Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
catattack 3 520
Abban az esetben lenne érdemes Manningről beszélni, ha Kolb nem lenne itt, de sajnos itt van. Nagyon elbaszta a csapat, hogy nem vállalta be a szezont Skeltonnal, így most szívhatjuk a fogunkat.
100%, hogy Manning nem jön ide. Minek? Hogy ledarálják az első meccsen? Ilyen fal mögé vétek lenne beállítani. Ha Manning jön pénzt visz -> Kolb megy pénzt visz -> Nincs pénz másra (pl: falra) -> Manninget elhasználjuk 1-2 év alatt -> ..és kezdhetjuk elölről.

A halál faszára kellene elküldeni Kolbot aki egy tehetségtelen nulla. Dollárt pumpálni az OL-be + hozni egy fasza WR-t és Skeltonnal nekivágni a szezonnak és jövőre felmenni egy QB-ért!
Ennyi b.zmeg! Graves meg elmehet a p.csába!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
őszintén nem tudom, hogy jó lenne-e nekünk.
Ha egészséges akkor igen, de akkor kibasztunk tízen x milliót DRC-t és egy második körös picket. Ellenben lenne egy jó irányítónk+fitz (és esetleg wayne)

Nehéz kérdés, de majd kiderül Whiz-ék mit akarnak és intézkednek



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Amit gsn írt összeg sok, hogy bent ragadjon. Ez a legnagyobb hátráltatója annak, hogy Manning idejöjjön szerintem. Mondjuk meg tudnám szokni a Manning-Fitz-Wayne-Wells négyest 😊 Igaz pénz az nem lenne felturbózni az OL-t.

Érdekesség hogy Ken Whisenhunt ügynöke azt nyilatkozta, hogy meglepődne hogy ha Manning nem Arizonába szerződne.
(én meg ezen a nyilatkozaton lepődtem meg 😊)

Az esély addig megvan a szerződtetésre, amíg más csapathoz alá nem ír.Fucu
Hát nem tudom.. jó lenne ez nekünk?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Amit gsn írt összeg sok, hogy bent ragadjon. Ez a legnagyobb hátráltatója annak, hogy Manning idejöjjön szerintem. Mondjuk meg tudnám szokni a Manning-Fitz-Wayne-Wells négyest 😊 Igaz pénz az nem lenne felturbózni az OL-t.

Érdekesség hogy Ken Whisenhunt ügynöke azt nyilatkozta, hogy meglepődne hogy ha Manning nem Arizonába szerződne.
(én meg ezen a nyilatkozaton lepődtem meg 😊)

Az esély addig megvan a szerződtetésre, amíg más csapathoz alá nem ír.Fucu
nucsak, akkor átállítódok a jets-vonalról, wagonozni ér?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Amit gsn írt összeg sok, hogy bent ragadjon. Ez a legnagyobb hátráltatója annak, hogy Manning idejöjjön szerintem. Mondjuk meg tudnám szokni a Manning-Fitz-Wayne-Wells négyest 😊 Igaz pénz az nem lenne felturbózni az OL-t.

Érdekesség hogy Ken Whisenhunt ügynöke azt nyilatkozta, hogy meglepődne hogy ha Manning nem Arizonába szerződne.
(én meg ezen a nyilatkozaton lepődtem meg 😊)

Az esély addig megvan a szerződtetésre, amíg más csapathoz alá nem ír.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
fremen Arizona Cardinals 25
és kolbász?? ágyő? óccsó biznicc...Divat
Március 17-én van egy opció Kolb szerződésében, amely 7 millió $ kifizetését eredményezheti. Ha nem hívják le az opciót és elküldik, akkor 8.333.333 millió $ ragad bent a capben, ennyi az elküldés költsége.gsn
Többek közt ezért is kérdeztem, hogy mennyire valós annak a lehetősége, hogy PM itt kössön ki. Nem tudom egyébként hogy állunk pénzügyileg mennyi mozgásterünk van. Várom a nálam tájékozottabbak, okosabbak véleményét 😊
Az én véleményem az, hogy egyszer már nagyon jól jártunk egy idősebb irányítóval pár éve, lehet megint jól jönne valami hasonló húzás. Amúgy is valaki pár hónapja írta, hogy mennyi hasonlóság van a csapat pár évvel korábbi és mostani szereplése közt 😀
több mint 12 éve
gsn 3 548
és kolbász?? ágyő? óccsó biznicc...Divat
Március 17-én van egy opció Kolb szerződésében, amely 7 millió $ kifizetését eredményezheti. Ha nem hívják le az opciót és elküldik, akkor 8.333.333 millió $ ragad bent a capben, ennyi az elküldés költsége.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
és kolbász?? ágyő? óccsó biznicc...

|
több mint 12 éve
fremen Arizona Cardinals 25
mi is ott vagyunk a sorban...
"Where will Manning end up next? Will it be Miami? Or New York? Maybe Seattle? Or Arizona?"
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8276d0bd/article/despite-divorce-mannings-legacy-in-indy-will-live-forever?module=HP11_cp

ja és gondoltam ez itt is elfér 😉
Cardinalis
Szerintetek jó lenne, ha ide jönne PM illetve mennyi esélyünk van erre? Egyáltalán a vezetőség gondolkodik egy ilyen lehetőségen? Szerintem Skelton sokat tanulhatna tőle és pár év múlva lehetne egy igen hasznos QB belőle.
Abba már bele sem gondolok, hogy Fitz-el milyen páros lennének... 😀
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
mi is ott vagyunk a sorban...
"Where will Manning end up next? Will it be Miami? Or New York? Maybe Seattle? Or Arizona?"
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8276d0bd/article/despite-divorce-mannings-legacy-in-indy-will-live-forever?module=HP11_cp

ja és gondoltam ez itt is elfér 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
2. számú elkapónak jó lenne nektek douglas szvsz. tavaly jól helyettesítette nagyon juliot mikor sérült volt... olcsó is, jó is és nem ráz, csak kicsit hülye szegény 😀 mondjuk én azt bírnám ha nálunk maradna... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
Ahogy igértem itt van, hogy szerintem mik a csapat hiányposztjai és kik lehetnek azok akik számításba jönnek a szabadügynök piacon, hogy leszerződtetjük őket.Fucu
köszi, ment a +1 😊

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ahogy igértem itt van, hogy szerintem mik a csapat hiányposztjai és kik lehetnek azok akik számításba jönnek a szabadügynök piaon, hogy leszerződtetjük őket.

1. Támadó fal:
Katasztrófa a két szélen. Levi hatalmas pénzt akasztana le jövőre, de ez nem fog megtörténni. Ha nem megy bele a fizetéscsökkentésbe akkor ki lesz rakva még a bónusz utalása előtt és megpróbálják visszaszerződtetni olcsóbbért. Brandon Keith elég bizalmat kapott, de sok sérüléssel bajlódott és elég gyenge is volt. Utánuk csak Jeremy Bridges az elfogadható opció, de amikor ő játszott akkor sem volt jó és már benne van a korban ő is. Cserének jó, de ennyi.
Belül (a guard és center poszton) nem olyan veszélyes a helyzet. Egyedül Rex Hadnot kaphat vetélytársat és ugye Lutui is szabadügynök. (Ide nem írok külön kívánságlistát, mert nem hinném, hogy a nagy neveket megkörnyékeznénk, amikor tavaly érkezett Colledge mondhatni nagyobb összegért)

Kik jöhetnek számításba?
- Jeff Backus (Det) - egészen elfogadható volt az utóbbi két évben Detroitban. Köszi nem
- Marc Colombo (Mia) - Tessék csak megkérdezni a Dolphins szurkolókat (vagy a Cowboys szurkolókat). Köszi nem.
- King Dunlap (Phi) - Peters mögött nem volt sok lehetősége, de még a fiatalabb opciók közé tartozik.
- Max Starks (Pit) - Sláger igazolás lenne, mivel ex-Steeler, de inkább ne.
- Khalif Barnes (Oak) - jobb oldalra lehet jobb lenne, mint Keith. Elég sok büntetést szedett össze tavaly (ahogy az egész Oakland).
- Jared Gaither (SD) - Szerintem sok kérője lesz, maximum érdeklődünk iránta, de nagy pénzt nem fogunk neki adni.

2. Szélső linebacker
A két kezdő Sam Acho és O'Brien Schofield jelenleg. Előbbi megérdemli, utóbbinak még fejlődnie kell. Ezért kéne még leglaább két veterán, akik egyengetik az útjukat. Clark Hagans UFA, de örülnék neki ha visszatérne. Joey Porter nem tudom mit akar, nálunk már nem fog játszani az biztos.

Kik jöhetnek számításba?
- Anthony Spencer (Dal) - mondhatjuk hogy Ware másik oldalán könyebb dolga volt, de szerintem egész jó kis játékso vállt belőle.
- Mario Williams (Hou) - Őrült pénzt fog kapni, de nem nálunk. De szép is lenne 😊
- Jarrett Johnson (Bal) - Ő jó lenne, ha lenne egy elit irányítót terrorizáló társa a másik oldalon (ahogy Suggs a Ravensben), de nincs.

3. Második számú elkapó
Larry új kasztot képvisel, ezt tudjuk. Csak mögötte nincs senki. Robert lenne az, de ő meg alig tudott szabad lenni (és ah igen akkor meg a QB volt bénácska). Early Doucet szabadügynök és hiába volt a második legtöbb yardot elkapó játékso tavaly nem biztos, hogy visszahozzuk.

Kik jöhetnek számításba?
- Pierre Garcon (Ind) - második számúnak kell, arra pedig tökéletes.
- Robert Meachem (NO) - lehet csak Brees csinált belőle jó elkpót, de ezt csak akkor fogjuk megtudni, ha más csapathoz szerződik.
- Mario Manningham (NYG) - Bizonyította, hogy nem ügyetlen játékos, de Nicks és Cruz mellett nem biztos, hogy megelégszik a harmadik hellyel.

(ilyen Colston, Bowe, Vincent Jackson szintű embereket nem írok, mert nem jönnének el második számúnak)

Két nagyon fontos játékost kell újraszerződtetni
- Richard Marshall. Lehet kapós lesz a piacon, mivel idén bizonyította, hogy safety-t is jól tud játszani.
- Jay Feely. Teljesen rendben volt, igaz hozzá képest sok FG-t hagyott ki a szezon elején, de én mindenképpen újraszerződtetném.

Ennyi. A draftot nem vettem ide mert az még viszonylag messze van.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
vasárnapra összedobok egy "lehetséges, hogy arizonába szerződik" listátFucu
Kezdem én!
1. Peyton Manning 😛catattack
Szép névsor lenne a Westnek. Brady, Rodgers, Romo, Manning... + Stafford, Newton...
Szeretni fogják a védelmek a következő szezont.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
luvalagát
1. Hines Ward
2. James Farrior
vagynemis fordítva
Aa.Smith( á abbahaggya) aztán Kemo a tongai nézők miattsutianap
Mi ez? Nyugdíjas találkozó?catattack
Humor Herold steelers szurkoló



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
catattack 3 520
luvalagát
1. Hines Ward
2. James Farrior
vagynemis fordítva
Aa.Smith( á abbahaggya) aztán Kemo a tongai nézők miattsutianap
Mi ez? Nyugdíjas találkozó?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
vasárnapra összedobok egy "lehetséges, hogy arizonába szerződik" listátFucu
Kezdem én!
1. Peyton Manning 😛catattack
luvalagát
1. Hines Ward
2. James Farrior
vagynemis fordítva
Aa.Smith( á abbahaggya) aztán Kemo a tongai nézők miatt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
catattack 3 520
vasárnapra összedobok egy "lehetséges, hogy arizonába szerződik" listátFucu
Kezdem én!
1. Peyton Manning 😛
több mint 12 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Sziasztok !!

A fizetési sapkában elfoglalt helyre milyen hatással van a tage, és kábé mennyi még az a pénz amit el lehet majd költeni.
Ja és ha van még hely, akkor esetleg kiket tudnánk igazolni?Leon78
vasárnapra összedobok egy "lehetséges, hogy arizonába szerződik" listátFucu
Köszönöm FUCU, hogy foglalkozol a tudatlan, de annál lelkesebb Cards szurkolókkal😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sziasztok !!

A fizetési sapkában elfoglalt helyre milyen hatással van a tage, és kábé mennyi még az a pénz amit el lehet majd költeni.
Ja és ha van még hely, akkor esetleg kiket tudnánk igazolni?Leon78
vasárnapra összedobok egy "lehetséges, hogy arizonába szerződik" listát



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
gsn 3 548
Sziasztok !!

A fizetési sapkában elfoglalt helyre milyen hatással van a tage, és kábé mennyi még az a pénz amit el lehet majd költeni.
Ja és ha van még hely, akkor esetleg kiket tudnánk igazolni?Leon78
10,5 és 11 millió $ közötti helyet foglal majd a capből, ha marad ez az egyéves tender. Július 15-ig lehet kiváltani ezt a hosszútávúval, utána már csak az egyéves tag szerződést írhatja alá.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Sziasztok !!

A fizetési sapkában elfoglalt helyre milyen hatással van a tage, és kábé mennyi még az a pénz amit el lehet majd költeni.
Ja és ha van még hely, akkor esetleg kiket tudnánk igazolni?
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ahogy várható volt, Calais Campbell, megkapta a franchise taget, amit én egyáltalán nem bánok 😀Cards
egyértelmű volt, de azért remélem, hogy sikerül a hosszútávúban megegyezni vele.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Ahogy várható volt, Calais Campbell, megkapta a franchise taget, amit én egyáltalán nem bánok 😀
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Zsír 😊

Egyel több előszezon meccsünk lesz, mivel mi játsszuk (a Saints ellen) az idei Hall of Fame mérkőzést (Aug. 5-én).Fucu