Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Undorító mennyi Óriás szurkoló pofátlankodott ide preseason meccs ürügyén!
A fiam osztálytársa júniustól egy évre Boltimórba szakadt. Most a hétvégére szívesen cserélnék vele, bár a meccsre biztos nem megy ki.vadibandi
Azt elhiszem,jó lenne ott lejteni az M&T -ben. 😊
Egyébként a Ravens után a Bears és a Giants a másik két kedvencem,szóval,ha nem velünk játszatok szurkolok a Giantsnek(Bears-nek).
Én a leginkább mindkét OL vs. passrush párharcra leszek kíváncsi


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Undorító mennyi Óriás szurkoló pofátlankodott ide preseason meccs ürügyén!
A fiam osztálytársa júniustól egy évre Boltimórba szakadt. Most a hétvégére szívesen cserélnék vele, bár a meccsre biztos nem megy ki.




több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
"Idén megint SB esélyesek lesztek,szerintem."
Ez azért rendkívül hízelgő, köszönjünk a bizalmat!De majd nálatok is Flacco megrázza magát,és remélem találkozunk a Super Bowl-on!!! :cool:ironroy
Ámen 😀

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
"Idén megint SB esélyesek lesztek,szerintem."
Ez azért rendkívül hízelgő, köszönjünk a bizalmat!De majd nálatok is Flacco megrázza magát,és remélem találkozunk a Super Bowl-on!!! :cool:
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Erre gondoltam én is,én kicsit messzebbről,mint te, nagyon jónak tartom a Giants-et.
Tesztelve lesz az OL , nyomás Flaccon és kíváncsi leszek Flacco vs. labdahalász Giants secondary .
A OL-etek vs. Ravens passrush .kátrány
Tavaly még én is nagyon jónak tartottam magunkat, most már "kissé" elbizonytalanodtam 😊 Az OL-ünk nem lesz teljes az már most biztos, a kezdő center (O'Hara) sérült, így megint egy kissé megbolygatott támadó falunk lesz, ami az utóbbi időben amúgy is egy kicsit gyengülni látszik, úgyh Eli-nak se lesz könnyű dolga, így absz nem várok nagyszabású passzjátékot egyik fél részéről sem, legalább is a kezdőcsapatok tekintetében. Aztán persze lehet, h 31-30 lesz a félidő 😊Szesze
Jó lesz az.
Tavaly SB győzelem után visszaestetek,DC váltás volt,ami nem jött be,utólag kijelenthető,hogy a karakteres Spagnolo pofonládát 😊 nem sikerült pótolni .Jakobs is visszaesett ,ezek azok amik nekem eszembe jutnak,mint hátráltató tényező.Volt ott több is.
Idén megint SB esélyesek lesztek,szerintem.
A holnapi meccs után a köd kicsit oszlani fog.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Erre gondoltam én is,én kicsit messzebbről,mint te, nagyon jónak tartom a Giants-et.
Tesztelve lesz az OL , nyomás Flaccon és kíváncsi leszek Flacco vs. labdahalász Giants secondary .
A OL-etek vs. Ravens passrush .kátrány
Tavaly még én is nagyon jónak tartottam magunkat, most már "kissé" elbizonytalanodtam 😊 Az OL-ünk nem lesz teljes az már most biztos, a kezdő center (O'Hara) sérült, így megint egy kissé megbolygatott támadó falunk lesz, ami az utóbbi időben amúgy is egy kicsit gyengülni látszik, úgyh Eli-nak se lesz könnyű dolga, így absz nem várok nagyszabású passzjátékot egyik fél részéről sem, legalább is a kezdőcsapatok tekintetében. Aztán persze lehet, h 31-30 lesz a félidő 😊
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Eléggé általános, h a csapatok többsége a preseason 3. meccsét veszik a legkomolyabban, így nálunk is hasonló a hozzáállás, mint nálatok, de ez nem elsősorban azzal van összefüggésben, h mi vagyunk a legerősebb csapat akivel eddig játszottatok. (ha egyáltalán így van.. kicsit szkeptikus vagyok magunkkal kapcsolatban az utóbbi időben). Mindenesetre tényleg érdemes lesz nézni a meccset, mi is élesben tesztelünk most sokmindent/sokmindenkit. Az első félidő sztem kb reális képet fog adni arról, h melyik csapat hol tart a másikhoz képest. A Steelers ellen elég jól ment a futásunk, gondolom ellenetek is megpróbálkozunk vele, de mivel nyilván ennek megfékezésében vagytok a legerősebbek így több passzjáték várható tőlünk. A pass rush mindkét csapatnál nagyon erős, így az OL-ek elég nagy nyomás alatt lesznek. Futás ellen sajna gyengék vagyunk az utóbbi időben, így nem lenne meglepő, ha ott megfognátok minket. Nálunk ez a legnagyobb problem most, így sztem ennek esetleges megoldása/betlije lehet a kulcs a meccsen. Persze azért ez mégis csak egy pre meccs lesz, ha kicsit markánsabb is, mint a többi. A legfontosabb pedig aminek közösen szurkolhatunk, h ne legyen sérülés...Szesze
Nálunk az OL is nagy kérdőjel,legalább akkora,mint secondary .Hogy fog muzsikápni Oher,Grubbs-al passzvédelemben,mert futásblokkolásban jók vagy nem rosszak.
RT-ben Moll,mert Gaither sérült még pár hétig +erőnlétileg is össze kell kapnia magát.

Futás ellen jók voltunk kérdés,hogy boldogulnak a cornereink a jó WR -eitek ellen.kátrány
Hát az OL-etek le lesz tesztelve rendesen az biztos, mert a DLine-unk (papíron) nagyon erős.Szesze
Erre gondoltam én is,én kicsit messzebbről,mint te, nagyon jónak tartom a Giants-et.
Tesztelve lesz az OL , nyomás Flaccon és kíváncsi leszek Flacco vs. labdahalász Giants secondary .
A OL-etek vs. Ravens passrush .


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
kátrány
Eléggé általános, h a csapatok többsége a preseason 3. meccsét veszik a legkomolyabban, így nálunk is hasonló a hozzáállás, mint nálatok, de ez nem elsősorban azzal van összefüggésben, h mi vagyunk a legerősebb csapat akivel eddig játszottatok. (ha egyáltalán így van.. kicsit szkeptikus vagyok magunkkal kapcsolatban az utóbbi időben). Mindenesetre tényleg érdemes lesz nézni a meccset, mi is élesben tesztelünk most sokmindent/sokmindenkit. Az első félidő sztem kb reális képet fog adni arról, h melyik csapat hol tart a másikhoz képest. A Steelers ellen elég jól ment a futásunk, gondolom ellenetek is megpróbálkozunk vele, de mivel nyilván ennek megfékezésében vagytok a legerősebbek így több passzjáték várható tőlünk. A pass rush mindkét csapatnál nagyon erős, így az OL-ek elég nagy nyomás alatt lesznek. Futás ellen sajna gyengék vagyunk az utóbbi időben, így nem lenne meglepő, ha ott megfognátok minket. Nálunk ez a legnagyobb problem most, így sztem ennek esetleges megoldása/betlije lehet a kulcs a meccsen. Persze azért ez mégis csak egy pre meccs lesz, ha kicsit markánsabb is, mint a többi. A legfontosabb pedig aminek közösen szurkolhatunk, h ne legyen sérülés...Szesze
Nálunk az OL is nagy kérdőjel,legalább akkora,mint secondary .Hogy fog muzsikápni Oher,Grubbs-al passzvédelemben,mert futásblokkolásban jók vagy nem rosszak.
RT-ben Moll,mert Gaither sérült még pár hétig +erőnlétileg is össze kell kapnia magát.

Futás ellen jók voltunk kérdés,hogy boldogulnak a cornereink a jó WR -eitek ellen.kátrány
Hát az OL-etek le lesz tesztelve rendesen az biztos, mert a DLine-unk (papíron) nagyon erős.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Phoseidon
kátrány
Eléggé általános, h a csapatok többsége a preseason 3. meccsét veszik a legkomolyabban, így nálunk is hasonló a hozzáállás, mint nálatok, de ez nem elsősorban azzal van összefüggésben, h mi vagyunk a legerősebb csapat akivel eddig játszottatok. (ha egyáltalán így van.. kicsit szkeptikus vagyok magunkkal kapcsolatban az utóbbi időben). Mindenesetre tényleg érdemes lesz nézni a meccset, mi is élesben tesztelünk most sokmindent/sokmindenkit. Az első félidő sztem kb reális képet fog adni arról, h melyik csapat hol tart a másikhoz képest. A Steelers ellen elég jól ment a futásunk, gondolom ellenetek is megpróbálkozunk vele, de mivel nyilván ennek megfékezésében vagytok a legerősebbek így több passzjáték várható tőlünk. A pass rush mindkét csapatnál nagyon erős, így az OL-ek elég nagy nyomás alatt lesznek. Futás ellen sajna gyengék vagyunk az utóbbi időben, így nem lenne meglepő, ha ott megfognátok minket. Nálunk ez a legnagyobb problem most, így sztem ennek esetleges megoldása/betlije lehet a kulcs a meccsen. Persze azért ez mégis csak egy pre meccs lesz, ha kicsit markánsabb is, mint a többi. A legfontosabb pedig aminek közösen szurkolhatunk, h ne legyen sérülés...Szesze
Nálunk az OL is nagy kérdőjel,legalább akkora,mint secondary .Hogy fog muzsikápni Oher,Grubbs-al passzvédelemben,mert futásblokkolásban jók vagy nem rosszak.
RT-ben Moll,mert Gaither sérült még pár hétig +erőnlétileg is össze kell kapnia magát.

Futás ellen jók voltunk kérdés,hogy boldogulnak a cornereink a jó WR -eitek ellen.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Eléggé általános, h a csapatok többsége a preseason 3. meccsét veszik a legkomolyabban, így nálunk is hasonló a hozzáállás, mint nálatok, de ez nem elsősorban azzal van összefüggésben, h mi vagyunk a legerősebb csapat akivel eddig játszottatok. (ha egyáltalán így van.. kicsit szkeptikus vagyok magunkkal kapcsolatban az utóbbi időben). Mindenesetre tényleg érdemes lesz nézni a meccset, mi is élesben tesztelünk most sokmindent/sokmindenkit. Az első félidő sztem kb reális képet fog adni arról, h melyik csapat hol tart a másikhoz képest. A Steelers ellen elég jól ment a futásunk, gondolom ellenetek is megpróbálkozunk vele, de mivel nyilván ennek megfékezésében vagytok a legerősebbek így több passzjáték várható tőlünk. A pass rush mindkét csapatnál nagyon erős, így az OL-ek elég nagy nyomás alatt lesznek. Futás ellen sajna gyengék vagyunk az utóbbi időben, így nem lenne meglepő, ha ott megfognátok minket. Nálunk ez a legnagyobb problem most, így sztem ennek esetleges megoldása/betlije lehet a kulcs a meccsen. Persze azért ez mégis csak egy pre meccs lesz, ha kicsit markánsabb is, mint a többi. A legfontosabb pedig aminek közösen szurkolhatunk, h ne legyen sérülés...Szesze
Azért szerintem a Carolina-Washington-St. Louis triónál erősebbek vagyok, akárhogy is nézem 😊. Én főleg passzjátékot várok tőletek, egyszer azért mert a futás ellen valóban nagyon jó a védelmünk, másodszor meg azért, mert a cornereink nem tartoznak az elitek közé, ott lehet minket megfogni leginkább. A pass rush mostanában azért annyira nem erős nálunk, bár Cody érkezése sokat lendít a dolgon 😊, de azért Kindle-lel lenne az igazi a pass rush 😊. A legfontosabb pedig tényleg a sérülésmentes jó játék lesz 😊

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Sziasztok, az oldal neve : www.tenyardtorrents.com (mondjuk már két hete "under construction" de itt tényleg minden megvan amit NFL és NCAALego
Igen, köszi, már megtaláltam az oldalt, egy másik néven fut tovább. De azt írják, hogy betelt a 60k hely és majd ha kiszórnak embereket, akkor lehet regisztrálni csak... Úgyhogy egyenlőre türelmesen várok 😊

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
http://www.nfl.com/gamecenter/2010082151/2010/PRE2/ravens@redskins/watch
a 2. videó ,Nakamura firnyákos 1.down-ja 😊 ,imádom .kátrány
Jah, ez egy félelmetes play 😀. Ezt pont láttam a meccs első részéből, az egész drive-ot kihagytam, de pont a punt előtt jött meg a stream-em, gondoltam is, hogy na nagyszerű, a drive-ot kihagytam de a fantasztikus puntot láthatom..... aztán azt se tudtam, hogy hol a labda, csak néztem, hogy most akkor mivan? 😀

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Lego 3
Sziasztok, eddig csak olvasója voltam a fórumnak, de most, hogy már az olvasáshoz is regisztrálás kell végül regisztráltam. 😊

A skins meccsel kapcsolatban. Elég szerencsétlen voltam a meccsel mert a stream-em nehezen indult el, majd sokszor meghalt így az első két félidőből csak drive-okat, néha csak egy-egy play-t láttam, úgyhogy Flacco-ról és az első félidőről nemnagyon tudok véleményt alkotni, bár amit láttam, ott Flacco elég jól teljesített, nyomásnál szépen fellépett a zsebben stb. Volt egy különösen szép passza Bauldin-nak, amikor 2 DB közé bedobta, cérnát a tűbe-szerűen😊. Az első félidős offense-ről sajnos más említésre méltót nemigen láttam. Defense tekintetében több elrontott zónázás maradt meg.

Második félidőtől kezdve találtam normális stream-et és végig tudtam nézni a meccset. Bulger meglepően jó volt, ahogy a stat-ja is mutatja. Szépen, pontosan, higgadtan játszott. A futás nem ment ilyen jól sajnos, a fal nem volt az igazi. Több olyan futás is volt, amit azonnal megállítottak (1-2 yardon). A reciverek viszont szépen muzsikáltak😊. Pitta és Reed nagyon jó volt végig, szépen hozták a yardokat, testcsellel még többet is stb. A defense futás ellen meggyőző volt, mint mindig😊, viszont a secondary nem muzsikált túl fényesen... Ha megnézed a meccs stat-ját láthatod, hogy a 2. QB majdnem ugyanannyi yardot hozott mint McNabb.... A cornerek nem álltak a helyzet magaslatán, általában az elkapást követő 1-4 yardon ütközték le a recivereket. Pozitívum viszont, hogy kevés büntetést kaptunk és egy pass-interference se volt nálunk.

Most így hirtelen ennyi jutott eszembe😊Phoseidon
Üdv közöttünk és köszi az értékelést 😊
Én nem láttam a meccset ,most boxolok a TYT-vel és a foxyproxyval,hogy valahogy regeljek.
Boldinról,ennyit jelent,mikor ilyen szintű elkapód van,a leglehetetlenebb helyzetekben is hozza a yardokat.A Ravens másik nagy fegyvere Mason lesz,-leírva mókás-mert Boldin nagyon sok terhet levesz majd a válláról,tavaly ,mivel Heap sokat blokkolt,Clayton és D-Will együtt tettek ki egy 2.WR -t ,marhára egyedül volt,mégis majd 1000 yardot hozott.
Reed-nek örülök,az ő státusza kérdőjeles.
Pitta,ő rosteren van,annyi,hogy Dicksonnal kell megküzdenie a 2.TE poziért.kátrány
A TYT-vel kapcsolatban, még régebben hallottam róla, az egy olyan torrent oldal, ahol nfl meccseket lehet találni, az ősidőkig visszamenően nem? Úgy emlékszem, hogy régen volt egy limit, hogy hány regisztrált emberük lehet, ez megváltozott azóta? Csakmert ha igen, akkor engem is érdekelne eléggé 😊.Phoseidon
Sziasztok, az oldal neve : www.tenyardtorrents.com (mondjuk már két hete "under construction" de itt tényleg minden megvan amit NFL és NCAA
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
A Giants a legjobb csapat az eddigi előszezon ellenfelek közül,gondolom ellenük tesztelné a kezdőket Harbs.
Talán ellenük kapjuk a legreálisabb képet ,hol tartunk.kátrány
Én is pont erre gondoltam. Persze az is kérdéses, hogy a Giants mennyi kezdővel nyit és mennyi időre. Amúgy azt olvastam, hogy Manning már jó állapotban van, a múltkori sérülése nem fog gondot jelenteni neki a játékban. Úgyhogy a DB-eket mindenképp láthatjuk nyomás alatt.Phoseidon
1-2 negyedet biztosan játszanak a kezdők ott is, az elvek hasonlóak,hiszen mindenki ugyanarra kíváncsi,a kezdők milyen szinten,állapotban vannak,a kétségesek bizonyítanak e.
A Giants-nél jó WR-ek vannak,én is baromi kíváncsi leszek mit működnek a CB-k,különösen Cary Williams,mert Webbet és Fabiant tudjuk,mire képesek .
Nagyon kíváncsi vagyok,Arthur Jones és Jason Phillips státuszára,mindkettőt nagyra tartom,csakhát brutál riválisok közé kell beférni.kátrány
Eléggé általános, h a csapatok többsége a preseason 3. meccsét veszik a legkomolyabban, így nálunk is hasonló a hozzáállás, mint nálatok, de ez nem elsősorban azzal van összefüggésben, h mi vagyunk a legerősebb csapat akivel eddig játszottatok. (ha egyáltalán így van.. kicsit szkeptikus vagyok magunkkal kapcsolatban az utóbbi időben). Mindenesetre tényleg érdemes lesz nézni a meccset, mi is élesben tesztelünk most sokmindent/sokmindenkit. Az első félidő sztem kb reális képet fog adni arról, h melyik csapat hol tart a másikhoz képest. A Steelers ellen elég jól ment a futásunk, gondolom ellenetek is megpróbálkozunk vele, de mivel nyilván ennek megfékezésében vagytok a legerősebbek így több passzjáték várható tőlünk. A pass rush mindkét csapatnál nagyon erős, így az OL-ek elég nagy nyomás alatt lesznek. Futás ellen sajna gyengék vagyunk az utóbbi időben, így nem lenne meglepő, ha ott megfognátok minket. Nálunk ez a legnagyobb problem most, így sztem ennek esetleges megoldása/betlije lehet a kulcs a meccsen. Persze azért ez mégis csak egy pre meccs lesz, ha kicsit markánsabb is, mint a többi. A legfontosabb pedig aminek közösen szurkolhatunk, h ne legyen sérülés...
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://www.nfl.com/gamecenter/2010082151/2010/PRE2/ravens@redskins/watch
a 2. videó ,Nakamura firnyákos 1.down-ja 😊 ,imádom .


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Én azért maradok optimista 😊, a kezdők ott lesznek 😉Phoseidon
A Giants a legjobb csapat az eddigi előszezon ellenfelek közül,gondolom ellenük tesztelné a kezdőket Harbs.
Talán ellenük kapjuk a legreálisabb képet ,hol tartunk.kátrány
Én is pont erre gondoltam. Persze az is kérdéses, hogy a Giants mennyi kezdővel nyit és mennyi időre. Amúgy azt olvastam, hogy Manning már jó állapotban van, a múltkori sérülése nem fog gondot jelenteni neki a játékban. Úgyhogy a DB-eket mindenképp láthatjuk nyomás alatt.Phoseidon
1-2 negyedet biztosan játszanak a kezdők ott is, az elvek hasonlóak,hiszen mindenki ugyanarra kíváncsi,a kezdők milyen szinten,állapotban vannak,a kétségesek bizonyítanak e.
A Giants-nél jó WR-ek vannak,én is baromi kíváncsi leszek mit működnek a CB-k,különösen Cary Williams,mert Webbet és Fabiant tudjuk,mire képesek .
Nagyon kíváncsi vagyok,Arthur Jones és Jason Phillips státuszára,mindkettőt nagyra tartom,csakhát brutál riválisok közé kell beférni.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Én azért maradok optimista 😊, a kezdők ott lesznek 😉Phoseidon
A Giants a legjobb csapat az eddigi előszezon ellenfelek közül,gondolom ellenük tesztelné a kezdőket Harbs.
Talán ellenük kapjuk a legreálisabb képet ,hol tartunk.kátrány
Én is pont erre gondoltam. Persze az is kérdéses, hogy a Giants mennyi kezdővel nyit és mennyi időre. Amúgy azt olvastam, hogy Manning már jó állapotban van, a múltkori sérülése nem fog gondot jelenteni neki a játékban. Úgyhogy a DB-eket mindenképp láthatjuk nyomás alatt.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Én azért maradok optimista 😊, a kezdők ott lesznek 😉Phoseidon
A Giants a legjobb csapat az eddigi előszezon ellenfelek közül,gondolom ellenük tesztelné a kezdőket Harbs.
Talán ellenük kapjuk a legreálisabb képet ,hol tartunk.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Én azért maradok optimista 😊, a kezdők ott lesznek 😉

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Üdv újra!
Mostanában nem vagyok ráérősben, kevesebbet leszek...

Harbs tegnap a Kindle kihagyja az egész szezont? kérdésre egyszerűen azt mondta: NEM! Reméljük így is lesz.

Webb visszatérése is nagyon jó hír. Szinte biztos voltam benne, hogy PUP lesz.

Gaither-t nem kell megműteni, de azt nyilatkozta nem fogja sürgetni a visszatérést, csak 100%-os állapotban fog visszatérni. Nála ez kitudja mikor lesz, ha tényleg felépül vagy ha megunja a durcit. 😊

szerk.: Üdv köztünk Phoseidon!BaltimoreDefense
Azt hittem nyaralsz vagy motorra pattantál,hogy bejárd Amerikát vagy lóra ,hogy bejárd Ázsiát ,hajóra,hogy meglásd a Boszporusz fölött felkelő napot... 😊
Kérdés,hogy Harbs az örök optimista a reményét fejezta ki vagy már tények alapján nyilatkozott .A kettő nagyon közel de nagyon távol is lehet egymástól.

Webbről írták,hogy ugyan rajta volt a térdvédő ,viszont szinte semmi sem látszott a mozgásán,hogy féltené magát vgy fájdalmat érezne.

Moll jól muzsikált Oropko ellen,talán ketten Cousinsal együtt elboldogulnak RT-ben.Gaither maga alatt vágná a fát,ha túl sokáig nem játszana,ezért gondolom,hogy pár hét után visszatér.Nyáron lejár a szerződése,ha nem teljesít sem mi sem más csapat nem kínál neki versenyképes szerződést,csak valami ahhoz hasonlót.

Pá.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Harbaugh nyilatkozta szerint a szombati Giants elleni meccsen a rendes szezon kezdői legalább a meccs első felét végig fogják játszani, ha nem többet. Úgyhogy érdemes lesz nézni ezt a meccset, láthatjuk a "nagyokat" végre több drive-ra is egymás után. 😊 Én személy szerint leginkább a Mason-Boldin duóra vagyok kiváncsi, hogy mennyire fog jól muzsikálni a passzjáték, persze Heap-ről sem megfeledkezve. 😊

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Üdv újra!
Mostanában nem vagyok ráérősben, kevesebbet leszek...

Harbs tegnap a Kindle kihagyja az egész szezont? kérdésre egyszerűen azt mondta: NEM! Reméljük így is lesz.

Webb visszatérése is nagyon jó hír. Szinte biztos voltam benne, hogy PUP lesz.

Gaither-t nem kell megműteni, de azt nyilatkozta nem fogja sürgetni a visszatérést, csak 100%-os állapotban fog visszatérni. Nála ez kitudja mikor lesz, ha tényleg felépül vagy ha megunja a durcit. 😊

szerk.: Üdv köztünk Phoseidon!
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
"Ravens coach John Harbaugh isn't concerned about the lapses in coverage by his linebackers in Saturday's preseason game at Washington.

Five of Washington quarterback Donovan McNabb's 11 completions and 89 of his 206 yards came in the middle of the field. Many of them seemed to to come at the expense of the linebackers.


"We have the guys that can cover, no question about it," Harbaugh said. "I'm not worried about that at all. It's funny because during the week of practice, I felt like we really made progress in our basic zone drops with the linebackers handling routes. But then in the game, we weren't quite there.:

Harbaugh added, "We want to transfer that improvement to the game this week if we can. I think those guys will do really well with that." "

Jólvan, ezek szerint akkor rámennek még egy kicsit a zónázásra, ami tényleg kell is. A skins ellen nem álltak a helyzet magaslatán sajnos.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
No,Kindle érkezik Baltimore-ba...
Kérdés,hogy csak most mozgatható ilyen nagy útra vagy csak feleslegesen nem akarták terhelni,most elvileg egészséges,legalábbis civilnek.
NFL hardhitter-passrusher-runstoppernek nem biztos.Az a nagy kérdés,hogy PUP lesz belőle,mert csak lemaradása van(nagyon remélem,hogy ez lesz) vagy IR/szerződés nélküli egész évben.
Nagyszükség lenne rá,nem a semmiért volt ő az első pickünk és nem Cody...kátrány
"It's a near certainty that Kindle will start the regular season on the physically-unable-to-perform list, which means he will miss at least the first six weeks. But there is a chance that he could miss his entire rookie season."

A PUP list a legvalószínűbb lehetőség.Phoseidon
Ez az,amit remél mindenki,hogy csak PUP kócstól a dokiig,gm-től a szurkolóig.Nagy várakozás előzi meg a játékát.
Boldin,Cody,Kindle trió,a legnagyobb érdeklődéssel várt játékosok.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Én nagyon szurkolok neki, hogy tudjon játszani. Az egyik legnagyobb OLB reménységnek nem kéne elkallódnia.visi_b
Hát még mi 😊
Pár meccsét láttam tavaly,az Alabama elleni döntőn fantasztikus nagyot játszott.Szerintem Codyt nézték a coachaink és scoutjaink és beleszerettek Kindle-be.Baromi gyors az első lépése,futás ellen nagyon jó,ha felé futottak,duplázták,a szimpla blokkról úgy vált le,mint ahogy a barack a magtól(vakolat a falról) 😊 .
Gyermeki a kíváncsiságom ,mit csinál(na 😕 ) a nagyfiúk ellen.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related