Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
signed CB Leon McFadden to the active roster and have waived RB Terrence Magee
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Levitre 2-3 hétre out...részleges tricepsz szakadás.... teher alatt nő a pálma... Garland time..

Szerkesztette: Keano


több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bár úgy lenne h verjük a Ramst
...
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Azért a Saints schedule-je eddig nem volt olyan veretes, TOP10-es O-k közül egyedül a Lions ellen tudtak nyerni, Vikings, Pats, Rams trió ellen elvéreztek.
empty taxi
Azon a 3 meccsen egyiken sem játszott végig Lattimore, ellenetek meg fog 😉

Nem kötekedni akarok, de azért nem remeg a térdem, ha az idei a Falcons O-ra gondolok. Ettől még persze lehet, hogy a helyzet úgy hozza, hogy Ryan felpakol 45 pontot, meg 400 yardot csütörtökön, sosem lehet tudni egy Saints-Falcons meccsen mi történik 😊

Az furi mert az 1. próbálkozásomnál kijött h 11-5 kellett a WC-hoz 😀
empty taxi
Ja, közben én is kiraktam. szerk.: nézegettem sokat, és egy olyan forgatókönyvet találtam, ahol a Panthers kiesik 11-5-tel 😀 azért az szép
Gyurma Pappa
Azzal nem számoltok, hogy a 9 győzelemmel álló Rams a maradék 4 meccséből csak egyet nyer meg, így 10-6-al, csoportmásodikként nem jut WC körbe?

Játszanak még a Philly, a Hawks (idegen) és a Titans (idegen) ellen. Ez lehet 3 L.
Utolsó fordulóban verik a 9erst, és így 10-6, a két 11-5-ös csapat a csoportotokból mehet PO-ba.
undisputedly
Ezt pont nem néztem 😊 Jó ez a playoff machine, de néha dolgozni is kell 😊

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért a Saints schedule-je eddig nem volt olyan veretes, TOP10-es O-k közül egyedül a Lions ellen tudtak nyerni, Vikings, Pats, Rams trió ellen elvéreztek.
empty taxi
Azon a 3 meccsen egyiken sem játszott végig Lattimore, ellenetek meg fog 😉

Nem kötekedni akarok, de azért nem remeg a térdem, ha az idei a Falcons O-ra gondolok. Ettől még persze lehet, hogy a helyzet úgy hozza, hogy Ryan felpakol 45 pontot, meg 400 yardot csütörtökön, sosem lehet tudni egy Saints-Falcons meccsen mi történik 😊

Az furi mert az 1. próbálkozásomnál kijött h 11-5 kellett a WC-hoz 😀
empty taxi
Ja, közben én is kiraktam. szerk.: nézegettem sokat, és egy olyan forgatókönyvet találtam, ahol a Panthers kiesik 11-5-tel 😀 azért az szép
Gyurma Pappa
Azzal nem számoltok, hogy a 9 győzelemmel álló Rams a maradék 4 meccséből csak egyet nyer meg, így 10-6-al, csoportmásodikként nem jut WC körbe?

Játszanak még a Philly, a Hawks (idegen) és a Titans (idegen) ellen. Ez lehet 3 L.
Utolsó fordulóban verik a 9erst, és így 10-6, a két 11-5-ös csapat a csoportotokból mehet PO-ba.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Azért a Saints schedule-je eddig nem volt olyan veretes, TOP10-es O-k közül egyedül a Lions ellen tudtak nyerni, Vikings, Pats, Rams trió ellen elvéreztek.
empty taxi
Azon a 3 meccsen egyiken sem játszott végig Lattimore, ellenetek meg fog 😉

Nem kötekedni akarok, de azért nem remeg a térdem, ha az idei a Falcons O-ra gondolok. Ettől még persze lehet, hogy a helyzet úgy hozza, hogy Ryan felpakol 45 pontot, meg 400 yardot csütörtökön, sosem lehet tudni egy Saints-Falcons meccsen mi történik 😊

Az furi mert az 1. próbálkozásomnál kijött h 11-5 kellett a WC-hoz 😀
empty taxi
Ja, közben én is kiraktam. szerk.: nézegettem sokat, és egy olyan forgatókönyvet találtam, ahol a Panthers kiesik 11-5-tel 😀 azért az szép

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Én fejből nyomom, az az igazán extrém. Sztem arról szól a fáma, hogy panthers-seahawks-falcons hármasból kettő megy wc helyen a po-ba. Továbbra sem fogadnék nagy összegbe magunkra. A saints már most nagyon összeállt, sztem ők befoghatatlanok. Ezért is vágyok rá, hogy gyepáljuk meg idén egyszer őket mert ez így az igazi.
peach
Azért a Saints schedule-je eddig nem volt olyan veretes, TOP10-es O-k közül egyedül a Lions ellen tudtak nyerni, Vikings, Pats, Rams trió ellen elvéreztek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Én fejből nyomom, az az igazán extrém. Sztem arról szól a fáma, hogy panthers-seahawks-falcons hármasból kettő megy wc helyen a po-ba. Továbbra sem fogadnék nagy összegbe magunkra. A saints már most nagyon összeállt, sztem ők befoghatatlanok. Ezért is vágyok rá, hogy gyepáljuk meg idén egyszer őket mert ez így az igazi.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
A Seahawks elleni idegenbeli sikerrel belefért 1 hazai bukó.
Össze kell hozni a 10-6-ot és akk semmi gáz, mert nem nagyon van olyan scenario h szarul jövünk ki a tie-breakerből.
empty taxi
Ha a panthers lenyomja a vikest sztem már be is szoptuk. Sztem a seahawksnak meglesz a 11 w.
peach
Arról beszéltem ha 10-6-nál tie breaker lesz akk jó eséllyel jól jövünk ki a témából.
Az sajna benne van h 11-5 kell a WC-hoz.
empty taxi
Végigjátszottam a playoff machine-nal, nem találtam olyan opciót, hogy a 10-6 nem elég a PO-hoz, úgy jönnek ki az egymás elleni meccsek, NFC W-ben is, ill. a tiebreakerek.

Nagyon egyszerű a helyzet:

12.07. vagy 12.24: NO W: ATL már csak 10-6 lehet, tiebreakerben pedig a Saints jobb, a Saints ott van a PO-ban. Ha minden más meccset nyer az ATL az utolsó hétig, akkor ott dőlhet el az utolsó PO hely. Ugye vannak még 6-6-os csapatok, de ellenük mindenkinek jobb a tiebreakere az NFC Southban.
Ha mindkét NO elleni meccset a ATL nyeri, akkor ott van a PO-ban, a csoport az utolsó héten dől el, a ATL-CAR meccsen. (Ugye ez azért jön így ki, mert a NO söpörte a CAR-t).
Gyurma Pappa
Az furi mert az 1. próbálkozásomnál kijött h 11-5 kellett a WC-hoz 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
A Seahawks elleni idegenbeli sikerrel belefért 1 hazai bukó.
Össze kell hozni a 10-6-ot és akk semmi gáz, mert nem nagyon van olyan scenario h szarul jövünk ki a tie-breakerből.
empty taxi
Ha a panthers lenyomja a vikest sztem már be is szoptuk. Sztem a seahawksnak meglesz a 11 w.
peach
Arról beszéltem ha 10-6-nál tie breaker lesz akk jó eséllyel jól jövünk ki a témából.
Az sajna benne van h 11-5 kell a WC-hoz.
empty taxi
Végigjátszottam a playoff machine-nal, nem találtam olyan opciót, hogy a 10-6 nem elég a PO-hoz, úgy jönnek ki az egymás elleni meccsek, NFC W-ben is, ill. a tiebreakerek.

Nagyon egyszerű a helyzet:

12.07. vagy 12.24: NO W: ATL már csak 10-6 lehet, tiebreakerben pedig a Saints jobb, a Saints ott van a PO-ban. Ha minden más meccset nyer az ATL az utolsó hétig, akkor ott dőlhet el az utolsó PO hely. Ugye vannak még 6-6-os csapatok, de ellenük mindenkinek jobb a tiebreakere az NFC Southban.
Ha mindkét NO elleni meccset a ATL nyeri, akkor ott van a PO-ban, a csoport az utolsó héten dől el, a ATL-CAR meccsen. (Ugye ez azért jön így ki, mert a NO söpörte a CAR-t).

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
A Seahawks elleni idegenbeli sikerrel belefért 1 hazai bukó.
Össze kell hozni a 10-6-ot és akk semmi gáz, mert nem nagyon van olyan scenario h szarul jövünk ki a tie-breakerből.
empty taxi
Ha a panthers lenyomja a vikest sztem már be is szoptuk. Sztem a seahawksnak meglesz a 11 w.
peach
Arról beszéltem ha 10-6-nál tie breaker lesz akk jó eséllyel jól jövünk ki a témából.
Az sajna benne van h 11-5 kell a WC-hoz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
A Seahawks elleni idegenbeli sikerrel belefért 1 hazai bukó.
Össze kell hozni a 10-6-ot és akk semmi gáz, mert nem nagyon van olyan scenario h szarul jövünk ki a tie-breakerből.
empty taxi
Ha a panthers lenyomja a vikest sztem már be is szoptuk. Sztem a seahawksnak meglesz a 11 w.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
A Seahawks elleni idegenbeli sikerrel belefért 1 hazai bukó.
Össze kell hozni a 10-6-ot és akk semmi gáz, mert nem nagyon van olyan scenario h szarul jövünk ki a tie-breakerből.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Nyugika.Nyerjük a maradékot.wc-ról sb és win.
Kenny
Aztán felébredünk, de kívánom, hogy legyen igazad. 😊
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
Nyugika.Nyerjük a maradékot.wc-ról sb és win.

több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Nincs még semmi veszve ha a Vikingek teszik a dolgukat akkor a cicákat is meg verik és egálban leszünk. Persze ehhez kell a csütörtöki meccs. Szerintem a PO azon fog múlni kinyeri az utolsó meccset. Illetve ha a halász sasok belenéznek 1-2 váratlan pofonba. JJ-nek soha nem ment Rhodes ellen, a többiek meg nem tudtam fel pörögni, olyan mintha az első pár elkapás ha sikerül akkor bepörögnek ha nem akkor meg alig találják magukat. a Védelemmel nincs baj a támadókat kell ráncba szedni. Ha meg lesz a PO már elégedett leszek és reménykedem benne hogy jövőre viszont pusztítani fogunk ha végre össze szoknak a srácok Sarkal. Bár nem tudom kit sikerül megtartani és kit nem :/
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
extra esetben... a Panthers kijöhet 1-3-al az uccsó 4 meccsből...főleg ha ARod visszatér a GB-be... mondjuk az egész agyalásnak csak akkor van értelme ha nyerünk csütörtökön 😊


több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
A Panthersnek van még Vikings , GB , Tampa meg Mi... a Saintsnek Mi 2x, Jets, Tampa...
Keano
ezek alapján szerintem jobb ha a saints nyer
Midnight
Ha a saints kikap akkor egy meccs előnyük lesz, ergó ha megverjük őket oda-vissza akkor előzünk. Viszont a panthers egyszer már elpicsázott minket. Amúgy lényegében majdnem m1.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
A Panthersnek van még Vikings , GB , Tampa meg Mi... a Saintsnek Mi 2x, Jets, Tampa...
Keano
ezek alapján szerintem jobb ha a saints nyer
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
A Panthersnek van még Vikings , GB , Tampa meg Mi... a Saintsnek Mi 2x, Jets, Tampa...


több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
nekünk mi lenne a jó a Saints - Panthers meccsen vagy édes mindegy ki nyer.. ?
Keano
Panthers.
peach
Nem az ha a saints ?
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Szerencsére pont jókor kerültek vissza a gameplanbe a dropok, és 6 tucat miss tackle.
Kenji
Semmi nem múlt rajtuk. Igazából nem jártunk a vörös zónában, a saját harmincasuknál lefojtottak minket. Ryan is szar volt, ill ezért sarknak is jár a saller. A végén quinn is hülye volt, sztem túl korán 4 percnél kikérte az időket. Ill. most belefért volna a tökösség 4&4nél.
peach
Persze, nem azt mondom, hogy kimondottan ezen ment el, csak engem ez idegesített a legjobban. A sporik se nagyon igyekeztek zászlókat dobni, mikor elfért volna (ha a múltkori Cowboys-os emberke olvassa ezt, remélem látja, hogy nem habzik a szám az idegtől), a time management megint hulladék volt, FG-t hibáztunk, és nagyon-nagyon sokat szabálytalankodtunk. Egy ilyen csapat ellen ennyi minden nem fér bele.
Plusz én reméltem, hogy Quinn-ék képesek azt a feladatot megoldani, ha pl. Juliot duplázzák. Nyilván valahol nyilnia kellett volna valami területnek. Helyette megint futottunk tucatszám, meg jöttek a tök felesleges játékok. Tökéletes a példa az utolsó drive-unk a félidő vége előtt. 2.-ra egy értelmetlen hosszú passz bele a vakvilágba, meg asszem még egy rövid játék volt, ahol esély sem volt a first downra.
Nem azzal van baj, hogy elment ez a meccs, hanem ahogy elment. Megint bizonytalannak éreztem a társaságot, és ez nem jó a következő meccsek előtt.
Még egy kérdés a végére:
Levitre hová tűnt?
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
nekünk mi lenne a jó a Saints - Panthers meccsen vagy édes mindegy ki nyer.. ?
Keano
Panthers.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
nekünk mi lenne a jó a Saints - Panthers meccsen vagy édes mindegy ki nyer.. ?


több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Szerencsére pont jókor kerültek vissza a gameplanbe a dropok, és 6 tucat miss tackle.
Kenji
Semmi nem múlt rajtuk. Igazából nem jártunk a vörös zónában, a saját harmincasuknál lefojtottak minket. Ryan is szar volt, ill ezért sarknak is jár a saller. A végén quinn is hülye volt, sztem túl korán 4 percnél kikérte az időket. Ill. most belefért volna a tökösség 4&4nél.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...