Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Philips és Harrisonról tudna valaki írni, pár highlightot láttam csak róluk, de az alapján ígéretesek, bár tudom ez nem mérvadó.

Edge még jöhet depth-nek, bár itt már totál BPA.

Bowser reméljük folytatja a hagyományt és megy egy nagy contract year-t mint elődei (Kruger,Mcphee,ZSmith,Judon)

Campbell-Madubuike-Wolfe-Judon
egész pofás kis 4 man rush.
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha Ravens fan lennénk erre biztos felállitanám azt. De még lehet így is.
Duvernay sebesség egyedülálló, s nem az a nagyon fluid srác, de meg van benne a faltörő kos stílus is.
Eddig Parádé szerintem.
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
2. naprol roviden:
Kihuztuk a class talan legjobb Guardjat, kihuztuk a top5 futó egyiket.
Huztunk DT (top6) es WR-t (itt erzem azt hogy nem BPA volt, hanem inkabb jatekstilust valasztottunk) depthnek, illetve Malik Harrisonnal mar a top9 LBbol 2 van nalunk az idei classbol.

Eddig sem voltak rossz draftjaink, de ez az idei kulonosen tetszik. 2. nap végén, kb minden lyuk befoltozva.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
én ezeket az rb választásokat nem értem. mintha csak 1,80 alatti erőfutók léteznének. lehet hogy úgy látták kihagyjatatlan ott, de most van 4 hasonló stílusú futónk.
gedam
Érdemes a draftrol hozni futót, mert megfizetni őket, már nem érdemes.

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
gedam 5 702
én ezeket az rb választásokat nem értem. mintha csak 1,80 alatti erőfutók léteznének. lehet hogy úgy látták kihagyjatatlan ott, de most van 4 hasonló stílusú futónk.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egészen félelmetesen jó ez a draft eddig.
tüsi91
Ez itt csak a szokásos. Lassan DeCosta-nak a 4. körben szabadna csak elkezdeni draftolnia, annyira jól csinálja. Onnan is összehozna jobb draft classt, mint egypár kolléga az 1. körtől kezdve...
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egészen félelmetesen jó ez a draft eddig.
több mint 4 éve
bowI 143
Harbaugh nagyon örült ennek a picknek.

 twitter.com/Ravens/status/1253886974341103620

Szerkesztette: bowI
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Köszi bob,b**** m**
Akkor Stanley 25m?
Erre a szerződésre vártak Roney az ügynökével.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Óriási!
Álomforgatókönyv!
Ma este Hunt vagy Hess és a nagy lyukak betömve!
kátrány
Ha a C-rol beszelunk Hunt es Hennessy? Ekkora OL rush utan nem biztos hogy nem kell felmozognunk erte. Ami nem feltetlenul kell mert egy csomo elsokorbe ( tobbszor ) beirt pali maradt meg de elmennek erte vagy Delpit. Bar erosdik a Judon trade megint es akkor tuti OLB jon ( nem ertenem de mindegy ). Hennessy viszont nem kellene video nelkul se. 10KG-al konnyebb mint Skura, o lenne minden D bully alanya. Hunt viszont inkabb OT sulyban van. Ha igy jatszik C-t akkor vagy gyors labon ( remelhetoleg ) vagy nem volt jobb az egesz egyetemen ami valoszinutlen vagy csak passzoltak ami szinten valoszinutlen.
no
Remélem Jude marad és Bowser /Ferg versenyhelyzetet teremtenek.
Szerintem,ha Skura nem lesz 100%,ott van Mekari/Boseman/project a draftról.Ha G jön nagy erővel és IQ val az is jó.Yandát nem lehet pótolni azonnal.
kátrány
Remelem en is hogy marad, mert jobb sincs a lathataron. Bowser/Ferg nagyon gyengek az elvart szinthez es projektnek/kiegeszitoknek jok. Ferguson hasznalhatobb lesz ha lesz ra ido.

SSkura eleve nem jo, elfogadhato de igazodni kell a gyengesegeihez.
Boseman gyenge pass-prot-ben, nem igazan eros de labon nagyon jo, ezert huzott o, de kijelentheto hogy igazodni kell a gyenge-eros oldalaihoz.
Yanda-t nem tudjuk potolni az biztos.
Mekari egy udfa G aki kozel sincs kesz
Zeusz jo, de neki is vannak hianyai.

Mindegy hogy G vagy C jon, de az OL a leggyengebb egysegunk egyenileg es talan a legfontosabb. Mint csapatresz tavaly paradesat alakitottak, de iden meg nagyobb feladat elott all Roman. Ebbe szerettem volna a leheto legjobbat megkaparintani es a helyunkon Ruiz volt realis es felmentem volna erte. Ezzel nem bantom a Queen valasztast, jo, erteken jott de nem a legfontosabb hianyposztra. Remelem az IOL-ek kozott talalunk valakit aki nem sokkal van elmaradva Ruiz-tol. Mert az teny hogy az ILB-nel nagyobb a szakadek innentol es akkor nyertunk osszesegeben.
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Óriási!
Álomforgatókönyv!
Ma este Hunt vagy Hess és a nagy lyukak betömve!
kátrány
Ha a C-rol beszelunk Hunt es Hennessy? Ekkora OL rush utan nem biztos hogy nem kell felmozognunk erte. Ami nem feltetlenul kell mert egy csomo elsokorbe ( tobbszor ) beirt pali maradt meg de elmennek erte vagy Delpit. Bar erosdik a Judon trade megint es akkor tuti OLB jon ( nem ertenem de mindegy ). Hennessy viszont nem kellene video nelkul se. 10KG-al konnyebb mint Skura, o lenne minden D bully alanya. Hunt viszont inkabb OT sulyban van. Ha igy jatszik C-t akkor vagy gyors labon ( remelhetoleg ) vagy nem volt jobb az egesz egyetemen ami valoszinutlen vagy csak passzoltak ami szinten valoszinutlen.
no
Remélem Jude marad és Bowser /Ferg versenyhelyzetet teremtenek.
Szerintem,ha Skura nem lesz 100%,ott van Mekari/Boseman/project a draftról.Ha G jön nagy erővel és IQ val az is jó.Yandát nem lehet pótolni azonnal.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Óriási!
Álomforgatókönyv!
Ma este Hunt vagy Hess és a nagy lyukak betömve!
kátrány
Ha a C-rol beszelunk Hunt es Hennessy? Ekkora OL rush utan nem biztos hogy nem kell felmozognunk erte. Ami nem feltetlenul kell mert egy csomo elsokorbe ( tobbszor ) beirt pali maradt meg de elmennek erte vagy Delpit. Bar erosdik a Judon trade megint es akkor tuti OLB jon ( nem ertenem de mindegy ). Hennessy viszont nem kellene video nelkul se. 10KG-al konnyebb mint Skura, o lenne minden D bully alanya. Hunt viszont inkabb OT sulyban van. Ha igy jatszik C-t akkor vagy gyors labon ( remelhetoleg ) vagy nem volt jobb az egesz egyetemen ami valoszinutlen vagy csak passzoltak ami szinten valoszinutlen.
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Óriási!
Álomforgatókönyv!
Ma este Hunt vagy Hess és a nagy lyukak betömve!


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 657
4 helyett kellett volna felmenni Ruiz-ert. Biztos kozel ilyen jo jatekosok vannak hatrabb is. Tudok orulni Quenn-ek, jobb mint Murray es nalunk talan kisebb baj a merete de a falon nagyobb a nyomas hogy erofuto nem johet at rajtuk.

Ertheto, remek es a municio jobban el lehet kolteni hatrabb a jobbak kivalasztasaert. Peldaul a 2 S kozul az egyikert, mert ugy meg jobban tetszene.

De mindennek az alapja a falat jonak latjak, mert kulonben Hof is lehet Queen a D nem fog nyerni nekunk annyit ha a futasunk besul, mert akkor a mutet fantasztikusan sikerult, de a beteg meghalt esete fog fent allni.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
nagy szerencsénk, hogy a seahawks húzott előttünk
gedam
Miért ?
Rózsa Sándor (betyár)
én tőletek féltem, hogy kihúzzátok előttünk a kiszemeltünket. azért is támogattam volna a feltradet, amit szerintem próbáltunk is. de így végülis jól alakult.
gedam
Igy már értem csak furan irtad ki 🙂
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
nagy szerencsénk, hogy a seahawks húzott előttünk
gedam
Miért ?
Rózsa Sándor (betyár)
Mert a Seahawks olyan játékost húzott ezen a poszton aki kb. 3 körös tehetség.
Queen meg TOP 3 a posztján a drafton.
Ki is vannak akadva itthon és külföldön is a fanok, teljesen jogosan.
KeyG
Ez oks
Csak a topiktarsad kiirasat nem tudtam ertelmezni.
Furán irta ki 😃
több mint 4 éve
gedam 5 702
nagy szerencsénk, hogy a seahawks húzott előttünk
gedam
Miért ?
Rózsa Sándor (betyár)
én tőletek féltem, hogy kihúzzátok előttünk a kiszemeltünket. azért is támogattam volna a feltradet, amit szerintem próbáltunk is. de így végülis jól alakult.
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 174
nagy szerencsénk, hogy a seahawks húzott előttünk
gedam
Miért ?
Rózsa Sándor (betyár)
Mert a Seahawks olyan játékost húzott ezen a poszton aki kb. 3 körös tehetség.
Queen meg TOP 3 a posztján a drafton.
Ki is vannak akadva itthon és külföldön is a fanok, teljesen jogosan.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Ravens select Patrick Queen with No. 28 pick in 2020 draft
The Baltimore Ravens select LSU linebacker Patrick Queen with No. 28 overall pick in Round 1 of the 2020 NFL Draft.

Round 1 • Pick 28 (28)

The LSU standout is a sideline-to-sideline playmaker with quick diagnostic skills. He is an exceptional "see ball, get ball" defender with the speed, quickness and explosiveness to track down runners all over the field.

Nalam ez a pick telitalálat, ezen a helyen huzva. A+
Voice
Nálam is A+

Nem gondoltam volna, hogy az ölünkbe hullik. Álom scenario ez nekünk.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
nagy szerencsénk, hogy a seahawks húzott előttünk
gedam
Miért ?
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ravens select Patrick Queen with No. 28 pick in 2020 draft
The Baltimore Ravens select LSU linebacker Patrick Queen with No. 28 overall pick in Round 1 of the 2020 NFL Draft.

Round 1 • Pick 28 (28)

The LSU standout is a sideline-to-sideline playmaker with quick diagnostic skills. He is an exceptional "see ball, get ball" defender with the speed, quickness and explosiveness to track down runners all over the field.

Nalam ez a pick telitalálat, ezen a helyen huzva. A+

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
gedam 5 702
nagy szerencsénk, hogy a seahawks húzott előttünk
több mint 4 éve
bowI 143
Hoppá!

 twitter.com/MikeSilver/status/1253452140170801152

Szerkesztette: bowI
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
De'Anthony Ezmostmi? 😊 😊 😊
 twitter.com/DATBLACKMOMBA13/status/1253046063575031808
iktriad
Nem ütötte meg a fórumozók ingerküszöbét sem.Uh.passz.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De'Anthony Ezmostmi? 😊 😊 😊
 twitter.com/DATBLACKMOMBA13/status/1253046063575031808