Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Két órája érkezett meg a Cards főhadiszállására Manning.
Whiz-el érkezett Larry és Warner várták odabent.

Részletek nincsenek. A riporterek odakint vannak, majd ha kijön valaki akkor talán lesz hír. De ne számítsunk semmi konkrétumra a "jól ment a megbeszélés" dumán kívül.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
fremen Arizona Cardinals 25
Én azt választanám 😊
A legszimpatikusabb csapat a ligában 😀

Erre mennyi esélyt látsz?

silent7939
minden attól függ a Cards-ot választja-e Manning
Ha igen Kolb ugrik, ha nem akkor fogalmam sincs, de maradni fog szerintemFucu
silent7939
ebben egyet értünk 😊 nagyon remélem hogy itt köt ki végülis neki is jó lenne a liga egyik ha nem legjobb elkapójával együtt játszani 😊
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én azt választanám 😊
A legszimpatikusabb csapat a ligában 😀

Erre mennyi esélyt látsz?

nem elcserélni fogják hanem kirakniFucu
silent7939
minden attól függ a Cards-ot választja-e Manning
Ha igen Kolb ugrik, ha nem akkor fogalmam sincs, de maradni fog szerintemFucu
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Erre mennyi esélyt látsz?

Csak ezek után mennyit kaphattok Kolbért, az is kérdéses. Tavaly meg se tudta mutatni, hogy mire fel adott ki rá a FO hihetetlen lóvét. Nem hiszem, hogy ekkora szerződéssel a háta mögött elevickélne backupként.aztec
nem elcserélni fogják hanem kirakniFucu
silent7939
minden attól függ a Cards-ot választja-e Manning
Ha igen Kolb ugrik, ha nem akkor fogalmam sincs, de maradni fog szerintem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Erre mennyi esélyt látsz?

Csak ezek után mennyit kaphattok Kolbért, az is kérdéses. Tavaly meg se tudta mutatni, hogy mire fel adott ki rá a FO hihetetlen lóvét. Nem hiszem, hogy ekkora szerződéssel a háta mögött elevickélne backupként.aztec
nem elcserélni fogják hanem kirakniFucu
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Csak ezek után mennyit kaphattok Kolbért, az is kérdéses. Tavaly meg se tudta mutatni, hogy mire fel adott ki rá a FO hihetetlen lóvét. Nem hiszem, hogy ekkora szerződéssel a háta mögött elevickélne backupként.aztec
nem elcserélni fogják hanem kirakni



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Pedig az a szerep áll jól neki, akárcsak Matty-nek 😊

Csak ezek után mennyit kaphattok Kolbért, az is kérdéses. Tavaly meg se tudta mutatni, hogy mire fel adott ki rá a FO hihetetlen lóvét. Nem hiszem, hogy ekkora szerződéssel a háta mögött elevickélne backupként.aztec
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Csak ezek után mennyit kaphattok Kolbért, az is kérdéses. Tavaly meg se tudta mutatni, hogy mire fel adott ki rá a FO hihetetlen lóvét. Nem hiszem, hogy ekkora szerződéssel a háta mögött elevickélne backupként.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ám legyen. Ámen 😊

Miért ne gondolnák komolyan??
Ha Manning jön Kolb repül és kénytelenek vagyunk lenyelni az érte adott ellenértéket (és a pénzt ami bent ragad az elküldése miatt).Fucu
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Miért ne gondolnák komolyan??
Ha Manning jön Kolb repül és kénytelenek vagyunk lenyelni az érte adott ellenértéket (és a pénzt ami bent ragad az elküldése miatt).



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Szerintem nem... ez csak PR fogás lesz. Ha Kolbászra nem dobtunk volna ki egy rakás lőszert akkor azt mondanám esélyes, de ezek után hogy egy backup QB-ra egy vagyont költöttünk szerintem luxus Payton.

A Broncos után Manning most a Cardinals-hoz megy látogatóba. A gépe helyi idő szerint 21:22-kor száll majd le. A Miami továbbra is bízik benne, hogy vasárnap, hétfőn vagy kedden hozzájuk is ellátogat.KmetyG
Akkor ezek szerint a vezetőség komolyan gondolja hogy megszerezzük őt.fremen
több mint 12 éve
fremen Arizona Cardinals 25
A Broncos után Manning most a Cardinals-hoz megy látogatóba. A gépe helyi idő szerint 21:22-kor száll majd le. A Miami továbbra is bízik benne, hogy vasárnap, hétfőn vagy kedden hozzájuk is ellátogat.KmetyG
Akkor ezek szerint a vezetőség komolyan gondolja hogy megszerezzük őt.
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
A Broncos után Manning most a Cardinals-hoz megy látogatóba. A gépe helyi idő szerint 21:22-kor száll majd le. A Miami továbbra is bízik benne, hogy vasárnap, hétfőn vagy kedden hozzájuk is ellátogat.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
de akkor kibasztunk tízen x milliót DRC-t és egy második körös picket.Fucu
Nem de akkor, ígyis-úgyis 😀
több mint 12 éve
catattack 3 520
Abban az esetben lenne érdemes Manningről beszélni, ha Kolb nem lenne itt, de sajnos itt van. Nagyon elbaszta a csapat, hogy nem vállalta be a szezont Skeltonnal, így most szívhatjuk a fogunkat.
100%, hogy Manning nem jön ide. Minek? Hogy ledarálják az első meccsen? Ilyen fal mögé vétek lenne beállítani. Ha Manning jön pénzt visz -> Kolb megy pénzt visz -> Nincs pénz másra (pl: falra) -> Manninget elhasználjuk 1-2 év alatt -> ..és kezdhetjuk elölről.

A halál faszára kellene elküldeni Kolbot aki egy tehetségtelen nulla. Dollárt pumpálni az OL-be + hozni egy fasza WR-t és Skeltonnal nekivágni a szezonnak és jövőre felmenni egy QB-ért!
Ennyi b.zmeg! Graves meg elmehet a p.csába!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
őszintén nem tudom, hogy jó lenne-e nekünk.
Ha egészséges akkor igen, de akkor kibasztunk tízen x milliót DRC-t és egy második körös picket. Ellenben lenne egy jó irányítónk+fitz (és esetleg wayne)

Nehéz kérdés, de majd kiderül Whiz-ék mit akarnak és intézkednek



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Amit gsn írt összeg sok, hogy bent ragadjon. Ez a legnagyobb hátráltatója annak, hogy Manning idejöjjön szerintem. Mondjuk meg tudnám szokni a Manning-Fitz-Wayne-Wells négyest 😊 Igaz pénz az nem lenne felturbózni az OL-t.

Érdekesség hogy Ken Whisenhunt ügynöke azt nyilatkozta, hogy meglepődne hogy ha Manning nem Arizonába szerződne.
(én meg ezen a nyilatkozaton lepődtem meg 😊)

Az esély addig megvan a szerződtetésre, amíg más csapathoz alá nem ír.Fucu
Hát nem tudom.. jó lenne ez nekünk?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Amit gsn írt összeg sok, hogy bent ragadjon. Ez a legnagyobb hátráltatója annak, hogy Manning idejöjjön szerintem. Mondjuk meg tudnám szokni a Manning-Fitz-Wayne-Wells négyest 😊 Igaz pénz az nem lenne felturbózni az OL-t.

Érdekesség hogy Ken Whisenhunt ügynöke azt nyilatkozta, hogy meglepődne hogy ha Manning nem Arizonába szerződne.
(én meg ezen a nyilatkozaton lepődtem meg 😊)

Az esély addig megvan a szerződtetésre, amíg más csapathoz alá nem ír.Fucu
nucsak, akkor átállítódok a jets-vonalról, wagonozni ér?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Amit gsn írt összeg sok, hogy bent ragadjon. Ez a legnagyobb hátráltatója annak, hogy Manning idejöjjön szerintem. Mondjuk meg tudnám szokni a Manning-Fitz-Wayne-Wells négyest 😊 Igaz pénz az nem lenne felturbózni az OL-t.

Érdekesség hogy Ken Whisenhunt ügynöke azt nyilatkozta, hogy meglepődne hogy ha Manning nem Arizonába szerződne.
(én meg ezen a nyilatkozaton lepődtem meg 😊)

Az esély addig megvan a szerződtetésre, amíg más csapathoz alá nem ír.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
fremen Arizona Cardinals 25
és kolbász?? ágyő? óccsó biznicc...Divat
Március 17-én van egy opció Kolb szerződésében, amely 7 millió $ kifizetését eredményezheti. Ha nem hívják le az opciót és elküldik, akkor 8.333.333 millió $ ragad bent a capben, ennyi az elküldés költsége.gsn
Többek közt ezért is kérdeztem, hogy mennyire valós annak a lehetősége, hogy PM itt kössön ki. Nem tudom egyébként hogy állunk pénzügyileg mennyi mozgásterünk van. Várom a nálam tájékozottabbak, okosabbak véleményét 😊
Az én véleményem az, hogy egyszer már nagyon jól jártunk egy idősebb irányítóval pár éve, lehet megint jól jönne valami hasonló húzás. Amúgy is valaki pár hónapja írta, hogy mennyi hasonlóság van a csapat pár évvel korábbi és mostani szereplése közt 😀
több mint 12 éve
gsn 3 548
és kolbász?? ágyő? óccsó biznicc...Divat
Március 17-én van egy opció Kolb szerződésében, amely 7 millió $ kifizetését eredményezheti. Ha nem hívják le az opciót és elküldik, akkor 8.333.333 millió $ ragad bent a capben, ennyi az elküldés költsége.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
és kolbász?? ágyő? óccsó biznicc...

|
több mint 12 éve
fremen Arizona Cardinals 25
mi is ott vagyunk a sorban...
"Where will Manning end up next? Will it be Miami? Or New York? Maybe Seattle? Or Arizona?"
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8276d0bd/article/despite-divorce-mannings-legacy-in-indy-will-live-forever?module=HP11_cp

ja és gondoltam ez itt is elfér 😉
Cardinalis
Szerintetek jó lenne, ha ide jönne PM illetve mennyi esélyünk van erre? Egyáltalán a vezetőség gondolkodik egy ilyen lehetőségen? Szerintem Skelton sokat tanulhatna tőle és pár év múlva lehetne egy igen hasznos QB belőle.
Abba már bele sem gondolok, hogy Fitz-el milyen páros lennének... 😀
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
mi is ott vagyunk a sorban...
"Where will Manning end up next? Will it be Miami? Or New York? Maybe Seattle? Or Arizona?"
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8276d0bd/article/despite-divorce-mannings-legacy-in-indy-will-live-forever?module=HP11_cp

ja és gondoltam ez itt is elfér 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
2. számú elkapónak jó lenne nektek douglas szvsz. tavaly jól helyettesítette nagyon juliot mikor sérült volt... olcsó is, jó is és nem ráz, csak kicsit hülye szegény 😀 mondjuk én azt bírnám ha nálunk maradna... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...