Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött egy LB az XFL-ből.
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1243618647366647809
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!

jogyerek ez.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
LaRoy Reynolds is visszatért, azért ST-n kívül ne nagyon legyen pályán.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Igen, meg itt Falconsnál amúgy sincsenek orvosok. Igazából azért hoztuk, hogy kicsit felrázzuk a Hill, Ito, Olisson triót, mert mind a három kezdőszintet nyomott.....bahhhh
zekeffron
Vicc nélkül: az egyik legmenőbb az sportorvosi/gyógytornász gárda a Falconsnál, emlékeim szerint az első között volt kötelező FMS szűrés a játékosoknál, és bizonyos score alatt kötelező mobility edzések voltak, és egy adott szint alatt az edzőtáborban nem is lehetett fullon edzeni. Nem véletlen az, hogy sokáig teljesen elkerülte a sérüléshullám a Falcons keretet.
Gyurma Pappa
Ezt nem is tudtam. De ebből is látszik, ha beüt a szar akkor lehet nálad az isten orvosa, gyógytornásza is. Lásd a két évvel ezelőttit...
peach
Az FMS trainingen videókat is mutatott az akkori komplexumról a trainer srác, és én is ezért vagyok ilyen okos. Nyilván a baleseteket kinullázni lehetetlen.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Igen, meg itt Falconsnál amúgy sincsenek orvosok. Igazából azért hoztuk, hogy kicsit felrázzuk a Hill, Ito, Olisson triót, mert mind a három kezdőszintet nyomott.....bahhhh
zekeffron
Vicc nélkül: az egyik legmenőbb az sportorvosi/gyógytornász gárda a Falconsnál, emlékeim szerint az első között volt kötelező FMS szűrés a játékosoknál, és bizonyos score alatt kötelező mobility edzések voltak, és egy adott szint alatt az edzőtáborban nem is lehetett fullon edzeni. Nem véletlen az, hogy sokáig teljesen elkerülte a sérüléshullám a Falcons keretet.
Gyurma Pappa
Ezt nem is tudtam. De ebből is látszik, ha beüt a szar akkor lehet nálad az isten orvosa, gyógytornásza is. Lásd a két évvel ezelőttit...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Igen, meg itt Falconsnál amúgy sincsenek orvosok. Igazából azért hoztuk, hogy kicsit felrázzuk a Hill, Ito, Olisson triót, mert mind a három kezdőszintet nyomott.....bahhhh
zekeffron
Vicc nélkül: az egyik legmenőbb az sportorvosi/gyógytornász gárda a Falconsnál, emlékeim szerint az első között volt kötelező FMS szűrés a játékosoknál, és bizonyos score alatt kötelező mobility edzések voltak, és egy adott szint alatt az edzőtáborban nem is lehetett fullon edzeni. Nem véletlen az, hogy sokáig teljesen elkerülte a sérüléshullám a Falcons keretet.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wilsont visszaigazoltuk, tokeletes depth.
Treadwell szemelyeben meg egy elso koros jatekos az offenseben.
Kicsit felrecsuszott a karrierje, de Hardy helyen elfer.
Kenny
Trollkodunk, így megvan a 11. első körös az offenseben 😀
Mcray az ugye iktriad liblingje a méltán híres jags o lineből?
peach
A mi McCray-ünk DE/LB/ST ász, és már visszaigazoltuk pár napja.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Wilsont visszaigazoltuk, tokeletes depth.
Treadwell szemelyeben meg egy elso koros jatekos az offenseben.
Kicsit felrecsuszott a karrierje, de Hardy helyen elfer.
Kenny
Trollkodunk, így megvan a 11. első körös az offenseben 😀
Mcray az ugye iktriad liblingje a méltán híres jags o lineből?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
OL McCray sign.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Wilsont visszaigazoltuk, tokeletes depth.
Treadwell szemelyeben meg egy elso koros jatekos az offenseben.
Kicsit felrecsuszott a karrierje, de Hardy helyen elfer.
Kenny
Továbbá érkezett Justin McCray is OL depthnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Wilsont visszaigazoltuk, tokeletes depth.
Treadwell szemelyeben meg egy elso koros jatekos az offenseben.
Kicsit felrecsuszott a karrierje, de Hardy helyen elfer.

több mint 4 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Én nagyon jó lépésnek tartom. Amcsi elemzésben is elhangzott hogy a rams nem használta ki megfelelően viszont Atlantában olyan támadó egység van akivel ismét nagy dolgokra képes. Csak tudjon a fal lyukakat nyitni, és Kott is használja megfelelően mert Londonban megdobáljuk a ketrecét sörös poharakkal!😁
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
mivel Gurleynek kurvasok pénzt fog még kifizetni a Rams, ezért biztos vagyok benne, hogy egy nagyon safe, nagyon olcsó és capbarát szerződést kötöttünk vele.
shawnka
En is ezt gondolom, szamunkra ez egy nagyon jo deal lehet.

edit: ez egy kurva jo deal HA egeszseges.
Kenny
biztos szar a térde, másképp nem vágnak ki senkit, ilyen feltételekkel. de lehet, hogy így is ér nektek ennyit.
gedam
Vagy csak simán rájöttek, hogy milyen ratyi szerződéseket kötöttek a elmúlt években, vagy hogy egy futó nem nagyon ér ennyit
kapitnono
én is erre gondoltam, ha megközelíti a 800 yardot én már elégedett leszek, van value ebben az igazolásban mindenképp.
De ugye nincs Falcons draft rb pick nélkül, szóval jön majd mögé még valaki, ebben biztos vagyok 😀

több mint 4 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
mivel Gurleynek kurvasok pénzt fog még kifizetni a Rams, ezért biztos vagyok benne, hogy egy nagyon safe, nagyon olcsó és capbarát szerződést kötöttünk vele.
shawnka
En is ezt gondolom, szamunkra ez egy nagyon jo deal lehet.

edit: ez egy kurva jo deal HA egeszseges.
Kenny
biztos szar a térde, másképp nem vágnak ki senkit, ilyen feltételekkel. de lehet, hogy így is ér nektek ennyit.
gedam
Igen, meg itt Falconsnál amúgy sincsenek orvosok. Igazából azért hoztuk, hogy kicsit felrázzuk a Hill, Ito, Olisson triót, mert mind a három kezdőszintet nyomott.....bahhhh
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 105 — WHO DAT!!!!
mivel Gurleynek kurvasok pénzt fog még kifizetni a Rams, ezért biztos vagyok benne, hogy egy nagyon safe, nagyon olcsó és capbarát szerződést kötöttünk vele.
shawnka
En is ezt gondolom, szamunkra ez egy nagyon jo deal lehet.

edit: ez egy kurva jo deal HA egeszseges.
Kenny
biztos szar a térde, másképp nem vágnak ki senkit, ilyen feltételekkel. de lehet, hogy így is ér nektek ennyit.
gedam
Vagy csak simán rájöttek, hogy milyen ratyi szerződéseket kötöttek a elmúlt években, vagy hogy egy futó nem nagyon ér ennyit


több mint 4 éve
gedam 5 702
mivel Gurleynek kurvasok pénzt fog még kifizetni a Rams, ezért biztos vagyok benne, hogy egy nagyon safe, nagyon olcsó és capbarát szerződést kötöttünk vele.
shawnka
En is ezt gondolom, szamunkra ez egy nagyon jo deal lehet.

edit: ez egy kurva jo deal HA egeszseges.
Kenny
biztos szar a térde, másképp nem vágnak ki senkit, ilyen feltételekkel. de lehet, hogy így is ér nektek ennyit.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ez milyen meno. A Falcons kezdo tamadosoraban jelenleg tiz elso korben draftolt jatekos van.


Stez
Még egyet már igazán összeszedhetnének. Lehet a drafton elsõre egy FB jön.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez milyen meno. A Falcons kezdo tamadosoraban jelenleg tiz elso korben draftolt jatekos van.


több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/90490161_211654163265641_8924888707316484012_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=LhW1IQJQDd0Q7kNvgGhMPbs&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYAvx6rfnwnVJlvqAqfV7TECFTKNE0gFj0Yc1vrEaHoubg&oe=664B8E21
NFL on Instagram: "@tg4hunnid + @ryan_matt02 + @juliojones_11. The @atlantafalcons’ new triplets? So fresh and so clean."
588K likes, 5,890 comments - nfl on March 20, 2020: "@tg4hunnid + @ryan_matt02 + @juliojones_11. The @atlantafalcons’ new triplets? So fresh and so clean.".
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
OMG - Kiraktátok Ryant!


Na jó, nem Matty-t hanem a punter Ryan Allent. 😊
 twitter.com/JasonHButt/status/1241112721992683520
És vissza is jöhet olcsóbban.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
adnám Nickel Robey-Coleman leigazolását
shawnka
Ink szélső CB kéne szvsz.
empty taxi
első körben húzunk majd.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
adnám Nickel Robey-Coleman leigazolását
shawnka
Ink szélső CB kéne szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
adnám Nickel Robey-Coleman leigazolását
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!


Azért ezt látatlanba aláírtuk volna offseason előtt.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
CB helyzetre mi lesz a megoldás? Újabb drafthúzások?

Sheffield, Oliver, Miller van csak ha jól emlékszem
nnntm
Van még CJ Reavis plusz Kazee-t is lehet a slotban használni. Persze ez ezzel együtt is kurvagyenge.
empty taxi
Reavis is inkább safety, nem? Legalábbis 2018-ban nálunk főleg az volt. Igaz tud CB-t is játszani, ha nagyon ég a ház.