Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
mondjuk attól függ a Bills melyik arcát mutatja...ha Panthers ellenit akkor no problem...remélem McCoy nem ellenünk találja meg a futócipőét...otthon egyértelműen kell a w...jó lenne a by weekre a 4-0 😊


több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Otthon jóval jobban megy a játék, így én optimista vagyok.
Tényleg jó a Bills D, eddigi legkomolyabb tesztje lesz Sarkisiannek a mai meccs.
A túloldalt pedig a feladat h tömjük a boxot, verjen meg T-Mobile minket vertikális passzjátékkal, ha tud.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Na ma ki milyen meccsre számít ? Szerintem nyerni fogunk és viszonylag simán. 😊
Midnight
Sztem meg nem fog ízleni nekünk a buf O, a D meg végképp



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Na ma ki milyen meccsre számít ? Szerintem nyerni fogunk és viszonylag simán. 😊
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Schraeder ezt is kihagyja..paszmek.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
LeVitre bekerült a hét csapatába a PFF-nél.
Grat neki!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
A kedvenc mezem...a régi #33 Turner mellé ideje lesz beszereznem egy frisset is 😎


több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
 twitter.com/AtlantaFalcons/status/912753671317839872

FEKETE!!!NÉGY44444négy

több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Egy nap rá pihenés után úgy gondolom, hogy a D#-vel semmi gond nem volt 20 pont alatt tartották Bradfordékat és jól védekeztek volt pár hiba, de nem ordass nagy elnézések ami 2-3 évvel ezelőtt jellemző volt a D#-re. A támadó sorral se volt nagy probléma annak ellenére hogy össze hoztak 3 TO-t amiből 2 wr hiba volt de az egyéni dolog nem csapat rész probléma illetve egy ami az ellen D#-t dicséri mert jól olvasták a játékot. Nehéz meccs volt és izgulósra jött össze a vége, de a w a lényeg. Illetve Ryan-t sajnálom hogy lett neki 3 intje ami nem feltétlen az ő hibája még is az ő adatlapjára fog fel kerülni 😕.
Midnight
Bradfordot 0 ponton tartottátok a hétvégén
valakis
mi baj ?? a pick six-et nem a támadó sorotoknak adom ha nem baj és a védelemről beszéltem, hogy ők csak 19 pontot kaptak amikor a pályán voltak de javíts ki ha tévedek 😉
Midnight
Bradford a Vikes irányítója.
You mean Stafford.
empty taxi
True. Mindig keverem őket 😂
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Nem tudom mi a faszt nyafogtok.Van egy jó csapatunk,talán az egyik legjobb a ligában és ezt kell olvasni minden egyes héten, hogy ez nem volt jó az nem volt jó. Az remélem megvan, hogy tavaly november óta minden egyes meccset domináltunk és szinte örömfocival nyertünk.Nektek tényleg semmi se jó,hozzászoktatok a tökéleteshez. Ajánlom nézzetek meg 1-2 Petrinos meccset.
Hanyagolni kell ezt a topicot,mert borzasztó amit leműveltek itt páran.
Kenny
Lennél olyan kedves, hogy beidéznéd ide, hogy ki hol és mit nyafogott? Vagy az a problémád, hogy van olyan észrevétel is 1-2 ami nem csak pozitív? Személy szerint már mora idejében is ennek a csapatnak szurkoltam, szal nem kell a shitrino féle időket emlegetned. Amúgy meg #brotherhodd vagy mi a fasz 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Egy nap rá pihenés után úgy gondolom, hogy a D#-vel semmi gond nem volt 20 pont alatt tartották Bradfordékat és jól védekeztek volt pár hiba, de nem ordass nagy elnézések ami 2-3 évvel ezelőtt jellemző volt a D#-re. A támadó sorral se volt nagy probléma annak ellenére hogy össze hoztak 3 TO-t amiből 2 wr hiba volt de az egyéni dolog nem csapat rész probléma illetve egy ami az ellen D#-t dicséri mert jól olvasták a játékot. Nehéz meccs volt és izgulósra jött össze a vége, de a w a lényeg. Illetve Ryan-t sajnálom hogy lett neki 3 intje ami nem feltétlen az ő hibája még is az ő adatlapjára fog fel kerülni 😕.
Midnight
Bradfordot 0 ponton tartottátok a hétvégén
valakis
mi baj ?? a pick six-et nem a támadó sorotoknak adom ha nem baj és a védelemről beszéltem, hogy ők csak 19 pontot kaptak amikor a pályán voltak de javíts ki ha tévedek 😉
Midnight
Bradford a Vikes irányítója.
You mean Stafford.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Egy nap rá pihenés után úgy gondolom, hogy a D#-vel semmi gond nem volt 20 pont alatt tartották Bradfordékat és jól védekeztek volt pár hiba, de nem ordass nagy elnézések ami 2-3 évvel ezelőtt jellemző volt a D#-re. A támadó sorral se volt nagy probléma annak ellenére hogy össze hoztak 3 TO-t amiből 2 wr hiba volt de az egyéni dolog nem csapat rész probléma illetve egy ami az ellen D#-t dicséri mert jól olvasták a játékot. Nehéz meccs volt és izgulósra jött össze a vége, de a w a lényeg. Illetve Ryan-t sajnálom hogy lett neki 3 intje ami nem feltétlen az ő hibája még is az ő adatlapjára fog fel kerülni 😕.
Midnight
Bradfordot 0 ponton tartottátok a hétvégén
valakis
mi baj ?? a pick six-et nem a támadó sorotoknak adom ha nem baj és a védelemről beszéltem, hogy ők csak 19 pontot kaptak amikor a pályán voltak de javíts ki ha tévedek 😉
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Egy nap rá pihenés után úgy gondolom, hogy a D#-vel semmi gond nem volt 20 pont alatt tartották Bradfordékat és jól védekeztek volt pár hiba, de nem ordass nagy elnézések ami 2-3 évvel ezelőtt jellemző volt a D#-re. A támadó sorral se volt nagy probléma annak ellenére hogy össze hoztak 3 TO-t amiből 2 wr hiba volt de az egyéni dolog nem csapat rész probléma illetve egy ami az ellen D#-t dicséri mert jól olvasták a játékot. Nehéz meccs volt és izgulósra jött össze a vége, de a w a lényeg. Illetve Ryan-t sajnálom hogy lett neki 3 intje ami nem feltétlen az ő hibája még is az ő adatlapjára fog fel kerülni 😕.
Midnight
Bradfordot 0 ponton tartottátok a hétvégén

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Nem tudom mi a faszt nyafogtok.Van egy jó csapatunk,talán az egyik legjobb a ligában és ezt kell olvasni minden egyes héten, hogy ez nem volt jó az nem volt jó. Az remélem megvan, hogy tavaly november óta minden egyes meccset domináltunk és szinte örömfocival nyertünk.Nektek tényleg semmi se jó,hozzászoktatok a tökéleteshez. Ajánlom nézzetek meg 1-2 Petrinos meccset.
Hanyagolni kell ezt a topicot,mert borzasztó amit leműveltek itt páran.
Kenny
Ki nyavalyog? Az elmúlt egy évben nem úgy ültem le meccset nézni, hogy gyomorgörcsöm van közben. Van egy jó védelmünk ami csak egyre erősebb lesz teli fiatalokkal (még ha a statisztika nem is a top 10 be rak minket szerintem akkor is benne vannak). Van egy erős támadó sorunk ami nem egysíkú így nehéz levédekezni, nem is nagyon sikerül senkinek. Néha vannak gyengébb napjaik még is hozzák a meccseket. Az első három forduló alapján elég nehéz megmondani, hogy melyik csapat milyen erős, de én a mieinket az sb-be várom az eddigi teljesítményük alapján.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Nem tudom mi a faszt nyafogtok.Van egy jó csapatunk,talán az egyik legjobb a ligában és ezt kell olvasni minden egyes héten, hogy ez nem volt jó az nem volt jó. Az remélem megvan, hogy tavaly november óta minden egyes meccset domináltunk és szinte örömfocival nyertünk.Nektek tényleg semmi se jó,hozzászoktatok a tökéleteshez. Ajánlom nézzetek meg 1-2 Petrinos meccset.
Hanyagolni kell ezt a topicot,mert borzasztó amit leműveltek itt páran.

Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Egy nap rá pihenés után úgy gondolom, hogy a D#-vel semmi gond nem volt 20 pont alatt tartották Bradfordékat és jól védekeztek volt pár hiba, de nem ordass nagy elnézések ami 2-3 évvel ezelőtt jellemző volt a D#-re. A támadó sorral se volt nagy probléma annak ellenére hogy össze hoztak 3 TO-t amiből 2 wr hiba volt de az egyéni dolog nem csapat rész probléma illetve egy ami az ellen D#-t dicséri mert jól olvasták a játékot. Nehéz meccs volt és izgulósra jött össze a vége, de a w a lényeg. Illetve Ryan-t sajnálom hogy lett neki 3 intje ami nem feltétlen az ő hibája még is az ő adatlapjára fog fel kerülni 😕.
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Na megnéztem. Basszus. Még így is gáz volt, hogy tudtam az eredményt.
A preventtel mondjuk szerintem ezen a meccsen nem volt gond, jól váltottak vissza emberezésre, amikor kellett.
Tru kicsit összeomlott a végére, az az Alford INT tényleg véget vethetett volna a meccsnek és nem lett volna ennyi felesleges izgalom.
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
De miért téma ez a TD? Nem volt a vonalon túl és nem volt elég idejük, hogy folytassák, mert 10 mp-t hozzáadnak az órához. Ez a szabály. Nem tolhatnak minden meccsen 4. negyedes comeback-et. Amúgy meg örülök, hogy pont ellenünk nem jött össze nekik, a fiúk megint kaptak egy kis önbizalmat, hogy nem kell besz*rni, ha az ellen a game winning drive-ra hajt, mert van remény, ezt megtanulhatták az elmúlt 3 meccsen, remélem beleég a retinájukba és nem tojják legközelebb sem össze magukat.
A prevent D meg nem értem miért téma, van, volt és lesz is, azt kell jól belőni, mikor lehet megengedni, mikor nem. A GB ellen, pont időben váltottak emberezésre, onnan jött Beastley sack-je.
A mai meccsről csak az összefoglalót láttam, szóval nem tudom, mikor használták és hogyan, mert ünnepségen voltam, szóval ha valaki talál holnap teljes meccses videót, ossza nyugodtan. 😊
Rise Up!
Creepy
ha van esetleg időd talán még most is meg tudod nézni  www.youtube.com/watch?v=bXJHIUDBh4I&list=PLWWnKoGeuZtUSVD4xrgtT_bYoJCoapa8n&index=6
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
De miért téma ez a TD? Nem volt a vonalon túl és nem volt elég idejük, hogy folytassák, mert 10 mp-t hozzáadnak az órához. Ez a szabály. Nem tolhatnak minden meccsen 4. negyedes comeback-et. Amúgy meg örülök, hogy pont ellenünk nem jött össze nekik, a fiúk megint kaptak egy kis önbizalmat, hogy nem kell besz*rni, ha az ellen a game winning drive-ra hajt, mert van remény, ezt megtanulhatták az elmúlt 3 meccsen, remélem beleég a retinájukba és nem tojják legközelebb sem össze magukat.
A prevent D meg nem értem miért téma, van, volt és lesz is, azt kell jól belőni, mikor lehet megengedni, mikor nem. A GB ellen, pont időben váltottak emberezésre, onnan jött Beastley sack-je.
A mai meccsről csak az összefoglalót láttam, szóval nem tudom, mikor használták és hogyan, mert ünnepségen voltam, szóval ha valaki talál holnap teljes meccses videót, ossza nyugodtan. 😊
Rise Up!
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
visszakapták Londont, haladjunk
shawnka
Ez nem volt elég. Azért jár még.
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
A D# szerintem egyre jobb lesz még van hova fejlődni de 3 to-ból csak 10 pont az szép eredmény. Sajnálom a ditroitot de az utolsó 2 percig a támadó soruk sehol nem volt ezért mondtam hogy nem épp érdemelték volna meg hogy nyerjenek, de azt se hogy így kapjanak ki :/ de nem hiszem hogy ez az első olyan hogy kedvezőtlen ítélet született volna az egyik csapat részére ez benne van sajnos.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Nagyon hiányzott a Germán és Beasley.
Lényeg a W.Hosszú az út februárig.

több mint 6 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Nem lett volna itt baj, ha nincs a 3 INT, Ryan nem szokott ilyet mostanában, 2 ugye kipattant, nem az övé volt. Legközelebb ne pattanjon ki, ennyi 😊

több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
visszakapták Londont, haladjunk
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
hát pedig ez szerintem is td volt. illik gratulálni a lionsnak, nekünk pedig kurva gyorsan csinálni kell valamit a védelemmel, mert ez siralmas.
bergerdani
amúgy most jó volt a D, 16 ponton tartottunk egy top10 támadó sort. ha az uccsó td-t is vesszük, amit végül nem adtak meg akkor 23on. azzal nincsen baj. ami baj, az az, hogy, sark kiélezett szituban túl konzervatív, ha csinálunk egy tetves first downt akkor nincs az egész cirkusz a végén. a másik baj, hogy boldog boldogtalan aki szembe jön max 3 passzal átjön a pályán a redzoneunkig ha preventen vagyunk. vmit kezdeni kell ezzel, mert a bears eldroppolta a gw driveját, a lions meg most úgy kapott ki ahogy. ez simán lehetne ez miatt 1-2 is. kétszer is röfögött a malac, harmadjára nem fog.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...