Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Bryantről valami hír...mennyire súlyos a sérülése ?
Keano
Dan Quinn said Matt Bryant was limited because of an injury issue, which is why Falcons didn't go with any long-range field goals. Quinn said the issue wasn't Bryant's back.


Vaughn McClure, ESPN Staff Writer

Magyarul meglátjuk a héten jön-e Kicker a PS-ba. 😀
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Amúgy a project OC-t szerintem sem most kellett volna meglépni, hogy Matt és Julio most van talán a toppon (tavalyi szezonból következtetve, nem ebből az ideig hígfosból), mert erre ugye elmegy 2 év, ez benne volt a pakliban..de lehet, hogy senki más nem vállalta be..
Az egyik ismerősöm szerint Shanny-t kellet volna kinevezni HC-nek, Quinn pedig DC lett volna, úgyis hatalmasat ment vele a D, az O káposzta megmaradt volna és Kyle a kecske is jóllakott volna. DQ mondjuk lehet, hogy ezt nem vállalta volna be. De ez is egy érdekes felvetés azért.
Creepy
Szerintem csak simán megpróbáltak egy Shanny szemléletéhez közel álló felfogású OC-t keríteni, és Sark akadt horogra. Hátha nem megy el 1 szezon az összecsiszolódással.
Quinn meg előre akart lépni, azért jött el Seattle-ből. Ha a nyakára ülteted az X évvel fiatalabb OC-ját, az elég komoly lefokozás lett volna. És amúgy Shanny se állt sokszor a helyzet magaslatán. Szerintem a Frisco kaland is necces lesz neki később...
Kenji
Nem tudom mennyire kapkodnak Friscoban..gondolom nem fogják idény végén elküldeni...de ha tegyük fel nem jönne be neki ez a kaland és még mindig szenved az O nálunk... lenne visszaút neki Atlantába....természetesen mint OC... ?
Keano
JimmyG behúzásával szerintem biztos lett, hogy kap időt. (Viszont 0-16os szezont sem szeretnének a fejesek... 😀) Nem hinném, hogy visszajön.
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Bryantről valami hír...mennyire súlyos a sérülése ?


több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Mi is az OC-t szoktuk szidni de ez nem mindig igazság. Shula biztos nem hívott olyat hogy ha a nyakadon vannak dobd el valamerre, vagy , na akkor 2&goal dobt túl CMC-t, Samuel itt egy Fumble Stew sreen INT. Ez a játékosok hibája vagy az ellen csinál nagy játékot.

4&1 egy simán nagyképű play volt biztos Quin mondta hogy menjen, azthitték ez lesz a szeg a koporsoba.
Lehetett volna jobb játékot hívni való igaz de inkább bekell rugatni ha lesérül a Kicker akkor a punterrel vagy aki rugni tud.

Ryan INT Adams rutinjának köszönhető. Mondta hogy ezzel a playel egyszer megverték, tudta hogy valamikor hívni fogják még, kiszurta és oda ugrott. Na ugyan ez volt a Julio droppolt TD nél bemozdult ösztönből mert megint ismerős play jött aztán más lett Julio útvonala, ez pl zseniális volt hogy egy veterán ösztöneit használja ellene. Julio eldobott egy TD-t baromira nem az OC hibája.
Azért ez ellen a D ellen nem kell 500paszolt meg 200 futott yardot várni, az OC olyat hívott amivel meccset lehetett volna nyerni, az hogy ezek a hibák nem férnek bele az inkább a másik csapat érdeme.

Bekell Vagni a FG, elkell kapni amit elkell kapni és akkor ez W.

Tudom hogy nem ehhez a szinthez szoktatok Offensben hanem a parádézáshoz. De most nem elég jók hozzá a játékosok se.
Turóczi Szabolcs
A nagyképű playen még mindig röhögök. Ha a Panthers ellen valaki rámegy 4. downon, akkor az nyilván nagyképű. Quinn már félidőben mondta, hogy Bryant lesérült, azért mentek rá. Azt elvárni egy puntertől, hogy bevágjon egy 40+ (nem emlékszem pontosan mennyi lett volna) FG-t elég vicces. Nem hibáztatom, hogy az offense-ben jobban bízott....
A Ryan INT meg köszönhető volt, egy rossz route-ot futó TE-nek, meg egy Safetynak, aki ott volt, ahol amúgy lennie kell.
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Amúgy a project OC-t szerintem sem most kellett volna meglépni, hogy Matt és Julio most van talán a toppon (tavalyi szezonból következtetve, nem ebből az ideig hígfosból), mert erre ugye elmegy 2 év, ez benne volt a pakliban..de lehet, hogy senki más nem vállalta be..
Az egyik ismerősöm szerint Shanny-t kellet volna kinevezni HC-nek, Quinn pedig DC lett volna, úgyis hatalmasat ment vele a D, az O káposzta megmaradt volna és Kyle a kecske is jóllakott volna. DQ mondjuk lehet, hogy ezt nem vállalta volna be. De ez is egy érdekes felvetés azért.
Creepy
Szerintem csak simán megpróbáltak egy Shanny szemléletéhez közel álló felfogású OC-t keríteni, és Sark akadt horogra. Hátha nem megy el 1 szezon az összecsiszolódással.
Quinn meg előre akart lépni, azért jött el Seattle-ből. Ha a nyakára ülteted az X évvel fiatalabb OC-ját, az elég komoly lefokozás lett volna. És amúgy Shanny se állt sokszor a helyzet magaslatán. Szerintem a Frisco kaland is necces lesz neki később...
Kenji
Nem tudom mennyire kapkodnak Friscoban..gondolom nem fogják idény végén elküldeni...de ha tegyük fel nem jönne be neki ez a kaland és még mindig szenved az O nálunk... lenne visszaút neki Atlantába....természetesen mint OC... ?


több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Amúgy a project OC-t szerintem sem most kellett volna meglépni, hogy Matt és Julio most van talán a toppon (tavalyi szezonból következtetve, nem ebből az ideig hígfosból), mert erre ugye elmegy 2 év, ez benne volt a pakliban..de lehet, hogy senki más nem vállalta be..
Az egyik ismerősöm szerint Shanny-t kellet volna kinevezni HC-nek, Quinn pedig DC lett volna, úgyis hatalmasat ment vele a D, az O káposzta megmaradt volna és Kyle a kecske is jóllakott volna. DQ mondjuk lehet, hogy ezt nem vállalta volna be. De ez is egy érdekes felvetés azért.
Creepy
Szerintem csak simán megpróbáltak egy Shanny szemléletéhez közel álló felfogású OC-t keríteni, és Sark akadt horogra. Hátha nem megy el 1 szezon az összecsiszolódással.
Quinn meg előre akart lépni, azért jött el Seattle-ből. Ha a nyakára ülteted az X évvel fiatalabb OC-ját, az elég komoly lefokozás lett volna. És amúgy Shanny se állt sokszor a helyzet magaslatán. Szerintem a Frisco kaland is necces lesz neki később...
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Mi is az OC-t szoktuk szidni de ez nem mindig igazság. Shula biztos nem hívott olyat hogy ha a nyakadon vannak dobd el valamerre, vagy , na akkor 2&goal dobt túl CMC-t, Samuel itt egy Fumble Stew sreen INT. Ez a játékosok hibája vagy az ellen csinál nagy játékot.

4&1 egy simán nagyképű play volt biztos Quin mondta hogy menjen, azthitték ez lesz a szeg a koporsoba.
Lehetett volna jobb játékot hívni való igaz de inkább bekell rugatni ha lesérül a Kicker akkor a punterrel vagy aki rugni tud.

Ryan INT Adams rutinjának köszönhető. Mondta hogy ezzel a playel egyszer megverték, tudta hogy valamikor hívni fogják még, kiszurta és oda ugrott. Na ugyan ez volt a Julio droppolt TD nél bemozdult ösztönből mert megint ismerős play jött aztán más lett Julio útvonala, ez pl zseniális volt hogy egy veterán ösztöneit használja ellene. Julio eldobott egy TD-t baromira nem az OC hibája.
Azért ez ellen a D ellen nem kell 500paszolt meg 200 futott yardot várni, az OC olyat hívott amivel meccset lehetett volna nyerni, az hogy ezek a hibák nem férnek bele az inkább a másik csapat érdeme.

Bekell Vagni a FG, elkell kapni amit elkell kapni és akkor ez W.

Tudom hogy nem ehhez a szinthez szoktatok Offensben hanem a parádézáshoz. De most nem elég jók hozzá a játékosok se.
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Ragozhatjuk sokáig, de egy valami kb. biztos. A körülményeket ismerve, szerintem nem lehetett volna olyan embert hozni, aki romlás nélkül vitte volna tovább az offense-t. 1-1,5 szezon meg szerintem jár neki, ha Shannynek is járt. (akármennyire ideges vagyok néha a trágya támadójátékot látva) Ez a szezon már rámegy, ez van.
Kenji
Nem tudom lehet hogy romlott volna a támadó játék de ennyit ?? És engem akkor is az zavar azaz inkább nem értem hogy mért kell 1 szezonnak rá mennie ?? :/ De tuti van rá jó magyarázat. Most úgy vagyok vele hogy a következő két meccsen miden el fog dőlni.
Midnight
Vegyél hozzá egy 25 pont előnyből elbukott SB-t, és akkor nagyjából megvagyunk. Kicsit lentebb írtam erről.
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Amúgy a project OC-t szerintem sem most kellett volna meglépni, hogy Matt és Julio most van talán a toppon (tavalyi szezonból következtetve, nem ebből az ideig hígfosból), mert erre ugye elmegy 2 év, ez benne volt a pakliban..de lehet, hogy senki más nem vállalta be..
Az egyik ismerősöm szerint Shanny-t kellet volna kinevezni HC-nek, Quinn pedig DC lett volna, úgyis hatalmasat ment vele a D, az O káposzta megmaradt volna és Kyle a kecske is jóllakott volna. DQ mondjuk lehet, hogy ezt nem vállalta volna be. De ez is egy érdekes felvetés azért.
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
kibaszták már?
Nem?Akkor jövök 1 hét múlva.
Kenny
Ezt most nem tudom mire vélni. 😀
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Ragozhatjuk sokáig, de egy valami kb. biztos. A körülményeket ismerve, szerintem nem lehetett volna olyan embert hozni, aki romlás nélkül vitte volna tovább az offense-t. 1-1,5 szezon meg szerintem jár neki, ha Shannynek is járt. (akármennyire ideges vagyok néha a trágya támadójátékot látva) Ez a szezon már rámegy, ez van.
Kenji
Nem tudom lehet hogy romlott volna a támadó játék de ennyit ?? És engem akkor is az zavar azaz inkább nem értem hogy mért kell 1 szezonnak rá mennie ?? :/ De tuti van rá jó magyarázat. Most úgy vagyok vele hogy a következő két meccsen miden el fog dőlni.
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Ragozhatjuk sokáig, de egy valami kb. biztos. A körülményeket ismerve, szerintem nem lehetett volna olyan embert hozni, aki romlás nélkül vitte volna tovább az offense-t. 1-1,5 szezon meg szerintem jár neki, ha Shannynek is járt. (akármennyire ideges vagyok néha a trágya támadójátékot látva) Ez a szezon már rámegy, ez van.
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Shany azért elötte ha jól tudom bizonyított hogy jó offenseket rakott össze máshol. Viszont Sark-ról én nem hallottam de lehet én vagyok lemaradva. De ha jól emlékszem akkor shany azért elég erős O-t rakott össze mindig még sokkal rosszabb keretből is.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
kibaszták már?
Nem?Akkor jövök 1 hét múlva.

több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Billick is Sark-ot ekézi, Őt hibáztatja de nagyon.
Hát a JJ, Sanu, Gabi, Hardy, és Free, Colman sort végignézzük tényleg nem tudja megoldani a dolgát. Ezt a felállást szerintem minden OC azonnal elfogadná és a PO-n gondolkodna idény elején.
6atos
Ha jövőre is ugyanez van, akkor kell picsán rúgni. Addig szerintem felesleges. Így, hogy a keret is romon van agyilag, nem lehet mindent ráhúzni. Főleg azért mondom ezt, mert tavalyelőtt én pl. nagyon köpködtem Shany-t, aztán látjuk mi lett.
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Billick is Sark-ot ekézi, Őt hibáztatja de nagyon.
Hát a JJ, Sanu, Gabi, Hardy, és Free, Colman sort végignézzük tényleg nem tudja megoldani a dolgát. Ezt a felállást szerintem minden OC azonnal elfogadná és a PO-n gondolkodna idény elején.
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Nem tudom mi adhatna nekik akkora erőt, hogy átlendüljenek a holtponton, mert nekem úgy tűnik hogy csak egy pici kéne és beindul a gőzhenger. A D#-el én nagyon meg vagyok elégedve még ha néha benéznek bizonyos játékokat, piszok fiatal egy csapat és már most a top15 be vannak 1-2 év múlva több játék tapasztalattal No1 védelem lesz a véleményem szerinte. Csak remélem addigra nem esik szét a támadó sorunk :/
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Pont ezaz. Sztem ha másolni is akarunk az abszolút nem sikerül. A kreativitás hiányát már említettem, de egy mezei vertikális play is vért hugyozva megy csak, a zóna határokat folyamatosan alul vagy felül futjuk, az ütempasszok is vhol a két mississipi környékén döglenek be, ez által ryan is pontatlan, tiszta wide open meg alig-alig akad max csak ha a d vmit nagyon elkúr. Tökéletes példa sztem a tegnapi meccs utolsó négy playe mindenre. Amúgy a blokkok is folyamatosan csúsznak és a pass protection is ugatja a tavalyi évet. Olyan semmilyen amit csinálunk, ez csesz fel leginkább.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nevezzük a WR-edzőt OC-nek, mikor a 3. legtöbb dropja van a csapatnak az egész ligában. Értem.
empty taxi
Tavaly meg a 28. volt a csapat, most akkor melyik a releváns? Amelyik neked jobban tetszik?
Creepy
OK, akk nézzük meg más aspektusból: kineveznél egy olyan embert, akinek a mostani a 3. idénye támadóoldali edzőként? Mert Morris ilyen.
empty taxi
Tavaly előtt a morris áthelyezés miatt pont te verted legjobban a tamtamot, persze nem alaptalanul de mégis jó húzásnak bizonyult. Én sem voltam meggyőződve ennek értelméről, aztán jöttek az űr számok. Most egy jj-n vagy sanun mit edzel még?,aki a leglátványosabban szenved idén az hooper, megj. talán ez sark legnagyobb újítása, hogy tolja előre a te játékot csak sajnos a derék austin eddig könnyűnek találtatik. A sok drop mögött inkább hajlamos vagyok belelátni a kenji által vázoltakat semmint morris kvalitásait megkérdőjelezni pont azért amit creepy írt. Amúgy ez a felvetett lehetőség elsőre ugyanolyan értelmetlennek tűnik mint moore támadó oldali ass. coachnak való kinevezése.
Mint írtam korábban, simán eltudom képzelni, hogy jövőre jobbak leszünk sarkkal, csak közben meg felbasz, hogy idén simán lemaradunk a rájátszásról mikor nincs olyan csapat az nfc-ben aki olyan bivalynak néz ki mint mi tavaly, talent level alapján meg pláne nem ilyesmikről kéne beszélgetni. Idén nem tűnik olyan nehéznek egy mély po run mint egy bizonytalan jövőbeli, pláne, hogy arra sincs garancia, hogy sark is shannahani utat fog bejárni és minden szép és jó lesz egy év múlva.

Amúgy ha felelős pozícióban volnék én sem húznám ezt meg, de szerencsére nekem csak annyi jutott, hogy szurkolóként hétről-hétre végignézzem, ahogy a liga egyik legjobb kerete kínlódik mint disznó a jégen. Szóval kicsit szídni az edzőt meg beszélgetni az utópikus lehetőségekről legalább terápiás jelleggel hat. Csak szólok, hogy a D-nek is max 4 meccse van, hogy sorra kerüljenek 😀
peach
Lehet én vok túl szkeptikus (nem először fordulna elő valóban).
A gond az h ezt a fajta rendszert olyan szinten mint ahogy Shanny nyomatta az elmúlt években egyetlen egy ember tudta hasonló szinten futtatni, őt Gary Kubiaknak nevezik és a denveri FO-ban csücsül jelenleg, twitteren mondjuk keringenek olyan hírek h esetleg OC-ként visszatérne, ha hajlandó lenne idejönni, akk azonnal ki kell b@szni Sarkot, nincs mese.
Innentől fogva viszont jön a kérdés h mi legyen ha ohne Kubiak. Mint mondottam volt, nekem azzal sincs bajom ha kivágjuk Sarkot, de akkor aki a helyére jön legyen elképzelése h mit akar, mert ez a "másoljuk Shannyt" akció nem fog menni, sajna nem látok olyan személyt, aki erre képes Kubes-on kívül.
Ugyanakkor ha rajtam múlna én adnék még 1 évet Sarknak, tekerjen vmennyit a sémán a saját izlésének megfelelően, ha nem sikerül előrébb lépni (mert való igaz h több van a keretben), akkor tényleg takarodjon.
A dolog másik fele h szvsz a SB-trauma a játékosok lelkében sztem legalább akkora gátja a jobb szereplésnek, mint Sarkisian.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Nevezzük a WR-edzőt OC-nek, mikor a 3. legtöbb dropja van a csapatnak az egész ligában. Értem.
empty taxi
Tavaly meg a 28. volt a csapat, most akkor melyik a releváns? Amelyik neked jobban tetszik?
Creepy
OK, akk nézzük meg más aspektusból: kineveznél egy olyan embert, akinek a mostani a 3. idénye támadóoldali edzőként? Mert Morris ilyen.
empty taxi
Tavaly előtt a morris áthelyezés miatt pont te verted legjobban a tamtamot, persze nem alaptalanul de mégis jó húzásnak bizonyult. Én sem voltam meggyőződve ennek értelméről, aztán jöttek az űr számok. Most egy jj-n vagy sanun mit edzel még?,aki a leglátványosabban szenved idén az hooper, megj. talán ez sark legnagyobb újítása, hogy tolja előre a te játékot csak sajnos a derék austin eddig könnyűnek találtatik. A sok drop mögött inkább hajlamos vagyok belelátni a kenji által vázoltakat semmint morris kvalitásait megkérdőjelezni pont azért amit creepy írt. Amúgy ez a felvetett lehetőség elsőre ugyanolyan értelmetlennek tűnik mint moore támadó oldali ass. coachnak való kinevezése.
Mint írtam korábban, simán eltudom képzelni, hogy jövőre jobbak leszünk sarkkal, csak közben meg felbasz, hogy idén simán lemaradunk a rájátszásról mikor nincs olyan csapat az nfc-ben aki olyan bivalynak néz ki mint mi tavaly, talent level alapján meg pláne nem ilyesmikről kéne beszélgetni. Idén nem tűnik olyan nehéznek egy mély po run mint egy bizonytalan jövőbeli, pláne, hogy arra sincs garancia, hogy sark is shannahani utat fog bejárni és minden szép és jó lesz egy év múlva.

Amúgy ha felelős pozícióban volnék én sem húznám ezt meg, de szerencsére nekem csak annyi jutott, hogy szurkolóként hétről-hétre végignézzem, ahogy a liga egyik legjobb kerete kínlódik mint disznó a jégen. Szóval kicsit szídni az edzőt meg beszélgetni az utópikus lehetőségekről legalább terápiás jelleggel hat. Csak szólok, hogy a D-nek is max 4 meccse van, hogy sorra kerüljenek 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nevezzük a WR-edzőt OC-nek, mikor a 3. legtöbb dropja van a csapatnak az egész ligában. Értem.
empty taxi
Tavaly meg a 28. volt a csapat, most akkor melyik a releváns? Amelyik neked jobban tetszik?
Creepy
OK, akk nézzük meg más aspektusból: kineveznél egy olyan embert, akinek a mostani a 3. idénye támadóoldali edzőként? Mert Morris ilyen.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Nevezzük a WR-edzőt OC-nek, mikor a 3. legtöbb dropja van a csapatnak az egész ligában. Értem.
empty taxi
Tavaly meg a 28. volt a csapat, most akkor melyik a releváns? Amelyik neked jobban tetszik?
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Nevezzük a WR-edzőt OC-nek, mikor a 3. legtöbb dropja van a csapatnak az egész ligában. Értem.
empty taxi
De akkor új WR edzőnk lenne! Win-win! 😀
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Nekem azt magyarázza meg valaki, hogy Matty Ice-t mért tartják rossz vagy közép szerű irányítónak? Vagy hogy egyes irányítókat mért titulálnak jobbnak (Flaco, Cam... stb)
Midnight
Nem tartják annak, pusztán kissé alulértékelt. Nincs hypeja, egy normális átlagos fazon pr érték nélkül. Pont mint az egész franchise. Ha dallasban, new yorkban vagy green bayben játszana teljesen más volna a megtélése. Cam egy egyéniség, flacco meg mindenidők egyik legjobb qb teljesítményét rakta le a po-ban az sb évükben. Amúgy az is lecsengett már. Ha őszinték akarunk lenni magunkhoz mellesleg, ryan nem jó idén.
peach
Hmm értem csak szerintem top 7 be simán bele fér. Az idei teljesítménye meg szerintem inkább az elkapoknak a nyakába varrható mint az övébe, a 7 intből vagy 4 azért volt mert az eljapok csak bele ütötek a labdába és nagyon sokat dropolnak( jj td..) és még így elég tűrhető számokat prudukál.
Midnight
A számokkal nem is lenne baj, meg az INT-ökkel sem, de könnyű labdákat dobál túl folyamatosan, és rendre benyal olyan sack-eket, ahol látszik a majré rajta. Fejben szerintem őt viselte meg legjobban a SB vereség.
Külön a számokra kitérve. Nem yardokban hatalmas a különbség a tavalyi szezonhoz képest, hanem a fontos szitukban (Erre amúgy pont jó példa a tegnapi JJ drop). Ez mutatkozik meg a szerzett pontokban is.
És még az simán lehet, hogy a csapatnál tele van a gatya. El lehet mondani, hogy nincs hangover, meg brotherhood meg mindenki fasza srác, de egy ilyen bukón profi sportolók se teszik túl magukat könnyen.
Fontos helyzetben eszedbe jut, megremeg a kéz, nem tudsz úgy odafigyelni. Nem SB-t vesztettem el, de hasonlót sajnos tapasztaltam magamon is.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nevezzük a WR-edzőt OC-nek, mikor a 3. legtöbb dropja van a csapatnak az egész ligában. Értem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...