Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nah, már csak egy meccs és elkezdődik a rendes futball.... 😊 Rajtam kívül megnézi valaki a meccset? De gondolom nem, hétköznap van és amúgy is a roster legalján lévők fognak játszani. Nem lesz túl fordulatos... Mondjuk én sem hiszem, hogy végignézem... fél5-ig fentlenni és harmadrangú játékosokat nézni az nem az igazi.Phoseidon
Én nézni fogom! Remélem lesz valami értelmes stream is...
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nem lesz ez rossz,sajna nekem sehogy nem passzolnak ezek a nagyon hajnali meccsek.
DT kérdőjelek:Talevou,Divens,Arti Jones,McKinney,mondjuk én ebből Talevou-t mondanám és Jones-t PS-re

LB kérdőjelek:Burgess,Phillips,E.Jones,McClellan,innen egyértelműen Phillips és McClellan PS

Safety,kérdés Hamlin megragad e ,szerintem igen

CB:Webb,Fabian,Wilson,Williams,Carr a fixek,Fisher ,Gerard, kérdésesek,Prince Miller nem játszik rosszul,jó CB programból jött és PS-t jósolok neki

Bizonytalan Kindle,a héten vizsgálják ki alaposan a marylandi kórházban,CT,ultrahang,meg minden.

WR,ki legyen rosteren,D.Williams,jól dolgozott az előszezonban,kérdés,hogy ő vagy David Reed vagy M.Smith lesz aki marad ,D-Will átvehetné a Stallworth helyét,míg ő lábadozik,szó szerint,gyors és labdabiztos(sajna inkonzisztens) vagy Reed és Smith,akik spec.teamban nagyon jók.

Cundiff összekapta magát,magabiztos,jó és,ami egyértelmű volt 2 hónapja,hogy Graham egyértelműen nyeri kettőjük párharcát az most nem lefutott.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Nah, már csak egy meccs és elkezdődik a rendes futball.... 😊 Rajtam kívül megnézi valaki a meccset? De gondolom nem, hétköznap van és amúgy is a roster legalján lévők fognak játszani. Nem lesz túl fordulatos... Mondjuk én sem hiszem, hogy végignézem... fél5-ig fentlenni és harmadrangú játékosokat nézni az nem az igazi.Phoseidon
Megvan ennek is a szépsége,most mindenki menni fog,mint az őrült,hogy rosteren legyen.Tele vagyunk tehetséggel,nehéz bent maradni.A kezdők persze nem fognak játszani,viszont a kérdőjelesek motiváltak lesznek és ez jó.
Lesz dráma és csontzene...,megdolgozzuk a Rams OL-t rendesen 😊kátrány
Közben ugyan erre gondoltam 😊, különösen igaz ez Troy Smith-re és a reciverek közül pl Reed-re, minden egyes hozott yardért úgy fognak küzdeni, mint még soha, ezért talán nem lesz annyira "langyos" a meccs.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nah, már csak egy meccs és elkezdődik a rendes futball.... 😊 Rajtam kívül megnézi valaki a meccset? De gondolom nem, hétköznap van és amúgy is a roster legalján lévők fognak játszani. Nem lesz túl fordulatos... Mondjuk én sem hiszem, hogy végignézem... fél5-ig fentlenni és harmadrangú játékosokat nézni az nem az igazi.Phoseidon
Megvan ennek is a szépsége,most mindenki menni fog,mint az őrült,hogy rosteren legyen.Tele vagyunk tehetséggel,nehéz bent maradni.A kezdők persze nem fognak játszani,viszont a kérdőjelesek motiváltak lesznek és ez jó.
Lesz dráma és csontzene...,megdolgozzuk a Rams OL-t rendesen 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Nah, már csak egy meccs és elkezdődik a rendes futball.... 😊 Rajtam kívül megnézi valaki a meccset? De gondolom nem, hétköznap van és amúgy is a roster legalján lévők fognak játszani. Nem lesz túl fordulatos... Mondjuk én sem hiszem, hogy végignézem... fél5-ig fentlenni és harmadrangú játékosokat nézni az nem az igazi.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Hali mindenkinek!

Már régóta olvasom a fórumot gondoltam most már hozzá is szólok.

Újabb corner érkezett:

http://blogs.baltimoreravens.com/2010/08/31/ravens-trade-for-josh-wilson/

Kíváncsi vagyok rá, szerintem kezdő nem lesz. Bár ki tudja...rp1983
Üdv köztünk! 😊
Hogy őszinte legyek én egyáltalán nem vagyok otthon az egyetemi fociban.... Josh Wilson?... Valaki tudna nekem némi információt adni róla? jó játékos?közepes (bár akkor a seahawks nem draftolta volna 2. körben)? Szóval valami infót pls 😀.Phoseidon
playmaker CB, több int return TDje volt már, KRnek is használható. Jó játékos, kezdő szint, Seattleben nem becsülték megbraxa88
Braxa,szerintem te olyan szomorú vagy most ,mint az avatarbeli tengerisólymod.
Ilyen piripénzért elbizniszelni egy jó játékost,mint Wilsont...
Ha jól emlékszek a 49rs elleni int+TD-je TV-s meccs volt,mert az rémlik,hogy láttam vagy valamelyiket.
Fabiant is 5.körért trédeltük a Raidersel és simán kezdőszint és megérte.Az 1.kört persze nem .


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Among the decisions the Ravens must make in setting their 53-man roster on Saturday is what to do with Pro Bowl safety Ed Reed. He will either go on the physically-unable-to-perform list (Reserve PUP) or be placed on the active roster.

Coach John Harbaugh said Tuesday that Reed wants to play sooner and avoid the six-week inactive period the PUP list requires. Reed apparently made this point Monday during a meeting with Harbaugh, general manager Ozzie Newsome, defensive coordinator Greg Mattison and secondary coach Chuck Pagano.

"He wants to come back, but he understands the situation, too," Harbaugh said. "There's a lot more that goes into it. We have until Saturday to make a decision, and I'm sure we'll take until Saturday to figure that out."

Más: Rookie nose tackle Terrence Cody had surgery Tuesday on his left knee to repair a tear in his lateral meniscus and will be out two weeks. Harbaugh said the second-round pick is questionable for opening night.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Hali mindenkinek!

Már régóta olvasom a fórumot gondoltam most már hozzá is szólok.

Újabb corner érkezett:

http://blogs.baltimoreravens.com/2010/08/31/ravens-trade-for-josh-wilson/

Kíváncsi vagyok rá, szerintem kezdő nem lesz. Bár ki tudja...rp1983
Üdv köztünk! 😊
Hogy őszinte legyek én egyáltalán nem vagyok otthon az egyetemi fociban.... Josh Wilson?... Valaki tudna nekem némi információt adni róla? jó játékos?közepes (bár akkor a seahawks nem draftolta volna 2. körben)? Szóval valami infót pls 😀.Phoseidon
playmaker CB, több int return TDje volt már, KRnek is használható. Jó játékos, kezdő szint, Seattleben nem becsülték megbraxa88
Köszönöm a választ, hát, ezek szerint pont rá volt szükségünk 😊, remélem szépen fog muzsikálni nálunk is.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Hali mindenkinek!

Már régóta olvasom a fórumot gondoltam most már hozzá is szólok.

Újabb corner érkezett:

http://blogs.baltimoreravens.com/2010/08/31/ravens-trade-for-josh-wilson/

Kíváncsi vagyok rá, szerintem kezdő nem lesz. Bár ki tudja...rp1983
Üdv köztünk! 😊
Hogy őszinte legyek én egyáltalán nem vagyok otthon az egyetemi fociban.... Josh Wilson?... Valaki tudna nekem némi információt adni róla? jó játékos?közepes (bár akkor a seahawks nem draftolta volna 2. körben)? Szóval valami infót pls 😀.Phoseidon
playmaker CB, több int return TDje volt már, KRnek is használható. Jó játékos, kezdő szint, Seattleben nem becsülték meg
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Hali mindenkinek!

Már régóta olvasom a fórumot gondoltam most már hozzá is szólok.

Újabb corner érkezett:

http://blogs.baltimoreravens.com/2010/08/31/ravens-trade-for-josh-wilson/

Kíváncsi vagyok rá, szerintem kezdő nem lesz. Bár ki tudja...rp1983
Üdv köztünk! 😊
Hogy őszinte legyek én egyáltalán nem vagyok otthon az egyetemi fociban.... Josh Wilson?... Valaki tudna nekem némi információt adni róla? jó játékos?közepes (bár akkor a seahawks nem draftolta volna 2. körben)? Szóval valami infót pls 😀.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
5. kör a minimum, de 4. is lehet ha Wilson jól teljesít.
akár kezdő is lehet, ismerve milyen tartósak a corenrek Baltimore-ban 😊Fucu
Ebben igazad van. Csütörtökön még nem fog játszani, viszont a Jets ellen már ott lesz a pályán. Lehet még kezdő is lesz amíg Webb teljesen fel nem épül.

Viszont kíváncsi vagyok hogy Bradford fog-e kezdeni ellenünk csütörtökön, és ha igen akkor mire lesz képes. A Pats ellen nem volt rossz... De azért egy Ravens D az egy Ravens D 😊rp1983
Szia,üdvözlünk a topicban,legyen sok sikerélményed 😊
Egy negyedet biztosan kezdeni fog Bradford,utána több lehetőséget a cserék kapnak és a kérdőjelesek,akik bizonyítanak vagy sem.
Ha Webb a sérülés előtti formában tér vissza,akkor nem lesz jobb nála,Fabiant pedig majd meglátjuk.kátrány
Köszi az üdvözlést. A mai napom különösen jól kezdődik ugyanis megjött a NGATA mezem. ÁLLAT!!!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
5. kör a minimum, de 4. is lehet ha Wilson jól teljesít.
akár kezdő is lehet, ismerve milyen tartósak a corenrek Baltimore-ban 😊Fucu
Ebben igazad van. Csütörtökön még nem fog játszani, viszont a Jets ellen már ott lesz a pályán. Lehet még kezdő is lesz amíg Webb teljesen fel nem épül.

Viszont kíváncsi vagyok hogy Bradford fog-e kezdeni ellenünk csütörtökön, és ha igen akkor mire lesz képes. A Pats ellen nem volt rossz... De azért egy Ravens D az egy Ravens D 😊rp1983
Szia,üdvözlünk a topicban,legyen sok sikerélményed 😊
Egy negyedet biztosan kezdeni fog Bradford,utána több lehetőséget a cserék kapnak és a kérdőjelesek,akik bizonyítanak vagy sem.
Ha Webb a sérülés előtti formában tér vissza,akkor nem lesz jobb nála,Fabiant pedig majd meglátjuk.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
...The Ravens gave up a conditional draft pick for Wilson. That means the more Wilson plays, the higher the pick becomes....
http://weblogs.baltimoresun.com/sports/ravens/blog/2010/08/ravens_acquire_cb_josh_wilson_in_trade_with_seattle.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+sports_football_ravens+(Ravens+Insider)
A kiragadott mondat,a conditional draft picket adtuk és linkeltem a teljes szövegkörnyezetet is.
Kellett,mert hiába épült fel Webb és Fabian is,a tartósság,erőnlét ,érzik e a játékot ,ez csupa bizonytalanság.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
5. kör a minimum, de 4. is lehet ha Wilson jól teljesít.
akár kezdő is lehet, ismerve milyen tartósak a corenrek Baltimore-ban 😊Fucu
Ebben igazad van. Csütörtökön még nem fog játszani, viszont a Jets ellen már ott lesz a pályán. Lehet még kezdő is lesz amíg Webb teljesen fel nem épül.

Viszont kíváncsi vagyok hogy Bradford fog-e kezdeni ellenünk csütörtökön, és ha igen akkor mire lesz képes. A Pats ellen nem volt rossz... De azért egy Ravens D az egy Ravens D 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
5. kör a minimum, de 4. is lehet ha Wilson jól teljesít.
akár kezdő is lehet, ismerve milyen tartósak a corenrek Baltimore-ban 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Josh Wilsont szereztétek meg a corner posztra a Seahawkstól, azt egyelőre nem tudni, hogy milyen 2011-es picket adtatok érte.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hali mindenkinek!

Már régóta olvasom a fórumot gondoltam most már hozzá is szólok.

Újabb corner érkezett:

http://blogs.baltimoreravens.com/2010/08/31/ravens-trade-for-josh-wilson/

Kíváncsi vagyok rá, szerintem kezdő nem lesz. Bár ki tudja...
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Revis sztem két okból is sansztalan,1.nem fogunk annyit fizetni egy CB-nek,mint amennyit követel
2."Play like a Raven"mottó többek között azt is takarja,hogy csapatjátékos vagy ,a csapat érdekeit a saját érdeked elé helyezed.Revis pedig azért sztrájkol,hogy a legjobban fizetett CB legyen,többet kapjon,mint Asomugha ,meg ilyen marhaságok.Ezek önös önző indokok és nem érnek annyit,hogy szabotáld a felkészülést.
Ez a mottón kívül esik.
3.a Jetsnek nincs szükséga McGaheere.
A kettő három lett 😊

Bailey talán,bár passz,hogy kellene e a Broncosnak McGahee.
http://weblogs.baltimoresun.com/sports/ravens/blog/2010/08/newsome_interested_in_trading_to_upgrade_entire_team.htmlkátrány
Tudom persze, hogy se nekünk nem kell Revis se mi nem kellünk neki 😊. Csak úgy mondtam, hogy más, igazán jó CB-kről nem tudok, aki jelenleg szabad lenne. Szerintem a Broncosnak sincs különösebben nagy szüksége McGahee-re, de lehet, hogy tévedek. Mindenesetre én jobban örülnék, ha maradna...

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Lehet,hogy érik a trade?Nagy kérdés ,hogy gondolják Ozzy-ék,mert egy 3.CB-nél lényegesen többet ér,1.CB,pedig nem nagyon van a piacon.
Vagy RT-t tradelnénk?A GM bízik Cousins-ban én pedig ezzel nem vitatkozom,mert 1.sokkal kevésbé értek hozzá,mint ők 2. abszolut hinni akarok nekik és Cousins-ban,a kettő szerencsésen összetalálkozott a fejemben 😊
Bár,ha a végsőkig szeretnénk -esetleg!- menetelni,akkor szükség lesz McGahee-re ,két top RB kell.
Szóval,ha minden jól megy ,mivel minden CB felépült egy stabilforma secondarynk lesz és akkor felesleges elkótyavetyélni.
Bár néha azt érzem,hogy Ozzy-ék nem tudnak vele mit kezdeni,néha pedig azt,hogy várnak valakire és azért jegelik,meg ne sérüljön.kátrány
Én sem értem. Amúgy hirtelen csak egy 1. CB jut eszembe akinek még nincs szerződése, az a Jets-nél Revis 😀 😀 (de nem nagyon követem a híreket, lehet, hogy már megkapta az ultra-10 éves szerződését), nem hiszem, hogy a Jets lemondana róla McGahee-ért... 😀

Én bízom mind a falunkban, mind a cornereinkben... Én megtartanám McGahee-t, jó lesz ő még a pályán az biztos...Phoseidon
Revis sztem két okból is sansztalan,1.nem fogunk annyit fizetni egy CB-nek,mint amennyit követel
2."Play like a Raven"mottó többek között azt is takarja,hogy csapatjátékos vagy ,a csapat érdekeit a saját érdeked elé helyezed.Revis pedig azért sztrájkol,hogy a legjobban fizetett CB legyen,többet kapjon,mint Asomugha ,meg ilyen marhaságok.Ezek önös önző indokok és nem érnek annyit,hogy szabotáld a felkészülést.
Ez a mottón kívül esik.
3.a Jetsnek nincs szükséga McGaheere.
A kettő három lett 😊

Bailey talán,bár passz,hogy kellene e a Broncosnak McGahee.
http://weblogs.baltimoresun.com/sports/ravens/blog/2010/08/newsome_interested_in_trading_to_upgrade_entire_team.html


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Lehet,hogy érik a trade?Nagy kérdés ,hogy gondolják Ozzy-ék,mert egy 3.CB-nél lényegesen többet ér,1.CB,pedig nem nagyon van a piacon.
Vagy RT-t tradelnénk?A GM bízik Cousins-ban én pedig ezzel nem vitatkozom,mert 1.sokkal kevésbé értek hozzá,mint ők 2. abszolut hinni akarok nekik és Cousins-ban,a kettő szerencsésen összetalálkozott a fejemben 😊
Bár,ha a végsőkig szeretnénk -esetleg!- menetelni,akkor szükség lesz McGahee-re ,két top RB kell.
Szóval,ha minden jól megy ,mivel minden CB felépült egy stabilforma secondarynk lesz és akkor felesleges elkótyavetyélni.
Bár néha azt érzem,hogy Ozzy-ék nem tudnak vele mit kezdeni,néha pedig azt,hogy várnak valakire és azért jegelik,meg ne sérüljön.kátrány
Én sem értem. Amúgy hirtelen csak egy 1. CB jut eszembe akinek még nincs szerződése, az a Jets-nél Revis 😀 😀 (de nem nagyon követem a híreket, lehet, hogy már megkapta az ultra-10 éves szerződését), nem hiszem, hogy a Jets lemondana róla McGahee-ért... 😀

Én bízom mind a falunkban, mind a cornereinkben... Én megtartanám McGahee-t, jó lesz ő még a pályán az biztos...

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Willis McGahee said he still doesn’t know why he didn’t play in the team’s 24-10 win against the New York Giants last Saturday night.

“That’s a good question,” the running back said when asked about his absence. “I don’t know what’s going on. Nobody has told me anything. I don’t know anything. So I’m in the dark just like you. If you know something, you can tell me.”

Speculation has emerged that the club might have kept him off the field to ensure that he doesn’t injure himself as the organization works behind the scenes on a trade involving McGahee. McGahee seemed unfazed about being the subject of trade rumors.

“You can’t look at everything because I was supposed to get traded last year,” he said. “I really just go with the flow. You can’t worry about it. It’s a business.”

McGahee scored 12 touchdowns last season while backing up Ray Rice. He’s still a capable tailback, but McGahee said he’s learned not to take anything for granted.

“I’ve learned that you can’t really depend on the certain situation because anything can happen,” he said. “If they do, they do, and I’m not going to sit around and cry about it. I’ll just keep going.”

Ez tényleg egy furcsa dolog. Miért nem volt fenn McGahee egyetlen egy snapet sem a Giants ellen? Abban nem hiszek, hogy el akarják tradelni és ezért nem játszott de más indokot meg nem igen találok.... Játszottak a kezdők és a fontosabb cserék is, ez így furcsa...Phoseidon
Lehet,hogy érik a trade?Nagy kérdés ,hogy gondolják Ozzy-ék,mert egy 3.CB-nél lényegesen többet ér,1.CB,pedig nem nagyon van a piacon.
Vagy RT-t tradelnénk?A GM bízik Cousins-ban én pedig ezzel nem vitatkozom,mert 1.sokkal kevésbé értek hozzá,mint ők 2. abszolut hinni akarok nekik és Cousins-ban,a kettő szerencsésen összetalálkozott a fejemben 😊
Bár,ha a végsőkig szeretnénk -esetleg!- menetelni,akkor szükség lesz McGahee-re ,két top RB kell.
Szóval,ha minden jól megy ,mivel minden CB felépült egy stabilforma secondarynk lesz és akkor felesleges elkótyavetyélni.
Bár néha azt érzem,hogy Ozzy-ék nem tudnak vele mit kezdeni,néha pedig azt,hogy várnak valakire és azért jegelik,meg ne sérüljön.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Willis McGahee said he still doesn’t know why he didn’t play in the team’s 24-10 win against the New York Giants last Saturday night.

“That’s a good question,” the running back said when asked about his absence. “I don’t know what’s going on. Nobody has told me anything. I don’t know anything. So I’m in the dark just like you. If you know something, you can tell me.”

Speculation has emerged that the club might have kept him off the field to ensure that he doesn’t injure himself as the organization works behind the scenes on a trade involving McGahee. McGahee seemed unfazed about being the subject of trade rumors.

“You can’t look at everything because I was supposed to get traded last year,” he said. “I really just go with the flow. You can’t worry about it. It’s a business.”

McGahee scored 12 touchdowns last season while backing up Ray Rice. He’s still a capable tailback, but McGahee said he’s learned not to take anything for granted.

“I’ve learned that you can’t really depend on the certain situation because anything can happen,” he said. “If they do, they do, and I’m not going to sit around and cry about it. I’ll just keep going.”

Ez tényleg egy furcsa dolog. Miért nem volt fenn McGahee egyetlen egy snapet sem a Giants ellen? Abban nem hiszek, hogy el akarják tradelni és ezért nem játszott de más indokot meg nem igen találok.... Játszottak a kezdők és a fontosabb cserék is, ez így furcsa...

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
A három megcsinált 4th down-ra (és a mi sikertelen próbálkozásunkra) értettem, h azért ez preseason, élesben ennek sztem egyiknek se megy neki egyik fél sem és tulképp ez jelentősen befolyásolta is az eredményt, de ez mellékes.Szesze
Igen, valószínű, hogy egyikre se mentünk volna rá élesben, de most, hogy őszinte legyek kicsit elbizonytalanodtam... Úgy értem pre-season vagy sem 3-szor nekimenni a 4th-nak még így is sok volt tőlünk. Lehet, hogy ez az agresszívabb mentalitás lesz a regular season alatt is. Nem arra gondolok, hogy 3-szor is megpróbálnánk, de lehet, hogy ezek után kicsit gyakrabban fogunk ilyet kockáztatni... Hogy ez most jó vagy sem, az úgyis kiderül majd 😊.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
7 vagy 8 sack,az nekem sok ,a tavalyi egész jó,top 10-es OL-ünk nem előre,hanem visszafejlődött 😕 . Oher-ben bízunk,mint LT csak 2xHarrison ,2xOdom ,Ellis,Will Smith,Mario Williams,akikkel találkozik és egyenlőre nem életbiztosítás ez Flacconak.
Mindkét T-nk gyenge pontja a passz védelem,futásban jók,gondolom ilyen jó DE-k ellen ez is gyakorlás volt számukra.
Az RT poszt is kérdőjel ki lesz és ,ha nem Gaither akkor Cousins és Moll mennyire boldogul.A két Tackle poszt bizonytalansága nem biztató,a csodában mindig bízok,élesben hátha jobb lesz ,ott futás is lesz ,akkor már kicsik más.
Már tavaly is próbálkozott Cameron a passoffense-el,megbontva az addigi egyensúlyt,most Boldinnal és Heap tehermentesítésével ez összejöhet,erre is edzettünk szerintem,mert elvileg a futás ugyanúgy működik.
Köszönjük a segítséget 😊 , Ravensfronton kicsit el vagyunk havazva,szezonra sikerül összhozni a meccsnézést és értékelést.kátrány
Oher marha jó lesz, de még tanulnia kell. A fallal szerintem nem lesz semmi gond. Általában elég jól szerepeltek mind3 meccsen, a futóink már egy kis segítséggel is szépen futnak, pláne ha a fal tényleg jó. Ráadásul ott van McClain segíteni 😊, a Giants ellen futásnál egyszer sem volt fent Rice-nak blokkolni. Passznál elég jól tartották meg a Giants-et, Flacco szépen fejlődik, kevés idő alatt is jól dob. Jó lesz ez 😊.Phoseidon
Sztem sem volt a falatokkal különösebb gond, a mi DL-ünk elvileg azért nagyon erős, ha tudásának megfelelően játszik. Egyébként nem az OT-ket verte pl Tuck sem sokszor, hanem keresztfutásokkal tört be középen többször is. A sok sack csalóka, nem állt gyenge lábakon az OLetek, mondjuk ha a rövid passz nem működött volna ennyire jól akkor több gondotok lett volna, de akkor max jött volna a futás ami így szintel teljesen elmaradt. A három megcsinált 4th down-ra (és a mi sikertelen próbálkozásunkra) értettem, h azért ez preseason, élesben ennek sztem egyiknek se megy neki egyik fél sem és tulképp ez jelentősen befolyásolta is az eredményt, de ez mellékes.
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
7 vagy 8 sack,az nekem sok ,a tavalyi egész jó,top 10-es OL-ünk nem előre,hanem visszafejlődött 😕 . Oher-ben bízunk,mint LT csak 2xHarrison ,2xOdom ,Ellis,Will Smith,Mario Williams,akikkel találkozik és egyenlőre nem életbiztosítás ez Flacconak.
Mindkét T-nk gyenge pontja a passz védelem,futásban jók,gondolom ilyen jó DE-k ellen ez is gyakorlás volt számukra.
Az RT poszt is kérdőjel ki lesz és ,ha nem Gaither akkor Cousins és Moll mennyire boldogul.A két Tackle poszt bizonytalansága nem biztató,a csodában mindig bízok,élesben hátha jobb lesz ,ott futás is lesz ,akkor már kicsik más.
Már tavaly is próbálkozott Cameron a passoffense-el,megbontva az addigi egyensúlyt,most Boldinnal és Heap tehermentesítésével ez összejöhet,erre is edzettünk szerintem,mert elvileg a futás ugyanúgy működik.
Köszönjük a segítséget 😊 , Ravensfronton kicsit el vagyunk havazva,szezonra sikerül összhozni a meccsnézést és értékelést.kátrány
Oher marha jó lesz, de még tanulnia kell. A fallal szerintem nem lesz semmi gond. Általában elég jól szerepeltek mind3 meccsen, a futóink már egy kis segítséggel is szépen futnak, pláne ha a fal tényleg jó. Ráadásul ott van McClain segíteni 😊, a Giants ellen futásnál egyszer sem volt fent Rice-nak blokkolni. Passznál elég jól tartották meg a Giants-et, Flacco szépen fejlődik, kevés idő alatt is jól dob. Jó lesz ez 😊.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett