Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Amúgy visszakanyarodva empty írására, poe úgy játszik, hogy bármi indokolná a hosszútávú zsíros szerződést?
peach
Szerintem mi nem fogunk neki annyit adni, amennyit ő szeretne, mert nem egy Grady Jarrett, az biztos. 😀
Creepy
Ahha, persze. És a fogyikeret betartása az smafu? 😀
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Amúgy visszakanyarodva empty írására, poe úgy játszik, hogy bármi indokolná a hosszútávú zsíros szerződést?
peach
Szerintem mi nem fogunk neki annyit adni, amennyit ő szeretne, mert nem egy Grady Jarrett, az biztos. 😀
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Amúgy visszakanyarodva empty írására, poe úgy játszik, hogy bármi indokolná a hosszútávú zsíros szerződést?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Nem írtunk alá Maxwellel így hétfőn Julio Maxwell csat lesz!!!!!!!!!
6atos
nem is baj,Poole annyit fejlődött az elmúlt 2 évben hogy felesleges lett volna mögé hozni akárkit is.
Kenny
Tuti a Hóx küldte kémkedni!!!!!444!!! (mérgesfej) 😀
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Nem írtunk alá Maxwellel így hétfőn Julio Maxwell csat lesz!!!!!!!!!
6atos
nem is baj,Poole annyit fejlődött az elmúlt 2 évben hogy felesleges lett volna mögé hozni akárkit is.

több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Remélem nem jegyzett meg mindent amíg itt volt. 😀
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Nem írtunk alá Maxwellel így hétfőn Julio Maxwell csat lesz!!!!!!!!!
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Jó volt egy biztos laza meccs már végre, de én a pezsgő bontással még várok. A dallas tegnap biitang gyenge napot fogott ki, szóval ha verjük a hawks-t hétfőn és fent tudjuk tartani a mutatott produktumot a következő két meccsen akkor majd elkezdek én is matekozni. Sztem a story nem változott, ez egy 9-7, 8-8-as csapat idén.
peach
Tök jól összefoglaltad kb. ugyanazt amit én is gondolok. Egy Hawks, Vikes elleni győzelem után bizakodóbb lennék. Marha nehéz is lesz megcsinálni. Attól függ, hogy sikerül-e most megülni ezt a momentumot. Remélem Quinn-ék odateszik magukat.
Azt meg itt külön, hogy nem tudom mikor láttam olyat utoljára, hogy egy szünet után egyértelműen jobban jöttünk ki a 2. félidőre, mint az ellenfél. Meg tudnám szokni az biztos....
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Jó volt egy biztos laza meccs már végre, de én a pezsgő bontással még várok. A dallas tegnap biitang gyenge napot fogott ki, szóval ha verjük a hawks-t hétfőn és fent tudjuk tartani a mutatott produktumot a következő két meccsen akkor majd elkezdek én is matekozni. Sztem a story nem változott, ez egy 9-7, 8-8-as csapat idén.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Akkor nézzünk némi becslést a jövő offseasonre:
13 misi hellyel számol jövőre az OTC, komolyabb játékidővel bíró UFA-k:
Poe, Clayborn, Bryant, Upshaw, Gabriel, Rubin, Ishmael.
Igazából a gond, hogy értelmesen spórolni is max egy Shelby és egy Schaub cuttal (az 3.25 ill. 4.25 misi spórolás) illetve egy Julio restructure-rel, meg egy Jake hosszabbítással lehet, azaz a fenti névsorból biztos lesznek olyanok, akik jövőre máshol fociznak.
Ha tippelnem kéne: Bryant visszavonul, Ishmaelt elengedjük, Clayborn és Rubin sztem marad, Poe és Gabriel közül az marad, akinek kevésbé pofátlan az ügynöke, Upshaw maradása meg azon múlik h az említett úri emberek szerződései után h állunk cappel.
Poe ügynöke egyébként Jimmy Sexton (akárcsak Julioé, úgyh nem zárom ki h a Julio restructure ára egy zsíros Poe szerződés lesz), Gabriel elvileg januárban felfogadta Jonathan Perzley-t és Brian Macklert, az ő cégük a Sports Stars NY kötötte az Alford dealt velünk, ami nagyon nem volt olcsó, plusz egyébként Rubin is az ügyfelük...
empty taxi
Az találgatták hogy jönnénk ki jól.Ezért első kör Gabriel helyett második Poe és az utolsó körökben egy QB-t húznánk + S. Közé szúrnánk be DE, G-T.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
Akkor nézzünk némi becslést a jövő offseasonre:
13 misi hellyel számol jövőre az OTC, komolyabb játékidővel bíró UFA-k:
Poe, Clayborn, Bryant, Upshaw, Gabriel, Rubin, Ishmael.
Igazából a gond, hogy értelmesen spórolni is max egy Shelby és egy Schaub cuttal (az 3.25 ill. 4.25 misi spórolás) illetve egy Julio restructure-rel, meg egy Jake hosszabbítással lehet, azaz a fenti névsorból biztos lesznek olyanok, akik jövőre máshol fociznak.
Ha tippelnem kéne: Bryant visszavonul, Ishmaelt elengedjük, Clayborn és Rubin sztem marad, Poe és Gabriel közül az marad, akinek kevésbé pofátlan az ügynöke, Upshaw maradása meg azon múlik h az említett úri emberek szerződései után h állunk cappel.
Poe ügynöke egyébként Jimmy Sexton (akárcsak Julioé, úgyh nem zárom ki h a Julio restructure ára egy zsíros Poe szerződés lesz), Gabriel elvileg januárban felfogadta Jonathan Perzley-t és Brian Macklert, az ő cégük a Sports Stars NY kötötte az Alford dealt velünk, ami nagyon nem volt olcsó, plusz egyébként Rubin is az ügyfelük...

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Sarkinak szerintem a múlt héten szóltak hogy a nyáron asztalára tett playbookot vegye már magához és nyissa ki, talál benne egy két csodát. Claybornnál elgurult valami. 😊
Jövő évi draft 1.-re a Gabriel pótlására WR jósoltak.
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
10-6 al meg lehet a rájátszás ??
Midnight
Hátravan ugye Bucs és Saints kétszer, Vikings és a Panthers a végén.
Ez nálam legjobb esetben is csak 8-8, amivel idén nincs PO a főcsoportban.
bergerdani
A 10-6-hoz csupán az kell, hogy hozzuk a hátralévő meccseinket hazai pályán plusz nyerjünk Tampában. Nyilván nem lesz könnyű itthon a Saints, Vikings, Panthers trió, de azért sztem ez nem is lehetetlen.
empty taxi
Úgy gondolom hogy hozható lehetne a 10-6. A pantherst idegenben majd nem sikerült meg verni itthon nyerni kell ellenük, a jövő heti mérközés a seahawks ellen szerintem szintén hozható nincs támadó fala és Sherman is ki esett, tampát oda vissza kell verni ami lehetséges ha ez nincs meg akkor nincs PO, a vikings meccsre nincs tippem a Saintset legalább egyszer meg kell verni ami csoport rangadó révén benne lehet a pakliban. CSak nem tudom, hogy elég lesz e a 10-6, bár ha sikerül a seahowks-ot és a pantherst meg verni akkor a WC meg lehet.
Midnight
Való igaz a TNF-en a Seahawksban kb. az nem sérült meg, aki nem lépett pályára, szal alapesetben benne lenne egy győzelem, de van 3 dolog, ami ellenünk szól: 1. Az NFL leghangosabb stadionjába megyünk. 2. Seattle Atlantától qrva messze van, sokat kell utazni. 3. Mivel TNF-et játszott a Hox többet tudnak ellenünk készülni, mint fordítva.
empty taxi
Ez is igaz, de nem lehetetlen véleményem szerint. Az biztos hogy Freeman-re szükségünk lesz ha nyerni szeretnénk. Nem tudom mennyire súlyos az agyrázkódása fog e tudni játszani hétfőn. Illetve remélem végre levetkőzik az elkapok ezt a nagyon sok dropot és felütött labdákat amiből lett vagy 4 int je Mattynek :/
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
10-6 al meg lehet a rájátszás ??
Midnight
Hátravan ugye Bucs és Saints kétszer, Vikings és a Panthers a végén.
Ez nálam legjobb esetben is csak 8-8, amivel idén nincs PO a főcsoportban.
bergerdani
A 10-6-hoz csupán az kell, hogy hozzuk a hátralévő meccseinket hazai pályán plusz nyerjünk Tampában. Nyilván nem lesz könnyű itthon a Saints, Vikings, Panthers trió, de azért sztem ez nem is lehetetlen.
empty taxi
Úgy gondolom hogy hozható lehetne a 10-6. A pantherst idegenben majd nem sikerült meg verni itthon nyerni kell ellenük, a jövő heti mérközés a seahawks ellen szerintem szintén hozható nincs támadó fala és Sherman is ki esett, tampát oda vissza kell verni ami lehetséges ha ez nincs meg akkor nincs PO, a vikings meccsre nincs tippem a Saintset legalább egyszer meg kell verni ami csoport rangadó révén benne lehet a pakliban. CSak nem tudom, hogy elég lesz e a 10-6, bár ha sikerül a seahowks-ot és a pantherst meg verni akkor a WC meg lehet.
Midnight
Való igaz a TNF-en a Seahawksban kb. az nem sérült meg, aki nem lépett pályára, szal alapesetben benne lenne egy győzelem, de van 3 dolog, ami ellenünk szól: 1. Az NFL leghangosabb stadionjába megyünk. 2. Seattle Atlantától qrva messze van, sokat kell utazni. 3. Mivel TNF-et játszott a Hox többet tudnak ellenünk készülni, mint fordítva.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
10-6 al meg lehet a rájátszás ??
Midnight
Hátravan ugye Bucs és Saints kétszer, Vikings és a Panthers a végén.
Ez nálam legjobb esetben is csak 8-8, amivel idén nincs PO a főcsoportban.
bergerdani
A 10-6-hoz csupán az kell, hogy hozzuk a hátralévő meccseinket hazai pályán plusz nyerjünk Tampában. Nyilván nem lesz könnyű itthon a Saints, Vikings, Panthers trió, de azért sztem ez nem is lehetetlen.
empty taxi
Úgy gondolom hogy hozható lehetne a 10-6. A pantherst idegenben majd nem sikerült meg verni itthon nyerni kell ellenük, a jövő heti mérközés a seahawks ellen szerintem szintén hozható nincs támadó fala és Sherman is ki esett, tampát oda vissza kell verni ami lehetséges ha ez nincs meg akkor nincs PO, a vikings meccsre nincs tippem a Saintset legalább egyszer meg kell verni ami csoport rangadó révén benne lehet a pakliban. CSak nem tudom, hogy elég lesz e a 10-6, bár ha sikerül a seahowks-ot és a pantherst meg verni akkor a WC meg lehet.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
10-6 al meg lehet a rájátszás ??
Midnight
Hátravan ugye Bucs és Saints kétszer, Vikings és a Panthers a végén.
Ez nálam legjobb esetben is csak 8-8, amivel idén nincs PO a főcsoportban.
bergerdani
A 10-6-hoz csupán az kell, hogy hozzuk a hátralévő meccseinket hazai pályán plusz nyerjünk Tampában. Nyilván nem lesz könnyű itthon a Saints, Vikings, Panthers trió, de azért sztem ez nem is lehetetlen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
 twitter.com/TheFalcoholic/status/929846112177049600
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Ha valahogy a Seahawks ellen hozzuk a MNF-t akkor egy -egy zakóval / Saints, Vikings / benne van a 10-6...bár szerintem csoda lenne....


több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
10-6 al meg lehet a rájátszás ??
Midnight
Hátravan ugye Bucs és Saints kétszer, Vikings és a Panthers a végén.
Ez nálam legjobb esetben is csak 8-8, amivel idén nincs PO a főcsoportban.

Mindig jövőre
több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Baszki, focizott a csapat, de még milyet!
Matty nem tehetett a pickről és teljesen jól játszott, Coleman jó játéka nagyon kellett, Hooper zseniál,
Claybornt meg hagyjuk, vért ivott az ember, vitán felül DPOW. De az egész védelem odakúrta ma, csodás volt


Csak két ilyen meccsünk legyen még, és nem fog érdekelni hogy nincs PO.

Mindig jövőre
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
10-6 al meg lehet a rájátszás ??
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
Nyugodtan BPA-zhatunk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Próblom elterelni a figyelmem arról, hogy ha veszítünk elúszott a szezon.. szóval..szerintetek melyik játékosposzt most az, ahova elférne egy első körös? 😀
Creepy
DT
peach
Mondjuk igaz DT se lenne rossz mert nem tudom jövőre marad e nálunk Poe
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Próblom elterelni a figyelmem arról, hogy ha veszítünk elúszott a szezon.. szóval..szerintetek melyik játékosposzt most az, ahova elférne egy első körös? 😀
Creepy
DT



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Próblom elterelni a figyelmem arról, hogy ha veszítünk elúszott a szezon.. szóval..szerintetek melyik játékosposzt most az, ahova elférne egy első körös? 😀
Creepy
Szerintem egy TE nem lenne rossz. Bár azt olvastam hogy az idei draft class nem túl erős. De majd el válik ha oda kerülünk 😁