogy ki ő? Volt Packerses. Ugye mindenki emlékszik arra az ominózus pontzáporos Cardinals-Packers WC meccsre? Na az egyik CB akit szívattak egész meccsen Mike Adams Cards CB) volt. De a Packersnél is volt egy játékos... igen Bush 😊Fucu
csupa jóhír... :/Cardinalis
ezt csak érdekesség képen írtam.
CB és Safety pozston is játszott, tehát sokoldalú. Kérdés mennyire megbízható mostanság.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Mellesleg Jarrett Bush jön vizitre ma.
Hogy ki ő? Volt Packerses. Ugye mindenki emlékszik arra az ominózus pontzáporos Cardinals-Packers WC meccsre? Na az egyik CB akit szívattak egész meccsen Mike Adams Cards CB) volt. De a Packersnél is volt egy játékos... igen Bush 😊Fucu
csupa jóhír... :/

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mellesleg Jarrett Bush jön vizitre ma.

Hogy ki ő? Volt Packerses. Ugye mindenki emlékszik arra az ominózus pontzáporos Cardinals-Packers WC meccsre? Na az egyik CB akit szívattak egész meccsen Mike Adams Cards CB) volt. De a Packersnél is volt egy játékos... igen Bush 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Miért döntöttek így, erről lehet valami bővebbet tudni?fremen
Szombatig kellett dönteni az ügyben mert Kolb akkor kapta meg a 7 millióját. Manning nem döntött addig és így Whiz-éknek kellett cselekedni. A biztos Kolb-ot választották, a nagyon bizonytalan Manning helyett. (és mintha olyat is olvastam volna, hogy Manning kizárta a Cardinalst, amit petey is írt, de ebben a kavalkádban már nem tudom mit olvastam)
Ennyi.Fucu
Biztos én látom rosszul a dolgokat, de ha nem volt olyan kijelentés PM-től, hogy mi ki vagyunk zárva a versenyből akkor legfeljebb Skelton lesz a kezdő és majd szerzünk egy backup-ot mögé. Tavaly úgysem volt rosszabb teljesítménye mint Kolbnak sőt. Tudom, hogy ez már csak mi lett volna ha beszélgetés, csak érdekel hogy miért adtuk fel ennyire könnyedén PM megszerzését. Hiszen az elején azért nagyon elszántnak tűntünk nem?fremen
Nem azért lett idecserélve drágán Kolb, hogy feltétlenül elküldjék egy év után (ami sérülések miatt karcsúra sikerült neki). Adódott egy lehetőség hogy Manning idejöjjön, volt megbeszélésen is.
Szerintem nem adták fel könnyedén, vártak az utolsó pillanatig, hogy Peyton mit dönt. És bejött még két csapat a képbe, akiknek több mozgáslehetőségük is volt a fizetési sapka alatt.
Nem kell túlmisztifikálni a dolgokat, megpróbáltuk, nem jött be, marad a Kolb-Skelton páros.
Történet vége.

Rex Hadnottól is elbúcsúztunk, ez picit meglepett, de kb. 1,5 milliót spóroltunk az elküldésével.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
fremen Arizona Cardinals 25
Nem Manning döntött így, hanem Whizék. Kolb megkapta a 7 misijét (roster bonus vagy mi), így eldőlt hogy marad vagyis nem számolnak tovább Peytonnal.csongi
Miért döntöttek így, erről lehet valami bővebbet tudni?fremen
Szombatig kellett dönteni az ügyben mert Kolb akkor kapta meg a 7 millióját. Manning nem döntött addig és így Whiz-éknek kellett cselekedni. A biztos Kolb-ot választották, a nagyon bizonytalan Manning helyett. (és mintha olyat is olvastam volna, hogy Manning kizárta a Cardinalst, amit petey is írt, de ebben a kavalkádban már nem tudom mit olvastam)
Ennyi.Fucu
Biztos én látom rosszul a dolgokat, de ha nem volt olyan kijelentés PM-től, hogy mi ki vagyunk zárva a versenyből akkor legfeljebb Skelton lesz a kezdő és majd szerzünk egy backup-ot mögé. Tavaly úgysem volt rosszabb teljesítménye mint Kolbnak sőt. Tudom, hogy ez már csak mi lett volna ha beszélgetés, csak érdekel hogy miért adtuk fel ennyire könnyedén PM megszerzését. Hiszen az elején azért nagyon elszántnak tűntünk nem?
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
PM közölte hogy a Cards nem játszik. ennyi.petey
Nem Manning döntött így, hanem Whizék. Kolb megkapta a 7 misijét (roster bonus vagy mi), így eldőlt hogy marad vagyis nem számolnak tovább Peytonnal.csongi
Miért döntöttek így, erről lehet valami bővebbet tudni?fremen
Szombatig kellett dönteni az ügyben mert Kolb akkor kapta meg a 7 millióját. Manning nem döntött addig és így Whiz-éknek kellett cselekedni. A biztos Kolb-ot választották, a nagyon bizonytalan Manning helyett. (és mintha olyat is olvastam volna, hogy Manning kizárta a Cardinalst, amit petey is írt, de ebben a kavalkádban már nem tudom mit olvastam)
Ennyi.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
fremen Arizona Cardinals 25
Bocs ha hülye kérdés de most akkor mivan nálatok Manning ügyben ? Úgy tudtam h nagy a valószínűsége h nálatok köt ki,legalábbis nagyon érdeklődtök iránta...most meg azt olvasom h kiestetek a képből és szinte tuti h a Niners ad neki szerződést . Valaki felvilágosítana ?Drip
PM közölte hogy a Cards nem játszik. ennyi.petey
Nem Manning döntött így, hanem Whizék. Kolb megkapta a 7 misijét (roster bonus vagy mi), így eldőlt hogy marad vagyis nem számolnak tovább Peytonnal.csongi
Miért döntöttek így, erről lehet valami bővebbet tudni?
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
hosszú, pár nap múlva kiderül méltóságos Manning úr mit tervez. Ha nem hozzánk, és Alex is eligazol, na akkor lesznek vicces-bolondos dolgok nálunk.
többi a topikunkban 😊petey
Na most ha PM nem hozzátok megy, akkor csak újraigazoljátok Alexet, nem?