Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Ma ki milyen eredményt vár ?? Én arra tippelek hogy egy kiélezett szoros meccsen behúzzuk a w-t.
több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Quinn nyílt levelet kapott egy Falcons fantól. Kéri hogy hagyják Ryant szabadabban és hagy hívja Ő a játékokat.
Nem rossz ötlet annak tekintetében hogy a mostani töketlenséggel nem nagyon jutunk előre.
6atos
erről az jut eszembe, mikor csaknem két éve kirúgták a Cleveland Cavaliers edzőjét, mert nem hagyta, hogy LeBron James végezze a munkáját. Igaz, a Cavs még abban a szezonban bajnok lett, de itt nem Quinnel van a probléma, hanem ugyanaz van, mint Shanny első évében: Matty még nem szokott össze az OC-val. Ha jövőre sem fognak, az sem Dan hibája lesz, hanem Sarké.

Mindig jövőre
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Támadó oldalon nekem az a bajom, hogy keveslem a kreativitást. Ilyen skill arzenál nem sok csapatnál van, sztem ez nincsen kihasználva. Az rb screenek szinte eltűntek, olyat se sokat láttam, hogy vmeik slotban álljon fel. Tavaly legeltettük a ligát rollout playekkel, az sincsen. Illetve ha van egy jj-sanu-gabriel hármasod basszameg rajzoljunk már fel olyan rout tree-t, hogy vmeik szabad legyen. Mellesleg gabrielt is alul használjuk sztem.
Ja és a kevés futójátékra visszatérve az is hozadéka ennek, hogy messze nem eszik meg az ellenfelek annyit a play actiont mint tavaly.
peach
én sem értem Gabrielt miért nem használjuk többet.. valahogy fantáziátlan a támadó játék..persze a tavalyi csúcs volt..de ekkora visszaesésre őszintén nem számított senki.. 😕 de reméljük lassan beindul a buli..mondjuk pont a hétvégén cicák ellen 😊
Keano
Hát ha ráadásul még cseréltek is egyet 😁 egy 300-500 nak megint örülnék 😂😂
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Támadó oldalon nekem az a bajom, hogy keveslem a kreativitást. Ilyen skill arzenál nem sok csapatnál van, sztem ez nincsen kihasználva. Az rb screenek szinte eltűntek, olyat se sokat láttam, hogy vmeik slotban álljon fel. Tavaly legeltettük a ligát rollout playekkel, az sincsen. Illetve ha van egy jj-sanu-gabriel hármasod basszameg rajzoljunk már fel olyan rout tree-t, hogy vmeik szabad legyen. Mellesleg gabrielt is alul használjuk sztem.
Ja és a kevés futójátékra visszatérve az is hozadéka ennek, hogy messze nem eszik meg az ellenfelek annyit a play actiont mint tavaly.
peach
én sem értem Gabrielt miért nem használjuk többet.. valahogy fantáziátlan a támadó játék..persze a tavalyi csúcs volt..de ekkora visszaesésre őszintén nem számított senki.. 😕 de reméljük lassan beindul a buli..mondjuk pont a hétvégén cicák ellen 😊


több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Quinn nyílt levelet kapott egy Falcons fantól. Kéri hogy hagyják Ryant szabadabban és hagy hívja Ő a játékokat.
Nem rossz ötlet annak tekintetében hogy a mostani töketlenséggel nem nagyon jutunk előre.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Reynolds lejött IR-ről, helyette Tripp ment IR-re.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Támadó oldalon nekem az a bajom, hogy keveslem a kreativitást. Ilyen skill arzenál nem sok csapatnál van, sztem ez nincsen kihasználva. Az rb screenek szinte eltűntek, olyat se sokat láttam, hogy vmeik slotban álljon fel. Tavaly legeltettük a ligát rollout playekkel, az sincsen. Illetve ha van egy jj-sanu-gabriel hármasod basszameg rajzoljunk már fel olyan rout tree-t, hogy vmeik szabad legyen. Mellesleg gabrielt is alul használjuk sztem.
Ja és a kevés futójátékra visszatérve az is hozadéka ennek, hogy messze nem eszik meg az ellenfelek annyit a play actiont mint tavaly.

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Ha elemezni akarjuk kicsit a csapategységeket:

Offense:
Az eddigi teljesítmény alapján a liga középmezőnyébe tartoznak a támadók (itt érzek "némi" alulteljesítést, amire a coachingon kívül tényleg nincs más kézenfekvő magyarázat).
A futás megy viszont túl kevésszer futunk szvsz, a 4. legjobb a yard/carry mutatónk még sincs futott yardok alapján top10-ben a csapat.
A passzjáték úgy gondolom hogy még így is a liga élvonalába tartozik, ott nem látok nagy gondot. Az interceptionök többsége azért pech volt, valljuk be.

Defense:
A D is a liga közepmezőnyében van nálam.
Passz ellen a gond az h idén a secondaryben kicsit sok a vakrepülés, a pass rush nem rossz, nem kiemelkedő, de sok csapat azért örülne ilyen pass rushnak, mint ami nálnuk van. Képességek alapján a secek sokkal jobban kellene tartania ilyen nyomás mellett. Alford és Rico csúnyán vakon van coverben idén.
Futás ellen szintén liga középmezőny akár átlagot akár yardmennyiséget nézzük a gárda, pozitív h összesen eddig 2 futott TD-t kaptunk, illetve nagy játékokból is nagyon keveset nyeltünk be.
Ami nagy gond h összesen 4 labdát szerzett eddig a D, ami a legkevesebb a ligában.
empty taxi
Én is így gondolom. Annyival egészíteném ki hogy most legalább látom hogy azért több is van a csapatban és hogy tudnak majd előrébb lépni, ez inkább a D-re igaz a támadóknál kicsit szét vannak esve és így is képesek a 20-25 pontra mi lenne ha tudásukhoz mérten játszanának!? 😊
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Most fejből mondom, de a négy szerzett labda is ugyanolyan torz mint az ipari mennyiségű int. Legalább hármat fújtak vissza, meg volt több fumbli is ami cseszett felénk pattanni. Nem állunk jól eddig fortunával. Tavaly ezek mind bejöttek, most nem. Evvan.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ha elemezni akarjuk kicsit a csapategységeket:

Offense:
Az eddigi teljesítmény alapján a liga középmezőnyébe tartoznak a támadók (itt érzek "némi" alulteljesítést, amire a coachingon kívül tényleg nincs más kézenfekvő magyarázat).
A futás megy viszont túl kevésszer futunk szvsz, a 4. legjobb a yard/carry mutatónk még sincs futott yardok alapján top10-ben a csapat.
A passzjáték úgy gondolom hogy még így is a liga élvonalába tartozik, ott nem látok nagy gondot. Az interceptionök többsége azért pech volt, valljuk be.

Defense:
A D is a liga közepmezőnyében van nálam.
Passz ellen a gond az h idén a secondaryben kicsit sok a vakrepülés, a pass rush nem rossz, nem kiemelkedő, de sok csapat azért örülne ilyen pass rushnak, mint ami nálnuk van. Képességek alapján a secek sokkal jobban kellene tartania ilyen nyomás mellett. Alford és Rico csúnyán vakon van coverben idén.
Futás ellen szintén liga középmezőny akár átlagot akár yardmennyiséget nézzük a gárda, pozitív h összesen eddig 2 futott TD-t kaptunk, illetve nagy játékokból is nagyon keveset nyeltünk be.
Ami nagy gond h összesen 4 labdát szerzett eddig a D, ami a legkevesebb a ligában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Mint mondtam csak bele bele néztem a meccsbe és azért mondom hogy a védelem jó mert 2 to mellett is csak 20 pontot szerzet a jets és -5 a to mutatónk még is 20 pont kőrül tartják általában az ellenfelet. Ami persze lehetne jobb is bár az elmúlt évekhez képest ez már felüdülés😁😁
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Nem tudom, én a 3rd downokkal úgy vagyok, hogy ellenünk mindenki mindig megcsinálja, de most volt, amit jól levédekeztünk..még egy 3rd&1 Bilal Powell futást is megfogtunk, Jarrett a rakás aljáról megfogta a bokáját, Campbell meg felülről visszatartotta..azt hittem álmodom. 😀
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Ish azért jobban szerel.
Creepy
Ebben mi a meglepő? Az egész ligában ő a legjobb. Idő kérdése és quinn is belátja.
Amúgy lehet én vagyok rosszul bekötve, de nekem az rémlik, hogy az első és második downokat rendre megoldottuk, aztán minden harmadikat beszopt*nk amit a jets nem cseszett el magától. Ez általában légi desszant támadások voltak.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Én csak bele bele néztem tegnap a meccsbe és azért néha izgultam hogy nem lesz meg. De behúztuk. Úgy érzem hogy simán ott lehetünk a playoffban ha sikerül le ráznia a támadó sorunknak a hibákat. A védelem elég jól néz ki. A jövő heti meccset jó lenne behúzni 😊
Midnight
Sztem mi nem ugyanazt a meccset néztük.
peach
Te a Pats ellenit nézted megint? 😀 A védelem igenis jó volt, 1.95 yard/futáson tartottuk őket, állítólag 2009-ben volt ilyen utoljára. 😀 Az első Jets drive homály volt, ez igaz, de Trufant beragadása a TD-nél nem olyan gáz, Sherman és PP is be szokott ilyeneket sz*pni. A többi meg rendben volt, Takarító strip sackje külön csemege. Jarret pedig nagyon állat, Campbellhez hasonlóan. Mondjuk az azért feltűnt, hogy Riley nem volt a pályán, Ish azért jobban szerel.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Én csak bele bele néztem tegnap a meccsbe és azért néha izgultam hogy nem lesz meg. De behúztuk. Úgy érzem hogy simán ott lehetünk a playoffban ha sikerül le ráznia a támadó sorunknak a hibákat. A védelem elég jól néz ki. A jövő heti meccset jó lenne behúzni 😊
Midnight
Sztem mi nem ugyanazt a meccset néztük.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Én csak bele bele néztem tegnap a meccsbe és azért néha izgultam hogy nem lesz meg. De behúztuk. Úgy érzem hogy simán ott lehetünk a playoffban ha sikerül le ráznia a támadó sorunknak a hibákat. A védelem elég jól néz ki. A jövő heti meccset jó lenne behúzni 😊
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Ott folytattuk ahol abba hagytuk, szerencsére a jets nem szúrt le minket mikor odaadtuk nekik a kést. A W megvan, most tényleg csak az számított, hogy mindegy hogy hogyan, csak nyerjünk. Kíváncsi vagyok, hogy megnyugszunk ettől vagy szenvedünk tovább. Jövő héten panthers, majd kiderül 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Ez nekem kimaradt, pedig abban az időben ilyen zenére buktam..kéne ilyet még..😀
 m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155212738587842&id=50806422841
Creepy
Már csak toilolo hiányzik a bendzsójával 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Kell egy meccs...amin az O elhiszi hogy nem felejtettek el focizni...vagy ahogy Verebes mester mondta anno előbb-utóbb valaki beleszalad a késbe..... Jets és Panthers idegenben nem lesz egyszerű...de nem leszek szomorú ha csak bemákoljuk ezeket a meccseket... 😎
Keano
Sztem szezon döntő meccs jön. Írtam korábban, hogy a dolphins-jets kombó kötelező, hát nem úgy alakult. Ha nem nyerünk vasárnap sztem totál szét esünk fejben. Egy-két jól pattanaó labda kelleni fog, csak pattanjon már úgy, hogy nem veszik el vmi kretén sárga miatt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Ez nekem kimaradt, pedig abban az időben ilyen zenére buktam..kéne ilyet még..😀
 m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155212738587842&id=50806422841
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Kell egy meccs...amin az O elhiszi hogy nem felejtettek el focizni...vagy ahogy Verebes mester mondta anno előbb-utóbb valaki beleszalad a késbe..... Jets és Panthers idegenben nem lesz egyszerű...de nem leszek szomorú ha csak bemákoljuk ezeket a meccseket... 😎

Szerkesztette: Keano


több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
... nekem Riley eddig kb. annyira volt világtalan, mint Campbell tavaly, türelem tornaterem 😊
empty taxi
Csak Campbell azért volt világtalan, mert sűrűn nem ott volt, ahol kellett. Riley meg ott van, csak nem tudja megcsinálni a tackle-t. De jövőre már jó lesz, muszáj játszatni, nehogy úgy járjunk, mint Smith papa idejében, hogy egy PW legyen a kezdő MLB (tudom, hogy sokan utàltok ezért, hogy őt hozom fel, de hiába az igyekezet, ha nincs meg a képesség mint ahogyan hiába a képesség ha egy idióta vagy), mert nincs jobb.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ezek szerint Rubin bevált.
Nem zárom ki h Spoonnak még mindig van szava az öltözőben, ezért hoztuk vissza, illetve lehet h Riley sérülése súlyos.
empty taxi
Na meg még mindig jobb játékos. Riley elsőre egy akeem dent 2.0. Amúgy is ideje volna vmi bustot húzni az első 3 körben 😊
peach
Meglátjuk, nekem Riley eddig kb. annyira volt világtalan, mint Campbell tavaly, türelem tornaterem 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Ezek szerint Rubin bevált.
empty taxi
Nem, Vellano volt annyira sz*r. 😀
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Ezek szerint Rubin bevált.
Nem zárom ki h Spoonnak még mindig van szava az öltözőben, ezért hoztuk vissza, illetve lehet h Riley sérülése súlyos.
empty taxi
Egyértelmű,hogy kellett egy leader az öltözőbe,már csak azért is jó lett volna ha marad Freeney,rá azért mindenki figyel.Spoon legenda,de nem a pályán mutatott teljesítménye miatt.