Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Bocs ha hülye kérdés de most akkor mivan nálatok Manning ügyben ? Úgy tudtam h nagy a valószínűsége h nálatok köt ki,legalábbis nagyon érdeklődtök iránta...most meg azt olvasom h kiestetek a képből és szinte tuti h a Niners ad neki szerződést . Valaki felvilágosítana ?Drip
PM közölte hogy a Cards nem játszik. ennyi.petey
Nem Manning döntött így, hanem Whizék. Kolb megkapta a 7 misijét (roster bonus vagy mi), így eldőlt hogy marad vagyis nem számolnak tovább Peytonnal.
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na Flynn in da SS... 😊
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
hosszú, pár nap múlva kiderül méltóságos Manning úr mit tervez. Ha nem hozzánk, és Alex is eligazol, na akkor lesznek vicces-bolondos dolgok nálunk.
többi a topikunkban 😊

több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Relax itt nem leszel megkövezve mint más topicokban 😊

Én spec nem tudom hogy örültem volna-e neki ha ide jön. Kolb talán összekapja magát, ha meg nem akkor Johnny lenyomja. Ő egy igazi projekt QB és azért tavaly ha voltak is hibái, nyomás alatt nagyon jól teljesített. Benne bízom, Kolbiban nem igazán.
De még mielőtt rámsütik hogy vészmadár vagyok érdemes visszaolvasni mit írtam mikor érkezett Kolbi 😊

Bocs ha hülye kérdés de most akkor mivan nálatok Manning ügyben ? Úgy tudtam h nagy a valószínűsége h nálatok köt ki,legalábbis nagyon érdeklődtök iránta...most meg azt olvasom h kiestetek a képből és szinte tuti h a Niners ad neki szerződést . Valaki felvilágosítana ?Drip
PM közölte hogy a Cards nem játszik. ennyi.petey
Hmm kár pedig Fitzgeraldal jó páros lehettek volna 😕 a A Frisco meg azért lepett meg mert szinte bizros voltam benne,hogy hosszabbítanak Smithel,most hoztatok is WR-ket rendesen aztán azt látom,hogy Miamibe utazott .. bár em mondom PM tetszene Frisco mezben 😀

Szerk.: Ha esetleg a vége nem illene ide akkor bocsiDrip
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Bocs ha hülye kérdés de most akkor mivan nálatok Manning ügyben ? Úgy tudtam h nagy a valószínűsége h nálatok köt ki,legalábbis nagyon érdeklődtök iránta...most meg azt olvasom h kiestetek a képből és szinte tuti h a Niners ad neki szerződést . Valaki felvilágosítana ?Drip
PM közölte hogy a Cards nem játszik. ennyi.petey
Hmm kár pedig Fitzgeraldal jó páros lehettek volna 😕 a A Frisco meg azért lepett meg mert szinte bizros voltam benne,hogy hosszabbítanak Smithel,most hoztatok is WR-ket rendesen aztán azt látom,hogy Miamibe utazott .. bár em mondom PM tetszene Frisco mezben 😀

Szerk.: Ha esetleg a vége nem illene ide akkor bocsi

több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nálatok mizu? Mit lehet tudni? Én nem örülnék ha hozzátok menne PM.

Bocs ha hülye kérdés de most akkor mivan nálatok Manning ügyben ? Úgy tudtam h nagy a valószínűsége h nálatok köt ki,legalábbis nagyon érdeklődtök iránta...most meg azt olvasom h kiestetek a képből és szinte tuti h a Niners ad neki szerződést . Valaki felvilágosítana ?Drip
PM közölte hogy a Cards nem játszik. ennyi.petey
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Bocs ha hülye kérdés de most akkor mivan nálatok Manning ügyben ? Úgy tudtam h nagy a valószínűsége h nálatok köt ki,legalábbis nagyon érdeklődtök iránta...most meg azt olvasom h kiestetek a képből és szinte tuti h a Niners ad neki szerződést . Valaki felvilágosítana ?Drip
PM közölte hogy a Cards nem játszik. ennyi.

több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Erre akkor fogsz választ kapni ha aláírt valahová és be is jelentették hivatalosan 😊 Kicsit kezd az egész drámaszakkörbe fordulni.
Mi tuti kiestünk, ha nem így lenne Kolbászt már kiraktuk volna.

Bocs ha hülye kérdés de most akkor mivan nálatok Manning ügyben ? Úgy tudtam h nagy a valószínűsége h nálatok köt ki,legalábbis nagyon érdeklődtök iránta...most meg azt olvasom h kiestetek a képből és szinte tuti h a Niners ad neki szerződést . Valaki felvilágosítana ?Drip
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Bocs ha hülye kérdés de most akkor mivan nálatok Manning ügyben ? Úgy tudtam h nagy a valószínűsége h nálatok köt ki,legalábbis nagyon érdeklődtök iránta...most meg azt olvasom h kiestetek a képből és szinte tuti h a Niners ad neki szerződést . Valaki felvilágosítana ?

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nincs előre tuti biztos drtaft pick. Jelenleg a három posztból (OL-OLB-WR) bármelyik jöhet első körben. És ugye nincs második körös, így egy letrade-en sem maradna tátva a szám. De várjuk meg még kiket sikerül beszerezni (újraigazolni: itt Clark Haggansben bízok).



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
andree Arizona Cardinals 1 666
Ugye abból indultam ki, hogy pass rusher kell. Ingramról és Upshawról azt olvastam, hogy tweener DE és OLB között és mind a kettő jó pass rusher. Így mind a kettő posztnak adna mélységet(természetesen DE poszton a kezdő vastagon kész van). Persze egy veterán jobb lenne mert így 3 prospect lenne OLB-n. Logikusabb is egy falember. A legtöbb mock is azt ír ide (itt Cordy Glenn Espn-es Todd McShay mockon Jonathan Martin, Waterfootballon David Decastro volt 1 hete mikor néztem.)

Floyd azért jutott eszembe, mert itt is fel volt sorolva neednek egy WR, és a Mel Kiper féle espn mockban is berakta hozzánk. Sztem se lenne rossz megoldás, mert mindenre nem lesz keret, és inkább tapasztaltabb falemberek kellenének a maradék pénzből, mint elkapó.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Üdv andree!

Érdekes elképzelés. Azzal kezdeném, hogy nem biztos, hogy Wimbley jó lenne nekünk. 4-3-as erős (?) oldali LB-ként elég jó volt, de hozzánk nem vinném. Főleg ha sokat kér.
Demetrius Bell-t bírnám ha jönne, akkor már azt mondanám kész a fal a FA-ból.
Nem biztos, hogy 13-ra kimegy a három (négy) kezdő szintű OT. Martin simán bentmaradhat addig, de ha nem OT akkor DeCastro. Ezt az OLB draftot nem értem, van két fiatal játékos akik jók is lehetnek idén, egy-két veterán kell mögéjük. A Floyd draft már érdekesebb látok benne fantáziát, nem lepődnék meg rajta.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
catattack 3 520
Szevasz Andree! Üdvözöllek! Fogalmazz egyszerűbben, mert ebből semmit nem értek! 😊
Egyszerű vagyok...
több mint 12 éve
andree Arizona Cardinals 1 666
Sziasztok!
Egy jó ideje read only módban követem a topicot, jövőre jövök majd szurkolni a csapatnak. Csak gondoltam beköszönök, hogy senkit se érjen váratlanul. 😊

Az NFL-re még őrült nagy rálátásom nincs. Régi Phoenix Suns szurkolóként lettem Cardinals fan, mikor megszerettem az NFL-t. Szerencsém volt, mert nagyon szerethető banda alakult ki Arizónában.

Az offseasonhoz annyit, hogy Marshall elengedését csak akkor tudom megbocsájtani, ha beszorítjuk Wimbley-t, vagy még inkább Demetrius Bell+még egy veterán falember érkezik, és akkor egy Ingram/Upshaw/Floyd board alapján draftolunk, majd a maradék kört 3-tól végighúzgáljuk OT/OG/WR vonalon. A Bell+Ingram verzió lenne számomra a best case scenario. Mert a kezdő szintű OT-k kimennek 13 előtt, nekünk meg insta segítség kell oda. Ingramot mákolni kéne de DE/OLB posztokon is adna egy kis mélységet. Ugyan ez Upshawról is elmondható.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
gsn hihetetlen sehol nem olvastam a cards beat writereknél, hogy elküldtük Chansi Stuckey, de hiszek neki 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu!

Ha kiviszik előlünk Kalilt és Martint van még értelme OT draftolni? Van bent jó anyag? Nem ismerem őket annyira.silent7939
van. Riley Reiff és Mike Adams a következő két legmagasabban jegyzett OT
Személy szerint Adamset láttam a combineon pizíciós gyakorlatok során és nem győzött meg.

David DeCastro is opció 13-nál és akkor Snyder tackle-t játszana és Hadnot versengene az újonccal a kezdő helyért.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Fucu!

Ha kiviszik előlünk Kalilt és Martint van még értelme OT draftolni? Van bent jó anyag? Nem ismerem őket annyira.
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azért szerintem túl van spilázva ez a Manning-ügy. Mi van ha az új csapatnál megint rásérül a nyakára vagy valami egyéb? Nem mai srác már, Favre is a végén már inkább volt sérült, mint egészséges.
Akkor az a csapatnak bazi nagy bukó, amelyik most mindenáron Manning köré építi fel magát...
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Eddig milyen zsír kis offseason-ünk van... csináltunk 2 óriási bizniszt Levivel és Kevinnel. Még 1 elbaszott draft kell és akkor nincs miért izgulnunk a szezonban 😊
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
A Cards lehívta a Kolb opciót, így megkapja a 7 milliót és marad a csapatnál.gsn
Éljen! 😐catattack
Nem igazán értem, h az idei produkció után, h nem sikerült vmi alakítást, csökkentést elérni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
catattack 3 520
A Cards lehívta a Kolb opciót, így megkapja a 7 milliót és marad a csapatnál.gsn
Éljen! 😐
több mint 12 éve
gsn 3 548
A Cards lehívta a Kolb opciót, így megkapja a 7 milliót és marad a csapatnál.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
catattack 3 520
Kíváncsi leszek a paraméterekre! 5 év... Hosszú idő...
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ki is rúghatja, ha rossz kedve van 😊Delonso_
ha rajtam múlt volna ide se kerül 😛

Na! Tovább erősítettük a falat? 😂catattack
nem úgy tűnik? 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
catattack 3 520
Na! Tovább erősítettük a falat? 😂