Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Én nagyon szurkolok neki, hogy tudjon játszani. Az egyik legnagyobb OLB reménységnek nem kéne elkallódnia.

több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
No,Kindle érkezik Baltimore-ba...
Kérdés,hogy csak most mozgatható ilyen nagy útra vagy csak feleslegesen nem akarták terhelni,most elvileg egészséges,legalábbis civilnek.
NFL hardhitter-passrusher-runstoppernek nem biztos.Az a nagy kérdés,hogy PUP lesz belőle,mert csak lemaradása van(nagyon remélem,hogy ez lesz) vagy IR/szerződés nélküli egész évben.
Nagyszükség lenne rá,nem a semmiért volt ő az első pickünk és nem Cody...kátrány
"It's a near certainty that Kindle will start the regular season on the physically-unable-to-perform list, which means he will miss at least the first six weeks. But there is a chance that he could miss his entire rookie season."

A PUP list a legvalószínűbb lehetőség.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
No,Kindle érkezik Baltimore-ba...
Kérdés,hogy csak most mozgatható ilyen nagy útra vagy csak feleslegesen nem akarták terhelni,most elvileg egészséges,legalábbis civilnek.
NFL hardhitter-passrusher-runstoppernek nem biztos.Az a nagy kérdés,hogy PUP lesz belőle,mert csak lemaradása van(nagyon remélem,hogy ez lesz) vagy IR/szerződés nélküli egész évben.
Nagyszükség lenne rá,nem a semmiért volt ő az első pickünk és nem Cody...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
A TYT-vel kapcsolatban, még régebben hallottam róla, az egy olyan torrent oldal, ahol nfl meccseket lehet találni, az ősidőkig visszamenően nem? Úgy emlékszem, hogy régen volt egy limit, hogy hány regisztrált emberük lehet, ez megváltozott azóta? Csakmert ha igen, akkor engem is érdekelne eléggé 😊.Phoseidon
Tudtommal szabadon lehet regelni, csak arra figyelj oda, hogy a letöltés/feltöltés arányod 0.3 fölött legyen.Szabler
Megnéztem, most azt írja, hogy van egy 60000-es limit, ami betelt. Majd szórnak ki embereket és a helyükre lehet regisztrálni... Időnként majd ránézek, egyszer csak szerencsém lesz 😊.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A TYT-vel kapcsolatban, még régebben hallottam róla, az egy olyan torrent oldal, ahol nfl meccseket lehet találni, az ősidőkig visszamenően nem? Úgy emlékszem, hogy régen volt egy limit, hogy hány regisztrált emberük lehet, ez megváltozott azóta? Csakmert ha igen, akkor engem is érdekelne eléggé 😊.Phoseidon
Tudtommal szabadon lehet regelni, csak arra figyelj oda, hogy a letöltés/feltöltés arányod 0.3 fölött legyen.Szabler
Nekem megvolt a 0,3,mégis kib...tak.Most regisztráltattam egy haverommal,másik IP címről,ő be tudott lépni,én nem .
Most a foxyproxy programmal próbálkozok és kiírják,hogy a 60000-es felső limit megvan,tisztogatnak és majd később.
Jól szórakozok :/


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
A TYT-vel kapcsolatban, még régebben hallottam róla, az egy olyan torrent oldal, ahol nfl meccseket lehet találni, az ősidőkig visszamenően nem? Úgy emlékszem, hogy régen volt egy limit, hogy hány regisztrált emberük lehet, ez megváltozott azóta? Csakmert ha igen, akkor engem is érdekelne eléggé 😊.Phoseidon
Tudtommal szabadon lehet regelni, csak arra figyelj oda, hogy a letöltés/feltöltés arányod 0.3 fölött legyen.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Sziasztok, eddig csak olvasója voltam a fórumnak, de most, hogy már az olvasáshoz is regisztrálás kell végül regisztráltam. 😊

A skins meccsel kapcsolatban. Elég szerencsétlen voltam a meccsel mert a stream-em nehezen indult el, majd sokszor meghalt így az első két félidőből csak drive-okat, néha csak egy-egy play-t láttam, úgyhogy Flacco-ról és az első félidőről nemnagyon tudok véleményt alkotni, bár amit láttam, ott Flacco elég jól teljesített, nyomásnál szépen fellépett a zsebben stb. Volt egy különösen szép passza Bauldin-nak, amikor 2 DB közé bedobta, cérnát a tűbe-szerűen😊. Az első félidős offense-ről sajnos más említésre méltót nemigen láttam. Defense tekintetében több elrontott zónázás maradt meg.

Második félidőtől kezdve találtam normális stream-et és végig tudtam nézni a meccset. Bulger meglepően jó volt, ahogy a stat-ja is mutatja. Szépen, pontosan, higgadtan játszott. A futás nem ment ilyen jól sajnos, a fal nem volt az igazi. Több olyan futás is volt, amit azonnal megállítottak (1-2 yardon). A reciverek viszont szépen muzsikáltak😊. Pitta és Reed nagyon jó volt végig, szépen hozták a yardokat, testcsellel még többet is stb. A defense futás ellen meggyőző volt, mint mindig😊, viszont a secondary nem muzsikált túl fényesen... Ha megnézed a meccs stat-ját láthatod, hogy a 2. QB majdnem ugyanannyi yardot hozott mint McNabb.... A cornerek nem álltak a helyzet magaslatán, általában az elkapást követő 1-4 yardon ütközték le a recivereket. Pozitívum viszont, hogy kevés büntetést kaptunk és egy pass-interference se volt nálunk.

Most így hirtelen ennyi jutott eszembe😊Phoseidon
Üdv közöttünk és köszi az értékelést 😊
Én nem láttam a meccset ,most boxolok a TYT-vel és a foxyproxyval,hogy valahogy regeljek.
Boldinról,ennyit jelent,mikor ilyen szintű elkapód van,a leglehetetlenebb helyzetekben is hozza a yardokat.A Ravens másik nagy fegyvere Mason lesz,-leírva mókás-mert Boldin nagyon sok terhet levesz majd a válláról,tavaly ,mivel Heap sokat blokkolt,Clayton és D-Will együtt tettek ki egy 2.WR -t ,marhára egyedül volt,mégis majd 1000 yardot hozott.
Reed-nek örülök,az ő státusza kérdőjeles.
Pitta,ő rosteren van,annyi,hogy Dicksonnal kell megküzdenie a 2.TE poziért.kátrány
A TYT-vel kapcsolatban, még régebben hallottam róla, az egy olyan torrent oldal, ahol nfl meccseket lehet találni, az ősidőkig visszamenően nem? Úgy emlékszem, hogy régen volt egy limit, hogy hány regisztrált emberük lehet, ez megváltozott azóta? Csakmert ha igen, akkor engem is érdekelne eléggé 😊.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
levettétek a PUPról Lardarius Webbetadam8
Webb nyilatkozata,az volt,hogy készen áll,csak nem szeretne az előszezonban játszani.
Harbough,akár játszhat ,valószínű,hogy fog is.A coach véleménye a doktorok véleménye,szóval a vizsgálatok negatív eredményt hoztak.Ami jó
Ez valószínűsíti és Cary Williams rátermettsége,hogy a meglévő erőforrásokra építünk.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Sziasztok, eddig csak olvasója voltam a fórumnak, de most, hogy már az olvasáshoz is regisztrálás kell végül regisztráltam. 😊

A skins meccsel kapcsolatban. Elég szerencsétlen voltam a meccsel mert a stream-em nehezen indult el, majd sokszor meghalt így az első két félidőből csak drive-okat, néha csak egy-egy play-t láttam, úgyhogy Flacco-ról és az első félidőről nemnagyon tudok véleményt alkotni, bár amit láttam, ott Flacco elég jól teljesített, nyomásnál szépen fellépett a zsebben stb. Volt egy különösen szép passza Bauldin-nak, amikor 2 DB közé bedobta, cérnát a tűbe-szerűen😊. Az első félidős offense-ről sajnos más említésre méltót nemigen láttam. Defense tekintetében több elrontott zónázás maradt meg.

Második félidőtől kezdve találtam normális stream-et és végig tudtam nézni a meccset. Bulger meglepően jó volt, ahogy a stat-ja is mutatja. Szépen, pontosan, higgadtan játszott. A futás nem ment ilyen jól sajnos, a fal nem volt az igazi. Több olyan futás is volt, amit azonnal megállítottak (1-2 yardon). A reciverek viszont szépen muzsikáltak😊. Pitta és Reed nagyon jó volt végig, szépen hozták a yardokat, testcsellel még többet is stb. A defense futás ellen meggyőző volt, mint mindig😊, viszont a secondary nem muzsikált túl fényesen... Ha megnézed a meccs stat-ját láthatod, hogy a 2. QB majdnem ugyanannyi yardot hozott mint McNabb.... A cornerek nem álltak a helyzet magaslatán, általában az elkapást követő 1-4 yardon ütközték le a recivereket. Pozitívum viszont, hogy kevés büntetést kaptunk és egy pass-interference se volt nálunk.

Most így hirtelen ennyi jutott eszembe😊Phoseidon
Üdv közöttünk és köszi az értékelést 😊
Én nem láttam a meccset ,most boxolok a TYT-vel és a foxyproxyval,hogy valahogy regeljek.
Boldinról,ennyit jelent,mikor ilyen szintű elkapód van,a leglehetetlenebb helyzetekben is hozza a yardokat.A Ravens másik nagy fegyvere Mason lesz,-leírva mókás-mert Boldin nagyon sok terhet levesz majd a válláról,tavaly ,mivel Heap sokat blokkolt,Clayton és D-Will együtt tettek ki egy 2.WR -t ,marhára egyedül volt,mégis majd 1000 yardot hozott.
Reed-nek örülök,az ő státusza kérdőjeles.
Pitta,ő rosteren van,annyi,hogy Dicksonnal kell megküzdenie a 2.TE poziért.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
levettétek a PUPról Lardarius Webbet

több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Sziasztok, eddig csak olvasója voltam a fórumnak, de most, hogy már az olvasáshoz is regisztrálás kell végül regisztráltam. 😊

A skins meccsel kapcsolatban. Elég szerencsétlen voltam a meccsel mert a stream-em nehezen indult el, majd sokszor meghalt így az első két nagyedből csak drive-okat, néha csak egy-egy play-t láttam, úgyhogy Flacco-ról és az első félidőről nemnagyon tudok véleményt alkotni, bár amit láttam, ott Flacco elég jól teljesített, nyomásnál szépen fellépett a zsebben stb. Volt egy különösen szép passza Boldin-nak, amikor 2 DB közé bedobta, cérnát a tűbe-szerűen 😊. Az első félidős offense-ről sajnos más említésre méltót nemigen láttam. Defense tekintetében több elrontott zónázás maradt meg.

Második félidőtől kezdve találtam normális stream-et és végig tudtam nézni a meccset. Bulger meglepően jó volt, ahogy a stat-ja is mutatja. Szépen, pontosan, higgadtan játszott. A futás nem ment ilyen jól sajnos, a fal nem volt az igazi. Több olyan futás is volt, amit azonnal megállítottak (1-2 yardon). A reciverek viszont szépen muzsikáltak 😊. Pitta és Reed nagyon jó volt végig, szépen hozták a yardokat, testcsellel még többet is stb. A defense futás ellen meggyőző volt, mint mindig 😊, viszont a secondary nem muzsikált túl fényesen... Ha megnézed a meccs stat-ját láthatod, hogy a 2. QB majdnem ugyanannyi yardot hozott mint McNabb.... A cornerek nem álltak a helyzet magaslatán, általában az elkapást követő 1-4 yardon ütközték le a recivereket. Pozitívum viszont, hogy kevés büntetést kaptunk és egy pass-interference se volt nálunk.

Most így hirtelen ennyi jutott eszembe 😊

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Úgy legyen ahogy mondtad. 😊 Williams eddig tényleg jó, mondjuk ez a front7 sok CB-t jobbá tud tenni... 😀
Foxi kiesése után el voltam keseredve, de most már valamivel bizakodóbb vagyok, bár a skins ellen a statok alapján rendesen nyeltük passzból a yardokat, de a futást fogtuk.

Ha valaki látta a Redskins elleni mecccset, akkor írhatna néhány szót rólunk, mert sajnos ezt ki kellett hagynom. :/

Itt egy 53as roster tipp tőlem, ami kicsit szubjektív persze és a mostani viszonyokat tükrözi 😀 :

OFFENSE: (23)
QB - Flacco, Bulger (2)
RB - Rice, McGahee, Parmele (3)
FB - McClain (1)
WR - Boldin, Mason, Stallworth, Clayton, Reed (5)
TE - Heap, Dickson, Pitta (3)
OT- Oher, Gaither, Cousins, Harewood (4)
OG - Grubbs, Yanda, Chester (3)
C - Birk, Hale (2)

DEFENSE: (27)
NT: Gregg, Cody (2)
DT: Ngata, Talavou/Divens (2)
DE: Pryce, Kruger, Redding (3)
OLB: Suggs, Johnson, Barnes, Burgess (4)
ILB/MLB: Lewis, McClain, Ellerbe, Phillips, Gooden (5)
SS: Landry, Nakamura (2)
FS: Reed, Zbikowski, Hamlin (3)
CB: Washington, Webb, Wiliams, Carr, Fisher, Miller (6)

SPECIAL TEAMS: (3)
K - Cundiff
LS - Cox
P - Koch
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Zavarban vagyok,még sosem voltam első 😊 ,bár egy iskolai úszóversenyen egyszer,majd 20 éve. Na ennyit a nosztalgiáról , nagyobb öröm,hogy Cary Williams újra interceptionnal vetette magát észre,ez örömteli a szempontunból ezekben a CB ínséges időkben.Olyan ínséges idők ezek,hogy majdnem visszasírtuk Walker és örülünk Carr visszatérésének 😊
Plusz öröm,hogy most McNabb passzát csípte el nem a rookie Clausenét.
Hogy fokozzam az örömködést és a fieszta érzést a pick után nem "kukult" meg,hanem mindkétszer több mint 30 yardot hozott .
Az idei Webb ő lesz... 😉


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
-