Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
Quinn mostanában gyakran mondja el h szerinte legtöbbször a legnagyobb fejlődés egy NFL-játékos esetében az 1. és a 2. szezonja közt történik. Majd kajánul hozzáteszi h jópár másodéves játékosunk van a védelemben 😀
empty taxi
igen,főleg hogy az első héten a riley-jones-campbell hármas kezd középen,ami ugye nem lassú.borzasztó kiváncsi leszek erre a felállásra.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Quinn mostanában gyakran mondja el h szerinte legtöbbször a legnagyobb fejlődés egy NFL-játékos esetében az 1. és a 2. szezonja közt történik. Majd kajánul hozzáteszi h jópár másodéves játékosunk van a védelemben 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!


@Wyatt ,pl ez?😀

több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Valaki lefordíthatná.... 😎


több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😀 Ennél azért lesz több okod is örülni a szezonban 😊 😊

több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Ice írása a SB vereségről:
 www.theplayerstribune.com/matt-ryan-falcons-super-bowl-hangover/
Creepy
büszke vagyok rá, hogy ez az ember a vezérünk, én majdnem elsírtam magam olvasás közben. Eszembe is jutott, hogy mennyire látom a fiúk szemében az akarást a javításra, évek óta nem voltam ilyen bizakodó a szezon előtt.

Ja, és kikapott a Patriots:

Mindig jövőre
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Ice írása a SB vereségről:
 www.theplayerstribune.com/matt-ryan-falcons-super-bowl-hangover/
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
The initial makeup of the practice squad seemed a bit odd. Still does, and I’m expecting at least one more change in the next couple of weeks, but it makes a lot more sense now that we have the interior lineman, the QB, and an extra DB instead of the extra WR.

For anyone new to all this, the big picture is that you want your defense to practice against a mockup of your next opponent’s offense. But you don’t want guys like Ryan, Julio, Mack, Schweitzer, Sanu etc to play those roles because they need their own practice against a mockup of the next opponent’s defense. So you have assorted backups and the guys on the practice squad play the roles of the opponent. They’re called the scout team. For the practice squad guys, that’s their true function for the team. It would be nice just to pick whatever 10 players you most want to develop, but you also need to pick the right combination of positions to round out those units for practice.

If Burton is a DB, that goes a lot farther towards giving them the mix they need rather than having an extra wide receiver. Olatoye, Wreh-Wilson and Burton as the trio of DBs with Branch and one of Ishmael or Neasman (perhaps alternating) would form a scout team nickel package.

Linebacker in a base 4-3 or 3-4 package will still be interesting though. Makes me wonder if our foreign exchange student (Gray) might get some reps pretending to be a linebacker.

Hmm..Burton WR-ből CB-be..meg ezt a PS-os dolgot sem vágtam eddig..jó kis hsz, gondoltam ide teszem, ha másnak is kimaradt volna ez, hogy valójában mire is szolgál a PS.
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Engem kirázott a hideg amikor néztem..Nagyon állatok ezek a videók.
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/21461819_10155093297422842_7462310092579274752_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=H20oPbdz3jMQ7kNvgHVtTDL&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDZxTj9zHkUpxUc92ZO3Y-xiDWiVh7QY1jcsGH-F2pyhQ&oe=663708DB
There is danger in facing a Brotherhood who have lived through the fall, only to rise again. #InBrotherhood | By Atlanta FalconsFacebook
There is danger in facing a Brotherhood who have lived through the fall, only to rise again. #InBrotherhood
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!

az első nemhivatalos dc.

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
Jordan Tripp jött az utolsó helyre.Értelemszerű volt,kellett egy spec teames ász a csapatba Reynolds helyére.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
PS:
Marcelis Branch, S
Daniel Brunskill, OT
Deante Burton, WR
Marvin Hall, WR
J’Terius Jones, DE
Joshua Perkins, TE
Jhurell Pressley, RB
Taniela Tupou, DL
Joe Vellano, DL
Alex Gray, TE (Practice Squad Exemption)
empty taxi
Brunskill,Hall,Jones és Tupou-nak jövőre rostert kell fognia.És Pressley sem volt egy elveszett gyerek,a PS jobban tetszik mint a roster 😀
Kenny
Mert mi a bajod a rosterral? Reed és nick will a fejvakarós nekem max. Náluk is sztem a tapasztalat billentette feléjük a mérleg nyelvét, előbbi leader akire felnéznek a többiek, utóbbi pedig hasznos st játékos, termetéhez képest jó blokkoló és kiélezett szituban sem hajított el még egy lasztit sem.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
PS:
Marcelis Branch, S
Daniel Brunskill, OT
Deante Burton, WR
Marvin Hall, WR
J’Terius Jones, DE
Joshua Perkins, TE
Jhurell Pressley, RB
Taniela Tupou, DL
Joe Vellano, DL
Alex Gray, TE (Practice Squad Exemption)
empty taxi
Egy még hiányzik, biztosan QB-t keresnek, miután Targaryent Torgersent felkapta a Redskins.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
PS:
Marcelis Branch, S
Daniel Brunskill, OT
Deante Burton, WR
Marvin Hall, WR
J’Terius Jones, DE
Joshua Perkins, TE
Jhurell Pressley, RB
Taniela Tupou, DL
Joe Vellano, DL
Alex Gray, TE (Practice Squad Exemption)
empty taxi
Brunskill,Hall,Jones és Tupou-nak jövőre rostert kell fognia.És Pressley sem volt egy elveszett gyerek,a PS jobban tetszik mint a roster 😀

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
PS:
Marcelis Branch, S
Daniel Brunskill, OT
Deante Burton, WR
Marvin Hall, WR
J’Terius Jones, DE
Joshua Perkins, TE
Jhurell Pressley, RB
Taniela Tupou, DL
Joe Vellano, DL
Alex Gray, TE (Practice Squad Exemption)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Kib@sztuk Hagemant.
empty taxi
Micsinált az idióta? Pedig tavaly már kezdett potens dt-re hasonlítani. Kő oda ember, nem vitás. Ha jól láttam kedvenc afrikai versenyzőnk joey mbu szabad préda...
peach
Tavaly márciusi családon belüli erőszakos ügye miatt az eltiltottak listájára került.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Kib@sztuk Hagemant.
empty taxi
Micsinált az idióta? Pedig tavaly már kezdett potens dt-re hasonlítani. Kő oda ember, nem vitás. Ha jól láttam kedvenc afrikai versenyzőnk joey mbu szabad préda...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
A Dallas..meg kib@szta Cedric Thorntont..bár az ő munkásságát annyira nem ismerem 😊


több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Már tavaly ki kellett volna, amikor elverte az asszonyt. Menjen csak Dallasba. De akkor most felkészül Rubin?
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Kib@sztuk Hagemant.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
A két igazi DT mellett megfordulhat ott még Crawford, Clayborne, Upshaw és Shelby is. Szóval a DL szerintem rendben van. Az OL-ból T ne essen ki, mert megszívjuk, a CB sor pedig csak a Mike Evans típusúak ellen van pácban Collins kiesésével.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
CB-knél aki pályára lép az mindig jó az utóbbi években ott sztem nincs gáz, az OL az tényleg annyira nem jó, de ott tavaly is túlélte mindenki a szezont sérülés nélkül, ellenben DT-ben a meccsközbeni rotációba sem vagyunk elegen.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
Ez az 53 elég viccesre érdekesre sikerült. Williams van Hall meg Davis helyett.Reed megcsinálta a rostert Odommal szemben(aki nekem nagy kedvencem volt az előszezonban).Hill is megérte a rostert,csak tudnám hogy.Az OL depth borzalmas,gyakorlatilag ha valaki kiesik a kezdőből csak ZS kategóriás játékos tud beállni.Gracenek örülök,elég nagy a potenciál benne.CB depth is megérne egy misét,hogy kik ülnek a padon,de mindegy. Abból főzünk amink van,vagy csak én látom ennyire borúsan?

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/09/02/rashede-hageman-to-commissioner-exempt-list-as-falcons-drop-to-53-players/
Kurvára hiányzott, kukázzunk DT-t, de gyorsan! | I want Athyba Rubin! |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Sombrero lett így a swing tackle, más poszton meg King kirúgása lehet még meglepi, de ott nagy a konkurencia.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...