Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Próblom elterelni a figyelmem arról, hogy ha veszítünk elúszott a szezon.. szóval..szerintetek melyik játékosposzt most az, ahova elférne egy első körös? 😀
Creepy
Defensive End
Turóczi Szabolcs
Elég gáz lenne, azután hogy az utolsó három évben két DE-t is húztak az első körben.
kapitnono
Csak oda érdemes első kör közepén 😂. Viccet félretéve szerintem amilyen hiányposztok vannak azok közül elsőkörbe ha nem top 10 be húzol akkor még mindig Endet érdemes. Guard Safety Tight End első kör nem menő. Ha nagyon a végén van az az első kör akkor Tight End.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Próblom elterelni a figyelmem arról, hogy ha veszítünk elúszott a szezon.. szóval..szerintetek melyik játékosposzt most az, ahova elférne egy első körös? 😀
Creepy
offesne fal.guard kb.vagy safety.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Próblom elterelni a figyelmem arról, hogy ha veszítünk elúszott a szezon.. szóval..szerintetek melyik játékosposzt most az, ahova elférne egy első körös? 😀
Creepy
Defensive End
Turóczi Szabolcs
Elég gáz lenne, azután hogy az utolsó három évben két DE-t is húztak az első körben.


több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Próblom elterelni a figyelmem arról, hogy ha veszítünk elúszott a szezon.. szóval..szerintetek melyik játékosposzt most az, ahova elférne egy első körös? 😀
Creepy
Defensive End
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Próblom elterelni a figyelmem arról, hogy ha veszítünk elúszott a szezon.. szóval..szerintetek melyik játékosposzt most az, ahova elférne egy első körös? 😀
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Látom Elliotot eltiltották..akkor most kire fogjuk majd a vereséget? Egyezzünk meg, hogy ez a meccs után nem lehet majd Sarkot savazni, | hanem kötelező lesz | ..😀😀

Szerkesztette: Creepy
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Martellus Bennett a célkeresztben. Én már úgy vagyok vele kell ide mindenki mert a TE -k is balfaszok idén.
6atos
megkérdezhetnék Gonzót..nem akar-e egy fél szezont bohóckodni... csak is jól jönnénk ki belőle.. 😀


több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 270 — a new hope (again)
Milyen az "új " rúgónk ?
Midnight
A jags topikban tudnának róla mesélni...nem jókat... 😀
peach
A volt Jax-es az Myers, ez meg Meyer, nem ugyanaz 😛
Meyer rugdosott itt a nyáron, egyelőre PS-be jött (Grayson repült onnan). Ha Bryant nem tud játszani a 7végén akkor felhozzák. Ellenkező esetben sztem jövő hét elején ki is vágjuk, mert így h Grayson helyére jött nincs QB3.
empty taxi
Akaratodon kívűl két dologra is megtanítottál, azt sem vágtam, hogy grayson is itt züllik 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Martellus Bennett a célkeresztben.
6atos
Darwin-díj gyanús húzás lenne.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Martellus Bennett a célkeresztben. Én már úgy vagyok vele kell ide mindenki mert a TE -k is balfaszok idén.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Milyen az "új " rúgónk ?
Midnight
A jags topikban tudnának róla mesélni...nem jókat... 😀
peach
A volt Jax-es az Myers, ez meg Meyer, nem ugyanaz 😛
Meyer rugdosott itt a nyáron, egyelőre PS-be jött (Grayson repült onnan). Ha Bryant nem tud játszani a 7végén akkor felhozzák. Ellenkező esetben sztem jövő hét elején ki is vágjuk, mert így h Grayson helyére jött nincs QB3.
empty taxi
Meyert nem véletlenül hívják vissza állandóan,ha nem baltázza el simán ő lesz az öreg utódja.Bár tudjuk milyen hektikusak a rugók.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Milyen az "új " rúgónk ?
Midnight
A jags topikban tudnának róla mesélni...nem jókat... 😀
peach
A volt Jax-es az Myers, ez meg Meyer, nem ugyanaz 😛
Meyer rugdosott itt a nyáron, egyelőre PS-be jött (Grayson repült onnan). Ha Bryant nem tud játszani a 7végén akkor felhozzák. Ellenkező esetben sztem jövő hét elején ki is vágjuk, mert így h Grayson helyére jött nincs QB3.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 270 — a new hope (again)
Milyen az "új " rúgónk ?
Midnight
A jags topikban tudnának róla mesélni...nem jókat... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Milyen az "új " rúgónk ?
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Poe hozta a súlyát a mérlegelésen ? 😊


több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ha jön Maxwell azzal sztem gyanúsan lemondtunk Collinsról.
A Tru, Alfie, Poole, Maxwell négyes brutál lenne.
Bár azt sem zárnám ki h Quinn megelégelte Rico idei vakrepülését és vkit megnézünk FS-be.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Byron Maxwell-röl vélemény nem emlékszek rá hogy milyen játékos 😕
Midnight
Legion of boom cb2-je. Aztán átment az eagleshöz ahol csúnyán megégett. Onnan dolphinshoz került ahol szintén szolidan kezdett, aztan viszont el kezdett a fizetéséhez és a nevéhez méltóan játszani. Idén gase "megmutatom, hogy hatalmas a péniszem" roster menedzselésének esett áldozatul.
peach
Mivel akkor Quinn-el dolgozot már együtt ajár még be is válhat ha nálunk lesz ezek szerint
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Ahogy néztem jól választja meg a szögeket ahogy érkezik. Kérdés hogy nálunk mi lesz vele.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 270 — a new hope (again)
Byron Maxwell-röl vélemény nem emlékszek rá hogy milyen játékos 😕
Midnight
Legion of boom cb2-je. Aztán átment az eagleshöz ahol csúnyán megégett. Onnan dolphinshoz került ahol szintén szolidan kezdett, aztan viszont el kezdett a fizetéséhez és a nevéhez méltóan játszani. Idén gase "megmutatom, hogy hatalmas a péniszem" roster menedzselésének esett áldozatul.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Byron Maxwell-röl vélemény nem emlékszek rá hogy milyen játékos 😕
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Shany azért elötte ha jól tudom bizonyított hogy jó offenseket rakott össze máshol. Viszont Sark-ról én nem hallottam de lehet én vagyok lemaradva. De ha jól emlékszem akkor shany azért elég erős O-t rakott össze mindig még sokkal rosszabb keretből is.
Midnight
Sark az egyetemi focivilágból érkezik, ott nem volt rossz pedigréje. Ugye akkor volt ő Washington HC, mikor Quinn DC volt Seattle-ben, valszeg innen az ismertség plusz Sark filozófiája is WCO alapú, mint Shannyé, szóval nem volt anno ez egy logikátlan választás, persze ilyenekből is ki lehet szarul jönni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 270 — a new hope (again)
Nem gondolom, hogy Sark annyira borzalmas playeket hívna, csak kiszámítható, nincs olyan szinten, mint Shanny, kevésbé tud belenyúlni a dolgokba mérkőzés közben, de hogy az amit most kap nem teljesen jogos és a munkáját se segíti.. Azért ő egy passzt se ejtett el az end zone-ban, vagy egy labdát se ütött a védő kezébe vagy dobott homály INT-et, fejben mindenkinek van itt mit rendbe rakni.
Buga
Pl. a jets elleni hooper td ryan audible után jött, a sanu féle meg egy broken play utáni irányító-wr klasszis játékból. Csak azért hozom ezt a példát mert ha a mesteren és csodás play callján múlik ott is kiszopunk. És biztos volt jópár ilyen még idén. Szóval sokszor elkúrják a játékosok, de sokszor kihúzzák a szarból is.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Nem gondolom, hogy Sark annyira borzalmas playeket hívna, csak kiszámítható, nincs olyan szinten, mint Shanny, kevésbé tud belenyúlni a dolgokba mérkőzés közben, de hogy az amit most kap nem teljesen jogos és a munkáját se segíti.. Azért ő egy passzt se ejtett el az end zone-ban, vagy egy labdát se ütött a védő kezébe vagy dobott homály INT-et, fejben mindenkinek van itt mit rendbe rakni.

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Nem nem azért gondolom nagykepunek mert a panthers ellen megy neki 4&1 nek. 10-0 volt az állas.
(innentől még inkább saját benyomás) ahogy nézted az arcokat a Falconsnál az jött le hogy na ezt még bevisszuk aztán márá végeztünk is eldölt a meccs. Arrol is megvagyok győződve hogy egy Punter edzésen 100/95öt bevág 45 yardrol erre felkell készülni.
Személyes vélemeny hogy nem az Offensbe bizot hanem az járt a fejébem hogy úgyse állitják meg és akkor összetörnek.

Bill Belicheck beszélt róla milyen egy csapatnak egy SB után ha győzött ha veszített. Konkrétan megmondta hogy szarabbak a játékosok. Kevesebb az idő készülni lassabban tanulnak nincs annyira meg az elején a fókusz, sokan a kondiciot se tartják azon a szinten vagy nem fejlődnek ami egy 2,3adévesnél még elvárás. Ezek minimális fizikai vagy technikai dolgok de ezeken múlik a Foci. Azt is elmondta hogy ez nem olyan hátrány ami az év elején van hanem ezt görgetik magunk előtt mert hogy a Többi csapat is fejlődik közbe. Persze ezt a vereség csak tetézni tudja és nem csak a játékos a hibás mert rgy SB résztvevőnek a holtszezon erről szól ha akarja ha nem. Mentális része is van legalább annyi, de BB nek azért elhiszem ha azt mondja a SB után lehetetlen tökéletes felkészíteni egy csapatot.
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Mi is az OC-t szoktuk szidni de ez nem mindig igazság. Shula biztos nem hívott olyat hogy ha a nyakadon vannak dobd el valamerre, vagy , na akkor 2&goal dobt túl CMC-t, Samuel itt egy Fumble Stew sreen INT. Ez a játékosok hibája vagy az ellen csinál nagy játékot.

4&1 egy simán nagyképű play volt biztos Quin mondta hogy menjen, azthitték ez lesz a szeg a koporsoba.
Lehetett volna jobb játékot hívni való igaz de inkább bekell rugatni ha lesérül a Kicker akkor a punterrel vagy aki rugni tud.

Ryan INT Adams rutinjának köszönhető. Mondta hogy ezzel a playel egyszer megverték, tudta hogy valamikor hívni fogják még, kiszurta és oda ugrott. Na ugyan ez volt a Julio droppolt TD nél bemozdult ösztönből mert megint ismerős play jött aztán más lett Julio útvonala, ez pl zseniális volt hogy egy veterán ösztöneit használja ellene. Julio eldobott egy TD-t baromira nem az OC hibája.
Azért ez ellen a D ellen nem kell 500paszolt meg 200 futott yardot várni, az OC olyat hívott amivel meccset lehetett volna nyerni, az hogy ezek a hibák nem férnek bele az inkább a másik csapat érdeme.

Bekell Vagni a FG, elkell kapni amit elkell kapni és akkor ez W.

Tudom hogy nem ehhez a szinthez szoktatok Offensben hanem a parádézáshoz. De most nem elég jók hozzá a játékosok se.
Turóczi Szabolcs
Ezt én se értettem hogy mért nagyképű egy csapat ha neki megy 4&1-nek főleg ha nincs rúgója. offens parádét se értem xD csak tavaly volt parádés az offens az előző években inkább csak erősnek mondanám. ÉS a játékosok ugyan olyan jók mint tavaly voltak nem hiszem ,hogy hirtelen rosszabbak lennének csak egyszerűen bennük van még az SB vereség amit nem könnyű levetkőzni, de szerintem ezt a Panthers is tudja.