Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nekem az azért feltűnt a SB közvetítése alatt, hogy a kommentátor szerint a NYG safety-je volt az első a huszonvalahányadik SB óta. És a miénk a Steelers ellen az smafu? 😊csongi
Az nem smafu. A szar megállt bennem.kishaszi
És most meg az akkori OC-nk, Haley a tiétek. Jól jártatok vele.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nekem az azért feltűnt a SB közvetítése alatt, hogy a kommentátor szerint a NYG safety-je volt az első a huszonvalahányadik SB óta. És a miénk a Steelers ellen az smafu? 😊csongi
Az nem smafu. A szar megállt bennem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Jobban megindulhatnak a pletykák (amik eddig is voltak), hogy Manning ide szerződhet, mivel a korábbi edzője idekerült.Fucu
A Peyton döntés a salary cap szempontjából:
http://profootballbusiness.blogspot.com/2012/02/peyton-dontes-salary-cap-szempontjabol.html
nagyon úgy tűnik, hogy Manning távozásának van a legnagyobb esélye:
"Végezetül, nézzük, hogy a blog olvasói hogyan látják a Peyton Manning kérdést. A 148 szavazóból 68-an érezték úgy, hogy a Colts nem hívja le az opciót, Manning távozik, és Luckot draftolják, ez a válaszadók 45,94 %-a."

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nekem az azért feltűnt a SB közvetítése alatt, hogy a kommentátor szerint a NYG safety-je volt az első a huszonvalahányadik SB óta. És a miénk a Steelers ellen az smafu? 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Akkor teljes az edzői stáb ugyanis érkezett Frank Reich és ő lesz az elkapók edzője. Így McNulty lesz a QB edző (az egyetemen irányító volt).
Reich 2008-tól mostanáig a Coltsnál dolozott volt QB edző és WR edző is.

Jobban megindulhatnak a pletykák (amik eddig is voltak), hogy Manning ide szerződhet, mivel a korábbi edzője idekerült.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Látom, Haley nem lett Kardinális 😕 , mint azt Fucu már korábban valószínűsítette 😊
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
hát igen, most már van olyan szerencsés csapat, akinek összejött az SB, 9-7-es alapszakasz mérleggel...

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
hamárhomár, akkor egy költői kérdés: és itt kit láthatunk az gitáros mögötti asztalnál a videó legelején 😉 http://www.funnyordie.com/videos/e82c207451/sabrina-salem-together-againCardinalis
én tudom, de olvastam reggel ezt a blogbejegyzést amiben volt 😊Fucu
jaja, én az ARI honlapon találtam 😊

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Schofield pályán kívüli tevékenységének egy szép darabja...hát....izé.....szvsz jobb, hogy főállásban focizik 😂
http://www.youtube.com/watch?v=BKrDRN2xNLgSpory
jaja :rolleyes:
hamárhomár, akkor egy költői kérdés: és itt kit láthatunk az gitáros mögötti asztalnál a videó legelején 😉
http://www.funnyordie.com/videos/e82c207451/sabrina-salem-together-againCardinalis
én tudom, de olvastam reggel ezt a blogbejegyzést amiben volt 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Schofield pályán kívüli tevékenységének egy szép darabja...hát....izé.....szvsz jobb, hogy főállásban focizik 😂
http://www.youtube.com/watch?v=BKrDRN2xNLgSpory
jaja :rolleyes:
hamárhomár, akkor egy költői kérdés: és itt kit láthatunk az gitáros mögötti asztalnál a videó legelején 😉
http://www.funnyordie.com/videos/e82c207451/sabrina-salem-together-again

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Schofield pályán kívüli tevékenységének egy szép darabja...hát....izé.....szvsz jobb, hogy főállásban focizik 😂
http://www.youtube.com/watch?v=BKrDRN2xNLg
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
na túlvagyunk már a Cirkusz Bowl-on is 😛
Fitz 3 TD elkapást produkált! öröm volt nézni a Rodgers-Fitz összjátékot 😀
ráadásul PB-TD elkapások tekintetében listavezető lett! PP is begyűjtött egy INTet.

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
A Tampa Bay a Rutgers egyetem HC-át Greg Schiano-t választotta. Hogy ez a Cardinalst miben érinti? Abban hogy a jelenlegi WR edzőnk, John McNullty volt támadó koordinátora a Rutgersnél Schiano alatt. Nem lepődnék, meg ha megpróbálná átcsábítani Floridába támadó koordinátornak.
Egyébként McNullty is Hawai'i-on van mégpedig Larry vendégeként 😊Fucu
eeez tuti lekenyerezés, jobbanmondva lehávájozás 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
már kint van, harmadik napja. Blogot ír, nagyon érdekes (szarkazmus) a mondandója.

Akkor egy kis edzős hír.
Nem, nem lett új QB edző. Az ügy kicsit bonyolultabb. Szóval tegnap (mint azt mindenki aki a bowl.hu twitterét olvassa, ugye mindenki?? 😊) A Tampa Bay a Rutgers egyetem HC-át Greg Schiano-t választotta. Hogy ez a Cardinalst miben érinti? Abban hogy a jelenlegi WR edzőnk, John McNullty volt támadó koordinátora a Rutgersnél Schiano alatt. Nem lepődnék, meg ha megpróbálná átcsábítani Floridába támadó koordinátornak.
Egyébként McNullty is Hawai'i-on van mégpedig Larry vendégeként 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Három Cards játékost választottak kezdőbe az NFC Pro Bowl csapatába, egyet pedig cserének.
Larry Fitgerald (6. pro bowl), Adrian Wilson (5. PB) és Patrick Peterson (punt visszahordóként) a kezdők. Darnell Dockett pedig a DT-ök között a cserékhez fért be.Fucu
és kint lesz egy csajszink is 😀
2012 Pro Bowl Cheerleaders:
Arizona Cardinals – Allie, 5 year veteran

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
kurva nagy a kontraszt 😊csongi
csongi-féle relativitáselmélet! 😉 😛 😀Spory
jó hát Einstein annak idején kicsit választékosabban fogalmazott amikor megírta az ő elméletét 😀

(És elnézve ezt a 49ers, szanszos a PO mentes év.) 😉lotus86
minden szezon nulláról indul, felesleges az idei erősorrendből kiindulni
na nem azt mondom, hogy jövőre Kolbi majd SB-ba vezet minket, de akkor is 😊
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
(És elnézve ezt a 49ers, szanszos a PO mentes év.) 😉lotus86
mi amúgy is a WC-re utazunk, az szanszosabb, node nem azért, mert besz@rtunk 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
de ez alapján ha a Pats nyer akkor mi nyerjük jövőre a SB-t 😉

cardinalis: na ezért nem akartam ide felírniFucu
nincs ezzel baj, legalább pörög a topic

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
mivel itt még nincs fent, egy kis érdekesség Fucu tollából 😉

"2006-ban a csapat 5-11-el végzett, következő évben 2007-ben (Whiz első éve) 8-8-al és ekkor volt az ezelőtti Pats-Giants ahol az utóbbi nyert. 2008-ban bejutottunk a Super Bowlba, a végeredményt mindenki tudja. A komoly dolog most jön. Tavaly előtt 5-11, idén 8-8 (és Pats - Giants Super Bowl), jövőre... akkor ez egy indok, hogy a Pats-nek szurkoljunk? Very interesting."Cardinalis
Pont ezért kellene a Giantsnek szurkolni, mert akkor a logikád szerint legalább bejuttok a SB-ba, míg ha a Pats nyer, akkor borul minden. (És elnézve ezt a 49ers, szanszos a PO mentes év.) 😉lotus86
de ez alapján ha a Pats nyer akkor mi nyerjük jövőre a SB-t 😉

cardinalis: na ezért nem akartam ide felírni



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
nem bírok betelni ezekkel a Best of 2011 videokkal 😀
itt van pár friss, madárlátta 😉

Top Special Teams Plays of 2011
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Top-Special-Teams-Plays-of-2011/9c16439f-7792-40d8-a6ca-8057804538f0

Top Offensive "Wow" Moments 2011
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Top-Offensive-Wow-Moments-2011/52529519-cdad-4e55-9dce-0076f7e76e55

Most Physical Plays of 2011
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Top-Special-Teams-Plays-of-2011/9c16439f-7792-40d8-a6ca-8057804538f0#?id=57b32411-6b49-4bc1-ba57-e9f79f4d42dd&channelName=Recent

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
mivel itt még nincs fent, egy kis érdekesség Fucu tollából 😉

"2006-ban a csapat 5-11-el végzett, következő évben 2007-ben (Whiz első éve) 8-8-al és ekkor volt az ezelőtti Pats-Giants ahol az utóbbi nyert. 2008-ban bejutottunk a Super Bowlba, a végeredményt mindenki tudja. A komoly dolog most jön. Tavaly előtt 5-11, idén 8-8 (és Pats - Giants Super Bowl), jövőre... akkor ez egy indok, hogy a Pats-nek szurkoljunk? Very interesting."Cardinalis
Pont ezért kellene a Giantsnek szurkolni, mert akkor a logikád szerint legalább bejuttok a SB-ba, míg ha a Pats nyer, akkor borul minden. (És elnézve ezt a 49ers, szanszos a PO mentes év.) 😉


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
mivel itt még nincs fent, egy kis érdekesség Fucu tollából 😉

"2006-ban a csapat 5-11-el végzett, következő évben 2007-ben (Whiz első éve) 8-8-al és ekkor volt az ezelőtti Pats-Giants ahol az utóbbi nyert. 2008-ban bejutottunk a Super Bowlba, a végeredményt mindenki tudja. A komoly dolog most jön. Tavaly előtt 5-11, idén 8-8 (és Pats - Giants Super Bowl), jövőre... akkor ez egy indok, hogy a Pats-nek szurkoljunk? Very interesting."Cardinalis
direkt nem írtam ide fel ezt csak a facebook klubtagoknak tartogattam 😊Fucu
sejtettem, ezért írtam fel ide én 😊

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
mivel itt még nincs fent, egy kis érdekesség Fucu tollából 😉

"2006-ban a csapat 5-11-el végzett, következő évben 2007-ben (Whiz első éve) 8-8-al és ekkor volt az ezelőtti Pats-Giants ahol az utóbbi nyert. 2008-ban bejutottunk a Super Bowlba, a végeredményt mindenki tudja. A komoly dolog most jön. Tavaly előtt 5-11, idén 8-8 (és Pats - Giants Super Bowl), jövőre... akkor ez egy indok, hogy a Pats-nek szurkoljunk? Very interesting."Cardinalis
direkt nem írtam ide fel ezt csak a facebook klubtagoknak tartogattam 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
mivel itt még nincs fent, egy kis érdekesség Fucu tollából 😉

"2006-ban a csapat 5-11-el végzett, következő évben 2007-ben (Whiz első éve) 8-8-al és ekkor volt az ezelőtti Pats-Giants ahol az utóbbi nyert. 2008-ban bejutottunk a Super Bowlba, a végeredményt mindenki tudja. A komoly dolog most jön. Tavaly előtt 5-11, idén 8-8 (és Pats - Giants Super Bowl), jövőre... akkor ez egy indok, hogy a Pats-nek szurkoljunk? Very interesting."

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Nem vártam hétvégéig, gyorsan megírtam ma...
- Early Doucet: sok volt az elejtett labda, ő sem fejlődött szinte semmit, de legalább nem volt sérült...
Na ennyi, azt hiszem. Lehet belekötni 😊Fucu
neeem akarok én belekötni, jól megvan ez kötve 😉 csak egy saját vélemény:
Early Doucet 2011-es évét a statyja és a látottak alapján én fejlődésnek gondolnám, igaz, hogy a négy éve alatt csak most játszott először mind a 16 meccsen, de meccsarányosan most volt a legtöbb elkapása (54REC/16G=3,4REC/G), és értelemszerűen a legtöbb összyardja (689), és az elkapásai idén hozták átlagosan a legtöbb yardot (12,8), és említésre méltó a nevéhez fűződő 5TD is (vs. Larry: 8TD).

THIS IS THE WAY