Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
kurva nagy a kontraszt 😊csongi
csongi-féle relativitáselmélet! 😉 😛 😀
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
3. Marshall kénytelen volt safety-t játszani mert Rhodes sérült volt és Rashad Johnson meg rosszul játszott. Fucu
Köszi. Az 1. 2. pont megvolt, de ez a 3. nem esett le. 😊

...egyre valószínűtlenebb Haley visszatérése. Fucu
😕 😕
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Annyit azért hozzátennék, hogy szerintem máshol örülnének ilyen elkapóknak, mint Roberts vagy (főleg) Doucet. Csak hát nekünk van egy Larry-nk, és közte meg az említett páros között tényleg kurva nagy a kontraszt 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Megy valaki a fórumtalira?catattack
én majd a SB-ra megyek



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
catattack 3 520
Megy valaki a fórumtalira?
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
cattatack: igen nagyjából ugyanúgy látjuk a dolgokat, csak én igyekszem finomabban fogalmazni 😀

Spory: Benne van, hogy jön egy WR FA-ról és lehet draftolunk is, de az edzők bíznak a fiatalokban (Roberts, Doucet, Sampson)
Mike Adams azért nem csak jó fej, tud ő játszani, de való igaz, hogy alacsony termete miatt könnyebb célpont az ellenfél irányítóinak. Ő leginkább a special team munkájának köszönheti az 53-ban maradást. Ott remekül teljesített. Azért hárult rá több feladat CB-ben, mert 1. Toler kiesett 2. Jefferson szar volt 3. Marshall kénytelen volt safety-t játszani mert Rhodes sérült volt és Rashad Johnson meg rosszul játszott. Alap esetben (Toler sérülésével) PP- Jefferson-Marshall-Mke Adams lett volna a felállás.

Kent Somers is kifejtette, hogy miért egyre valószínűtlenebb Haley visszatérése. Ahogy azt jómagam is írtam, OC volt és utána HC. Nálunk jelenleg (és nem valószínű, hogy ez változni fog) egyetlen szabad hely van az edzők között és az a QB edzői poszt. Haley remek lenne, de nem fog ekkora visszalépést csinálni. Van még olyan csapat akiknél nincs HC, ha lesz lehet kelleni fog Haley OC-nek az egyikhez. Valamint az is közrejátszhat, hogy hiába jó barátok, de Whoznek fontos az edzők közötti jó összhang és Haley az a forrófejű edző.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Ügyi vagy Fucu!
Kb. azonos véleményen vagyunk.catattack
Catattack, Fucu: Nagyon köszi az elemzéseket, mindkettő nagyon jó volt.
A WR-ekkel kapcsolatban azért látható, hogy Breaston elengedése nagy hiba volt (bár gondolom, nem volt mit tenni). Szerintetek oda is hozunk majd a drafton, vagy FA-ról, vagy pedig bízunk a jelenleg állomány javulásában (persze nem Fitz-re gondolok 😉 )?

Mike Adams-szel kapcsolatban már régebben is néztem, hogy voltak elég furcsa húzásai CB-ként (~misstackle). Ő a második legalacsonyabb emberünk (LSH után 😀 ). Töprengtem, hogy egy CB-nek azért jobb, ha kicsit magasabb az ember, hiszen így egy magasabb elkapónak simán elpasszolnak a feje felett. Valahol viszont olvastam, hogy nagy tiszteletnek/szeretetnek örvend csapaton belül, igazi vezéregyéniség (asszem amikor DRC elment, utána volt egy cikk, hogy ki lesz a CB-k "vezére".) Nem tudom, de szvsz fontosabb a játéktudás, mint a jófejség :/ . Tolert nagyon várom vissza, PP+Greg jó kis páros lesz 😊
több mint 12 éve
catattack 3 520
Ügyi vagy Fucu!
Kb. azonos véleményen vagyunk.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem vártam hétvégéig, gyorsan megírtam ma

Akkor kezdjünk bele:

QB
- Kevin Kolb: jött, látott és nem tett csodát. Csalódott vagyok, de elleneztem ezt a cserét nagyon (semmi beleszólásom nem volt), de reménykedek, hogy jövőre elkerülik a sérülések és egy teljes offseason segít rajta.
- John Skelton: Más néven Johhny Clutch 😊 a győzelem-vereség mutató csalóka. Nem játszott jobban, de a fontos pillanatokban jobban koncentrált (plusz a védelem, az elkapói és PP kisegítette). Csere irányítónak tökéletes, de training camp alatt kap lehetőséget hogy megszerezze a no1 helyet.
- Rich Bartel: Harmadik számú semmi több.

RB:
- Ryan Williams: szegény lesérült, de már épülget felfele és a training campre rendben lesz.
- Branie Wells: idei volt a legjobb szezonja, több mint ezer yard és 10 TD úgy hogy a szezon felét sérült térddel nyomta végig. Tiszteletem neki. Jövőre jobb lesz mert lesz mellette Williams.
- LSH: a kis golyóban mindig benne van a TD. Az utolsó meccsen remekül helyettesítette Beanie-t. Nem több mint 3rd down back és visszahordó, de annak remek volt idén.
- Chester Taylor: itt volt, kapott lehetőséget is, igaz nagyon keveset. Jövőre nem látjuk itt.
- Alfonso Smith: hiába a jó előszezon az alapszakasz mégis más. Volt egy-két jobb futása, de nem nfl szint a srác

WR
- Larry Fitzgerald: avagy más néven Fitzgeralis egy új faj neve. Kevesebb elkapás, kevesebb TD, de ismét 1400 yard felett. Nincs mit hozzáfűznom.
- Andre Roberts: jah hogy ő volt a második számú WR? talán két meccsen játszott jól, de lehet volt három is. Igazából harmadik számú elkapó amit idén mutatott
- Early Doucet: sok volt az elejtett labda, ő sem fejlődött szinte semmit, de leghalább nem volt sérült
- DeMarco Sampson: sokat nem láttunk belőle, de az hogy akítv volt meccsnapokon nem rossz előjel. Negyedik számú és kész
- Chansi Stuckey: ő is nálunk volt, leginkább a special teamben
- Stephen Williams: Egész évben inaktív, ő volt az egyik akit a legjobban súlytott a lockout, mert kellettek volna az edzői tanácsok

TE
- Todd Heap: Kicsit csalódás, de előjöttek a sérülései, jövőre talán többet látjuk a pályán.
- Jeff King: erős kezdés után alig kapott labdát és inkább a blokkolásban segített.
- Jim Dray: jó munkásember, de csak blokkolásban és special teamben
- Rob Housler: rossz route futás elejtett labdák. Kelleni fog neki az idei offseason, mert van benne fantázia.

OL
- Levi Brown: a szezon első fele botrány szarra sikeredett, a második kevésbé. Vagy belemegy a fizetéscsökkentésbe vagy repül.
- Daryn Colledge: többet vártam tőle, de nem volt rossz.
- Lyle Sendlein: a fal legstabilabban teljesítő tagja.
- Rex Hadnot: na ő is jó kérdés. nagy hibára nem emlékszem tőle, de kiemelkedő blokra sem. nem figyeltem elégg a falat a meccseken.
- Brandon Keith: sérülések és sérülések, mellette gyenge játék. Ez a húzás nem jött be Whiznek és Grimmnek.
- Jeremy Bridges: róla a lökdösődés ugrik be, meg a forrófejúsége. Beugrott Keuth helyére és so-so eljátszogatott.

DL
- Calais Campbell: brutális szezont csinált sajnos Pro Bowlrra és Al-Proba nem választották pedig megérdemelte volna. Nincs mese újra kell szerződtetni és sok pénzt adni neki.
- Darnell Dockett: Ő is remekül játszott. Azt csinált amit egy 3-4-es endbek kell. fogta a futást és néha még azirányítóhoz is odaért.
- Dan Williams: túlsúlyosan érkezni az edzőtáborba nem menő főleg ha te vagy a kezdő NT. szépen fokozatosan fejlődött, de megsérült. Remélem idén nem azzal telik el az edzőtábor, hogy figyikúrán lesz.
- David Carter: a srác hatodik körös draft pick és kicsit könnyűsúlyú az NT poszthoz, de nagyon jó évet zárt. Idén lehet tovább fejlődni.
- Nick Eason: csereként is jó volt és kedzőként is Williams sérülése után. Ráadásul az öltözőben is van tekintélye.
- Vonnie Holliday: cserébe érkezett, csereként kapott szerepet megfelelően játszott.

ILB
- Daryl Washington: jövőre egy állat lesz, bagyobb mint amilyen idén volt. Gyors, jól csinálja a tackle-öket, odaér mindenhez és nem adja fel.
- Pary Lenon: semmi kiemelkedő, jó munkásember elvégezte a dolgát mindig rendesen.
- Stewart Bradley: nagyon nehezen ment neki az új rendszer megtanulása ezért kapott kevesebb szerepet. Special teamben volt pár szép tackle-je.
- Reggie Walker: csak sepcial tem, de ott jó volt

OLB
- Joey Porter: sérülés, rossz teljesítmény. neki itt annyi, de valószínúleg máshol is.
- Clark Haggans: jó az öreg a háznál. teljesen rendben játszott
- O'Brien Schofield: nehezen tanulta meg a rendszert ezért sem volt kezdő, szép jövő áll előtte. Idén binyíthat.
- Sam Acho: draft harmadik napja előtt megmondta, hogy őt kell behúzni 😀 Gyorsan felvette a ritmust és tanulta meg a rendszert (ami kellett idén) ezért is előzte be Schofield-et és lett kezdő. FÉl szezon alatt 7 sack, elég korrekt.

CB
- Patrick Peterson: Pro Bowl és All-Pro. ennyi. négy punt visszahordás TD beállítva nfl rekord, megdöntve nfl újonc rekord. Cornerként van hova fejlődnie, de remek kis játékos ezt bizonyította idén párszor, persze voltak újonc hibái.
- A.J. Jefferson: nem vált be bagyon mint második számú corner. fejlődnie kell, sokat.
- Richard Marshall: nagy fogás volt ő is. Horton őt bnevezte meg defensive MVP-nek a csapatból. volt corner, volt safety. mind akettőt jól végezte. Lejárt a szerződése vissza kell hozni.
- Mike Adams: special teamben remek, cornerként mindig fogom a fejem ha a pályán van. Ez nem volt msáként most sem 😊
- Greg Toler: ACL szakadás, de felépülőben. Edzőtáborra rendben lesz kérdés mennyire lesz rozsdás. Kelleni fog jövőre

Safety
- Adrian Wilson: elszakadt bicepszel játszott egész szezonban és ahogy ráérzett az új sémára sokkal jobban is telejsített. Nem a neve alapján került a Pro Bowl keretbe. Jó szezonja volt.
- Kerry Rhodes: bokasérülés és emiatt műtét. A szezin nagy részét kihagyta.
- Rashad Johnson: hivatalosan ő volt a kezdő Rhodes helyett, de sokszor volt fent helyette Marshall safety poszton. Ez azt jelenti hogy nem bíztak meg benne az edzők teljesen.
- Hamza Abdullah: special team
- Sean Considine: dettó, de ő még sérült is volt

Special Team
- Jay Feely: bírom a csávót, volt pár hibája, kihagyoitt FG-ja amit be kellett volna rúgni, de összességében rendben volt ez a szezonja is.
- Dave Zastudil: remek szezonja volt, nekem nem is hiányozott Ben Graham
- Mike Leach: nem is volt rossz long snap ha jól emlékszem
Ők mind a hárman szabadügynökök lesznek, remélem egyanebben a felállásban jönnek is vissza. Visszahordókat nem írok LSH és PP is remek volt. Főleg az utóbbi.

Na ennyi, azt hiszem. Lehet belekötni 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
- Öt segédedzőt újraszerződtetett a csapat. Köztük van Russ Grim is akit a Jacksonville Jaguars-szal hoztak hírbe. A másik négy edző, Kevin Spencer (Special team), Freddie Kitchens (TE), Tommie Richardson (futók) és Ron Aiken (védekező fal). Örülök, hogy az edzői stáb nagyjából váltzozatlan marad. Már csak egy QB edzőt kell keresni.
- Haley-ről semmi hír. Véleméynem szerint egyre kisebb az esély, hogy visszatérjen. Whiz elmondta hogy általánosan elégedett volt Miller munkájával. (most többen leestek a székről 😊) QB edzőnek nem fog visszajönni Haley. HC (előtte OC) poszt után ekkora visszalépést nem fog csinálni.

ennyia hír. az azcardinals.com-on van egy cikk Toler-ről, hogy biztos benne, hogy az edzőtáborra teljesen felépül a térdműtétjéből.

Mel Kiper az első mock draftjában Jonathan Martin-t írta hozzánk (ámen).
cattatack: jó volt az elkemzés én azt hiszem a hétvégén írom meg posztonkénti lebontásban.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Az évértékelőmmel kapcsolatban senki??catattack
részemről rendben van 😉
Larry szenvedésével kapcsán megnéztem a statyát, érdekes, összyardok tekintetében ez volt a második legjobb éve (1,411), az elkapások számát nézve pedig a harmadik leggyengébb (80)... ebből következik, hogy az elkapásai idén hozták átlagosan a legtöbb yardot (17,6), viszont TD vonatkozásában a második leggyengébb évét zárta (8)...

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
catattack 3 520
Az egyik kollégám Kolb hasonmás (csak kicsit elhízva). Fényképet nem merek csinálni, mert....

Az évértékelőmmel kapcsolatban senki?? :o
Nem azért, mert olyan jó, hanem mert sokáig írtam...
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Rosszul emlékszem, hogy valamikor itt azt írtátok, hogy esetleg a Rams is vinné Hortont HC-nek? (Visszapörgettem pár oldalt, de nem találtam meg, valsz figyelemetlen voltam :/ ). Most olvastam a főoldalon, hogy Fischer kötött ki náluk. Akkor Horton "biztonságban" van? (Nagyon tetszett a védelem, kár lenne őt elbukni...)Spory
amíg minden HC posztot be nem töltöttek addig nincs biztonságban. Igaz, hogy eddig csak a Ramsnél vetődött fel a neve és volt interjún. Mivel Fisher érkezett oda azt hiszem nyugalommal mondhatom, hogy Horton marad nálunk.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
hátha még nem láttátok ezeket a tutijókis összeállításokat 😉
gondoltam itt is elférnek 😀
Best Offensive Touchdowns of 2011
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Best-Offensive-Touchdowns-of-2011/f508a25b-5b18-4624-bfa6-e1b852baf8ca

Best Defensive Plays of 2011
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Best-Defensive-Plays-of-2011/a43ccc8d-17e0-4242-9c21-61cca88c84bb

Best of Wired - 2011
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Best-of-Wired---2011/d567314a-ada7-4617-8627-132aecd3f1d6

Best of Wired - Funny Moments:
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Best-of-Wired---Funny-Moments/55ceae15-399b-4e0f-82ea-6d7a17f15512

itt pedig a szövegelés után van egy Qrvajó zenés-Cardsos-videoclip, még bele is libabőröztem :cool:
Fans Make Gameday More Than Just a Day
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Fans-Make-Gameday-More-Than-Just-a-Day/414665ed-841b-406e-b65a-e46d4ea13944

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Akkor Horton "biztonságban" van?Spory
hát nagyon remélem... piszkosul kéne az idei szezonhoz!

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Rosszul emlékszem, hogy valamikor itt azt írtátok, hogy esetleg a Rams is vinné Hortont HC-nek? (Visszapörgettem pár oldalt, de nem találtam meg, valsz figyelemetlen voltam :/ ). Most olvastam a főoldalon, hogy Fischer kötött ki náluk. Akkor Horton "biztonságban" van? (Nagyon tetszett a védelem, kár lenne őt elbukni...)
több mint 12 éve
catattack 3 520
silent, nagyon eltűntél az eredménykövetőből 😛

ezt az örökbecsűt meg otthagytad:

Ezt megnyerni csak Skelton lenne képes, vagy Tebow
😀petey
😂
Petey!
Nagyon humoros vagy mostanában! Nem győzöm a lájkolást és a seggnyalást! 😂
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Már vártalak 😀

Melóztam közben.... hajnal fél 4-ig és most is bent ülök az irodában mert ez olyan jó 😀

silent7939
részvétem, ezért szabiztam ma 😊

több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Már vártalak 😀

Melóztam közben.... hajnal fél 4-ig és most is bent ülök az irodában mert ez olyan jó 😀

Mellesleg gratulálok, szépen kihasználtátok a Saints hibáit... PO-ban nem lehet ennyi TO-t megengedni.

Ezért is jó érzés a skalpotok 😀

silent, nagyon eltűntél az eredménykövetőből 😛

ezt az örökbecsűt meg otthagytad:

Ezt megnyerni csak Skelton lenne képes, vagy Tebow
😀petey
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
silent, nagyon eltűntél az eredménykövetőből 😛

ezt az örökbecsűt meg otthagytad:

Ezt megnyerni csak Skelton lenne képes, vagy Tebow
😀

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Daren Urban készítette, kinek meddig van szerződése és mi lehet vele a jövőben
http://prod.static.cardinals.clubs.nfl.com/assets/docs/2012Darren/RosterChartAfter2012.pdf



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825cbcdd/article/haley-close-to-rejoining-cardinals-after-being-fired-by-chiefs

Haley is in da hauz?csongi
még nem. majd akkor hiszem ha az Urban, Somers, Jurecki hármasból valamelyik felírja twitterre 😊

Az edzők szabin vannak, hétfőn állnak újra munkába



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825cbcdd/article/haley-close-to-rejoining-cardinals-after-being-fired-by-chiefs

Haley is in da hauz?
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
😀
Hali.
Segítsetek már nekem légyszi!
Ha jól emlékszem akkor Fitz nemrég írt alá új szerződést.
Ennek a pontos anyagi részletei érdekelnének.Bazzani
8/20/2011: Signed an eight-year, $128.5 million contract. The deal contains $50 million guaranteed, including a $10 million signing bonus and first-year roster bonus of $8 million. Fitzgerald is eligible for annual $250,000 workout bonuses in years two through eight. 2011: $2 million, 2012: $5 million (+ $6 million roster bonus due 3/31), 2013: $5 million (+ $10 million option bonus due 3/15), 2014: $12.75 million, 2015: $8 million (+ $8 million roster bonus), 2016: $15 million, 2017-2018: $14.75 million, 2019: Free Agentempty taxi
Köszönöm.
8év 128,5milla.
Jesszus mibe fog kerülni Megatron új szerződése..Bazzani
3 év 150 millió garantált! 😀 😀 😀
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hali.
Segítsetek már nekem légyszi!
Ha jól emlékszem akkor Fitz nemrég írt alá új szerződést.
Ennek a pontos anyagi részletei érdekelnének.Bazzani
8/20/2011: Signed an eight-year, $128.5 million contract. The deal contains $50 million guaranteed, including a $10 million signing bonus and first-year roster bonus of $8 million. Fitzgerald is eligible for annual $250,000 workout bonuses in years two through eight. 2011: $2 million, 2012: $5 million (+ $6 million roster bonus due 3/31), 2013: $5 million (+ $10 million option bonus due 3/15), 2014: $12.75 million, 2015: $8 million (+ $8 million roster bonus), 2016: $15 million, 2017-2018: $14.75 million, 2019: Free Agentempty taxi
Köszönöm.
8év 128,5milla.
Jesszus mibe fog kerülni Megatron új szerződése..Bazzani
nagyon sokba 😊
de szerintem ti is úgy vagytok vele, hogy megéri minden centéjét



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter