Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
A hétvégi siralmas meccs után, most a GB fog minket beárazni. Igaz nagyon az elején vagyunk ez látszott is az egész meccsen. Össze vissza szaladgáltunk. OL és a DB dolgozhat rendesen.
6atos
Így hogy behúztuk a meccset,nem életbevágó a Packers elleni meccs,tehát nem történik tragédia ha kikapunk,de ha nyerünk akkor meglehet a 4-0 is a bye előtt,ami fasza lenne.

több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
A hétvégi siralmas meccs után, most a GB fog minket beárazni. Igaz nagyon az elején vagyunk ez látszott is az egész meccsen. Össze vissza szaladgáltunk. OL és a DB dolgozhat rendesen.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Mack és Schraeder is bekerült a hét csapatába a PFF-nél.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Matt Ryan írása a Players Tribune-ről magyarul:
 hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/ne-sajnaljatok-minket-uzente-a-sztarjatekos-a-tortenelmi-vereseg-utan
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
A meccset nézve nekem olyan érzésem volt mint ha nem tudót volna fel pörög a csapat, nehezen indul be a gépezett. Majd a GB elleni meccsre leszek kíváncsi elméletileg jó a védelmük és a támadó soruk ha velük szemben is így játszunk akkor gondok vannak. Igaz egy GB-től ki lehet kapni csak az a kérdés hogy hogy ? De nem aggódok szerintem nyerni fogunk az első meccsen az új stadionban 😊😊👌
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Egyszerűbb ez, a tackleüket meg kell csinálni 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Erős a Bears OL is, különösen belül, viszont igencsak könnyedén futkároztak (6.6-os átlag b@szod), ráadásul a rendszer eléggé hasonlít a miénkre, úgyh még azt sem lehet mondani h idegen lett volna ez a játék. 2 DT-vel az 53-on már itt látszott a gebasz, mi lesz ha egy olyan csapattal játszunk, ahol rendesen nyomják a no huddle-t?

Támadóoldalon olyan nagyon ostoba play callra nem emlékszek Sarktól, itt ink az executionben voltak hibák, mindenkin látszott kb. h rozsdás. Schweitzer szar, bár Hicks a maga posztján elég jó játékosnak számít. Nyilván védelmi hiba volt Hooper 2 hosszú játéka viszont mind2x kiosztott egy-egy emberes stiffarmot, szal azért dolgozott ő ezért.

A D-ben Deebo, True, Clayborn és a 2 DT eléggé biodíszletnek tűnt. Reed, Neal, Alford, Poole, Allen és Beasley az aki nem játszott rosszul.
empty taxi
Az hagyján hogy mi lesz ha valaki rendesen nyomja a no huddlet, de akkor mi lesz ha elkapói is vannak az ellenfélnek és netán van mellé egy olyan QB is aki eldob 10 yardnál messzebbre is....
Tomcsik
A CB-ink egyénileg igen jó képességűek, Trufantnak ilyen sz@r meccse konkrétan eddig karrierje folyamán csak akkor volt ha Mike Evansön kellett védekeznie.
Ink a rush D az ami katasztrofálisnak tűnik.
Nyilván az megnyitja az utat a play action felé, de h mondjak jó dolgot, a play actionöket kifejezetten jól olvasta a DL tegnap, ott meg mindegy h 40 yardra sebészi pontossággal dob a QB, ha nincs rá ideje.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Az hagyján hogy mi lesz ha valaki rendesen nyomja a no huddlet, de akkor mi lesz ha elkapói is vannak az ellenfélnek és netán van mellé egy olyan QB is aki eldob 10 yardnál messzebbre is....
Tomcsik
Nem lesz esélye eldobni, "Spin move" Reed addigra úgyis bezsákolja kb. akkor, amikor épp átveszi a labdát. 😀
Viccet félretéve, az idén is folyamatosan fog majd szvsz fejlődni a D, tavaly kb. 3. fordulóig szégyelltem a védelmet, a támadó oldalon meg Shanny fejét követelték/követeltük sokan. A Bye Weekig biztosan kivárok, de ha nem változik a helyzet, én is felülök a #mindenszar análvonatra.
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Erős a Bears OL is, .
empty taxi
Na, ezt a jelzős szerkezetet sem haszna senki mifelénk jó pár éve...😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Erős a Bears OL is, különösen belül, viszont igencsak könnyedén futkároztak (6.6-os átlag b@szod), ráadásul a rendszer eléggé hasonlít a miénkre, úgyh még azt sem lehet mondani h idegen lett volna ez a játék. 2 DT-vel az 53-on már itt látszott a gebasz, mi lesz ha egy olyan csapattal játszunk, ahol rendesen nyomják a no huddle-t?

Támadóoldalon olyan nagyon ostoba play callra nem emlékszek Sarktól, itt ink az executionben voltak hibák, mindenkin látszott kb. h rozsdás. Schweitzer szar, bár Hicks a maga posztján elég jó játékosnak számít. Nyilván védelmi hiba volt Hooper 2 hosszú játéka viszont mind2x kiosztott egy-egy emberes stiffarmot, szal azért dolgozott ő ezért.

A D-ben Deebo, True, Clayborn és a 2 DT eléggé biodíszletnek tűnt. Reed, Neal, Alford, Poole, Allen és Beasley az aki nem játszott rosszul.
empty taxi
Az hagyján hogy mi lesz ha valaki rendesen nyomja a no huddlet, de akkor mi lesz ha elkapói is vannak az ellenfélnek és netán van mellé egy olyan QB is aki eldob 10 yardnál messzebbre is....

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Sztem crawfordot, shelbyt és upshawt fogjuk később belül rotálni, bár, hogy mi a terv abszolút nem látom.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Erős a Bears OL is, különösen belül, viszont igencsak könnyedén futkároztak (6.6-os átlag b@szod), ráadásul a rendszer eléggé hasonlít a miénkre, úgyh még azt sem lehet mondani h idegen lett volna ez a játék. 2 DT-vel az 53-on már itt látszott a gebasz, mi lesz ha egy olyan csapattal játszunk, ahol rendesen nyomják a no huddle-t?

Támadóoldalon olyan nagyon ostoba play callra nem emlékszek Sarktól, itt ink az executionben voltak hibák, mindenkin látszott kb. h rozsdás. Schweitzer szar, bár Hicks a maga posztján elég jó játékosnak számít. Nyilván védelmi hiba volt Hooper 2 hosszú játéka viszont mind2x kiosztott egy-egy emberes stiffarmot, szal azért dolgozott ő ezért.

A D-ben Deebo, True, Clayborn és a 2 DT eléggé biodíszletnek tűnt. Reed, Neal, Alford, Poole, Allen és Beasley az aki nem játszott rosszul.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Csak az ESPN-en követtem a meccset úgy ahogy. Miért volt ilyen gyenge az O? A D megint olyan volt mint tavaly, hogy 2 downban nem halad az ellen, aztán a 3rd&forevert beszopjuk? 😕 Debo milyen volt? Beastley? Tru hogyan tért vissza? Hooper TD-je mennyire volt mázli? 😊
Creepy
Az offense absz nem tetszett. A futást gyakorlatilag nem tudtuk beindítani. Passzoknál töménytlen mennyiségű checkdown. 10 yardnál messzebb nem is nagyon néztünk. Pedig nem kéne ennek olyan bonyolultnak lennie ha van egy julio-sanu-gabriel hármasod. Jones-t pl. asszem négy elkapáson tartotta a bears, de nem is erőltettük neki a lasztit. Shweitzert többször megverték, főleg hicks pusztította.
A D olyan volt, mint egy rakás idióta. Konkrétan sztem több missed tackle volt mint szerelés. Röpködtek össze-vissza el az emberek mellett, ha meg véletlen eltalálták akkor lecsúsztak róluk. Érzésre tuti 100+ yardot csinált a bears első kontakt után. True is szar volt, jones is. Igazából campbell és alford játszott értékelhetően. Egyébként ez a jobbik eset mert ez mentális probléma, ha nem volnának ott ahol és amikor kell az sokkal rosszabb lenne Ezt bizonyítja az irgalmatlan mennyiségű kretén büntetés. A hooper td sima malac volt, vmit nagy elnézett a bears sec. ryan meg megbírta hosszabbítani a játékot, hogy oda tudja dobni. A másik hosszú elkapása ugyanez pepitában.
Igazából erős ez a bears D, top10 körül lesznek. A W, a lényeg megvan, de az biztos, hogy ennél sokkal több kell majd minden tekintetben.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Csak az ESPN-en követtem a meccset úgy ahogy. Miért volt ilyen gyenge az O? A D megint olyan volt mint tavaly, hogy 2 downban nem halad az ellen, aztán a 3rd&forevert beszopjuk? 😕 Debo milyen volt? Beastley? Tru hogyan tért vissza? Hooper TD-je mennyire volt mázli? 😊
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
olvassatok vissza a tavalyi ev eleji hsz-eket. Temettuk oket megis sb run lett belole. Nyugalom. Lenyeg a W. Semmi mas. Sok aspektusbol ez volt az otodik pre season meccs amit konnyeden elveszthetunk volna,de lassuk be baromi nagy mazlink volt.
Ja,es.
Brooks kibaszott Reed!

több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
A defense mai teljesítményét inkább nem öntöm szavakba. Van egy hetünk felkészülni arra a bukkake partira, amit a packersről kapunk.

Mindig jövőre
több mint 6 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Hát nem ilyen védelemre számítottam, na mindegy megvan a győzelem.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
van két pozitívuma a meccsnek: 1. nyertünk, 2. vége van



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
No akkor induljon a szezon.
 www.youtube.com/watch?v=qkAsQQJ1mRM


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Nekem annyit kell kibirnom, hogy elkerüljek minden posztot eredménykövetőt...aztán este 10 után neki fekszek a gamepass-nak 😊
Keano
Sok sikert hozzá, nekem nem szokott összejönni. 😊
Amúgy Matty írása megvan magyarul a FK-n..azt hiszem te érdeklődtél a fordítás után.
Creepy
köszi..pont az előbb futottam bele.. 😊


több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nekem annyit kell kibirnom, hogy elkerüljek minden posztot eredménykövetőt...aztán este 10 után neki fekszek a gamepass-nak 😊
Keano
Dettó 😕

több mint 6 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Nekem annyit kell kibirnom, hogy elkerüljek minden posztot eredménykövetőt...aztán este 10 után neki fekszek a gamepass-nak 😊
Keano
Sok sikert hozzá, nekem nem szokott összejönni. 😊
Amúgy Matty írása megvan magyarul a FK-n..azt hiszem te érdeklődtél a fordítás után.
Creepy
 fuzovelkifele.com/2017/09/matt-ryan-a-masnapossag/
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Nekem annyit kell kibirnom, hogy elkerüljek minden posztot eredménykövetőt...aztán este 10 után neki fekszek a gamepass-nak 😊
Keano
Sok sikert hozzá, nekem nem szokott összejönni. 😊
Amúgy Matty írása megvan magyarul a FK-n..azt hiszem te érdeklődtél a fordítás után.
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Nekem annyit kell kibirnom, hogy elkerüljek minden posztot eredménykövetőt...aztán este 10 után neki fekszek a gamepass-nak 😊


több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
...főleg hogy az első héten a riley-jones-campbell hármas kezd középen,ami ugye nem lassú.borzasztó kiváncsi leszek erre a felállásra.
Kenny
Én meg pont ezt a meccset nem birom majd nézni. Pedig kíváncsi lennék, mit varázsolnak ezek hárman a Beastley-Jarrett-Dontati-Takarító négyes mögött. Meg a Tru-Rico-Neal-Alfie hátsó fogat. Anyám. Mire meg lenne időm megnézni a felvételt, már a GB elleni is lemegy. Igazságtalan az élet.