Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Denver szemét egy ötödik körért....remélem 3 nap alatt megtanítják focizni 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Goodwin kulcsember a ST-ben, az ő helye az 53-ban szvsz biztos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Nagyon állatok voltak ők ketten. Meg Marvin Hall is itt ragad WR #6-nak.
De hogy ki lesz a CB depth, azt nem tudom..Goodwint, Kinget, Jonest nagyon megégették az éjjel..Talán Olatoye meg Bili-Meh (😀), ők voltak a legkevésbé gázak. Collins meg még mindig bekaphatja.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Grace meg Odom nagyot ment tegnap is.Meglepődnék,ha nem lennének az 53-ba,este írok egy rostert.

több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Nagyon nagy. 😀
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/21245013_1647137201965548_8816575948875890688_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=bTRixz-_ICkQ7kNvgGcxE_U&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfB-oXz3TfHZFKvSXtTDdj7ROGY2DH2A9Uu_qVBQ3miaHg&oe=66340F0C
Julio Jones goes Super Saiyan | This is the #Falcons mashup I've always wanted to see. (H/T https://vimeo.com/230820509) | By The FalcoholicFacebook
This is the #Falcons mashup I've always wanted to see. (H/T https://vimeo.com/230820509)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Julio 6., Matty 23., Mack 31., Beasley 46., Freeman 66., Tru 89. az ESPN TOP100-as rangsorában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
 www.facebook.com/fuzovelkifele/videos/10154619498931431/

7-es mezben ekkora futás hazai pályán?
Hmm,de rég is volt .
Kenny
Hirtelen mikor megláttam az jutott az eszembe, hogy kinek lehet ekkora bátorsága felvenni a 7-es mezt.
Ezután a TD után részemről viselheti.
Szívet melengető érzés egy Falcons#7 nagy futása(I)!!!!!
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
A Jack-A-Takk is jól működött tegnap..Quinn végre úgy keverheti a kártyákat a DL-ban, ahogy szeretné.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/21173521_10154619499806431_5796101246905483264_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=kPez6TJ93jUAb6usMZd&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBzz5AvGcu3jwnICaKAcNnW0KTxz0TYhtIFxZoLeZtk7Q&oe=66340A93
Ki az ott 7-es Falcons mezben, Mike Vick? Ja nem, csak Josh Magee, akinek ez volt élete első elkapása a profik között. Sokkal jobban nem sikerülhetett... | By Fűzővel kifelé!Facebook
Ki az ott 7-es Falcons mezben, Mike Vick? Ja nem, csak Josh Magee, akinek ez volt élete első elkapása a profik között. Sokkal jobban nem sikerülhetett...


7-es mezben ekkora futás hazai pályán?
Hmm,de rég is volt .

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Ez a Poe-Jarrett páros top1 lesz ha nem sérülnek meg.Hihetetlen mennyire jól mozognak együtt.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nyilván az O Sark 1. évében valamelyest vissza fog esni, remélhetőleg a védelem javul annyit (erre szvsz bőven van esély), hogy a győzelmi esélyeink hasonlóak maradnak az előző szezonhoz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem meg valahogy rozsdas ez a Defence. Ertem hogy preseason es hogy D.Q. szerint ez az egesz eloszezon az egyes jatekosok ertekeleserol es a pozicio harcokrol szol, de akkor se vagyok elragadtatva.

Viszont baromi kivancsi vagyok az uj stadiumra. Eleg meno a nagy acel solyom a bejaratnal, amit nyilvan magyarok csinaltak.

Alig varom hogy kozvetitsenek a sport 2-n egy hazai meccset.
PureFix
Nem néztem meg idén egy pre meccset sem szóval elhiszem ha valaki így látja. Spec engem az sem érdekel ha a szezon első felében nem fognak annyira hasítani ha ugyanúgy mint tavaly akkorra állnak össze mint a g*cis bugyi amikorra nagyon kell. Mellesleg sztem ez sem túl valószínű mert a játékosok csak tapasztaltabbak lettek és nyílván nem felejtéttek el, hogy mit kell játszani quinn rendszerében.ha idén azzal számolunk amit tavalyról tudunk, ill. hozzá rakjuk, hogy, neal és jones szintet lép 2. évére, true nem döglik ki a 9. héten és az idei top pickek is addigra megtanulják mit kell csinálni akkor arra tudok kilyukadni, hogy itten bizony top10 defense lesz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Campbell története. A végére azért összeszorult a torkom. Hosszú, de megéri elolvasni.
 bleacherreport.com/articles/2727910-lb-devondre-campbell-has-that-dog-in-him-the-falcons-need-to-bounce-back
Az jutott eszembe, hogy lehet, hogy pont ezért tart össze ennyire a csapat, mert nagy részüket meghurcolta az élet, sokakat alábecsültek és megaláztak, vicc tárgya most is a csapat, mégis alázatosan készülnek a játékosok, nem jönnek a nyilatkozatok, hogy mi vagyunk a legjobbak, mindenkit megb*szunk meg a többi trash. Szerintem pontosan ez lehet az a plusz, ami kell ahhoz, hogy sikeres legyen a csapat.
több mint 6 éve
PureFix Atlanta Falcons 1
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem meg valahogy rozsdas ez a Defence. Ertem hogy preseason es hogy D.Q. szerint ez az egesz eloszezon az egyes jatekosok ertekeleserol es a pozicio harcokrol szol, de akkor se vagyok elragadtatva.

Viszont baromi kivancsi vagyok az uj stadiumra. Eleg meno a nagy acel solyom a bejaratnal, amit nyilvan magyarok csinaltak.

Alig varom hogy kozvetitsenek a sport 2-n egy hazai meccset.

Szerkesztette: PureFix
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Spec. azóta sem voltam hajlandó megnézni az sb-nek az összefoglalóját sem. Sztem nem is fogom. Ha belegondolok, hogy a julio circus catchnél h ugráltam, hogy megvan az fg táv, három futással elégettetjük az idő kéréseiket és nyerünk majd jött ami jött, sírhatnékom van még mindig. Amikor azt elszartuk a punt után mondtam a haveroknak, hogy vége, kikapunk nem akarták elhinni...én meg letargiában ülve vártam a végét...áhhh, pfujjjjj



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Nem rossz, de még mindig nem tudom végignézni azt, ahogy vesztettünk, anélkül hogy ökölbe szoruljon a kezem.
Nem érdekel milyen szezonunk lesz, de a csapatriválisokat és a NE-t csapjuk meg..

Szerkesztette: Creepy
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!


eltekered az első 1 percet és jó lesz,hidd el.

több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Igen, szerintem is a swing tackle posztra pályázik. A sok UDFA egyikével nem mernek nekivágni, úgy tünik.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Veterán falember, nem zárom ki hogy akár rg battle-be is megnézik, de valszeg azért jött hogy legyen veterán opció cseretackle-ben, rtként is van kezdő tapasztalata.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Austin Pasztor leigazolása mindenkinek megvan?
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Más: Campbellnek volt egy szemműtétje a holtszezonban, állítólag ennek köszönhetően most már sokkal jobban lát a pályán, saját bevallása szerint nem biztos h tavaly ilyenkor behúzta volna azt az INT-et, amit most sikerült neki a Dolphins ellen.
Remélem is h kevesebbet lesz vakon, mint tavaly 😊
empty taxi
akkor ezért mozgott úgy néha mint aki azt se tudja merre van arccal előre 😀

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Más: Campbellnek volt egy szemműtétje a holtszezonban, állítólag ennek köszönhetően most már sokkal jobban lát a pályán, saját bevallása szerint nem biztos h tavaly ilyenkor behúzta volna azt az INT-et, amit most sikerült neki a Dolphins ellen.
Remélem is h kevesebbet lesz vakon, mint tavaly 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Freeman out a steelers ellen
peach
Jaja, irány a concussion protocol.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Freeman out a steelers ellen



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...