Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Khm. Freeney ismét szabad.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
39,9% esélyt ad az nfl arra hogy bejutunk a rájátszásba. Kicsit alul értékelnek minket 😑 bár már kezdem megszokni 😂
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Amikor leomlik a SZENTÉLY" és Te rákészültél egy utolsó felvételre!
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Matt Wile-t nézegetjük Bosher helyére.
6atos
Meg is lepődtem volna, ha nem Matt-nek hívják.... 😀
Kenji
Ez alap, így név alapján illeszkedik a rendszerbe!!!
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Matt Wile-t nézegetjük Bosher helyére.
6atos
Meg is lepődtem volna, ha nem Matt-nek hívják.... 😀
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Matt Wile-t nézegetjük Bosher helyére.
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
| Mivel a pályán nem volt rossz, kapni fog vhol egy 2. esélyt |
empty taxi
Persze, ezzel tisztában voltam. A vicces az lesz, ha most megkomolyodik és máshol jó karriert fog befutni... Viszont, ha a csapat meg nem teszi ki, akkor biztos, hogy eltiltatta volna magát még 1x. Ez a nagy bajom vele.
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Én haragszom a csapatra Collins kivágâsa miatt..ki fogja most levédekezni Evanst? Köztudott, hogy Trut mindig nagyon megégeti..
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
| Mivel a pályán nem volt rossz, kapni fog vhol egy 2. esélyt |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Jalen Collinstól elköszöntetek.
Beki
El is mehet a sunyiba. Kár volt ellőni egy második körös picket egy ekkora marhára.
Kenji
Igazából nem mert tavaly kurva jó volt true kiválása után és ő is kellett a sb-hoz. Azt, hogy ekkora kretén valóban lehet sajnálni. Mindenesetre quinn-nél utolsó utáni esély úgytűnik nincs ami nem baj 😊
peach
Igazad van, csak mindig nagyon tudok haragudni az olyan sportolókra, akiknek megadatik az esély, hogy a legmagasabb szinten tegyék a dolgukat, és ilyen hülyeségek miatt elszúrják a karrierüket. Az meg már csak plusz, hogy szeretett csapatomnak ártott vele. Madden mobile-ban megvolt tavaly is, meg idén is, szóval rászolgált a haragomra.... 😀
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Jalen Collinstól elköszöntetek.
Beki
El is mehet a sunyiba. Kár volt ellőni egy második körös picket egy ekkora marhára.
Kenji
Igazából nem mert tavaly kurva jó volt true kiválása után és ő is kellett a sb-hoz. Azt, hogy ekkora kretén valóban lehet sajnálni. Mindenesetre quinn-nél utolsó utáni esély úgytűnik nincs ami nem baj 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Jalen Collinstól elköszöntetek.
Beki
El is mehet a sunyiba. Kár volt ellőni egy második körös picket egy ekkora marhára.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Jalen Collinstól elköszöntetek.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Rúgó kérdés addig nem valid amíg Bryant be nem jelenti a visszavonulását.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Ha kickert draftolunk, ledobom a láncot..😀
Creepy
nem az első körben és mért ne ?? 😀
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Ha kickert draftolunk, ledobom a láncot..😀
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Én egy punter/kicker párost néznék. Jó a rutin a háznál de kezdem azt érezni, hogy sajnos az erő már hiányzik és tanulhatnának az "öregektől".
Midnight
Bosher ligaelit csak úgy halkan jegyzem meg.
Kenny
Jó bocsánat, de Bryant helyére lassan kell valaki meg is sérült és ő azért már nem mai csóka, nagyon szeretem mert jó kicker még így sérülteni is jókat rúg, de szerintem már rajta látszik a kor
Midnight
Most nem èrtem. Csak azèrt cserèljünk kickert mert öreg? Egy fiatalabb de szarabb mièrt volna jobb?
peach
Igen, mert könnyebben sérül és már nincs meg a rúgó ereje, aztán majd hirtelen jön egy olyan év amikor megsérül és nem lesz kickerünk lehet hogy szőrös szívű vagyok, de szerintem akkor is cserélni kéne lassan. Persze nem lét fontosságú, de el lehet rajta gondolkozni. Vagy te meg tartanád 50 éves koráig?
Midnight
Szerintem kb. a szezon után úgyis vissza fog vonulni. Beugrónak meg sikerül mindig találni valakit, aki nincs vakon. A rúgóerejét kritizálni meg szerintem nem jogos. Biztosabb lába van, mint a nála 10-15 évvel fiatalabbaknak, úgy, hogy nem is 100% az öreg (lásd Walsh).
Ha valamit mindenképp kritizálni akartok, akkor mondjuk azon el lehetne gondolkozni, hogy már megint miért kellett a végén parázni az újabb epic comeback miatt. Mindig Mike Smith szellemét emlegetjük, de Quinn idejében már a sokadik eset, hogy egy lényegében nyert meccsbe engedjük vissza az ellenfelet kabaréba illő módon.
Kenji
nem kritizálni akartam csak szerintem nem árt a ha fiatalodunk ezen a téren is. (És a Panthers meccs részben rajta ment el valamilyen szinten ha jól emlékszem mivel megsérült egy rossz kitámasztásnál és nem tudtunk többet rúgni) De én se cserélném le csak most lehet nézelődni szerintem mert ordas nagy needünk nincs és a draft class sem a legerősebb.
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Én egy punter/kicker párost néznék. Jó a rutin a háznál de kezdem azt érezni, hogy sajnos az erő már hiányzik és tanulhatnának az "öregektől".
Midnight
Bosher ligaelit csak úgy halkan jegyzem meg.
Kenny
Jó bocsánat, de Bryant helyére lassan kell valaki meg is sérült és ő azért már nem mai csóka, nagyon szeretem mert jó kicker még így sérülteni is jókat rúg, de szerintem már rajta látszik a kor
Midnight
Most nem èrtem. Csak azèrt cserèljünk kickert mert öreg? Egy fiatalabb de szarabb mièrt volna jobb?
peach
Igen, mert könnyebben sérül és már nincs meg a rúgó ereje, aztán majd hirtelen jön egy olyan év amikor megsérül és nem lesz kickerünk lehet hogy szőrös szívű vagyok, de szerintem akkor is cserélni kéne lassan. Persze nem lét fontosságú, de el lehet rajta gondolkozni. Vagy te meg tartanád 50 éves koráig?
Midnight
Addig amìg ìgy tolja minden gondolkodàs nèlkül. Bryant egy ikon ès egyelőre sztem semmi nem indokolja, hogy lecserèljük vkire.
peach
nem le cserélni akarom csak frissiteni a keretet, hogy legyen hova nyúlni ha vissza vonul vagy lesérül.
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Én egy punter/kicker párost néznék. Jó a rutin a háznál de kezdem azt érezni, hogy sajnos az erő már hiányzik és tanulhatnának az "öregektől".
Midnight
Bosher ligaelit csak úgy halkan jegyzem meg.
Kenny
Jó bocsánat, de Bryant helyére lassan kell valaki meg is sérült és ő azért már nem mai csóka, nagyon szeretem mert jó kicker még így sérülteni is jókat rúg, de szerintem már rajta látszik a kor
Midnight
Most nem èrtem. Csak azèrt cserèljünk kickert mert öreg? Egy fiatalabb de szarabb mièrt volna jobb?
peach
Igen, mert könnyebben sérül és már nincs meg a rúgó ereje, aztán majd hirtelen jön egy olyan év amikor megsérül és nem lesz kickerünk lehet hogy szőrös szívű vagyok, de szerintem akkor is cserélni kéne lassan. Persze nem lét fontosságú, de el lehet rajta gondolkozni. Vagy te meg tartanád 50 éves koráig?
Midnight
Szerintem kb. a szezon után úgyis vissza fog vonulni. Beugrónak meg sikerül mindig találni valakit, aki nincs vakon. A rúgóerejét kritizálni meg szerintem nem jogos. Biztosabb lába van, mint a nála 10-15 évvel fiatalabbaknak, úgy, hogy nem is 100% az öreg (lásd Walsh).
Ha valamit mindenképp kritizálni akartok, akkor mondjuk azon el lehetne gondolkozni, hogy már megint miért kellett a végén parázni az újabb epic comeback miatt. Mindig Mike Smith szellemét emlegetjük, de Quinn idejében már a sokadik eset, hogy egy lényegében nyert meccsbe engedjük vissza az ellenfelet kabaréba illő módon.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Én egy punter/kicker párost néznék. Jó a rutin a háznál de kezdem azt érezni, hogy sajnos az erő már hiányzik és tanulhatnának az "öregektől".
Midnight
Bosher ligaelit csak úgy halkan jegyzem meg.
Kenny
Jó bocsánat, de Bryant helyére lassan kell valaki meg is sérült és ő azért már nem mai csóka, nagyon szeretem mert jó kicker még így sérülteni is jókat rúg, de szerintem már rajta látszik a kor
Midnight
Most nem èrtem. Csak azèrt cserèljünk kickert mert öreg? Egy fiatalabb de szarabb mièrt volna jobb?
peach
Igen, mert könnyebben sérül és már nincs meg a rúgó ereje, aztán majd hirtelen jön egy olyan év amikor megsérül és nem lesz kickerünk lehet hogy szőrös szívű vagyok, de szerintem akkor is cserélni kéne lassan. Persze nem lét fontosságú, de el lehet rajta gondolkozni. Vagy te meg tartanád 50 éves koráig?
Midnight
Addig amìg ìgy tolja minden gondolkodàs nèlkül. Bryant egy ikon ès egyelőre sztem semmi nem indokolja, hogy lecserèljük vkire.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Én egy punter/kicker párost néznék. Jó a rutin a háznál de kezdem azt érezni, hogy sajnos az erő már hiányzik és tanulhatnának az "öregektől".
Midnight
Bosher ligaelit csak úgy halkan jegyzem meg.
Kenny
Jó bocsánat, de Bryant helyére lassan kell valaki meg is sérült és ő azért már nem mai csóka, nagyon szeretem mert jó kicker még így sérülteni is jókat rúg, de szerintem már rajta látszik a kor
Midnight
Most nem èrtem. Csak azèrt cserèljünk kickert mert öreg? Egy fiatalabb de szarabb mièrt volna jobb?
peach
Igen, mert könnyebben sérül és már nincs meg a rúgó ereje, aztán majd hirtelen jön egy olyan év amikor megsérül és nem lesz kickerünk lehet hogy szőrös szívű vagyok, de szerintem akkor is cserélni kéne lassan. Persze nem lét fontosságú, de el lehet rajta gondolkozni. Vagy te meg tartanád 50 éves koráig?
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Collins eltiltás után a csapatnál vagy dobjuk. Mivel Maxwell nem jött gyanítható Quinn megtartja.
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Amúgy az a Nick Rose, aki tavaly nyáron volt nálunk és nem tudta kiütni Money-t a nyeregből, jól tolja a Redskinsben. Ha valamit tudnak a scoutok, az a kicker felderítése. Meyer sem volt vakon, én nem félek ilyen szempintból. Bosher meg egy nagyszerű punter, ha visszahordod a puntját legázol, mint egy víziló csorda. 😀

Szerkesztette: Creepy
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Én egy punter/kicker párost néznék. Jó a rutin a háznál de kezdem azt érezni, hogy sajnos az erő már hiányzik és tanulhatnának az "öregektől".
Midnight
Bosher ligaelit csak úgy halkan jegyzem meg.
Kenny
Jó bocsánat, de Bryant helyére lassan kell valaki meg is sérült és ő azért már nem mai csóka, nagyon szeretem mert jó kicker még így sérülteni is jókat rúg, de szerintem már rajta látszik a kor
Midnight
Most nem èrtem. Csak azèrt cserèljünk kickert mert öreg? Egy fiatalabb de szarabb mièrt volna jobb?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Mondjuk idén ez volt a harmadik meccsünk amit egy first downnal akár le is zárhattunk volna, sarkasian mesternek azonban továbbra sincs egy atom biztos 3&5 játék a tarsolyában amit ilyenkor elő tudna húzni. És igen schweitzert gyalázta meg richardson, de egy quick slantnél vagy valami ilyesminél lehetősége sem lett volna rá. Az első félidőben azt hittem agyfaszt kapok, hogy folyamatosan odarugdostuk richsrdsonnak a lasztit, sztem vagy 60 yardot kaptunk a mezei touchbackekhez képest.
Jó pozícióba hoztuk magunkat, bár én továbbra sem vennék mérget, hogy nem kapunk ki oda vissza a saintstől vagy a pantherstől. Ha tampát nem sikerül 2/2 ütni akkor meg beszélni sincs miről.
peach
A 6. legjobb 3rd down offense (44.44%) a mienk a ligában, ebben a mutatóban egy kicsivel még jobbak is vagyunk, mint tavaly (43.60), szal ezt most kissé jogtalan kritikának érzem, pláne h a 1st down O-nk az előző évben NFL történetileg is TOP3 volt.
Ellenben Roberts helyére kéne igazolni egy új returnert, nekem nagyon úgy tűnik h elment az önbizalma.
empty taxi
Ismerem ezt a statot és baromi jól néz ki. Csak sokmindenre nem jó ha akkor nem sikerül tìz yardot haladni mikor nagyon muszàj. Le kell zàrni a meccset az O-nak ha van rà lehetősège. Nem pont szerzèsről beszèlünk hanem egy tetves first downról.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...