Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Kérdés : Mi adható az I/2-ért ? Erősek a pletykák hogy megpróbáljuk....
Keano
Idei + jövő évi 1-3. kör


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Kérdés : Mi adható az I/2-ért ? Erősek a pletykák hogy megpróbáljuk....


több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Én felültem arra a vonatra miszerint kétszer fogunk pickelni az első körben. Egy CB egy Edge.

több mint 4 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Mindenhol azt olvasni, hogy feltradelünk top10-be, de lehet top5-be, de lehet 3-ba.. ha ez így lesz komolyan világ nyomorékai vagyunk azzal a szezon végén megnyert sok meccsel, hogy most meg adunk mindent 2 évre előre.. 🤦‍♂️ szóval remélem maradunk a helyünkön, ha már nem volt eszünk tankolni
Buga
Ez a szezon lesz az utolsó dobása (és ezért is nem tankoltak mert akkor repült volna mindenki) a Front Office és a coaching staffnak és nem lepődnék meg ha mindent feltennének erre az évre. Nyílván minden attól függ mennyiért tradelünk föl, ha a jövő évi első körért meg némi apróért elhozzuk Chaset/Okudaht, akkor szerintem vállalható, ha 2 teljes draftunkat odaadjuk érte, akkor nem.
Arról meg ne is beszéljünk, hogy egy Chase Youngért kimennek az emberek a stadionba, szintúgy mint Gurleyért ami szintén egy fontos szempont lehet.
mcm4a1
Ha " do or die " van és Chase-ért akarnak menni az tuti I/2...ha Okudah akkor meg I/3...mondjuk nem vágom hogy Okudah-n kívül milyen az idei CB class... lehet Dimiék úgy vannak vele hogy ha az ellenfél irányitójának nincs ideje passzolni..akkor mindegy milyen a CB sorunk és akkor Chase Young...mondjuk azért az idei szezonban majd olyan irányítók ellen mint Brady, Brees 2x...Wilson, Mahomes, Prescott., Rodgers..nem árt ha van értékelhető cornered.. 😀 Izgalmas egy péntek hajnal lesz....


több mint 4 éve
mcm4a1 Atlanta Falcons Alabama Crimson Tide 53
Mindenhol azt olvasni, hogy feltradelünk top10-be, de lehet top5-be, de lehet 3-ba.. ha ez így lesz komolyan világ nyomorékai vagyunk azzal a szezon végén megnyert sok meccsel, hogy most meg adunk mindent 2 évre előre.. 🤦‍♂️ szóval remélem maradunk a helyünkön, ha már nem volt eszünk tankolni
Buga
Ez a szezon lesz az utolsó dobása (és ezért is nem tankoltak mert akkor repült volna mindenki) a Front Office és a coaching staffnak és nem lepődnék meg ha mindent feltennének erre az évre. Nyílván minden attól függ mennyiért tradelünk föl, ha a jövő évi első körért meg némi apróért elhozzuk Chaset/Okudaht, akkor szerintem vállalható, ha 2 teljes draftunkat odaadjuk érte, akkor nem.
Arról meg ne is beszéljünk, hogy egy Chase Youngért kimennek az emberek a stadionba, szintúgy mint Gurleyért ami szintén egy fontos szempont lehet.
több mint 4 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Nem mondanám, hogy örülök Gronknak a Bucsban.
bergerdani
zero to hero szezon lesz ez a Bucsnak.
Kenny
Do or die, zero to hero, ezek tetszenek, kérek egy ilyet az összes csapatra vonatkozólag! 😀
Amúgy nem tudom, Gronk (hiába a WWE bajnoka) azért szerintem sokat fogyott, közel sem biztos, hogy olyan fizikális tud majd lenni, mint azelőtt. A sérülékenység meg +1 kérdés.
több mint 4 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Mindenhol azt olvasni, hogy feltradelünk top10-be, de lehet top5-be, de lehet 3-ba.. ha ez így lesz komolyan világ nyomorékai vagyunk azzal a szezon végén megnyert sok meccsel, hogy most meg adunk mindent 2 évre előre.. 🤦‍♂️ szóval remélem maradunk a helyünkön, ha már nem volt eszünk tankolni

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Nem mondanám, hogy örülök Gronknak a Bucsban.
bergerdani
zero to hero szezon lesz ez a Bucsnak.

több mint 4 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Nem mondanám, hogy örülök Gronknak a Bucsban.

Mindig jövőre
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Okudah vagy Simmons lesz a feltrade célpontunk nagy valószínűséggel.

vagy idén is Kaleb McGary, már semmin nem lepődnék meg 😀
shawnka
Mondjuk az qrva drága lenne.
gabokocka
do or die szezon jön kb az egész staffnak, leszarják ha bebuknak pár jövő évi picket.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 790 — Keep pounding
Okudah vagy Simmons lesz a feltrade célpontunk nagy valószínűséggel.

vagy idén is Kaleb McGary, már semmin nem lepődnék meg 😀
shawnka
Mondjuk az qrva drága lenne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Okudah vagy Simmons lesz a feltrade célpontunk nagy valószínűséggel.

vagy idén is Kaleb McGary, már semmin nem lepődnék meg 😀
shawnka
Lol, épp ezt kezdtem el írni mikor bevillant az új hsz jelzés az oldal tetején 😊
Amúgy simmonsnak nemtudom tudnék e őszintén örülni, az ilyen mindenben is kibaszott jó gyerekek valahogy nem szoktak annyira beválni, na meg deboo mellé kicsit olyan minek...
Okudah az más tészta, miatta tudnék tapsolni.
Ha ez nem jön össze akkor inkább ha van jó biznyák menjünk lefeke, jól jönne nagyon még egy harmadik kör. Csak valamit csináljunk, ne ilyen kinlaw féle semmilyen játékost húzzunk a helyünkön



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Okudah vagy Simmons lesz a feltrade célpontunk nagy valószínűséggel.

vagy idén is Kaleb McGary, már semmin nem lepődnék meg 😀
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
5 retkes pickünk van az idei drafton (+hurst), akkor kajak csak 3at akarunk húzni meg jövőre is első kör nélkül?
peach
Hát, ti idén vagy PO-ba mentek, vagy mindenki repül a picsába. Nem hiszem, hogy a jövő évi pickeken fog menni most a dilemma, all int toltok, azt vagy bejön vagy nem.
gabokocka
Tiszta sor, csak sztem nem egy kezdő játékosra vagyunk ettől.
peach
Egy HC-ra vagytok? 😁
Mondjuk Én benneteket PO esélyesnek tartalak. Egy jó drafttal méginkàbb.
Ami eddig nem jött össze az fordulhat esetleg.
Fattyu
Kívánom, hogy legyen igazad, de én már quinnben nem tudok hinni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
5 retkes pickünk van az idei drafton (+hurst), akkor kajak csak 3at akarunk húzni meg jövőre is első kör nélkül?
peach
Hát, ti idén vagy PO-ba mentek, vagy mindenki repül a picsába. Nem hiszem, hogy a jövő évi pickeken fog menni most a dilemma, all int toltok, azt vagy bejön vagy nem.
gabokocka
Tiszta sor, csak sztem nem egy kezdő játékosra vagyunk ettől.
peach
Egy HC-ra vagytok? 😁
Mondjuk Én benneteket PO esélyesnek tartalak. Egy jó drafttal méginkàbb.
Ami eddig nem jött össze az fordulhat esetleg.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
5 retkes pickünk van az idei drafton (+hurst), akkor kajak csak 3at akarunk húzni meg jövőre is első kör nélkül?
peach
Hát, ti idén vagy PO-ba mentek, vagy mindenki repül a picsába. Nem hiszem, hogy a jövő évi pickeken fog menni most a dilemma, all int toltok, azt vagy bejön vagy nem.
gabokocka
Tiszta sor, csak sztem nem egy kezdő játékosra vagyunk ettől.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 790 — Keep pounding
5 retkes pickünk van az idei drafton (+hurst), akkor kajak csak 3at akarunk húzni meg jövőre is első kör nélkül?
peach
Hát, ti idén vagy PO-ba mentek, vagy mindenki repül a picsába. Nem hiszem, hogy a jövő évi pickeken fog menni most a dilemma, all int toltok, azt vagy bejön vagy nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5 retkes pickünk van az idei drafton (+hurst), akkor kajak csak 3at akarunk húzni meg jövőre is első kör nélkül?
peach
Ha egy Julio szintű játékost(pl. egy hasonló kaliberű WR-t) sikerülne megint így draftolni, akkor nagyon bánnád ezt?

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
5 retkes pickünk van az idei drafton (+hurst), akkor kajak csak 3at akarunk húzni meg jövőre is első kör nélkül?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nagyon keressük a partnert egy feltradehez.

remélem Simmonsért megyünk
shawnka
Néhány hete arról beszélt TD, hogy ha megoldható, Youngért szívesen felcserélne. 😊
empty taxi
Én ismerek egy GM-et, aki anno dolgozott még Dimitroff alatt itt és akiről úgy hírlik letradelne, ha 1/9-ig kimegy a 3 Top embere(=Okudah, Wirfs és Derrick Brown).


Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
nagyon keressük a partnert egy feltradehez.

remélem Simmonsért megyünk
shawnka
Néhány hete arról beszélt TD, hogy ha megoldható, Youngért szívesen felcserélne. 😊
empty taxi
bold prediction és Jeff Okudah.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
nagyon keressük a partnert egy feltradehez.

remélem Simmonsért megyünk
shawnka
Néhány hete arról beszélt TD, hogy ha megoldható, Youngért szívesen felcserélne. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
nagyon keressük a partnert egy feltradehez.

remélem Simmonsért megyünk
több mint 4 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
megszoktam a 3 betűt, tetszik, akarok egy fekete mezt 😀
shawnka
Jó is a 3 betű a trollkodàshoz. 😁
Csak Én mint amatőr:
A bsolulte T otal L oser.
Bocsànat. Megyek is bűnhődni...
Fattyu
Mondjuk ezért kár volt billentyűt ragadni.... 😛

Nekem az új snapback nagyon adja ezzel a 3 betűvel feketében!
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
megszoktam a 3 betűt, tetszik, akarok egy fekete mezt 😀
shawnka
Jó is a 3 betű a trollkodàshoz. 😁
Csak Én mint amatőr:
A bsolulte T otal L oser.
Bocsànat. Megyek is bűnhődni...