Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
A lényeg, hogy megettük a W-t. 😀
Komolyabbra fordítva, azt szokták mondani, hogy a jó csapat ismérve, ha a rossz játék ellenére is tud nyerni. A probléma, hogy kb minden meccsen annyit hibázunk, hogy ezt nehéz elhinni a csapatról. Amíg jönnek a meccsek, addig öröm-boldogság. 😊
Kenji
Jajj mindig csak azok a negatív hullámok 😀
Csak annyit adunk ki magunkból ami feltétlen kell a győzelemhez 😊
empty taxi
imádom, hogy mindig diplomatikusan adsz a szarnak egy pofont 😀

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Remélem kímélitek magatokat és nem nézi senki. Oh, irgalom atyja ne hagyj el!
peach
a jó tetya mindig itt van
shawnka
hallod te$$,egyszer nézünk idén együtt meccset,az a Saints lesz és kiszopunk 😀

több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
A meccset nézve olyan érzésem volt mintha nem lettek volna felpörögve és ilyen takarék lángon égve is irányította a meccset a csapat. Sarkal meg hát nem tudom vegyes érzéseim vannak 😕 Shanynél legalább látszott hogy a rendszer nem rossz csak bele kell rázódni, de most kb olyan érzésem van, hogy csak azért "megy" a támadó játék mert jó játékosok alkotják ezt a csapat részt és ezért hozzák amit tudnak. Egy browsnál vagy egy arizonánál már nem vagyok benne biztos hogy ez "ennyire" menne.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A lényeg, hogy megettük a W-t. 😀
Komolyabbra fordítva, azt szokták mondani, hogy a jó csapat ismérve, ha a rossz játék ellenére is tud nyerni. A probléma, hogy kb minden meccsen annyit hibázunk, hogy ezt nehéz elhinni a csapatról. Amíg jönnek a meccsek, addig öröm-boldogság. 😊
Kenji
Jajj mindig csak azok a negatív hullámok 😀
Csak annyit adunk ki magunkból ami feltétlen kell a győzelemhez 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
A lényeg, hogy megettük a W-t. 😀
Komolyabbra fordítva, azt szokták mondani, hogy a jó csapat ismérve, ha a rossz játék ellenére is tud nyerni. A probléma, hogy kb minden meccsen annyit hibázunk, hogy ezt nehéz elhinni a csapatról. Amíg jönnek a meccsek, addig öröm-boldogság. 😊
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Sztem ryannek van vmi nyavajája amit titkolunk. Az elmúlt három meccsen egyenesen szarul játszik. JJ sem élete idényét futja, most is volt egy az ő szintjén simán elkapható hosszú játék amit eldroppolt. Sarkisian meg teljesen kiszámíthatatlan és nem a jó értelemben véve. Smith szépen kitalálta, hogyan fogja meg az elkapóinkat, ennek az volt az ára, hogy szét tudtuk futni őket ami annyira jól ment, hogy elkezdtünk inkább a vakvilágba dobálgatni előnyről a második félidőben, vissza is jött a tampa. Az első félidő végén is bent hagyott 3 pontot. Az ellen 45 yardosán 2&2 és 3&2 re is két balfasz passzjátékkal okoskodtunk, mikor freeman kb 7 yardos átlaggal futott akkor és előtte a rúgónk 57 yardról bikkantotta be. Mellesleg volt még egy idő kérésünk is. Nem látom az univerzumban, hogy hogy nem jött le neki mit is kéne csinálni annyira üvöltött magáért a helyzet. Azt hittem agyfaszt kapok. Ennél mégjobban élveztem a meccs végét amikor ismét egy tetves first downnal le tudtuk volna zárni a meccset. Idén kb az ötödik ilyen szitunk volt. És ötödjére sem sikerült. Egyszerűen nincs 5 db üzembiztos játékunk amit 10/8 biztonsággal végre tudunk hajtani amikor nagyon muszáj lenne.
Áhh, m1, nyertünk!
peach
Lehet addigra már matt volt a szentem. Usc-s Hc-kent nem egy meccsen jelent megy elázva.
Amúgy no offense nem titeket piszkállak csak nálam Sarkasian leszerepelt mint edző
Cubehead
Mondjuk Atlantában ez minimum elvárás, hogy valaki matt legyen. 😊

több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Sztem ryannek van vmi nyavajája amit titkolunk. Az elmúlt három meccsen egyenesen szarul játszik. JJ sem élete idényét futja, most is volt egy az ő szintjén simán elkapható hosszú játék amit eldroppolt. Sarkisian meg teljesen kiszámíthatatlan és nem a jó értelemben véve. Smith szépen kitalálta, hogyan fogja meg az elkapóinkat, ennek az volt az ára, hogy szét tudtuk futni őket ami annyira jól ment, hogy elkezdtünk inkább a vakvilágba dobálgatni előnyről a második félidőben, vissza is jött a tampa. Az első félidő végén is bent hagyott 3 pontot. Az ellen 45 yardosán 2&2 és 3&2 re is két balfasz passzjátékkal okoskodtunk, mikor freeman kb 7 yardos átlaggal futott akkor és előtte a rúgónk 57 yardról bikkantotta be. Mellesleg volt még egy idő kérésünk is. Nem látom az univerzumban, hogy hogy nem jött le neki mit is kéne csinálni annyira üvöltött magáért a helyzet. Azt hittem agyfaszt kapok. Ennél mégjobban élveztem a meccs végét amikor ismét egy tetves first downnal le tudtuk volna zárni a meccset. Idén kb az ötödik ilyen szitunk volt. És ötödjére sem sikerült. Egyszerűen nincs 5 db üzembiztos játékunk amit 10/8 biztonsággal végre tudunk hajtani amikor nagyon muszáj lenne.
Áhh, m1, nyertünk!
peach
Lehet addigra már matt volt a szentem. Usc-s Hc-kent nem egy meccsen jelent megy elázva.
Amúgy no offense nem titeket piszkállak csak nálam Sarkasian leszerepelt mint edző



több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Sztem ryannek van vmi nyavajája amit titkolunk. Az elmúlt három meccsen egyenesen szarul játszik. JJ sem élete idényét futja, most is volt egy az ő szintjén simán elkapható hosszú játék amit eldroppolt. Sarkisian meg teljesen kiszámíthatatlan és nem a jó értelemben véve. Smith szépen kitalálta, hogyan fogja meg az elkapóinkat, ennek az volt az ára, hogy szét tudtuk futni őket ami annyira jól ment, hogy elkezdtünk inkább a vakvilágba dobálgatni előnyről a második félidőben, vissza is jött a tampa. Az első félidő végén is bent hagyott 3 pontot. Az ellen 45 yardosán 2&2 és 3&2 re is két balfasz passzjátékkal okoskodtunk, mikor freeman kb 7 yardos átlaggal futott akkor és előtte a rúgónk 57 yardról bikkantotta be. Mellesleg volt még egy idő kérésünk is. Nem látom az univerzumban, hogy hogy nem jött le neki mit is kéne csinálni annyira üvöltött magáért a helyzet. Azt hittem agyfaszt kapok. Ennél mégjobban élveztem a meccs végét amikor ismét egy tetves first downnal le tudtuk volna zárni a meccset. Idén kb az ötödik ilyen szitunk volt. És ötödjére sem sikerült. Egyszerűen nincs 5 db üzembiztos játékunk amit 10/8 biztonsággal végre tudunk hajtani amikor nagyon muszáj lenne.
Áhh, m1, nyertünk!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Jó, akkor elmarad a mai hülye meccs előtti kérdésem, sokak örömére. 😀😀 de azért boldolok egy Hardy meg egy Ward TD-t megy egy Takk strip sacket..😀
Creepy
Majdnem összejött..😀
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Remélem kímélitek magatokat és nem nézi senki. Oh, irgalom atyja ne hagyj el!
peach
a jó tetya mindig itt van
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Remélem kímélitek magatokat és nem nézi senki. Oh, irgalom atyja ne hagyj el!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
És nagy valószinűséggel Rams vagy Saints a WC körben idegenben...ha tolunk egy 3/3-at akkor Saints otthon...
Keano
A Rams hogy jöhet össze? Ha ellenük veszítenénk, azt könnyeben viselném el..
Creepy
Ha a 17. hét végén is a jelenlegi tabella lenne, azaz:
1. PHI
2. MIN
3. LAR
4. NO
5. CAR
6. ATL
empty taxi
Sztem ez is lesz a vege, meg valamiert azt erzem hogy WC meccsek nehezebbek lesznek, mint az utana levok, (ha lesz persze utana) [ nem lebecsulve a MINt es a PHIt]
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
És nagy valószinűséggel Rams vagy Saints a WC körben idegenben...ha tolunk egy 3/3-at akkor Saints otthon...
Keano
A Rams hogy jöhet össze? Ha ellenük veszítenénk, azt könnyeben viselném el..
Creepy
Ha a 17. hét végén is a jelenlegi tabella lenne, azaz:
1. PHI
2. MIN
3. LAR
4. NO
5. CAR
6. ATL


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
És nagy valószinűséggel Rams vagy Saints a WC körben idegenben...ha tolunk egy 3/3-at akkor Saints otthon...
Keano
A Rams hogy jöhet össze? Ha ellenük veszítenénk, azt könnyeben viselném el..

Szerkesztette: Creepy
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
És nagy valószinűséggel Rams vagy Saints a WC körben idegenben...ha tolunk egy 3/3-at akkor Saints otthon...


több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Jó, akkor elmarad a mai hülye meccs előtti kérdésem, sokak örömére. 😀😀 de azért boldolok egy Hardy meg egy Ward TD-t megy egy Takk strip sacket..😀
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ha jól nézem 2 győzelemmel biztos a playoff 😊
peach
Jól számolod, minden 8-6-os mérleggel álló NFC-csapatot megvertünk az alapszakaszban, innentől fogva ha az @TB, @NO, vs. CAR hármasból kettőt nyerünk, akkor megvan a PO.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Ha jól nézem 2 győzelemmel biztos a playoff 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Hát Goodwin az előszezonban is bőven a várakozások alatt teljesített, úgy néz ki, a Minesota elleni 2 snap alatt 2 nagy játék engedése betette a kaput DQ-nél.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
csóró Goodwin annyira vakon volt előző meccsen hogy ki is vágtuk 😀
Kenny
Mondjuk ez is érdekes azért, mert eddig akármikor be kellett szállnia azt soha nem tette rosszul. Most volt egy gyenge meccse és máris cut?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
csóró Goodwin annyira vakon volt előző meccsen hogy ki is vágtuk 😀
Kenny
ST-ben mondjuk kulcsember volt, remélem nem fázunk rá.
empty taxi
Olatoye jött helyette, ő is proper ST játékos.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
csóró Goodwin annyira vakon volt előző meccsen hogy ki is vágtuk 😀
Kenny
ST-ben mondjuk kulcsember volt, remélem nem fázunk rá.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
csóró Goodwin annyira vakon volt előző meccsen hogy ki is vágtuk 😀

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Akkor lényegében egyet értünk. A Meltdown MAtty-Matty Ice vita miatt írtam ezt, mert a Panthers-ös kolléga inkább az előbbi mellett foglalt állást. Szerintem viszont (nyilvánvaló elfogultságom ellenére 😀 ) a Matty Ice közelebb jár az igazsághoz. Idén nyilván sokkal bizonytalanabb/gyengébb, mint szokott lenni, mert sztem őt viselte meg legjobban a SB bukta. De hogy az egész karrierjére ráhúzzuk, hogy nem bírja a nyomást, az egy vicc.
Kenji
Ez a szélsőségessége nagyon érdekes Ryannek, hogy tényleg voltak komoly GWD-ok a karrierjében, közben mégis összehozta (legalább kétszer) az NFL történelmének legnagyobb leolvadásait PO-ban. De ettől függetlenül (anélkül, hogy bármilyen statisztikát megnéztem volna, ezeket az outsideres táblázatokat én nem tudom felfogni rendesen, ennyit olvasni meg most lusta vagyok), nem gondolom, hogy nagy átlagban olyan hatalmas kilengések lennének Ryan koncentrációs képességeiben, de nyilvánvalóan a legrosszabbkor csinálta a legnagyobb arcra eséseket a Falcons, szóval ezért van erről ennyi szó egyátalán. Biztos vagyok abban is, hogy van amikor a stressz jó hatással van egy emberre, és van amikor meg már túl sok belőle, lehet hogy itt is pusztán erről van szó.

Ha ez megnyugtat mindenkit, én sosem vagyok nyugodt, ha egy pontszerzés különbséggel vezettek támadást ellenünk a meccs végén.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Deion Jones lett a hét védője za NFC-ben.
 twitter.com/RLiuNFL/status/940953914417012738