Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!

több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Nem tudok mit mondani..ez nagyon gáz volt. Erre jön majd a Pats. Nehéz hetek várnak rám a munkán, kb. a SB vereség szintjén fognak szivatni. Csak most a 25 helyett 17 lesz a szám. Köszi, Atlanta Falcons.
Creepy
Ehhez már a Mike Smith éra alatt sokszor hozzászokhattunk!
hegepapa88
Akkor még boldog egyetemista voltam, nem sokan néztek focit, nem szivatott senki, csak a szivem tört egyre kisebb darabokra..ahogy megjött Quinn, úgy álltam munkába és derült ki, hogy itt bizony kb. mindenki követi az eseményeket. Ekkor kezdtem el ráébredni, milyen jó évek várnak itt rám. 😀
több mint 6 éve
hegepapa88 Atlanta Falcons 52
Nem tudok mit mondani..ez nagyon gáz volt. Erre jön majd a Pats. Nehéz hetek várnak rám a munkán, kb. a SB vereség szintjén fognak szivatni. Csak most a 25 helyett 17 lesz a szám. Köszi, Atlanta Falcons.
Creepy
Ehhez már a Mike Smith éra alatt sokszor hozzászokhattunk!
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
De ha nem a szörnű Vellano lett kivágva, hanem Tupou akkor Tupou valószínűleg még csak egy forgóajtót sem tud eljátszani.
Kellett valaki aki tehermentesíti Poe-t. 🙂
De valószínűleg nem játszik majd a hétvégén..
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Athyba Rubint kibaszkurálta a denver. Sztem vellanohoz képest talán, de csak talán upgrade volna. Monnyuk nemtom ő 4-3ba fit lenne é.
peach
Seattle-ben 4-3-ban tolta Rubin.
empty taxi
Be is húztuk. Kellett a depth középre.

Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Athyba Rubint kibaszkurálta a denver. Sztem vellanohoz képest talán, de csak talán upgrade volna. Monnyuk nemtom ő 4-3ba fit lenne é.
peach
Seattle-ben 4-3-ban tolta Rubin.
empty taxi
És tényleg! Vmiért csak a denverből indultam ki.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Athyba Rubint kibaszkurálta a denver. Sztem vellanohoz képest talán, de csak talán upgrade volna. Monnyuk nemtom ő 4-3ba fit lenne é.
peach
Seattle-ben 4-3-ban tolta Rubin.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Athyba Rubint kibaszkurálta a denver. Sztem vellanohoz képest talán, de csak talán upgrade volna. Monnyuk nemtom ő 4-3ba fit lenne é.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
DQ ma nagyon hevesen reagált arra a kérdésre, hogy miért nem használják ki jobban JJ-t. Szóval kap majd Sark szája, hogy tessék a legjobb WR-nek dobálni.
Creepy
Rohadtul igaza is van
peach
Hosszú a szezon,nem kell 5 meccs alatt összetöretni a liga legjobb elkapóját.Láttuk mi történt amikor se ő se Sanu nem volt a pályán. Legyen csak 900 elkapott yardja szezon végére de legyünk ott a döntőben megint.Fokozatosság sokkal többet számít mint egy 150 yardos meccs. Vigyázni kell az értékeinkre. Ezért hoztunk Macket,ezért kapott nagy lóvét a germán ezért van itt Matthews.
Kenny
Szurkolóként persze van benne logika, bár kétlem, hogy amennyiben így marad akkor jj verné a földhöz a seggét örömében, azt ha hangot is ad neki az nem lesz túl vidám az öltözőben. Ezeknek a kalibereknek kell a labda, az űr számok az egójuk miatt, előbb vagy utóbb követelni is fogja ha nem használjuk többet-jobban.
peach
Lehet csak nekem nem tűnt fel, de én úgy vettem észre JJ nem olyan wr aki veri az asztalt hogy ha nem kap elég labdát. Nem olyan mint TO vagy Ocho inkább Larry bácsira emlékeztet aki csendben csinálja a dolgát, de lehet én látom rosszul
Midnight
Abszolút nem primadonna, erről szó sem volt, de attól még az igényei még neki is megvannak.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
DQ ma nagyon hevesen reagált arra a kérdésre, hogy miért nem használják ki jobban JJ-t. Szóval kap majd Sark szája, hogy tessék a legjobb WR-nek dobálni.
Creepy
Rohadtul igaza is van
peach
Hosszú a szezon,nem kell 5 meccs alatt összetöretni a liga legjobb elkapóját.Láttuk mi történt amikor se ő se Sanu nem volt a pályán. Legyen csak 900 elkapott yardja szezon végére de legyünk ott a döntőben megint.Fokozatosság sokkal többet számít mint egy 150 yardos meccs. Vigyázni kell az értékeinkre. Ezért hoztunk Macket,ezért kapott nagy lóvét a germán ezért van itt Matthews.
Kenny
Szurkolóként persze van benne logika, bár kétlem, hogy amennyiben így marad akkor jj verné a földhöz a seggét örömében, azt ha hangot is ad neki az nem lesz túl vidám az öltözőben. Ezeknek a kalibereknek kell a labda, az űr számok az egójuk miatt, előbb vagy utóbb követelni is fogja ha nem használjuk többet-jobban.
peach
Lehet csak nekem nem tűnt fel, de én úgy vettem észre JJ nem olyan wr aki veri az asztalt hogy ha nem kap elég labdát. Nem olyan mint TO vagy Ocho inkább Larry bácsira emlékeztet aki csendben csinálja a dolgát, de lehet én látom rosszul
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Sztem az átmenetet kell majd megtalálnia Sarknak, mert empty véleményét osztom, hogy butaság ilyen WR-re rövid screeneket és egyebeket dobni, simán kinyírja 16 meccs alatt egy ilyen terhelés. Ellenben a negyedik negyedben, kulcs 3rd downoknál, a vörös zónában igenis felé kell nézni, nem pedig mondjuk Hooper felé...

Mindenesetre jó kis széria elé néztek, @NE, @NYJ, @CAR, DAL, @SEA - ebből kell legalább 3-2, különben necces lesz a PO.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
DQ ma nagyon hevesen reagált arra a kérdésre, hogy miért nem használják ki jobban JJ-t. Szóval kap majd Sark szája, hogy tessék a legjobb WR-nek dobálni.
Creepy
Rohadtul igaza is van
peach
Hosszú a szezon,nem kell 5 meccs alatt összetöretni a liga legjobb elkapóját.Láttuk mi történt amikor se ő se Sanu nem volt a pályán. Legyen csak 900 elkapott yardja szezon végére de legyünk ott a döntőben megint.Fokozatosság sokkal többet számít mint egy 150 yardos meccs. Vigyázni kell az értékeinkre. Ezért hoztunk Macket,ezért kapott nagy lóvét a germán ezért van itt Matthews.
Kenny
Szurkolóként persze van benne logika, bár kétlem, hogy amennyiben így marad akkor jj verné a földhöz a seggét örömében, azt ha hangot is ad neki az nem lesz túl vidám az öltözőben. Ezeknek a kalibereknek kell a labda, az űr számok az egójuk miatt, előbb vagy utóbb követelni is fogja ha nem használjuk többet-jobban.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Sark múltkor mondta, hogy nem akarja túlhasználni Juliot..szegényemnek nem szóltak, hogy ő nyitott koponyával és egy leszakadt kézzel is csak annyit válaszolna arra az utasításra, hogy befelé az orvosi stábhoz, hogy:
"Ugyan már edző bá', jól vagyok, ezt a maradék három negyedet már kibírom, nem nagy ügy!" 😀
Creepy
Julio legnagyobb hibája hogy sérülékeny. Szal nem hülyeség az hogy pl Koetterrel ellentétben Sark nem használja screeneknél. Más kérdés hogy ő lenne a go to guy ennek megfelelően 3. Downoknál többször kéne célba venni.
empty taxi
Ez így sarkítás. A liga legjobb elkapójának nem volt még idén 100y+ os meccse és td-je sem. Értem én, hogy elég bikuci d-k jöttek szembe, de ez így akkor is szarul néz ki.
peach
Majd a rájátszásban 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
DQ ma nagyon hevesen reagált arra a kérdésre, hogy miért nem használják ki jobban JJ-t. Szóval kap majd Sark szája, hogy tessék a legjobb WR-nek dobálni.
Creepy
Rohadtul igaza is van
peach
Hosszú a szezon,nem kell 5 meccs alatt összetöretni a liga legjobb elkapóját.Láttuk mi történt amikor se ő se Sanu nem volt a pályán. Legyen csak 900 elkapott yardja szezon végére de legyünk ott a döntőben megint.Fokozatosság sokkal többet számít mint egy 150 yardos meccs. Vigyázni kell az értékeinkre. Ezért hoztunk Macket,ezért kapott nagy lóvét a germán ezért van itt Matthews.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Sark múltkor mondta, hogy nem akarja túlhasználni Juliot..szegényemnek nem szóltak, hogy ő nyitott koponyával és egy leszakadt kézzel is csak annyit válaszolna arra az utasításra, hogy befelé az orvosi stábhoz, hogy:
"Ugyan már edző bá', jól vagyok, ezt a maradék három negyedet már kibírom, nem nagy ügy!" 😀
Creepy
Julio legnagyobb hibája hogy sérülékeny. Szal nem hülyeség az hogy pl Koetterrel ellentétben Sark nem használja screeneknél. Más kérdés hogy ő lenne a go to guy ennek megfelelően 3. Downoknál többször kéne célba venni.
empty taxi
Ez így sarkítás. A liga legjobb elkapójának nem volt még idén 100y+ os meccse és td-je sem. Értem én, hogy elég bikuci d-k jöttek szembe, de ez így akkor is szarul néz ki.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Nem tudom miért..de úgy érzem a Pats ellen nagy napja lesz...😎


több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Sark múltkor mondta, hogy nem akarja túlhasználni Juliot..szegényemnek nem szóltak, hogy ő nyitott koponyával és egy leszakadt kézzel is csak annyit válaszolna arra az utasításra, hogy befelé az orvosi stábhoz, hogy:
"Ugyan már edző bá', jól vagyok, ezt a maradék három negyedet már kibírom, nem nagy ügy!" 😀
Creepy
Julio legnagyobb hibája hogy sérülékeny. Szal nem hülyeség az hogy pl Koetterrel ellentétben Sark nem használja screeneknél. Más kérdés hogy ő lenne a go to guy ennek megfelelően 3. Downoknál többször kéne célba venni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Sark múltkor mondta, hogy nem akarja túlhasználni Juliot..szegényemnek nem szóltak, hogy ő nyitott koponyával és egy leszakadt kézzel is csak annyit válaszolna arra az utasításra, hogy befelé az orvosi stábhoz, hogy:
"Ugyan már edző bá', jól vagyok, ezt a maradék három negyedet már kibírom, nem nagy ügy!" 😀
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
DQ ma nagyon hevesen reagált arra a kérdésre, hogy miért nem használják ki jobban JJ-t. Szóval kap majd Sark szája, hogy tessék a legjobb WR-nek dobálni.
Creepy
Rohadtul igaza is van



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
DQ ma nagyon hevesen reagált arra a kérdésre, hogy miért nem használják ki jobban JJ-t. Szóval kap majd Sark szája, hogy tessék a legjobb WR-nek dobálni.
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Valahogy így..
"Losing, in general, is hard," Falcons free safety Ricardo Allen said. "But two times in a row at home? That’s a disrespect to ourselves. That’s a disrespect to our coaches. That’s a disrespect to our owner. That’s a disrespect to our fans. That’s a disrespect to everybody that surrounds the damn Falcons because that’s not us."
Amúgy Rico azt is elmondta a meccs után, hogy az edzők mondták nekik, hogy mit fog csinálni a Dolphins O, de ők elrontották ahol csak lehet, nem voltak elég fegyelmezettek. Ebben egyetértünk.
Nem olyan jó a védelmünk (meg az OC, neki még szoknia kell az NFL-t meg a posztját, mivel láttuk tavaly, hogy az O mire képes kb. ugyan ezekkel a játékosokkal), hogy nagyképűen jöjjünk ki a második félidőre. Ne legyen itt Seahawks mentalitás, még ha messze is járnak attól a fiúk.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
az első félidőben azt hittem valami ficcen a tavalyiból...aztán amit a másodikban műveltünk..botrány... a tököm ki van ezekkel a felpattanó intekkel, 4. vagy 5. idén ? egy magabiztos győzelem helyett ez lett..így nehéz lesz borítani a papírformát a Pats ellen.. 😕
Keano
Dehogy, a srácok és az edzők már három hete minden idegszálukkal a patsre koncentrálnak, ezért nyomták most fullban a kretént 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
az első félidőben azt hittem valami ficcen a tavalyiból...aztán amit a másodikban műveltünk..botrány... a tököm ki van ezekkel a felpattanó intekkel, 4. vagy 5. idén ? egy magabiztos győzelem helyett ez lett..így nehéz lesz borítani a papírformát a Pats ellen.. 😕


több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Nem tudok mit mondani..ez nagyon gáz volt. Erre jön majd a Pats. Nehéz hetek várnak rám a munkán, kb. a SB vereség szintjén fognak szivatni. Csak most a 25 helyett 17 lesz a szám. Köszi, Atlanta Falcons.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Csak azért nem kezdem el sarkot szídni mint a bokrot, mert túl korai lenne a shannys példából kiindulva. De! Az kurvára nem lehet véletlen, hogy az 5 meccsből négyen a félidőben rommá aláznak és az O a második félidőben mozdulni nem tud. Erre jönnek még a momentum csináláskor elkövetetett degenerált zászlók. Jó lesz ha staff összekapja magát meg a játékosok agyát is, mert a "legszebb" mike smithes időket idézzük jelenleg.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...